Shrewsbury vs Salford Tipp 13 szeptember 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Shrewsbury Town és Salford City csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A EFL League Two torna összecsapása 14:00 -kor, 13 szeptember napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 02 november 2024 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Salford City volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 53% vs 47%-kal;
    • szögletek: 4 vs 2-val;
    • szabálytalanságok: 6 vs 11-val;
    • sárga lapok: 2 vs 0-val;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 5-val.

    📊 A csapatok három hivatalos mérkőzést játszottak. A statisztikák a következők:

    • gólok: 5 a 4 ellen;
    • átlagos összeg az 1. félidőben - 2, a 2. félidőben - 1;
    • mérkőzésenkénti átlagos gólszám - 3.

    Egymás elleni statisztikák Shrewsbury - Salford

    57%
    4 Győzelem
    14%
    1 Döntetlen
    29%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    7
    Átlag gól/mérkőzés
    2.71
    Mindkét csapat szerzett gólt
    86%
    1.43
    Átlag összesen
    1.29
    3.71
    Sarok
    4
    1.57
    Sárga lapok
    1.14
    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Salford City
    Salford City
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    08.08.26
    EFL Cup
    Salford City
    Salford City
    1
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    1
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    4
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    24.02.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    1
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    2
    2
    -
    -
    1
    1
    13.09.25
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Salford City
    Salford City
    1.17
    1
    5
    4
    9
    7
    1
    2
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.17
    1
    5
    4
    9
    7
    1
    2
    02.11.24
    FAC
    Salford City
    Salford City
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    -
    -
    4
    2
    6
    11
    2
    0
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    6
    11
    2
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Shrewsbury Town Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. szeptember 6.-án játszotta a EFL League Two sorozatban (hazai csapat - Barnet LK, vendégek - Shrewsbury Town). A mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Shrewsbury Town vs Barnet LK):

    • labdabirtoklás: 25% vs 75%;
    • szögletek: 3 vs 6;
    • szabálytalanságok: 9 vs 11;
    • sárga lapok: 5 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 6.
    🏆A EFL League Two szezon során a Shrewsbury Town csapat összesen 7 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 1 győzelem,
    • 4 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a EFL League Two bajnokság középmezőnyében található Shrewsbury Town csapat, 14% győzelmi aránnyal és 57% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Shrewsbury Town csapat összesen 5 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Shrewsbury Town csapat összesen 13 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Shrewsbury Town

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    EFL League Two
    Rochdale
    Rochdale
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    0.79
    0.94
    1
    3
    7
    10
    1
    4
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    0.79
    0.94
    1
    3
    7
    10
    1
    4
    L
    29.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Salford City
    Salford City
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    N
    25.08.26
    EFL Cup
    Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    4
    0
    3
    0
    1
    0
    0.72
    0.78
    3
    7
    8
    12
    1
    3
    L
    22.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Barnet LK
    Barnet LK
    1.23
    1.38
    7
    9
    14
    14
    1
    0
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1.23
    1.38
    7
    9
    14
    14
    1
    0
    L
    15.08.26
    EFL League Two
    Tranmere Rovers
    Tranmere Rovers
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    1.2
    1.83
    3
    5
    15
    11
    3
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.2
    1.83
    3
    5
    15
    11
    3
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Salford City Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. szeptember 6. volt a EFL League Two tornán (hazai csapat - Salford City, vendégek - Tranmere Rovers). A mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Salford City vs Tranmere Rovers):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 10 vs 2;
    • szabálytalanságok: 13 vs 13;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 8 vs 4.
    🏆A EFL League Two szezon során a Salford City csapat összesen 7 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a EFL League Two bajnokság középmezőnyében található Salford City csapat, 57% győzelmi aránnyal és 29% vereségi aránnyal.

    ⚽A Salford City csapat összesen 10 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Salford City csapat összesen 8 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Salford City

    Legutóbbi mérkőzések
    01.09.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Newport County
    Newport County
    2.19
    0.27
    10
    0
    9
    14
    1
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    2.19
    0.27
    10
    0
    9
    14
    1
    3
    N
    29.08.26
    EFL League Two
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    Salford City
    Salford City
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0.74
    5
    3
    13
    11
    1
    0
    L
    22.08.26
    EFL League Two
    Salford City
    Salford City
    Chesterfield
    Chesterfield
    0.56
    1.88
    5
    1
    12
    17
    2
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.56
    1.88
    5
    1
    12
    17
    2
    3
    L
    15.08.26
    EFL League Two
    Barnet LK
    Barnet LK
    Salford City
    Salford City
    1.71
    1.32
    6
    5
    20
    12
    2
    3
    3
    1
    2
    0
    1
    1
    1.71
    1.32
    6
    5
    20
    12
    2
    3
    L
    08.08.26
    EFL Cup
    Salford City
    Salford City
    1
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    1
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    3
    4
    2.42
    0.96
    8
    2
    10
    17
    2
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 3;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 0; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 2;
    • a mai hazai csapat átlagosan 1 gólt szerez, míg a vendégek 1 gólt.

    Első félidő statisztika: Shrewsbury Town (otthon) vs Salford City (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 3 vs 3;
    • győzelmek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • döntetlenek: 3 (100%) vs 1 (33.33%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 0 vs 0.67;
    • átlagos kapott gólok száma: 0 vs 0.33.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 1 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 3;
    • döntetlenek: 5 vs 5;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.5 (szerzett - 0.6, kapott - 0.9) vs 1.1 (szerzett - 0.5, kapott - 0.6).
    Trendek
    • A Shrewsbury Town döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 2.25)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 1, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Shrewsbury Town vs Salford City

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 7 vs 7;
    • győzelmek: 1 vs 4;
    • győzelmi százalék: 14% vs 57%;
    • vereségek: 4 vs 2;
    • döntetlenek: 2 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 5;
    • vereségek: 6 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 2.
    Trendek
    • A Shrewsbury Town nem nyert a 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    • A Salford City nem vesztett a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    • A Salford City nem vesztett a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (EFL League Two).
    • A Salford City nem vesztett a 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    👉Tippek: Salford City nem fog veszíteni

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.67, a vendégek - 1.33;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Shrewsbury Town vs Salford City

    • átlagos összesített a tornán: 2.57 vs 2.57;
    • átlagos gólok száma: 0.71 vs 1.43;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.57 vs 0.57;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.14 vs 0.86;
    • Shrewsbury Town: átlagos összesített hazai pályán a tornán 0;
    • Salford City: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1 (otthon - 0.8) vs 1.4 (idegenben - 1.4).
    Trendek
    • A Shrewsbury Town kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén.
    • A Shrewsbury Town kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Tippek: Shrewsbury Town Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.53)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 7.67 (a hazai csapatnál - 4 és a vendégcsapatnál - 3.67);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 11 (a hazai csapatnál - 5 és a vendégcsapatnál - 6).

    Shrewsbury Town: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.71; otthon - 4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.4; otthon - 5.4.

    Salford City: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.86, idegenben - 4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.9; idegenben - 5.
    Trendek
    • A Salford City legalább 4.5 sarokrúgást szerzett a 12 utolsó 14 mérkőzésén.
    👉Tippek: Szöglet - Salford City Teotal Felett (4,5) (szorzói: 1.78)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Shrewsbury Town vs Salford City

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 7 vs 7;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 3 vs 5;
    • Shrewsbury Town MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 0 (0%);
    • Salford City MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (33%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Shrewsbury Town) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Salford City) - 2 (40%).
    Trendek
    • A Salford City gólt szerzett és kapott a 14 utolsó 16 mérkőzésén (EFL League Two).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.68)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Salford City gólt szerzett és kapott a 14 utolsó 16 mérkőzésén (EFL League Two).

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.09.11., 14:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Shrewsbury Town - Salford City

    A Shrewsbury Town döntetlent játszik az első félidőben:
    shrewsbury-townminden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +115
    A Shrewsbury Town nem nyert:
    shrewsbury-towna 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    A Salford City nem vesztett:
    salford-citya 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    salford-citya 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (EFL League Two).
    salford-citya 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Salford City nem fog veszíteni
    Everygame
    -244
    A Shrewsbury Town gólt kapott:
    shrewsbury-towna 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    A Salford City gólt szerzett:
    salford-citya 17 utolsó 19 mérkőzésén.
    salford-citya 16 utolsó 17 mérkőzésén (EFL League Two).
    salford-citya 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén.
    salford-citya 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén (EFL League Two).
    Salford City szerez gólt
    Everygame
    -400
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    shrewsbury-towna 8 legutóbbi 9 Shrewsbury Town mérkőzések.
    salford-citya 14 legutóbbi 16 Salford City mérkőzések (EFL League Two).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Shrewsbury Town - Salford City Helyezés a táblázatban

    League Two 25/26
    JNSLLKPFORMA
    3.
    Cambridge United
    Cambridge United
    462216866-3382
    4.
    Salford City
    Salford City
    462561561-5181
    5.
    Notts County
    Notts County
    462481474-5280
    18.
    Cheltenham Town
    Cheltenham Town
    4614102253-7952
    19.
    Shrewsbury Town
    Shrewsbury Town
    4613102342-6949
    20.
    Newport County
    Newport County
    461272748-7743

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 5
    10 gyufa
    Eltömődött - 6
    Hiányzik - 16
    -10
    -3
    10 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    5
    GK
    6
    Eltömődött
    10
    16
    Hiányzik
    13
    2.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.3
    0.6
    Átlagosan elért pontszám
    1
    1.6
    Átlagosan passzoló
    1.3
    3
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    150'
    Pontozott minden, min.
    93'
    Minden statisztika