Manchester United vs Bournemouth H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Manchester United
19 mérkőzés
Bournemouth
10 Győzelem
5 Döntetlen
4 Győzelem
53%
26%
21%
1. Félidőben
10 Győzelem
4 Döntetlen
5 Győzelem
53%
21%
26%
2. Félidőben
10 Győzelem
5 Döntetlen
4 Győzelem
53%
26%
21%
Célok
Összes gól
65
39
26
Meccs végeredmény
13
További - 68%
6
32% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.42
2.05
1.37
Átlagos idő egy gólra
26'
44'
65'
Manchester United
4
0-15'
6
16-30'
8
31-45'
3
0-15'
4
16-30'
4
31-45'
HT
4
46-60'
7
61-75'
6
76-90'
4
46-60'
5
61-75'
4
76-90'
Bournemouth
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 59
3.11
22
37
Piros lapok
Összesen: 3
0.16
2
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Manchester UnitedAnglia
BournemouthAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Manchester United - Bournemouth Utolsó mérkőzések
Meccsek
15.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Milan
-
-
4
2
14
14
1
1
2
4
1
1
1
3
-
-
4
2
14
14
1
1
L
12.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Leeds United
-
-
8
0
12
7
0
0
1
1
1
1
0
0
5
4
-
-
8
0
12
7
0
0
N
08.08.26
Club Friendly GamesManchester United
Paris Saint-Germain
-
-
3
3
7
12
1
0
1
1
1
1
0
0
-
-
3
3
7
12
1
0
S
01.08.26
Club Friendly GamesAtletico Madrid
Manchester United
-
-
2
4
14
15
0
1
1
2
1
0
0
2
-
-
2
4
14
15
0
1
N
24.07.26
Club Friendly GamesRosenborg Trondheim
Manchester United
-
-
1
6
12
15
0
1
0
5
0
1
0
4
-
-
1
6
12
15
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesManchester United
Wrexham
-
-
3
1
4
8
1
0
0
1
0
1
0
0
-
-
3
1
4
8
1
0
L
24.05.26
EPLBrighton & Hove Albion
Manchester United
1.2
1.54
0
3
11
8
0
1
0
3
0
2
0
1
1.2
1.54
0
3
11
8
0
1
N
17.05.26
EPLManchester United
Nottingham Forest
4.01
1.67
7
6
11
5
2
1
3
2
1
0
2
2
4.01
1.67
7
6
11
5
2
1
N
Meccsek
15.08.26
Club Friendly GamesMainz
Bournemouth
-
-
3
5
10
14
1
2
2
1
1
1
1
0
-
-
3
5
10
14
1
2
L
08.08.26
Club Friendly GamesReal Betis Balompie
1
Bournemouth
1
-
-
4
3
-
-
2
1
2
2
0
1
2
1
-
-
4
3
-
-
2
1
S
04.08.26
Club Friendly GamesBournemouth
Genoa
-
-
-
-
-
-
-
-
10
1
4
1
6
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
30.07.26
Club Friendly GamesAugsburg
Bournemouth
-
-
-
-
-
-
-
-
2
5
0
1
2
4
-
-
-
-
-
-
-
-
N
24.07.26
Club Friendly GamesBournemouth
St. Pauli
-
-
6
2
12
10
1
0
4
1
2
1
2
0
-
-
6
2
12
10
1
0
N
24.05.26
EPLNottingham Forest
Bournemouth
2.01
1.14
6
3
11
7
1
1
1
1
1
0
0
1
2.01
1.14
6
3
11
7
1
1
S
19.05.26
EPLBournemouth
Manchester City
1.76
1.68
7
6
16
7
4
1
1
1
1
0
0
1
1.76
1.68
7
6
16
7
4
1
S
09.05.26
EPLFulham
1
Bournemouth
1
1.49
0.85
11
2
12
21
4
2
0
1
0
0
0
1
1.49
0.85
11
2
12
21
4
2
N
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Legyőzi
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
50%
30%
30%
50%
20%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Bournemouth
4 Győzelem
5 Döntetlen
1 Veszítsen
40%
50%
10%
1 idő
2 idő
50%
40%
40%
30%
10%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
20
16
9
Gólok az 1. Félidőben7
11
Gólok a 2. Félidőben9
6
Első pontszerzés8
2
Nem szerzett pontot0
Manchester United
20%
4
0%
0
25%
5
15%
3
25%
5
15%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bournemouth
6%
1
13%
2
25%
4
19%
3
13%
2
25%
4
13
11
5
Gólok az 1. Félidőben2
8
Gólok a 2. Félidőben9
3
Elhibázott első2
3
Nem hagyta ki2
Manchester United
8%
1
23%
3
31%
4
31%
4
23%
3
31%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Bournemouth
0%
0
18%
2
27%
3
18%
2
45%
5
55%
6
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Bournemouth
3.3
Teljes mérkőzés2.7
1.4
1. Félidőben0.9
1.9
2. Félidőben1.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
10
100%
0
0%
6
60%
4
40%
1.5
5
50%
5
50%
4
40%
6
60%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Manchester United - Bournemouth Mérkőzés statisztikái
Manchester United
Bournemouth
49.9%
49%
Faulok
98
123
Sarok
62
54
Les
8
14
Sárga lapok
20
24
Piros lapok
2
1
A mérkőzés eredményei
3:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:1
3 egyszer30%
1:2
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
3 célok
2 célok
4 célok
1 cél
5 célok
3
4 egyszer40%
2
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Premier Liga
Aston Villa
Arsenal
31 aug
19:00
Statisztikák megtekintése
Northern League Division One
Pontefract Collieries
Liversedge
31 aug
14:00
Statisztikák megtekintése
Konferencia Észak
Kings Lynn
Scarborough Athletic
31 aug
14:00
Statisztikák megtekintése
Liga Femenina
Orsomarso (W)
Asociacion Deportivo Cali (N)
1 sze
20:00
Statisztikák megtekintése
Ukrainian U19 Liga
Met Kharkiv U19
FC Shakhtar Donetsk U19
2 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Piestany
Bela
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése