Besiktas vs Erzurumspor H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Besiktas
7 mérkőzés
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
4 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
57%
14%
29%
1. Félidőben
1 Győzelem
5 Döntetlen
1 Győzelem
14%
71%
14%
2. Félidőben
3 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
43%
29%
29%
11.04.21
Super LigErzurumspor
Besiktas
-
-
-
-
16
19
-
-
2
4
2
2
0
2
-
-
-
-
16
19
-
-
20.12.20
Super LigBesiktas
Erzurumspor
-
-
-
-
14
18
-
-
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
14
18
-
-
22.01.20
Football CupBesiktas
Erzurumspor
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
15.01.20
Football CupErzurumspor
Besiktas
-
-
-
-
8
9
-
-
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
8
9
-
-
25.01.19
Super LigBesiktas
1
Erzurumspor
-
-
-
-
15
14
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
15
14
-
-
Célok
Összes gól
28
18
10
Meccs végeredmény
5
További - 71%
2
29% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
4
2.57
1.43
Átlagos idő egy gólra
22'
35'
63'
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


BesiktasTörökország
Buyuksehir Belediye ErzurumsporTörökország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Besiktas - Buyuksehir Belediye Erzurumspor Utolsó mérkőzések
Meccsek
27.08.26
UELZalgiris Kaunas
Besiktas
0.6
0.77
2
5
16
9
1
1
1
0
0
0
1
0
0.6
0.77
2
5
16
9
1
1
L
23.08.26
super ligAlanyaspor
Besiktas
0.5
0.94
7
7
14
14
0
0
1
0
0
0
1
0
0.5
0.94
7
7
14
14
0
0
L
20.08.26
UELBesiktas
Zalgiris Kaunas
2.74
0.13
15
2
3
16
1
4
3
0
2
0
1
0
2.74
0.13
15
2
3
16
1
4
N
16.08.26
super ligBesiktas
Eyupspor
1
1.27
0.11
8
2
20
14
2
1
1
0
1
0
0
0
1.27
0.11
8
2
20
14
2
1
N
13.08.26
UELBesiktas
Hradec Kralove
2.31
0.85
2
4
10
17
1
0
1
0
1
0
0
0
2.31
0.85
2
4
10
17
1
0
N
06.08.26
UELHradec Kralove
Besiktas
1
1.04
2.5
8
5
10
6
2
3
0
1
0
0
0
1
1.04
2.5
8
5
10
6
2
3
N
30.07.26
UELMidtjylland
1
Besiktas
-
-
5
1
15
18
3
3
0
2
0
0
0
2
-
-
5
1
15
18
3
3
N
23.07.26
UELBesiktas
Midtjylland
1
-
-
5
2
12
10
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
5
2
12
10
0
0
N
Meccsek
21.08.26
super ligBuyuksehir Belediye Erzurumspor
Galatasaray
0.51
1.72
2
2
11
12
1
0
0
4
0
3
0
1
0.51
1.72
2
2
11
12
1
0
L
16.08.26
super ligAmed Sportif Faaliyetler
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
1.04
0.32
4
4
10
12
1
0
3
0
0
0
3
0
1.04
0.32
4
4
10
12
1
0
L
04.08.26
Club Friendly GamesAlanyaspor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
-
-
0
1
-
-
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
0
1
-
-
0
0
S
23.07.26
Club Friendly GamesBuyuksehir Belediye Erzurumspor
Al-Arabi
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
1
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.07.26
Club Friendly GamesCaykur Rizespor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
-
-
5
0
-
-
1
0
0
0
0
0
0
0
-
-
5
0
-
-
1
0
S
02.05.26
1. LigCorum
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
-
-
8
2
13
10
3
1
1
1
1
0
0
1
-
-
8
2
13
10
3
1
S
26.04.26
1. LigBuyuksehir Belediye Erzurumspor
Bandirmaspor
-
-
4
5
9
5
1
1
1
1
0
0
1
1
-
-
4
5
9
5
1
1
S
19.04.26
1. LigBB Bodrumspor
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
-
-
7
0
13
17
1
4
1
1
0
1
1
0
-
-
7
0
13
17
1
4
S
A mérkőzés eredményei
8 Győzelem
0 Döntetlen
2 Legyőzi
80%
20%
1 idő
2 idő
50%
50%
50%
30%
0%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Buyuksehir Belediye Erzurumspor
4 Győzelem
4 Döntetlen
2 Veszítenek
40%
40%
20%
1 idő
2 idő
30%
30%
50%
40%
20%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
17
10
8
Gólok az 1. Félidőben5
9
Gólok a 2. Félidőben5
7
Első pontszerzés5
2
Nem szerzett pontot2
Besiktas
18%
3
12%
2
18%
3
12%
2
24%
4
18%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
20%
2
10%
1
20%
2
10%
1
0%
0
40%
4
5
12
1
Gólok az 1. Félidőben5
4
Gólok a 2. Félidőben7
3
Elhibázott első5
6
Nem hagyta ki3
Besiktas
0%
0
20%
1
20%
1
20%
1
80%
4
60%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
33%
4
8%
1
8%
1
25%
3
25%
3
33%
4
Átlagos gól/mérkőzés
2.2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
2
Átlagos idő egy gólra
90'
Összes gól a mérkőzésen
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
2.2
Teljes mérkőzés2.2
0.9
1. Félidőben1
1.3
2. Félidőben1.2
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
4
40%
6
60%
1.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
2.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Besiktas - Buyuksehir Belediye Erzurumspor Mérkőzés statisztikái
Besiktas
Buyuksehir Belediye Erzurumspor
61.2%
52.9%
Faulok
122
110
Sarok
63
35
Les
21
14
Sárga lapok
16
12
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
1:0
5 egyszer50%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3:0
1 egyszer10%
1:1
4 egyszer40%
0:1
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
1
6 egyszer60%
2
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
8
1 egyszer10%
1 cél
2 célok
3 célok
4 célok
8 célok
1
2 egyszer20%
2
5 egyszer50%
3
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Turkcell, Szuperliga
Corum
Eyupspor
6 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Turkcell, Szuperliga
Kasimpasa
Amed Sportif Faaliyetler
6 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Turkcell, Szuperliga
Trabzonspor
Genclerbirligi
6 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Turkcell, Szuperliga
Kocaelispor
Samsunspor
6 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Turkcell, Szuperliga
Caykur Rizespor
Alanyaspor
7 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Turkcell, Szuperliga
Goztepe
Gaziantep
7 sze
17:00
Statisztikák megtekintése