Atletico Jun. vs Once Caldas Tipp 13 február 2025

    🔉Hogyan fogják a csapatok használni a szabványos rendelkezéseket? A Atletico Junior és Once Caldas csapatok mesterei a saját területüknek, így a játék ígéretesnek tűnik. Az összecsapás a Liga Aguila, Clausura tornán fog zajlani 23:30, 13 február napon.

    Személyes találkozók

    📊 Atletico Junior és Once Caldas csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 39;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 17, a vendégcsapaté - 14, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma - 56 a 45 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.05, a 2. félidőé - 1.54;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.59.

    Egymás elleni statisztikák Atletico Jun. - Once Caldas

    42%
    19 Győzelem
    24%
    11 Döntetlen
    33%
    15 Győzelem
    Összes mérkőzés
    45
    Átlag gól/mérkőzés
    2.6
    Mindkét csapat szerzett gólt
    49%
    1.44
    Átlag összesen
    1.16
    1.6
    Sárga lapok
    2.07
    Legutóbbi mérkőzések
    24.08.26
    Liga Aguila
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    Once Caldas
    Once Caldas
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    5
    5
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    5
    5
    14.05.26
    Liga Aguila
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    1
    Once Caldas
    Once Caldas
    -
    -
    5
    11
    15
    9
    6
    3
    2
    2
    1
    1
    1
    1
    -
    -
    5
    11
    15
    9
    6
    3
    10.05.26
    Liga Aguila
    Once Caldas
    Once Caldas
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    -
    -
    4
    2
    12
    11
    1
    6
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    12
    11
    1
    6
    12.02.26
    Liga Aguila
    Once Caldas
    Once Caldas
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    -
    -
    4
    4
    3
    4
    2
    1
    2
    1
    2
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    4
    3
    4
    2
    1
    26.07.25
    Liga Aguila
    Once Caldas
    Once Caldas
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    1.3
    0.9
    4
    7
    11
    12
    3
    2
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    1.3
    0.9
    4
    7
    11
    12
    3
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    CD Junior FC Csapat áttekintése

    ✅A Atletico Junior csapat már megkezdte szereplését a bajnokságban, de még korai lenne statisztikákról beszélni. Nézzük tehát az utolsó 10 hivatalos mérkőzés eredményeit (beleértve az idei szezon meccseit is).

    Ez idő alatt a csapat 3 győzelmet aratott, 4 döntetlent játszott és 3 vereséget szenvedett. A szurkolóknak örömet szereztek 12 góllal, ami átlagosan 1.2 gól meccsenként. Megjegyzendő, hogy otthon a csapat átlagosan 1.67 gólt szerez meccsenként. A kapott gólokat illetően az átlag 1 gól ugyanezen időszak alatt.

    A mérkőzés eredményei: CD Junior FC

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Liga Aguila
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    -
    -
    6
    5
    16
    13
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    16
    13
    2
    2
    S
    26.08.26
    Liga Aguila
    America de Cali
    America de Cali
    1
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    1
    -
    -
    4
    2
    6
    10
    3
    1
    4
    2
    1
    1
    3
    1
    -
    -
    4
    2
    6
    10
    3
    1
    L
    24.08.26
    Liga Aguila
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    Once Caldas
    Once Caldas
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    5
    5
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    5
    5
    S
    02.08.26
    Liga Aguila
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    Millonarios
    Millonarios
    -
    -
    2
    7
    11
    15
    3
    3
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    2
    7
    11
    15
    3
    3
    L
    29.07.26
    Cup
    Barranquilla
    Barranquilla
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    -
    -
    2
    11
    6
    11
    2
    3
    3
    3
    1
    2
    2
    1
    5
    3
    -
    -
    2
    11
    6
    11
    2
    3
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Once Caldas Csapat áttekintése

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Once Caldas csapat 4 győzelmet szerzett, 3 alkalommal döntetlenre játszott, és 3 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 12;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.2;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.4.

    A mérkőzés eredményei: Once Caldas

    Legutóbbi mérkőzések
    24.08.26
    Liga Aguila
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    Once Caldas
    Once Caldas
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    5
    5
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    4
    3
    16
    13
    5
    5
    S
    20.08.26
    Club Friendly Games
    Atletico Nacional Medellin
    Atletico Nacional Medellin
    Once Caldas
    Once Caldas
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    S
    09.08.26
    Liga Aguila
    Jaguares de Cordoba
    Jaguares de Cordoba
    Once Caldas
    Once Caldas
    -
    -
    2
    5
    10
    9
    4
    3
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    5
    10
    9
    4
    3
    S
    06.08.26
    Liga Aguila
    Once Caldas
    Once Caldas
    1
    America de Cali
    America de Cali
    -
    -
    3
    5
    8
    9
    2
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    5
    8
    9
    2
    4
    L
    03.08.26
    Liga Aguila
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    Once Caldas
    Once Caldas
    -
    -
    3
    4
    4
    6
    2
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    3
    4
    4
    6
    2
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • hazai győzelmek - 17, vendég győzelmek - 14, döntetlenek - 8.
    Trendek
    • A Once Caldas +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a CD Junior FC.
    • A Once Caldas +1.5 hendikep nyer a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Primera A).
    👉Tippek: Once Caldas Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.3)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.44, a vendégek - 1.15;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.59;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 18; a hazai csapat pályáján - 9.

    Statisztikák: Atletico Junior vs Once Caldas

    • átlagos összesített a tornán: 1.33 vs 3.33;
    • átlagos gólok száma: 0.67 vs 1.33;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.33 vs 0.67;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.33 vs 0.67;
    • Atletico Junior: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Once Caldas: átlagos összesített vendégként a tornán - 0;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 1.67) vs 1.2 (idegenben - 0.6).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.54)

    Tippekszöglet

    Atletico Junior: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.33; otthoni pályán - 3.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.6; otthoni pályán - 3.

    Once Caldas: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 2.67, idegenben - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.3; idegenben - 3.4.
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (5,5) (szorzói: 1.85)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 39;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 18 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 9 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 2.06)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A CD Junior FC kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a Once Caldas.
    • A CD Junior FC kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Once Caldas.

    CD Junior FC Total gólt Alatt (1,5)
    Közzétett: 2025.02.12., 1:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: CD Junior FC - Once Caldas

    A CD Junior FC nem nyert:
    club-atletico-juniora 7 utolsó 8 mérkőzésén (Primera A).
    Once Caldas nem fog veszíteni
    Everygame
    -123
    A CD Junior FC nem vesztett:
    club-atletico-juniora 9 utolsó 10 otthon mérkőzésén (Primera A).
    A CD Once Caldas nem nyert:
    cd-once-caldasa 7 utolsó 8 idegenben mérkőzésén (Primera A).
    CD Junior FC nem fog veszíteni
    Everygame
    -476
    A CD Junior FC kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    club-atletico-juniorcd-once-caldasa 7 utolsó 8 mérkőzésén szemben a CD Once Caldas.
    club-atletico-juniorcd-once-caldasa 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a CD Once Caldas.
    CD Junior FC Total gólt Alatt (1,5)
    -156
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    cd-once-caldasa 6 legutóbbi 7 CD Once Caldas idegenben mérkőzések (Primera A).
    a 6 legutóbbi 7 Jose Alexander Ortiz Novoa mérkőzések (a Primera A bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -250
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    CD Junior FC - Once Caldas Helyezés a táblázatban

    Apertura
    JNSLLKPFORMA
    2.
    Millonarios FC
    Millonarios FC
    20115430-1738
    3.
    CD Junior FC
    CD Junior FC
    20107326-1637
    4.
    Deportes Tolima
    Deportes Tolima
    20106430-1936
    6.
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    2096528-2333
    7.
    Once Caldas
    Once Caldas
    20103726-2233
    8.
    Independiente Medellin
    Independiente Medellin
    2088419-1132

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    1 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 14
    Hiányzik - 19
    -5
    +9
    18 - Eltömődött
    9 - Hiányzik
    1
    Győzelem
    4
    3
    Döntetlen
    4
    6
    Veszítenek
    2
    GK
    14
    Eltömődött
    18
    19
    Hiányzik
    9
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.7
    1.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.8
    1.9
    Átlagosan passzoló
    0.9
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    64'
    Pontozott minden, min.
    50'
    Minden statisztika