Gomel vs Isloch Tipp 8 május 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Gomel és a Isloch csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 17:00 8 május időpontban lesz. A torna mérkőzése a Central Stadion stadionban kerül megrendezésre a Gomel városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 20 szeptember 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Isloch volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 54% vs 46%-kal;
    • szögletek: 7 vs 10-val;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0-val;
    • sárga lapok: 1 vs 0-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 5-val.

    📊 Gomel és Isloch csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 17;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 5, a vendégcsapaté - 7, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma - 16 a 20 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.18, a 2. félidőé - 0.94;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.12.

    Egymás elleni statisztikák Gomel - Isloch

    33%
    6 Győzelem
    28%
    5 Döntetlen
    39%
    7 Győzelem
    Összes mérkőzés
    18
    Átlag gól/mérkőzés
    2.11
    Mindkét csapat szerzett gólt
    44%
    1
    Átlag összesen
    1.11
    0.61
    Sárga lapok
    1.11
    Legutóbbi mérkőzések
    08.05.26
    Vysshaya Liga
    Gomel
    Gomel
    Isloch
    Isloch
    -
    -
    8
    5
    14
    9
    0
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    5
    14
    9
    0
    1
    20.09.25
    Vysshaya Liga
    Isloch
    Isloch
    Gomel
    Gomel
    -
    -
    7
    10
    0
    0
    1
    0
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    10
    0
    0
    1
    0
    04.05.25
    Vysshaya Liga
    Gomel
    Gomel
    Isloch
    Isloch
    0.14
    0.81
    7
    7
    0
    0
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0.14
    0.81
    7
    7
    0
    0
    0
    1
    03.11.24
    Vysshaya Liga
    Gomel
    Gomel
    Isloch
    Isloch
    -
    -
    -
    -
    5
    9
    0
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    5
    9
    0
    2
    14.06.24
    Vysshaya Liga
    Isloch
    Isloch
    Gomel
    Gomel
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Gomel Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. május 2.-án játszotta a Premier Liga sorozatban (hazai csapat - Gomel, vendégek - Torpedo Belaz Zhodino). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Gomel vs Torpedo Belaz Zhodino):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 2 vs 6;
    • szabálytalanságok: 19 vs 12;
    • sárga lapok: 3 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 3.
    🏆A Premier Liga szezon során a Gomel csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 3 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 2 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Liga bajnokság középmezőnyében található Gomel csapat, 50% győzelmi aránnyal és 17% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Gomel csapat összesen 9 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Gomel csapat összesen 5 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Gomel

    Legutóbbi mérkőzések
    05.09.26
    Vysshaya Liga
    Torpedo Belaz Zhodino
    Torpedo Belaz Zhodino
    Gomel
    Gomel
    -
    -
    0
    5
    14
    10
    3
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    -
    -
    0
    5
    14
    10
    3
    2
    N
    28.08.26
    Vysshaya Liga
    Gomel
    Gomel
    Belshina
    Belshina
    -
    -
    10
    2
    12
    11
    3
    2
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    10
    2
    12
    11
    3
    2
    N
    22.08.26
    Vysshaya Liga
    Slavia Mozyr
    Slavia Mozyr
    Gomel
    Gomel
    -
    -
    7
    8
    13
    15
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    7
    8
    13
    15
    2
    2
    S
    15.08.26
    Vysshaya Liga
    Gomel
    Gomel
    Naftan Novopol
    Naftan Novopol
    -
    -
    4
    2
    11
    13
    0
    1
    6
    0
    4
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    2
    11
    13
    0
    1
    N
    09.08.26
    Vysshaya Liga
    Gomel
    Gomel
    Minsk
    Minsk
    -
    -
    6
    1
    14
    15
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    6
    1
    14
    15
    1
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Isloch Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. május 1. volt a Premier Liga tornán (hazai csapat - Fk Arsenal Dzerzhinsk, vendégek - Isloch). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Isloch vs Fk Arsenal Dzerzhinsk):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 5 vs 4;
    • szabálytalanságok: 16 vs 7;
    • sárga lapok: 1 vs 0;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 2.
    🏆A Premier Liga szezon során a Isloch csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Premier Liga bajnokság középmezőnyében található Isloch csapat, 33% győzelmi aránnyal és 17% vereségi aránnyal.

    ⚽A Isloch csapat összesen 8 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Isloch csapat összesen 6 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Isloch

    Legutóbbi mérkőzések
    03.09.26
    Vysshaya Liga
    Isloch
    Isloch
    BATE Borisov
    BATE Borisov
    -
    -
    6
    5
    14
    10
    1
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    6
    5
    14
    10
    1
    2
    N
    30.08.26
    Vysshaya Liga
    Dnepr Mogilev
    Dnepr Mogilev
    Isloch
    Isloch
    -
    -
    0
    12
    12
    8
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    0
    12
    12
    8
    2
    0
    S
    24.08.26
    Vysshaya Liga
    Isloch
    Isloch
    Dinamo Minszk
    Dinamo Minszk
    -
    -
    8
    5
    15
    14
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    8
    5
    15
    14
    2
    1
    N
    16.08.26
    Vysshaya Liga
    Dinamo Brest
    Dinamo Brest
    Isloch
    Isloch
    -
    -
    7
    6
    7
    16
    1
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    7
    16
    1
    2
    N
    01.08.26
    Vysshaya Liga
    Baranovichi
    Baranovichi
    Isloch
    Isloch
    -
    -
    2
    7
    10
    16
    2
    3
    3
    4
    2
    2
    1
    2
    -
    -
    2
    7
    10
    16
    2
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 17;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 1; döntetlenek száma - 7;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.18;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.59 gólt szerez, míg a vendégek 0.59 gólt.

    Első félidő statisztika: Gomel (otthon) vs Isloch (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 2 vs 3;
    • győzelmek: 2 (100%) vs 0 (0%);
    • vereségek: 0 (0%) vs 1 (33.33%);
    • döntetlenek: 0 (0%) vs 2 (66.67%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 2 vs 1.67;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.5 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 6 vs 3;
    • vereségek: 1 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 5;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1.4 (szerzett - 0.8, kapott - 0.6) vs 1.3 (szerzett - 0.8, kapott - 0.5).
    Trendek
    • A Gomel döntetlent játszik az első félidőben a 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Isloch (Premier Liga).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 1.85)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 17;
    • hazai győzelmek - 5, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 5.

    Statisztika: Gomel vs Isloch

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 6 vs 6;
    • győzelmek: 3 vs 2;
    • győzelmi százalék: 50% vs 33%;
    • vereségek: 1 vs 1;
    • döntetlenek: 2 vs 3.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 5 vs 4;
    • vereségek: 2 vs 2;
    • döntetlenek: 3 vs 4.
    Trendek
    • A Isloch döntetlent játszott minden utolsó 4 idegenben mérkőzésén (Premier Liga).
    • A Isloch döntetlent játszott minden utolsó 3 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Nyakkendő (szorzói: 2.95)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.94, a vendégek - 1.18;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.12;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 8; a hazai csapat pályáján - 3.

    Statisztikák: Gomel vs Isloch

    • átlagos összesített a tornán: 2.33 vs 2.33;
    • átlagos gólok száma: 1.5 vs 1.33;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1 vs 0.83;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.5 vs 0.5;
    • Gomel: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Isloch: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.33;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 2.5) vs 1.1 (idegenben - 0.8).
    Trendek
    • A Gomel kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Isloch (Premier Liga).
    👉Tippek: Gomel Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.49)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Gomel legalább 5.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Isloch.
    • A Gomel legalább 5.5 sarokrúgást szerzett minden utolsó 5 mérkőzésén szemben a Isloch (Premier Liga).
    👉Tippek: Szöglet - Gomel Total Felett (5,5) (szorzói: 2.18)

    Sárga lapok előrejelzése

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a H2H mérkőzéseken - 1.3 (hazai csapatnál 0.65 és vendég csapatnál 0.65);
    • átlagos Felett/Alatt sárga lapok a hazai csapat pályáján - 2 (hazai csapatnál 0.89 és vendég csapatnál 1.11).

    Gomel: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2.33; otthon - 4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 2; otthon - 2.25.

    Isloch: Statisztikák

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a tornán - 2, idegenben - 2.33;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 1.9; idegenben - 2.4.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.54)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 17;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 8 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 3 alkalommal.

    Statisztika: Gomel vs Isloch

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 3 vs 4;
    • Gomel MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (100%);
    • Isloch MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (100%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Gomel) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Isloch) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.71)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (7/48, 14.6%), 2:0 (7/48, 14.6%);
    • Gomel hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:1 , 3:1 (1/2, 50%);
    • Isloch idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 (2/3, 66.7%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.95% (szorzói 5.35)
    1:0 - 11.05% (szorzói 6.3)
    0:0 - 10.64% (szorzói 6.05)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Gomel mérkőzésén szemben a Isloch minden alkalommal (Premier Liga).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Közzétett: 2026.05.06., 17:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Gomel - Isloch

    A Gomel döntetlent játszik az első félidőben:
    fc-gomelfc-islocha 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Isloch (Premier Liga).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    -110
    A Isloch döntetlent játszott:
    fc-islochminden utolsó 4 idegenben mérkőzésén (Premier Liga).
    fc-islochminden utolsó 3 idegenben mérkőzésén.
    Nyakkendő
    Bovada
    +190
    A Gomel nyert:
    fc-gomela 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (Premier Liga).
    Gomel Győzelem
    Bovada
    +125
    A Gomel nem nyert:
    fc-gomelfc-islochminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Isloch (Premier Liga).
    A Isloch nem vesztett:
    fc-islocha 8 utolsó 9 mérkőzésén (Premier Liga).
    Isloch nem fog veszíteni
    -169
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Gomel - Isloch Helyezés a táblázatban

    Vysshaya Liga 2026
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Isloch
    Isloch
    19125233-1441
    2.
    Maxline Rogachev
    Maxline Rogachev
    19117136-1540
    3.
    Dinamo Minszk
    Dinamo Minszk
    19124335-1540
    4.
    Gomel
    Gomel
    21106530-1636
    5.
    Vitebsk
    Vitebsk
    2195721-2032

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 8
    Döntetlen - 1
    Veszítsen - 1
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 8
    +7
    +14
    19 - Eltömődött
    5 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    8
    2
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    1
    GK
    15
    Eltömődött
    19
    8
    Hiányzik
    5
    2.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    1.9
    0.8
    Átlagosan passzoló
    0.5
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    64'
    Pontozott minden, min.
    49'
    Minden statisztika