Pachuca vs Monterrey Tipp 13 július 2025

    📣 A mexikói labdarúgó-bajnokság (Liga MX) már az első fordulóban egy rangos összecsapással örvendezteti meg a futball szerelmeseit, ahol Pachuca és Monterrey csapnak össze. Nemrég még az Egyesült Államokban rendezett klubvilágbajnokságon láthattuk ezeket a csapatokat. Most pedig a hazai bajnokságban mérkőznek meg egymással. Ki szerzi meg a három pontot? Érdemes sok gólt várni? Olvassa el jól megalapozott előrejelzésünket!

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között idén áprilisban zajlott le, és Pachuca 2:1-es győzelmével ért véget. Íme a találkozó összehasonlító statisztikái (hazai pályán Monterrey):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 5 vs 8;
    • szabálytalanságok: 12 vs 16;
    • sárga lapok: 2 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 8.

    📊Statisztikai előzetes a Pachuca és Monterrey hivatalos mérkőzéseiről:

    • 53 mérkőzést játszottak;
    • a hazai győzelmek száma - 17, a vendégek - 24, döntetlenek - 12;
    • gólok száma - 73 a 81 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1,15, a második félidőé - 1,75;
    • az átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 2,91.

    Egymás elleni statisztikák Pachuca - Monterrey

    35%
    19 Győzelem
    22%
    12 Döntetlen
    44%
    24 Győzelem
    Összes mérkőzés
    55
    Átlag gól/mérkőzés
    2.93
    Mindkét csapat szerzett gólt
    55%
    1.44
    Átlagos gólszám
    1.49
    1.35
    Sárga lapok
    1.64
    Legutóbbi mérkőzések
    19.04.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Pachuca
    Pachuca
    1.89
    1.51
    7
    4
    13
    15
    2
    4
    1
    3
    1
    0
    0
    3
    1.89
    1.51
    7
    4
    13
    15
    2
    4
    13.07.25
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    Monterrey
    Monterrey
    1.43
    0.44
    3
    7
    7
    12
    3
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.43
    0.44
    3
    7
    7
    12
    3
    3
    28.04.25
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Pachuca
    Pachuca
    0.92
    1.4
    5
    8
    12
    16
    2
    0
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0.92
    1.4
    5
    8
    12
    16
    2
    0
    26.01.25
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Pachuca
    Pachuca
    1.49
    1.55
    13
    1
    7
    7
    0
    1
    2
    3
    1
    1
    1
    2
    1.49
    1.55
    13
    1
    7
    7
    0
    1
    08.07.24
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    Monterrey
    Monterrey
    -
    -
    8
    1
    11
    7
    3
    4
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    8
    1
    11
    7
    3
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Pachuca Csapat áttekintése

    A Pachuca legutóbbi hivatalos mérkőzése a klubvilágbajnokság keretében az Al-Hilal ellen zajlott. A találkozó 2-0-s eredménnyel zárult a szaúd-arábiai klub javára.

    A mérkőzés statisztikái (Pachuca vs Al-Hilal):

    • labdabirtoklás: 51% vs 49%;
    • szögletek: 3 vs 3;
    • szabálytalanságok: 13 vs 11;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 3.

    A klubvilágbajnokságon Pachuca nem a legjobban szerepelt. A "Gophers" a csoportkörben a Red Bull Salzburggal (1:2), a Real Madriddal (1:3) és az Al-Hilallal (0:2) mérkőzött meg. Guillermo Almada csapata, amely nem szerzett pontot, a H csoport utolsó helyén végzett. Most itt az idő, hogy bizonyítsák rátermettségüket a Liga MX-ben.

    Ha az utolsó 10 mérkőzést nézzük, érdemes megemlíteni, hogy Pachuca átlagosan 1,1 gólt szerzett meccsenként, miközben 1,5 gólt kapott. 

    A mérkőzés eredményei: Pachuca

    Legutóbbi mérkőzések
    11.10.26
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    Necaxa
    Necaxa
    1.26
    2.61
    5
    3
    15
    16
    4
    4
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    1.26
    2.61
    5
    3
    15
    16
    4
    4
    D
    03.10.26
    Int. Friendly Games
    Pachuca
    Pachuca
    Mexico U23
    Mexico U23
    4
    0
    0
    0
    4
    0
    GY
    27.09.26
    Primera Division
    Club Santos Laguna
    Club Santos Laguna
    Pachuca
    Pachuca
    2.09
    0.77
    10
    4
    12
    14
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    2.09
    0.77
    10
    4
    12
    14
    2
    3
    V
    21.09.26
    Primera Division
    Pachuca
    Pachuca
    1
    Club Tijuana de Caliente
    Club Tijuana de Caliente
    2.72
    2.05
    10
    0
    16
    6
    1
    3
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    2.72
    2.05
    10
    0
    16
    6
    1
    3
    D
    12.09.26
    Primera Division
    Atlante
    Atlante
    Pachuca
    Pachuca
    1.78
    1.31
    5
    5
    7
    14
    2
    4
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    1.78
    1.31
    5
    5
    7
    14
    2
    4
    GY
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Monterrey Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésen a vendégek a klubvilágbajnokság keretében a Borussia Dortmund ellen játszottak. A mérkőzés 2:1-es német győzelemmel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Monterrey vs Borussia Dortmund):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 5 vs 3;
    • szabálytalanságok: 9 vs 13;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 3.

    Monterrey a klubvilágbajnokságon sokkal jobban teljesített, mint ellenfelei. A "Csíkosak" az E csoportba kerültek, ahol az Internazionale ellen játszottak 1:1-es döntetlent, a River Plate-tel 0:0-t, és a Urawa ellen 4:0-ra nyertek. Sergio Ramos és társai mindenkit meglepve jutottak a kieséses szakaszba, de a nyolcaddöntőben a Borussia ellen búcsúztak. 
    Az utolsó 10 mérkőzésük során Monterrey átlagosan 1,6 gólt szerez, miközben 0,9 gólt kap.

    A mérkőzés eredményei: Monterrey

    Legutóbbi mérkőzések
    11.10.26
    Primera Division
    America
    America
    1
    Monterrey
    Monterrey
    1.13
    0.52
    6
    5
    12
    15
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.13
    0.52
    6
    5
    12
    15
    1
    1
    D
    04.10.26
    Klubbarátságos mérkőzések
    Monterrey
    Monterrey
    Toluca
    Toluca
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    GY
    26.09.26
    Primera Division
    Atlante
    Atlante
    Monterrey
    Monterrey
    1.22
    1.41
    2
    6
    8
    10
    2
    2
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    1.22
    1.41
    2
    6
    8
    10
    2
    2
    V
    20.09.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Cruz Azul
    Cruz Azul
    0.85
    1.16
    6
    4
    13
    14
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.85
    1.16
    6
    4
    13
    14
    1
    2
    GY
    13.09.26
    Primera Division
    Monterrey
    Monterrey
    Tigres UANL
    Tigres UANL
    1.3
    0.19
    6
    0
    15
    16
    3
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.3
    0.19
    6
    0
    15
    16
    3
    3
    D
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Eredmény előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 53;
    • hazai győzelmek - 17, vendég győzelmek - 24, döntetlenek - 12.
    👉Előrejelzés: Monterrey Hendikepes (+1)(odds: 1.26)

    Tét összeg előrejelzés

    Közvetlen találkozók

    • hazaiak átlagos gólja - 1.38, vendégek - 1.53;
    • átlagos gólok száma a közvetlen találkozókon - 2.91;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 29 alkalommal; a hazai pályán - 15 alkalommal.
    Trendek
    • Monterrey kapott gólt az utolsó 16 idegenbeli meccséből 15 alkalommal (Liga MX).
    👉Előrejelzés: Pachuca szerez gólt(odds: 1.2)

    Szögletek előrejelzés

    Trendek
    • Több mint 9.5 szöglet volt a Pachuca utolsó 7 meccséből 6 alkalommal (Liga MX).
    👉Előrejelzés: Szöglet - Total Felett (9,5)(odds: 1.6)

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 53;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 29 alkalommal;
    • a hazai pályán - 15 alkalommal.
    Trendek
    • Monterrey mind gólt szerzett, mind kapott az utolsó 14 idegenbeli meccséből 12 alkalommal (Liga MX).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(odds: 1.64)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Ezek a csapatok kiváló támadósorral rendelkeznek a mexikói bajnokság szintjén. Még a klubvilágbajnokságot is figyelembe véve, Pachuca és Monterrey az utóbbi mérkőzéseken átlagosan több mint egy gólt szerez meccsenként. Ezért érdemes egy igazán eredményes találkozóra számítani. Ráadásul az utolsó négy egymás elleni mérkőzésből három alkalommal mindkét csapat betalált. Javasoljuk, hogy ezt a fogadást tegyék meg a közelgő összecsapásukra is.

    Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)
    Tényező-156
    Közzétett: 2025.07.11., 7:58

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Pachuca - Monterrey

    A Pachuca nem nyert:
    cf-pachucaa 7 utolsó 8 mérkőzésén.
    Monterrey nem fog veszíteni
    Everygame
    -143
    A Pachuca nem vesztett:
    cf-pachucaa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    Pachuca nem fog veszíteni
    Everygame
    -345
    A Pachuca gólt kapott:
    cf-pachucacf-monterreya 10 utolsó 11 otthon mérkőzésén szemben a CF Monterrey.
    cf-pachucacf-monterreya 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén szemben a CF Monterrey (Liga MX).
    A CF Monterrey gólt szerzett:
    cf-monterreya 29 utolsó 30 mérkőzésén (Liga MX).
    cf-monterreya 17 utolsó 18 mérkőzésén.
    cf-monterreya 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén (Liga MX).
    cf-monterreya 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén.
    Monterrey szerez gólt
    Everygame
    -250
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    cf-pachucacf-monterreya 7 legutóbbi 8 Pachuca otthon mérkőzések szemben a CF Monterrey.
    cf-pachucacf-monterreya 6 legutóbbi 7 Pachuca otthon mérkőzések szemben a CF Monterrey (Liga MX).
    cf-pachucaa 6 legutóbbi 7 Pachuca mérkőzések.
    cf-monterreya 13 legutóbbi 14 CF Monterrey idegenben mérkőzések (Liga MX).
    cf-monterreya 11 legutóbbi 12 CF Monterrey mérkőzések (Liga MX).
    cf-monterreya 8 legutóbbi 9 CF Monterrey mérkőzések.
    a 21 legutóbbi 22 Victor Alfonso Caceres Hernandez mérkőzések.
    a 20 legutóbbi 21 Victor Alfonso Caceres Hernandez mérkőzések (a Liga MX bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -357
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Pachuca - Monterrey Helyezés a táblázatban

    Apertura
    MGYDVGPForma
    4.
    America
    America
    17104333-1834
    5.
    Monterrey
    Monterrey
    1794433-2931
    6.
    Guadalajara Chivas
    Guadalajara Chivas
    1792629-2229
    8.
    Juarez
    Juarez
    1765627-2823
    9.
    Pachuca
    Pachuca
    1764721-2122
    10.
    Pumas UNAM
    Pumas UNAM
    1756624-2521

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    3 - Győzelem
    4 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 4
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 13
    +3
    -1
    15 - Eltömődött
    16 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    4
    4
    Döntetlen
    2
    3
    Veszítenek
    4
    Gólkülönbség
    16
    Eltömődött
    15
    13
    Hiányzik
    16
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.1
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.6
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    6
    56'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika