Luzern vs Young Boys H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Luzern
Luzern
56 mérkőzés
Young Boys
Young Boys
9 Győzelem
12 Döntetlen
35 Győzelem
16%
21%
63%
Luzern
1. Félidőben
Young Boys
16 Győzelem
14 Döntetlen
26 Győzelem
29%
25%
46%
Luzern
2. Félidőben
Young Boys
15 Győzelem
14 Döntetlen
27 Győzelem
27%
25%
48%
04.03.26
Super League
Luzern
Luzern
1
Young Boys
Young Boys
1.64
1.59
6
9
11
5
0
2
1
2
0
0
1
2
1.64
1.59
6
9
11
5
0
2
14.12.25
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
1.74
1.58
3
4
5
12
0
1
2
0
1
0
1
0
1.74
1.58
3
4
5
12
0
1
14.09.25
Super League
Luzern
Luzern
Young Boys
Young Boys
0.63
0.88
1
6
15
10
3
2
1
2
0
0
1
2
0.63
0.88
1
6
15
10
3
2
15.05.25
Super League
Young Boys
Young Boys
Luzern
Luzern
2.04
0.98
4
2
20
6
3
2
2
1
1
0
1
1
2.04
0.98
4
2
20
6
3
2
13.04.25
Super League
Luzern
Luzern
Young Boys
Young Boys
1
2.25
0.95
5
4
12
16
0
3
5
0
2
0
3
0
2.25
0.95
5
4
12
16
0
3

Célok

Összes gól
204
StatisticsChartSlim-left
83
StatisticsChartSlim-left
121
Meccs végeredmény
42
További - 75%
14
25% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.64
StatisticsChartSlim-left
1.48
StatisticsChartSlim-left
2.16
Átlagos idő egy gólra
25'
StatisticsChartSlim-left
61'
StatisticsChartSlim-left
42'
Luzern
8
0-15'
12
16-30'
13
31-45'
13
0-15'
16
16-30'
23
31-45'
HT
14
46-60'
16
61-75'
13
76-90'
21
46-60'
23
61-75'
20
76-90'
Young Boys

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 252
4.5
StatisticsChartSlim-left
118
StatisticsChartSlim-left
134
Piros lapok
Összesen: 13
0.23
StatisticsChartSlim-left
6
StatisticsChartSlim-left
7

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

LuzernSvájc
Young BoysSvájc
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Luzern - Young Boys Utolsó mérkőzések

Luzern
Luzern
Meccsek
29.08.26
Super League
Servette
Servette
Luzern
Luzern
1
1.98
1.17
13
1
11
10
4
0
1
1
1
1
0
0
1.98
1.17
13
1
11
10
4
0
S
22.08.26
Super League
Luzern
Luzern
Lausanne-Sports
Lausanne-Sports
1.5
0.74
7
2
11
19
2
4
1
0
1
0
0
0
1.5
0.74
7
2
11
19
2
4
N
16.08.26
Schweizer Cup
Buochs
Buochs
Luzern
Luzern
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
2
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
09.08.26
Super League
St. Gallen 1879
St. Gallen 1879
Luzern
Luzern
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
2
2
1
0
1
2
3.14
1.31
6
9
8
17
2
6
S
02.08.26
Super League
Sion
Sion
Luzern
Luzern
1
2.43
0.85
3
2
7
13
1
0
3
0
1
0
2
0
2.43
0.85
3
2
7
13
1
0
L
25.07.26
Super League
Luzern
Luzern
Thun
Thun
2.78
2.41
12
6
13
10
3
1
1
3
1
1
0
2
2.78
2.41
12
6
13
10
3
1
L
18.07.26
Club Friendly Games
Luzern
Luzern
St. Truidense VV
St. Truidense VV
-
-
11
2
-
-
0
0
1
2
1
1
0
1
-
-
11
2
-
-
0
0
L
10.07.26
Club Friendly Games
Wil
Wil
Luzern
Luzern
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
04.07.26
Club Friendly Games
Luzern
Luzern
Winterthur
Winterthur
-
-
10
4
-
-
0
0
3
2
2
2
1
0
-
-
10
4
-
-
0
0
N
27.06.26
Club Friendly Games
Luzern
Luzern
Stade Ouchy
Stade Ouchy
-
-
2
1
11
5
0
1
3
2
1
2
2
0
-
-
2
1
11
5
0
1
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Young Boys
Young Boys
Meccsek
29.08.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Basel 1893
Basel 1893
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
3
3
3
2
0
1
2.11
1.32
9
3
14
7
3
2
S
23.08.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Vaduz
Vaduz
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
4
2
2
2
2
0
2.09
1.69
6
4
12
11
0
4
N
15.08.26
Schweizer Cup
Littau
Littau
Young Boys
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
1
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.08.26
Super League
Lausanne-Sports
Lausanne-Sports
Young Boys
Young Boys
1
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
2
2
0
0
2
2
1.33
1.12
3
2
14
13
3
3
S
01.08.26
Super League
Thun
Thun
Young Boys
Young Boys
0.58
3.61
4
5
15
15
1
1
0
6
0
3
0
3
0.58
3.61
4
5
15
15
1
1
N
26.07.26
Super League
Young Boys
Young Boys
Sion
Sion
2.28
1.89
6
4
18
9
1
2
4
2
2
1
2
1
2.28
1.89
6
4
18
9
1
2
N
18.07.26
Club Friendly Games
Young Boys
Young Boys
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
1
0
4
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly Games
Young Boys
Young Boys
Etoile Carouge
Etoile Carouge
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
10.07.26
Club Friendly Games
Viktoria Plzen
Viktoria Plzen
Young Boys
Young Boys
-
-
-
-
-
-
-
-
3
5
1
3
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
05.07.26
Club Friendly Games
Metalist 1925
Metalist 1925
Young Boys
Young Boys
-
-
5
11
8
13
0
0
0
2
0
2
0
0
-
-
5
11
8
13
0
0
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

LuzernLuzern· 10 gyufa
5 Győzelem
3 Döntetlen
2 Legyőzi
50%
30%
20%
1 idő
2 idő
30%
60%
30%
20%
40%
Legyőzi
20%
·10 gyufa ·Young BoysYoung Boys
6 Győzelem
3 Döntetlen
1 Veszítsen
60%
30%
10%
1 idő
2 idő
50%
60%
50%
20%
0%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
4
3
Száraz elváltozások
1
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
1
Szándékos vereségek
1
0

Gól statisztikák

18
Eltömődött
37
Eltömődött
6
Gólok az 1. Félidőben
15
12
Gólok a 2. Félidőben
22
5
Első pontszerzés
8
1
Nem szerzett pontot
1
Luzern
17%
3
0%
0
17%
3
17%
3
28%
5
22%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
16%
6
11%
4
14%
5
16%
6
27%
10
16%
6
13
Hiányzik
16
Hiányzik
7
Gólok az 1. Félidőben
8
6
Gólok a 2. Félidőben
8
5
Elhibázott első
2
4
Nem hagyta ki
3
Luzern
38%
5
8%
1
38%
5
31%
4
23%
3
54%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Young Boys
38%
6
19%
3
38%
6
31%
5
44%
7
56%
9
Átlagos gól/mérkőzés
3.1
5.3
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
5
Átlagos idő egy gólra
50'
24'

Összes gól a mérkőzésen

LuzernLuzern
Átlag összesen
Young BoysYoung Boys
3.1
Teljes mérkőzés
5.3
1.3
1. Félidőben
2.3
1.8
2. Félidőben
3

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
MiddleLogo
1
10%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
2.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%

Luzern - Young Boys Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
18
StatisticsChartSlim-left
16
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
3
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Luzern
Pontos pontszám
Young Boys
0:3
2 egyszer
20%
1:0
2 egyszer
20%
1:3
2 egyszer
20%
1:1
1 egyszer
10%
2:2
1 egyszer
10%
3:3
2 egyszer
20%
4:2
2 egyszer
20%
0:4
1 egyszer
10%
0:6
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
Luzern
A fejek pontos száma
Young Boys
6
1 egyszer
10%
4
3 egyszer
30%
3
3 egyszer
30%
1
2 egyszer
20%
2
1 egyszer
10%
6 célok
4 célok
3 célok
1 cél
2 célok
6
5 egyszer
50%
4
2 egyszer
20%
3
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%