MFK Skalica vs Michalovce Tipp 14 február 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Skalica és a Michalovce csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 14:30 14 február időpontban lesz. A torna mérkőzése a Mestsky Stadion Skalica stadionban kerül megrendezésre a Skalica városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 27 szeptember 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Michalovce volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 8 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 9-val;
    • sárga lapok: 1 vs 0-val;
    • kaput eltaláló lövések: 11 vs 0-val.

    📊 A csapatok három hivatalos mérkőzést játszottak. A statisztikák a következők:

    • gólok: 5 a 4 ellen;
    • átlagos összeg az 1. félidőben - 1.67, a 2. félidőben - 1.33;
    • mérkőzésenkénti átlagos gólszám - 3.

    Egymás elleni statisztikák MFK Skalica - Michalovce

    60%
    3 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    40%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    5
    Átlag gól/mérkőzés
    2.8
    Mindkét csapat szerzett gólt
    40%
    1.4
    Átlag összesen
    1.4
    3.4
    Sarok
    6.2
    1.6
    Sárga lapok
    1.2
    12.6
    Szabálytalanságok
    10.4
    Legutóbbi mérkőzések
    22.08.26
    Superliga
    Michalovce
    Michalovce
    Skalica
    Skalica
    1
    -
    -
    7
    2
    10
    20
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    10
    20
    0
    1
    14.02.26
    Superliga
    Skalica
    Skalica
    1
    Michalovce
    Michalovce
    -
    -
    5
    8
    17
    11
    2
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    8
    17
    11
    2
    2
    27.09.25
    Superliga
    Michalovce
    Michalovce
    Skalica
    Skalica
    1.35
    0.38
    8
    3
    13
    9
    1
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    1.35
    0.38
    8
    3
    13
    9
    1
    0
    03.05.25
    Superliga
    Michalovce
    Michalovce
    Skalica
    Skalica
    1.57
    1.13
    5
    1
    8
    10
    1
    1
    2
    4
    1
    2
    1
    2
    1.57
    1.13
    5
    1
    8
    10
    1
    1
    05.04.25
    Superliga
    Skalica
    Skalica
    Michalovce
    Michalovce
    0.69
    0.46
    6
    3
    7
    10
    2
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.69
    0.46
    6
    3
    7
    10
    2
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Skalica Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. február 7.-án játszotta a Superliga sorozatban (hazai csapat - Kosice, vendégek - Skalica). A mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Skalica vs Kosice):

    • labdabirtoklás: 48% vs 52%;
    • szögletek: 6 vs 6;
    • szabálytalanságok: 11 vs 10;
    • sárga lapok: 1 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 9.
    🏆A Superliga szezon során a Skalica csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 7 döntetlen.

    📈Jelenleg a Superliga bajnokság középmezőnyében található Skalica csapat, 11% győzelmi aránnyal és 53% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Skalica csapat összesen 16 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Skalica csapat összesen 30 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Skalica

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Superliga
    Skalica
    Skalica
    DAC 1904 Dunajska Streda
    DAC 1904 Dunajska Streda
    -
    -
    4
    3
    15
    11
    1
    1
    1
    6
    0
    3
    1
    3
    -
    -
    4
    3
    15
    11
    1
    1
    L
    22.08.26
    Superliga
    Michalovce
    Michalovce
    Skalica
    Skalica
    1
    -
    -
    7
    2
    10
    20
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    10
    20
    0
    1
    L
    19.08.26
    Slovensky Pohar
    Nove Mesto nad Vahom
    Nove Mesto nad Vahom
    Skalica
    Skalica
    -
    -
    2
    7
    14
    15
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    7
    14
    15
    2
    1
    N
    15.08.26
    Superliga
    Skalica
    Skalica
    Kosice
    Kosice
    -
    -
    9
    4
    12
    11
    1
    1
    2
    4
    0
    4
    2
    0
    -
    -
    9
    4
    12
    11
    1
    1
    L
    09.08.26
    Superliga
    MSK Zilina
    MSK Zilina
    Skalica
    Skalica
    -
    -
    8
    2
    11
    15
    0
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    8
    2
    11
    15
    0
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Michalovce Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. február 8. volt a Superliga tornán (hazai csapat - Michalovce, vendégek - Spartak Trnava). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Michalovce vs Spartak Trnava):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 4 vs 4;
    • szabálytalanságok: 12 vs 19;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 2.
    🏆A Superliga szezon során a Michalovce csapat összesen 19 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 7 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Superliga bajnokság középmezőnyében található Michalovce csapat, 37% győzelmi aránnyal és 37% vereségi aránnyal.

    ⚽A Michalovce csapat összesen 29 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Michalovce csapat összesen 31 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Michalovce

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Superliga
    Slovan Bratislava
    Slovan Bratislava
    Michalovce
    Michalovce
    -
    -
    12
    2
    9
    14
    1
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    12
    2
    9
    14
    1
    3
    N
    26.08.26
    Slovensky Pohar
    MFK Velke KapuSany
    MFK Velke KapuSany
    Michalovce
    Michalovce
    -
    -
    0
    8
    12
    10
    0
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    0
    8
    12
    10
    0
    1
    N
    22.08.26
    Superliga
    Michalovce
    Michalovce
    Skalica
    Skalica
    1
    -
    -
    7
    2
    10
    20
    0
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    2
    10
    20
    0
    1
    N
    16.08.26
    Superliga
    Spartak Trnava
    Spartak Trnava
    Michalovce
    Michalovce
    1
    -
    -
    10
    2
    11
    10
    1
    4
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    10
    2
    11
    10
    1
    4
    L
    08.08.26
    Superliga
    Michalovce
    Michalovce
    Komarno
    Komarno
    1
    -
    -
    4
    7
    12
    20
    3
    3
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    4
    7
    12
    20
    3
    3
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Skalica vs Michalovce

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 19 vs 19;
    • győzelmek: 2 vs 7;
    • győzelmi százalék: 11% vs 37%;
    • vereségek: 10 vs 7;
    • döntetlenek: 7 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 5 vs 5;
    • döntetlenek: 1 vs 2.
    👉Tippek: Skalica nem fog veszíteni (szorzói: 1.39)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.67, a vendégek - 1.33;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Skalica vs Michalovce

    • átlagos összesített a tornán: 2.42 vs 3.16;
    • átlagos gólok száma: 0.84 vs 1.53;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.26 vs 0.63;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.58 vs 0.89;
    • Skalica: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0.78;
    • Michalovce: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.22;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.4 (otthon - 1.6) vs 1.4 (idegenben - 1.17).
    Trendek
    • A Skalica kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Superliga).
    👉Tippek: Skalica Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.59)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 8.66 (a hazai csapatnál - 3.33 és a vendégcsapatnál - 5.33);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 9 (a hazai csapatnál - 6 és a vendégcsapatnál - 3).

    Skalica: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.79; otthon - 4.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.4; otthon - 4.

    Michalovce: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.42, idegenben - 4.56;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; idegenben - 5.33.
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (9,5) (szorzói: 1.59)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Skalica vs Michalovce

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 19 vs 19;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 12;
    • Skalica MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (44%);
    • Michalovce MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (56%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Skalica) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Michalovce) - 3 (50%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.72)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 2:0 (12/114, 10.5%);
    • Skalica hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:0 , 1:1 , 2:2 (2/9, 22.2%);
    • Michalovce idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:1 (3/9, 33.3%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.2% (szorzói 5.75)
    1:0 - 10.05% (szorzói 7.5)
    0:1 - 9.37% (szorzói 8)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Skalica otthon mérkőzésén minden alkalommal (Superliga).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Bovada
    Tegyen fogadást-125
    Közzétett: 2026.02.12., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Skalica - Michalovce

    A Skalica nem vesztett:
    mfk-skalicaa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    Skalica nem fog veszíteni
    Everygame
    -238
    A Skalica nem nyert:
    mfk-skalicaminden utolsó 11 mérkőzésén (Superliga).
    mfk-skalicaa 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (Superliga).
    Michalovce nem fog veszíteni
    Everygame
    -179
    A Skalica gólt kapott:
    mfk-skalicaa 10 utolsó 11 mérkőzésén (Superliga).
    mfk-skalicaa 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    A Michalovce gólt szerzett:
    michalovce-7530a 21 utolsó 23 mérkőzésén (Superliga).
    michalovce-7530a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (Superliga).
    Michalovce szerez gólt
    Everygame
    -303
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    mfk-skalicaaz utolsó 8 Skalica mérkőzésén minden alkalommal.
    michalovce-7530a 13 legutóbbi 14 Michalovce mérkőzések.
    michalovce-7530a 10 legutóbbi 11 Michalovce mérkőzések (Superliga).
    michalovce-7530a 7 legutóbbi 8 Michalovce idegenben mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Skalica - Michalovce Helyezés a táblázatban

    Superliga 25/26
    JNSLLKPFORMA
    5.
    Zeleziarne Podbrezova
    Zeleziarne Podbrezova
    22113846-2936
    6.
    Michalovce
    Michalovce
    2285932-3629
    7.
    Ruzomberok
    Ruzomberok
    2267924-3425
    10.
    KFC Komarno
    KFC Komarno
    22571024-3422
    11.
    1. FC Tatran Presov
    1. FC Tatran Presov
    2249922-3521
    12.
    MFK Skalica
    MFK Skalica
    22371220-3516

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 19
    -5
    +3
    14 - Eltömődött
    11 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    5
    1
    Döntetlen
    1
    4
    Veszítenek
    4
    GK
    14
    Eltömődött
    14
    19
    Hiányzik
    11
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.5
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.4
    1.9
    Átlagosan passzoló
    1.1
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    64'
    Pontozott minden, min.
    64'
    Minden statisztika