FC Zlin vs Sigma Tipp 14 december 2025

    🔊 Ebben az izgalmas mérkőzésen a Fastav Zlín fogadja a Sigmát. Mindkét klubnak megvannak a maga ambíciói a ligában, és küzdenek a tabellán való előrelépésért. A Fastav Zlín, amely jelenleg a 9. helyen áll, igyekszik kihasználni a hazai pálya előnyét, annak ellenére, hogy nemrégiben vereségek sorozatát szenvedte el. Eközben a Sigma a 7. helyet foglalja el, és kész harcba szállni, még ha idegenbeli mérkőzéseken nehézségekkel is küzd. Érdekes stílusok összecsapása várható - a hazaiak védekező játékát a vendégek agresszív támadása ellen.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 16 augusztus 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Sigma Olomouc volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 50% vs 50%-kal;
    • szögletek: 7 vs 1-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 16-val;
    • sárga lapok: 2 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 0-val.

    📊Fastav Zlin és Sigma Olomouc csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 36;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 7, a vendégcsapaté - 18, döntetlenek száma - 11;
    • gólok száma - 25 a 47 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.67, a 2. félidőé - 1.33;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.

    Egymás elleni statisztikák FC Zlin - Sigma

    22%
    8 Győzelem
    30%
    11 Döntetlen
    49%
    18 Győzelem
    Összes mérkőzés
    37
    Átlag gól/mérkőzés
    2.08
    Mindkét csapat szerzett gólt
    38%
    0.81
    Átlagos gólszám
    1.27
    1.32
    Sárga lapok
    0.86
    Legutóbbi mérkőzések
    14.12.25
    1 Liga
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    1.31
    0.55
    0
    4
    17
    18
    2
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    1.31
    0.55
    0
    4
    17
    18
    2
    3
    16.08.25
    1 Liga
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    1
    2.16
    0
    7
    1
    13
    16
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    2.16
    0
    7
    1
    13
    16
    2
    3
    06.04.24
    1 Liga
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    Sigma
    Sigma
    -
    -
    2
    5
    9
    13
    1
    1
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    -
    -
    2
    5
    9
    13
    1
    1
    28.10.23
    1 Liga
    Sigma
    Sigma
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    -
    -
    10
    3
    8
    15
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    10
    3
    8
    15
    0
    1
    15.04.23
    1 Liga
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    Sigma
    Sigma
    -
    -
    3
    8
    18
    5
    1
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    8
    18
    5
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Fastav Zlin Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat játszotta az Első Ligában (hazai pályán a Mlada, vendégként a Fastav Zlín). A mérkőzés 3:1-es eredménnyel zárult.

    A meccs statisztikái a következők (Fastav Zlín vs Mlada):

    • labdabirtoklás: 47% vs 53%;
    • szögletek: 10 vs 2;
    • szabálytalanságok: 14 vs 11;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kapura lövések: 2 vs 6.

    Fastav Zlín nehéz időszakon megy keresztül: a csapat az utolsó öt mérkőzéséből csak egyet nyert meg. Ugyanakkor Zlín hazai pályán nem mutat rossz teljesítményt, különösen a szögletek terén - a 9.5 feletti összesített szögletszámot hét egymást követő hazai találkozón is elérték. Átlagosan 1.17 gólt szereznek meccsenként, míg 1.33 gólt kapnak, ami a védelem instabilitását és a támadások közepes hatékonyságát jelzi. Az utolsó találkozójuk a Sigmával vereséggel zárult, ami további motivációt ad a visszavágásra.

    A mérkőzés eredményei: Fastav Zlin

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    1 Liga
    Pardubice
    Pardubice
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    -
    -
    3
    2
    15
    14
    0
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    2
    15
    14
    0
    1
    V
    09.10.26
    1 Liga
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    1
    Slavia Prága
    Slavia Prága
    -
    -
    2
    8
    16
    8
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    2
    8
    16
    8
    2
    1
    V
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    Prostejov
    Prostejov
    -
    -
    5
    5
    7
    17
    0
    0
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    5
    5
    7
    17
    0
    0
    V
    20.09.26
    1 Liga
    Jablonec
    Jablonec
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    -
    -
    9
    3
    9
    16
    0
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    9
    3
    9
    16
    0
    2
    D
    16.09.26
    Cup
    Havirov
    Havirov
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    -
    -
    3
    7
    -
    -
    0
    0
    0
    4
    0
    0
    0
    4
    -
    -
    3
    7
    -
    -
    0
    0
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Sigma Olomouc Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a Konferencia Ligában (hazai pályán a Lincoln Red Imps, vendégek a Sigma). A mérkőzés 2:1-es eredménnyel zárult.

    A meccs statisztikája a következő (Sigma vs Lincoln Red Imps):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 3 vs 1;
    • szabálytalanságok: 22 vs 17;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 3.

    A Sigma összességében stabilabb eredményeket mutatott a szezon során, de az utóbbi mérkőzéseken nehézségekkel küzdöttek, és három egymást követő vereséggel érkeznek a találkozóra. A vendégek idegenbeli formája is kérdéseket vet fel - az elmúlt tíz idegenbeli mérkőzésükből nyolcszor nem tudtak nyerni. Mindeközben a Sigma védekezése megbízható, átlagosan mindössze 0,67 gólt kapnak meccsenként, és szükség esetén képesek támadásban is válaszolni, körülbelül egy gólt szerezve mérkőzésenként. Ez az egyensúly kényelmetlen ellenféllé teszi őket, annak ellenére, hogy jelenleg problémákkal küzdenek az eredmények terén.

    A mérkőzés eredményei: Sigma Olomouc

    Legutóbbi mérkőzések
    17.10.26
    1 Liga
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    Slovan Liberec
    Slovan Liberec
    -
    -
    4
    11
    6
    14
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    11
    6
    14
    1
    2
    GY
    11.10.26
    1 Liga
    Teplice
    Teplice
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    1
    -
    -
    7
    5
    13
    7
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    5
    13
    7
    1
    0
    D
    02.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    MSK Zilina
    MSK Zilina
    -
    -
    2
    5
    11
    13
    0
    2
    4
    0
    1
    0
    3
    0
    -
    -
    2
    5
    11
    13
    0
    2
    GY
    20.09.26
    1 Liga
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    Sparta Prague
    Sparta Prague
    -
    -
    3
    7
    11
    11
    1
    1
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    -
    -
    3
    7
    11
    11
    1
    1
    V
    13.09.26
    1 Liga
    Viktoria Plzen
    Viktoria Plzen
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    -
    -
    12
    2
    10
    12
    0
    4
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    -
    -
    12
    2
    10
    12
    0
    4
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 36;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 2; vendégeknél (idegenben) - 6; döntetlenek száma - 8;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.67;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.28 gólt szerez, míg a vendégek 0.39 gólt.

    Első félidő statisztika: Fastav Zlin (otthon) vs Sigma Olomouc (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 9 vs 9;
    • győzelmek: 3 (33.33%) vs 2 (22.22%);
    • vereségek: 2 (22.22%) vs 2 (22.22%);
    • döntetlenek: 4 (44.44%) vs 5 (55.56%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.22 vs 1.22;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.56 vs 0.56.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 3 vs 3;
    • vereségek: 3 vs 0;
    • döntetlenek: 4 vs 7;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.2 (szerzett - 0.6, kapott - 0.6) vs 1.2 (szerzett - 0.8, kapott - 0.4).
    Trendek
    • A Sigma döntetlent játszik az első félidőben a 6 utolsó 7 mérkőzésén (1 Liga).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő(szorzói: 1.9)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 36;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 18, döntetlenek - 11.

    Statisztika: Fastav Zlin vs Sigma Olomouc

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 18 vs 18;
    • győzelmek: 6 vs 7;
    • győzelmi százalék: 33% vs 39%;
    • vereségek: 7 vs 5;
    • döntetlenek: 5 vs 6.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 4;
    • vereségek: 5 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 3.
    👉Tippek: Sigma Olomouc nem fog veszíteni(szorzói: 1.35)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.69, a vendégek - 1.31;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 14; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: Fastav Zlin vs Sigma Olomouc

    • átlagos összesített a tornán: 2.5 vs 1.67;
    • átlagos gólok száma: 1.17 vs 1;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.67 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.5 vs 0.5;
    • Fastav Zlin: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.22;
    • Sigma Olomouc: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.11;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 0.9 (otthon - 0.8) vs 1.4 (idegenben - 1.8).
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Fastav Zlin mérkőzések.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Sigma idegenben mérkőzések.
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5)(szorzói: 1.38)

    Tippekszöglet

    Fastav Zlin: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.39; otthoni pályán - 5.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.3; otthoni pályán - 4.8.

    Sigma Olomouc: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.72, idegenben - 3.89;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; idegenben - 3.8.
    Trendek
    • A Sigma legalább 4.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Fastav Zlin (1 Liga).
    👉Tippek: Sigma Olomouc Szögletek, Total Felett (4,5)(szorzói: 1.65)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 36;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 14 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: Fastav Zlin vs Sigma Olomouc

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 18 vs 18;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 11 vs 5;
    • Fastav Zlin MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 7 (78%);
    • Sigma Olomouc MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (44%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 5 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Fastav Zlin) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Sigma Olomouc) - 4 (80%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.91)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (22/144, 15.3%);
    • Fastav Zlin hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:1 (3/9, 33.3%);
    • Sigma Olomouc idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:0 (4/9, 44.4%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.99% (szorzói 6)
    0:1 - 9.75% (szorzói 6.5)
    1:0 - 9.35% (szorzói 8)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A csapatok jelenlegi formája és helyezése a tabellán azt sugallja, hogy egy kiegyenlített és feszült összecsapás várható. Fastav Zlín nehéz időszakon megy keresztül a vereségek sorozatával, de hazai pályán képesek lehetnek szorosabb mérkőzést játszani és szervezettebben fellépni. A Sigma szintén küzd problémákkal - különösen idegenben és a jelenlegi sikertelen sorozat fényében -, de rendelkeznek azzal a potenciállal, hogy eredményes választ adjanak. Figyelembe véve mindkét fél ingadozó formáját és magas motivációját a pontszerzésre, a 1.5 feletti összesített gól tipp megalapozott választásnak tűnik erre az összecsapásra.

    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-227
    Közzétett: 2025.12.12., 15:21

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Fastav Zlin - Sigma Olomouc

    A Sigma döntetlent játszik az első félidőben:
    sk-sigma-olomouc-1a 6 utolsó 7 mérkőzésén (1 Liga).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Everygame
    +100
    A Sigma nem nyert:
    sk-sigma-olomouc-1a 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (1 Liga).
    Fastav Zlin nem fog veszíteni
    Everygame
    -189
    A Fastav Zlin nem nyert:
    fc-fastav-zlin-2a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    fc-fastav-zlin-2a 7 utolsó 8 mérkőzésén (1 Liga).
    fc-fastav-zlin-2minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (1 Liga).
    Sigma Olomouc nem fog veszíteni
    Everygame
    -303
    A Fastav Zlin gólt szerzett:
    fc-fastav-zlin-2a 22 utolsó 24 otthon mérkőzésén.
    fc-fastav-zlin-2a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén (1 Liga).
    A Sigma gólt kapott:
    sk-sigma-olomouc-1minden utolsó 13 idegenben mérkőzésén.
    sk-sigma-olomouc-1minden utolsó 8 idegenben mérkőzésén (1 Liga).
    Fastav Zlin szerez gólt
    Everygame
    -227
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Fastav Zlin - Sigma Olomouc Helyezés a táblázatban

    League
    MGYDVGPForma
    6.
    Slovan Liberec
    Slovan Liberec
    301210843-3046
    7.
    Sigma Olomouc
    Sigma Olomouc
    301271134-3443
    8.
    Pardubice
    Pardubice
    301181139-4641
    11.
    Mlada Boleslav
    Mlada Boleslav
    308111144-5235
    12.
    Fastav Zlin
    Fastav Zlin
    30971437-4834
    13.
    Teplice
    Teplice
    306111329-3829

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    2 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 3
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 17
    -4
    +5
    17 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    6
    1
    Döntetlen
    1
    7
    Veszítenek
    3
    Gólkülönbség
    13
    Eltömődött
    17
    17
    Hiányzik
    12
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.9
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    1.7
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.2
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    69'
    Pontozott minden, min.
    55'
    Minden statisztika