Gwangju vs Seoul Tipp 13 június 2025

    🔊 A közelgő mérkőzésen a Gwangju és a Seoul csapnak össze egy kemény küzdelemben a középmezőny fontos pontjaiért. Mindkét csapat ingadozó formát mutat, ami csak fokozza a találkozó izgalmát. A hatodik helyen álló Gwangju igyekszik kihasználni a hazai pálya előnyét, hogy megszilárdítsa pozícióját. Azonban a támadójátékuk nem túl hatékony, és a védekezésük is sok gólt enged be. Ezzel szemben a Seoul célja, hogy megvesse a lábát a tabella felső részében, és büszkélkedhet egy sikeres idegenbeli veretlenségi sorozattal. Intenzív játékra számíthatunk, ahol a taktika és a védekezés kerül majd előtérbe.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 19 április 2025-én zajlott, és 1:2-es eredménnyel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (hazai pályán játszott a Szöul):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 6 vs 3;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 1 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 2.

    📊Statisztikai előzetes a Gwangju és Seoul közötti hivatalos mérkőzésekről:

    • 28 mérkőzést játszottak;
    • a hazai győzelmek száma - 7, a vendégek győzelmei - 16, döntetlenek - 5;
    • a gólok száma - 34 a 48 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1,32, a második félidőé - 1,61;
    • az átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 2,93.

    Egymás elleni statisztikák Gwangju - Seoul

    21%
    7 Győzelem
    15%
    5 Döntetlen
    64%
    21 Győzelem
    Összes mérkőzés
    33
    Átlag gól/mérkőzés
    3.09
    Mindkét csapat szerzett gólt
    67%
    1.12
    Átlag összesen
    1.97
    0.88
    Sárga lapok
    0.82
    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    K-League
    Gwangju
    Gwangju
    2
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    4
    6
    5
    9
    0
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    -
    -
    4
    6
    5
    9
    0
    1
    12.05.26
    K-League
    Gwangju
    Gwangju
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    1
    9
    7
    7
    3
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    1
    9
    7
    7
    3
    0
    22.03.26
    K-League
    Seoul
    Seoul
    Gwangju
    Gwangju
    -
    -
    2
    3
    10
    13
    1
    3
    5
    0
    1
    0
    4
    0
    -
    -
    2
    3
    10
    13
    1
    3
    21.09.25
    K-League
    Seoul
    Seoul
    Gwangju
    Gwangju
    -
    -
    4
    5
    0
    0
    2
    1
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    -
    -
    4
    5
    0
    0
    2
    1
    13.06.25
    K-League
    Gwangju
    Gwangju
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    5
    5
    0
    0
    1
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    5
    5
    0
    0
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Gwangju Csapat áttekintése

    Gwangju ebben a szezonban ingadozó formát mutat: 17 mérkőzésből mindössze hat győzelmet arattak. Jelenlegi teljesítményük a győzelmek és vereségek váltakozását jelzi. Ennek ellenére a csapat motivált, hogy javítson a tabellán elfoglalt helyzetén. A gárda átlagos gólszerzési mutatókkal rendelkezik - mindössze egy gól meccsenként -, ami óvatos játékstílusukat magyarázza, amely a kontratámadásokra összpontosít. Az utolsó head-to-head találkozón Szöul ellen 2:1-es győzelmet arattak, ami most is további motivációt jelenthet számukra.

    A mérkőzés eredményei: Gwangju

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    K-League
    Gwangju
    Gwangju
    2
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    4
    6
    5
    9
    0
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    -
    -
    4
    6
    5
    9
    0
    1
    L
    26.08.26
    K-League
    Gangwon
    Gangwon
    1
    Gwangju
    Gwangju
    -
    -
    12
    3
    11
    14
    1
    1
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    -
    -
    12
    3
    11
    14
    1
    1
    S
    23.08.26
    K-League
    Gwangju
    Gwangju
    Incheon United
    Incheon United
    -
    -
    2
    3
    2
    1
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    3
    2
    1
    2
    1
    L
    19.08.26
    South Korea FA Cup
    Ulsan Citizen
    Ulsan Citizen
    Gwangju
    Gwangju
    -
    -
    0
    1
    11
    13
    1
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    0
    1
    11
    13
    1
    0
    N
    15.08.26
    K-League
    Gwangju
    Gwangju
    Pohang Steelers
    Pohang Steelers
    -
    -
    9
    1
    5
    0
    2
    0
    1
    2
    0
    1
    1
    1
    -
    -
    9
    1
    5
    0
    2
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Seoul Csapat áttekintése

    A Szöul stabilan tartja magát a tabella középmezőnyében, köszönhetően erős védekezésüknek és megbízható idegenbeli teljesítményüknek - az utolsó kilenc vendégszereplésük során mindössze egyszer kaptak ki. Játékstílusuk kiegyensúlyozott, támadás és védekezés között: átlagosan 0,88 gólt szereznek mérkőzésenként, miközben ugyanennyit kapnak (0,88). A fővárosi csapatot jellemzi a fegyelmezett játék idegenben és az a képesség, hogy kollektív erőfeszítéssel zárják le az ellenfél területeit.

    A mérkőzés eredményei: Seoul

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    K-League
    Gwangju
    Gwangju
    2
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    4
    6
    5
    9
    0
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    -
    -
    4
    6
    5
    9
    0
    1
    N
    25.08.26
    K-League
    Seoul
    Seoul
    Bucheon
    Bucheon
    -
    -
    9
    4
    7
    7
    2
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    9
    4
    7
    7
    2
    3
    N
    22.08.26
    K-League
    Anyang
    Anyang
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    1
    3
    13
    10
    2
    3
    0
    7
    0
    5
    0
    2
    -
    -
    1
    3
    13
    10
    2
    3
    N
    15.08.26
    K-League
    Seoul
    Seoul
    Daejon Citizen
    Daejon Citizen
    -
    -
    5
    8
    5
    5
    4
    3
    4
    2
    0
    1
    4
    1
    -
    -
    5
    8
    5
    5
    4
    3
    N
    08.08.26
    K-League
    Sangju
    Sangju
    Seoul
    Seoul
    -
    -
    1
    2
    10
    12
    1
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    1
    2
    10
    12
    1
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 28;
    • 1. félidei győzelmek száma hazai pályán - 4; vendégként - 4; döntetlenek száma - 6;
    • 1. félidei átlagos gólok száma: 1.32;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.57 gólt szerez, míg a vendégek 0.75-öt.

    1. félidei statisztikák: Gwangju (otthon) vs Seoul (idegenben)

    • játszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
    • győzelmek száma: 3 (0.38%) vs 1 (0.13%);
    • vereségek száma: 2 (0.25%) vs 1 (0.13%);
    • döntetlenek száma: 3 (0.38%) vs 6 (0.75%);
    • átlagos rúgott gólok száma: 1 vs 0.25;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.38 vs 0.13.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 4 vs 1;
    • vereségek száma: 3 vs 4;
    • döntetlenek száma: 3 vs 5;
    • 1. félidei átlagos gólok száma: 0.9 (rúgott - 0.4, kapott - 0.5) vs 0.7 (rúgott - 0.2, kapott - 0.5).
    Trendek
    • Seoul zsinórban öt idegenbeli mérkőzésen játszott döntetlent az első félidőben.
    👉Előrejelzés: 1. Félidőben Nyakkendő(odds: 1.94)

    Eredmény előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 28;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 16, döntetlenek - 5.

    Statisztika: Gwangju vs Seoul

    • játszott mérkőzések a tornán: 17 vs 17;
    • győzelmek: 6 vs 5;
    • győzelmi arány: 38% vs 31%;
    • vereségek: 5 vs 5;
    • döntetlenek: 6 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 4 vs 4;
    • döntetlenek: 2 vs 3.
    👉Előrejelzés: Seoul nem fog veszíteni(odds: 1.32)

    Gólok előrejelzése

    Közvetlen találkozók:

    • a mai hazai csapat átlagosan lő - 1.21, a vendégek - 1.71;
    • átlagos gólok száma a közvetlen találkozókon - 2.93;
    • mindkét csapat szerzett gólt: összesen - 20 alkalommal; hazai pályán - 9 alkalommal.

    Statisztika: Gwangju vs Seoul

    • átlagos gólok a tornán: 2.06 vs 1.75;
    • átlagos szerzett gólok: 1 vs 0.88;
    • átlagos gólok az első félidőben: 0.56 vs 0.19;
    • átlagos gólok a második félidőben: 0.44 vs 0.69;
    • Gwangju: hazai pályán átlagos gólok a tornán - 1.13;
    • Seoul: idegenben átlagos gólok a tornán - 0.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos gólok): 0.7 (otthon - 0.5) vs 0.8 (idegenben - 0.83).
    Trends
    • Több mint 1.5 gól született az utolsó 8 közvetlen találkozóból 7 alkalommal (K-Liga).
    • Több mint 1.5 gól született az utolsó öt hazai közvetlen találkozón (K-Liga).
    👉Előrejelzés: Total gólt Felett (1,5)(odds: 1.43)

    Szögletek előrejelzése

    Gwangju: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 3.94; hazai pályán - 4.25;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 3.9; hazai pályán - 3.75.

    Seoul: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletek a tornán - 6.94, idegenben - 6.88;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletek - 7.6; idegenben - 6.83.
    Trends
    • Seoul több mint 4.5 szögletet szerzett az utolsó 12 mérkőzésből 11 alkalommal (K-Liga).
    👉Előrejelzés: Szöglet - Seoul Teotal Felett (4,5)(odds: 1.88)

    Kártyák előrejelzése

    Közvetlen találkozók

    • átlagos sárga lapok száma a közvetlen találkozókon - 1.42 (0.71 - hazai csapat és 0.71 - vendég csapat);
    • átlagos sárga lapok száma hazai pályán - 1.36 (0.57 - hazai csapat és 0.79 - vendég csapat).

    Gwangju: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a tornán - 2.69; hazai pályán - 2.25;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok - 2.7; hazai pályán - 1.75.

    Seoul: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok a tornán - 1.63, idegenben - 1.88;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok - 1.8; idegenben - 2.17.
    👉Előrejelzés: LC Total Felett (3,5)

    Mindkét csapat szerez gólt előrejelzés

    Közvetlen találkozók:

    • összecsapások száma - 28;
    • mindkét csapat szerzett gólt összesen - 20 alkalommal;
    • hazai pályán - 9 alkalommal.

    Statisztika: Gwangju vs Seoul

    • játszott mérkőzések a tornán: 17 vs 17;
    • a szezonban mindkét csapat gólt szerzett (továbbá - BTTS): 8 vs 7;
    • a Gwangju csapat BTTS mérkőzéseinek száma hazai pályán - 4 (50%);
    • a Seoul csapat BTTS mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (13%).

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • a BTTS mérkőzések száma: 4 vs 5;
    • a Gwangju csapat BTTS mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (25%);
    • a Seoul csapat BTTS mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (33%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem)(odds: 1.73)

    Szerkesztői előrejelzés

    A csapatok közötti korábbi találkozók statisztikái és az utóbbi mérkőzések trendjei alapján szoros küzdelem várható, amelyben nem lesz hiány gólokból sem. Gwangju továbbra is kihívásokkal küzd a helyzetkihasználás terén, míg Seoul stabil védelmet mutat, különösen idegenben, ahol már több mérkőzés óta nem engednek be egynél több gólt ellenfeleiknek. Azonban a közvetlen összecsapások során mindkét fél eredményes tud lenni. A kluboknak szükségük van a jobb helyezésre a tabellán, ezért feltételezzük, hogy ezen a mérkőzésen is több gól születik majd. Ajánljuk a fogadást a 2 gólnál több összesített találatra.
    Total gólt Felett (2)
    Bovada
    Tegyen fogadást-125
    Közzétett: 2025.06.10., 11:41

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Gwangju - Seoul

    A Seoul döntetlent játszik az első félidőben:
    fc-seoulminden utolsó 5 idegenben mérkőzésén.
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +100
    A Gwangju nyert:
    gwangju-fcfc-seoulminden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Seoul (K-League).
    Gwangju Győzelem
    Bovada
    +230
    A Seoul nem vesztett:
    fc-seoula 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén.
    fc-seoula 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (K-League).
    Seoul nem fog veszíteni
    Everygame
    -345
    A Seoul kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    gwangju-fcfc-seoulminden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Gwangju (K-League).
    fc-seoula 14 utolsó 15 idegenben mérkőzésén (K-League).
    fc-seoula 9 utolsó 10 mérkőzésén.
    Seoul Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -222
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Gwangju - Seoul Helyezés a táblázatban

    Championship Playoffs
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Jeonbuk Hyundai Motors
    Jeonbuk Hyundai Motors
    52217-579
    2.
    Daejon Citizen
    Daejon Citizen
    531110-565
    3.
    Gimcheon Sangmu FC
    Gimcheon Sangmu FC
    52036-861
    4.
    Pohang Steelers
    Pohang Steelers
    51221-356
    5.
    Gangwon FC
    Gangwon FC
    52215-552
    6.
    Seoul
    Seoul
    51137-1049

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 15
    -6
    +13
    24 - Eltömődött
    11 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    6
    3
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    2
    GK
    9
    Eltömődött
    24
    15
    Hiányzik
    11
    2.4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.5
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    2.4
    1.5
    Átlagosan passzoló
    1.1
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    100'
    Pontozott minden, min.
    38'
    Minden statisztika