Ujpest vs Debreceni Tipp 13 február 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Újpest és a Debreceni VSC csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 19:00 13 február időpontban lesz. A torna mérkőzése a Megyeri uti stadionban kerül megrendezésre a Budapest városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 26 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 5:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Debreceni VSC volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 5 vs 5-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 15-val;
    • sárga lapok: 1 vs 2-val;
    • kaput eltaláló lövések: 10 vs 6-val.

    📊 Újpest és Debreceni VSC csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 47;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 18, a vendégcsapaté - 16, döntetlenek száma - 13;
    • gólok száma - 60 a 69 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1, a 2. félidőé - 1.74;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.74.

    Egymás elleni statisztikák Ujpest - Debreceni

    40%
    20 Győzelem
    26%
    13 Döntetlen
    34%
    17 Győzelem
    Összes mérkőzés
    50
    Átlag gól/mérkőzés
    2.82
    Mindkét csapat szerzett gólt
    68%
    1.34
    Átlagos gólszám
    1.48
    1.76
    Sárga lapok
    1.74
    Legutóbbi mérkőzések
    02.08.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    4
    2
    2
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    11
    15
    16
    1
    5
    16.05.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    7
    6
    13
    17
    3
    4
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    7
    6
    13
    17
    3
    4
    13.02.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    1
    -
    -
    2
    2
    13
    13
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    2
    13
    13
    2
    1
    26.10.25
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Újpest
    Újpest
    2.11
    2.28
    5
    5
    13
    15
    1
    2
    5
    2
    3
    0
    2
    2
    2.11
    2.28
    5
    5
    13
    15
    1
    2
    13.04.25
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    0.39
    0.54
    6
    4
    5
    13
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    0.39
    0.54
    6
    4
    5
    13
    2
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Újpest Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. február 7.-án játszotta a Premier league sorozatban (hazai csapat - Ferencvárosi TC, vendégek - Újpest). A mérkőzés végeredménye 3:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Újpest vs Ferencvárosi TC):

    • labdabirtoklás: 60% vs 40%;
    • szögletek: 5 vs 10;
    • szabálytalanságok: 9 vs 13;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 7.
    🏆A Premier league szezon során a Újpest csapat összesen 21 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 6 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Újpest csapat, 29% győzelmi aránnyal és 48% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Újpest csapat összesen 28 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Újpest csapat összesen 37 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Újpest

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Nyíregyháza Spartacus
    Nyíregyháza Spartacus
    -
    -
    11
    0
    13
    18
    1
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    -
    -
    11
    0
    13
    18
    1
    2
    GY
    29.10.26
    Hungary Cup
    Szeged-Csanad Grosics Akademia
    Szeged-Csanad Grosics Akademia
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    6
    16
    13
    2
    2
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    6
    6
    16
    13
    2
    2
    GY
    24.10.26
    Premier league
    ETO FC Győr
    ETO FC Győr
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    6
    1
    19
    16
    2
    4
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    19
    16
    2
    4
    V
    17.10.26
    Premier league
    Újpest
    Újpest
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    1
    -
    -
    6
    3
    12
    14
    2
    5
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    12
    14
    2
    5
    V
    11.10.26
    Premier league
    Budapest Honvéd
    Budapest Honvéd
    Újpest
    Újpest
    -
    -
    0
    13
    14
    16
    3
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    0
    13
    14
    16
    3
    2
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Debreceni VSC Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. február 7. volt a Premier league tornán (hazai csapat - Debreceni VSC, vendégek - Paksi). A mérkőzés végeredménye 1:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Debreceni VSC vs Paksi):

    • labdabirtoklás: 47% vs 53%;
    • szögletek: 5 vs 3;
    • szabálytalanságok: 11 vs 19;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 3.
    🏆A Premier league szezon során a Debreceni VSC csapat összesen 21 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 11 győzelem,
    • 5 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier league bajnokság középmezőnyében található Debreceni VSC csapat, 52% győzelmi aránnyal és 24% vereségi aránnyal.

    ⚽A Debreceni VSC csapat összesen 32 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Debreceni VSC csapat összesen 25 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Debreceni VSC

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Premier league
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    1
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    4
    8
    18
    15
    2
    5
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    -
    -
    4
    8
    18
    15
    2
    5
    GY
    28.10.26
    Hungary Cup
    Csepel
    Csepel
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    2
    8
    -
    -
    1
    0
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    -
    -
    2
    8
    -
    -
    1
    0
    GY
    24.10.26
    Premier league
    Budapest Honvéd
    Budapest Honvéd
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    3
    4
    11
    14
    1
    4
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    -
    -
    3
    4
    11
    14
    1
    4
    GY
    18.10.26
    Premier league
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    -
    -
    4
    5
    15
    14
    3
    2
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    5
    15
    14
    3
    2
    GY
    10.10.26
    Premier league
    Ferencvárosi TC
    Ferencvárosi TC
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    -
    -
    1
    7
    14
    10
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    1
    7
    14
    10
    2
    2
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 47;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 6; vendégeknél (idegenben) - 4; döntetlenek száma - 12;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.47 gólt szerez, míg a vendégek 0.53 gólt.

    Első félidő statisztika: Újpest (otthon) vs Debreceni VSC (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 10 vs 9;
    • győzelmek: 2 (20%) vs 3 (33.33%);
    • vereségek: 2 (20%) vs 2 (22.22%);
    • döntetlenek: 6 (60%) vs 4 (44.44%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.1 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.5 vs 0.44.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 2 vs 3;
    • vereségek: 2 vs 3;
    • döntetlenek: 6 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.2 (szerzett - 0.5, kapott - 0.7) vs 1.1 (szerzett - 0.6, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Újpest döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier league).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 2.22)

    Tipp a mérkőzés kimenetelére

    H2H:

    • összecsapások száma - 47;
    • hazai győzelmek - 18, vendég győzelmek - 16, döntetlenek - 13.

    Statisztika: Újpest vs Debreceni VSC

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 21 vs 21;
    • győzelmek: 6 vs 11;
    • győzelmi százalék: 29% vs 52%;
    • vereségek: 10 vs 5;
    • döntetlenek: 5 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 6;
    • vereségek: 5 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 1.
    Trendek
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 10 utolsó 11 mérkőzésén szemben a Újpest (Premier league).
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 16 utolsó 17 mérkőzésén.
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 14 utolsó 15 mérkőzésén (Premier league).
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    • A Debreceni VSC +1.5 hendikep nyer a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    👉Tippek: Debreceni VSC Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.22)

    Tipp a gólszámra

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.28, a vendégek - 1.47;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.74;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 31; a hazai csapat pályáján - 16.

    Statisztikák: Újpest vs Debreceni VSC

    • átlagos összesített a tornán: 3.1 vs 2.71;
    • átlagos gólok száma: 1.33 vs 1.52;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.62 vs 0.62;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.71 vs 0.9;
    • Újpest: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Debreceni VSC: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.56;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.3 (otthon - 0.5) vs 1.4 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • A Debreceni VSC kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 12 utolsó 14 idegenben mérkőzésén szemben a Újpest (Premier league).
    👉Tippek: Debreceni VSC Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.49)

    Tipp a szögletekre

    Újpest: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.9; otthoni pályán - 5.1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.6; otthoni pályán - 6.

    Debreceni VSC: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.48, idegenben - 4.11;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.5; idegenben - 2.5.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5) (szorzói: 2.03)

    Tipp a sárga lapokra

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 3.44 (hazai csapatnál 1.72 és vendég csapatnál 1.72);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2.59 (hazai csapatnál 1.27 és vendég csapatnál 1.32).

    Újpest: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.33; otthon - 2.2;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.9; otthon - 1.75.

    Debreceni VSC: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.38, idegenben - 2.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2.5; idegenben - 3.25.
    Trendek
    • Volt Felett 5.5 sárga lap a 8 legutóbbi 9 Újpest mérkőzések szemben a Debreceni VSC (Premier league).
    • Volt Felett 5.5 sárga lap az utolsó 9 Újpest mérkőzésén minden alkalommal (Premier league).
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (5,5) (szorzói: 1.65)

    Tipp arra, hogy mindkét csapat szerez gólt

    H2H:

    • összecsapások száma - 47;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 31 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 16 alkalommal.

    Statisztika: Újpest vs Debreceni VSC

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 21 vs 21;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 13 vs 11;
    • Újpest MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 6 (60%);
    • Debreceni VSC MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (44%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Újpest) - 1 (25%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Debreceni VSC) - 1 (25%).
    Trendek
    • A Újpest gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Debreceni VSC (Premier league).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen) (szorzói: 1.6)

    Tipp a pontos eredményre

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 0:1 (16/124, 12.9%), 1:1 (16/124, 12.9%);
    • Újpest hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:1 , 1:2 (2/10, 20%);
    • Debreceni VSC idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:1 (2/9, 22.2%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 12.7% (szorzói 6)
    1:0 - 8.83% (szorzói 8.2)
    2:1 - 8.32% (szorzói 8)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Újpest mérkőzések szemben a Debreceni VSC (Premier league).

    Total gólt Felett (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-135
    Közzétett: 2026.02.11., 19:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Újpest - Debreceni VSC

    A Ujpest döntetlent játszik az első félidőben:
    ujpest-fca 6 utolsó 7 mérkőzésén (Premier league).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +125
    A Ujpest nem vesztett:
    ujpest-fcdebreceni-vsca 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén szemben a Debreceni VSC (Premier league).
    Újpest nem fog veszíteni
    Everygame
    -312
    A Ujpest nem nyert:
    ujpest-fca 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Premier league).
    A Debreceni VSC nem vesztett:
    debreceni-vsca 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    debreceni-vsca 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Premier league).
    Debreceni VSC nem fog veszíteni
    Everygame
    -147
    A Ujpest gólt kapott:
    ujpest-fcdebreceni-vsca 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Debreceni VSC (Premier league).
    ujpest-fcdebreceni-vsca 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Debreceni VSC (Premier league).
    ujpest-fca 23 utolsó 24 mérkőzésén.
    ujpest-fca 22 utolsó 23 mérkőzésén (Premier league).
    ujpest-fcminden utolsó 16 otthon mérkőzésén (Premier league).
    Debreceni VSC szerez gólt
    Everygame
    -303
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Újpest - Debreceni VSC Helyezés a táblázatban

    NB I 25/26
    MGYDVGPForma
    3.
    Paksi
    Paksi
    331581063-4653
    4.
    Debreceni VSC
    Debreceni VSC
    331411851-4153
    5.
    Zalaegerszeg TE
    Zalaegerszeg TE
    331391149-4348
    6.
    Puskás Akadémia
    Puskás Akadémia
    331371343-4346
    7.
    Újpest
    Újpest
    331171548-5740
    8.
    Kisvarda FC
    Kisvarda FC
    331171536-4940

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 3
    Veszítsen - 1
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 11
    +4
    +9
    23 - Eltömődött
    14 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    6
    2
    Döntetlen
    3
    3
    Veszítenek
    1
    Gólkülönbség
    15
    Eltömődött
    23
    11
    Hiányzik
    14
    2.6
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.7
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    2.3
    1.1
    Átlagosan passzoló
    1.4
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    62'
    Pontozott minden, min.
    39'
    Minden statisztika