Anderlecht vs PAOK H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Anderlecht
2 mérkőzés
PAOK Szaloniki
2 Győzelmek
0 Döntetlen
0 Győzelmek
100%
1. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelmek
50%
50%
2. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
0 Győzelmek
50%
50%
Gólok
Összes gól
6
4
2
Meccs végeredmény
1
Felett - 50%
1
50% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3
2
1
Átlagos idő egy gólra
30'
45'
90'
Anderlecht
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
PAOK Szaloniki
Statisztikák a mérkőzésről
Anderlecht
PAOK Szaloniki
40%
Labdabirtoklás
60%
Faulok
Összesen: 54
27
31
23
Szögletek
Összesen: 16
8
3
13
Les
Összesen: 11
5.5
5
6
Sárga lapok
Összesen: 10
5
6
4
Piros lapok
Összesen: 2
1
0
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


AnderlechtBelgium
PAOK SzalonikiGörögország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Anderlecht - PAOK Szaloniki Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.10.26
UELJagiellonia Bialystok
Anderlecht
0.31
1.03
4
4
12
20
3
3
0
3
0
1
0
2
0.31
1.03
4
4
12
20
3
3
GY
18.10.26
Beker van BelgieK Beerschot VA
Anderlecht
1
-
-
4
3
9
14
3
4
2
1
1
0
1
1
-
-
4
3
9
14
3
4
V
15.10.26
UELDinamo Zagráb
Anderlecht
1.68
1.14
6
2
21
13
2
2
1
0
0
0
1
0
1.68
1.14
6
2
21
13
2
2
V
10.10.26
Premier DivisionCercle Bruges
Anderlecht
0.86
0.76
5
5
10
14
1
2
1
2
1
0
0
2
0.86
0.76
5
5
10
14
1
2
GY
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekAnderlecht
Stade Reims
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
19.09.26
Premier DivisionAnderlecht
Zulte Waregem
2.27
0.73
8
1
7
11
2
1
3
0
1
0
2
0
2.27
0.73
8
1
7
11
2
1
GY
16.09.26
UELAnderlecht
Lyon
1.35
1.67
6
4
14
12
0
2
1
2
0
2
1
0
1.35
1.67
6
4
14
12
0
2
V
11.09.26
Premier DivisionKV Mechelen
Anderlecht
1.21
1.34
10
5
13
21
1
4
0
1
0
1
0
0
1.21
1.34
10
5
13
21
1
4
GY
Meccsek
18.10.26
Super LeaguePAOK Szaloniki
Po Triglias
1
2.06
0.73
4
3
15
17
3
4
2
1
0
0
2
1
2.06
0.73
4
3
15
17
3
4
GY
12.10.26
Super LeaguePAOK Szaloniki
1
PAE PS Kalamata
1.65
1.74
7
2
8
12
1
2
1
3
1
1
0
2
1.65
1.74
7
2
8
12
1
2
V
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekPAOK Szaloniki
PAOK Thessaloniki 2
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
20.09.26
Super LeaguePanetolikos
PAOK Szaloniki
-
-
7
5
12
22
4
2
1
3
0
2
1
1
-
-
7
5
12
22
4
2
GY
16.09.26
Görög KupaAtromitos Athén
PAOK Szaloniki
-
-
6
2
18
13
2
1
0
1
0
1
0
0
-
-
6
2
18
13
2
1
GY
13.09.26
Super LeaguePAOK Szaloniki
Aris Szaloniki
-
-
3
7
15
15
3
1
2
0
2
0
0
0
-
-
3
7
15
15
3
1
GY
06.09.26
Super LeaguePanathinaikosz Athén
1
PAOK Szaloniki
1
-
-
5
2
17
9
3
1
3
1
2
0
1
1
-
-
5
2
17
9
3
1
V
A mérkőzés eredményei
5 Győzelmek
1 Döntetlen
4 Vereségek
50%
10%
40%
1 idő
2 idő
40%
40%
20%
40%
40%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·PAOK Szaloniki
6 Győzelmek
1 Döntetlen
3 Vereségek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
40%
30%
40%
60%
20%
Vereségek
10%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
15
16
6
Gólok az 1. Félidőben8
9
Gólok a 2. Félidőben8
4
Első pontszerzés5
3
Nem szerzett gólt1
Anderlecht
0%
0
7%
1
33%
5
20%
3
13%
2
27%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
PAOK Szaloniki
13%
2
6%
1
31%
5
0%
0
13%
2
38%
6
11
12
5
Gólok az 1. Félidőben5
6
Gólok a 2. Félidőben7
5
Elhibázott első4
4
Nem hagyta ki3
Anderlecht
27%
3
27%
3
9%
1
0%
0
27%
3
73%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
PAOK Szaloniki
0%
0
25%
3
42%
5
42%
5
8%
1
33%
4
Átlagos gól/meccs
2.8
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
PAOK Szaloniki
2.6
Teljes mérkőzés2.8
1.1
1. Félidőben1.3
1.5
2. Félidőben1.5
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
3
30%
0.5
9
90%
1
10%
4
40%
6
60%
1.5
5
50%
5
50%
3
30%
7
70%
2.5
2
20%
8
80%
1
10%
9
90%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Anderlecht - PAOK Szaloniki Mérkőzés statisztikái
Anderlecht
PAOK Szaloniki
60.3%
48.6%
Faulok
138
139
Szögletek
46
50
Les
-
-
Sárga lapok
22
17
Piros lapok
0
4
A mérkőzés eredményei
1:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:1
3 egyszer30%
1:3
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
3
5 egyszer50%
4
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
3 gól
4 gól
1 gól
2 gól
5 gól
3
3 egyszer30%
4
4 egyszer40%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
UEFA Európa Liga
Rennes
Olympiakosz Pireusz
4 nov
15:30
Statisztikák megtekintése
Ciprus Kupa
AEL Limassol
Iraklis Gerolakkou
3 nov
16:00
Statisztikák megtekintése
Liga Aguila
Millonarios
America de Cali
4 nov
01:10
Statisztikák megtekintése
Premier Soccer League
Scottland
Chicken Inn
4 nov
13:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Richards Bay
Stellenbosch
4 nov
17:30
Statisztikák megtekintése
UEFA Európa Liga
Nijmegen
Omonia Nicosia
5 nov
17:45
Statisztikák megtekintése