Tigres vs Vancouver H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Tigres UANL
4 mérkőzés
Vancouver Whitecaps
2 Győzelem
2 Döntetlen
0 Győzelem
50%
50%
1. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
25%
25%
50%
2. Félidőben
3 Győzelem
0 Döntetlen
1 Győzelem
75%
25%
Célok
Összes gól
9
6
3
Meccs végeredmény
1
További - 25%
3
75% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.25
1.5
0.75
Átlagos idő egy gólra
40'
60'
120'
Tigres UANL
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
0
61-75'
3
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Vancouver Whitecaps
Statisztikák a mérkőzésről
Tigres UANL
Vancouver Whitecaps
51.75%
Labdabirtoklás
48.25%
Faulok
Összesen: 85
21.25
41
44
Sarok
Összesen: 32
8
18
14
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 15
3.75
7
8
Piros lapok
Összesen: 2
0.5
2
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Tigres UANLMexikó
Vancouver WhitecapsKanada

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Tigres UANL - Vancouver Whitecaps Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Primera DivisionTigres UANL
Atlante
1
1.49
1.24
5
1
15
16
0
1
2
0
0
0
2
0
1.49
1.24
5
1
15
16
0
1
N
16.08.26
Primera DivisionAtlas
1
Tigres UANL
0.6
2.74
2
16
15
11
2
1
2
1
1
1
1
0
0.6
2.74
2
16
15
11
2
1
L
12.08.26
Leagues CupTigres UANL
2
Vancouver Whitecaps
-
-
2
5
15
13
2
2
1
1
1
0
0
1
5
4
-
-
2
5
15
13
2
2
N
08.08.26
Leagues CupTigres UANL
Minnesota United
-
-
11
7
6
18
1
3
0
0
0
0
0
0
0
0
4
2
-
-
11
7
6
18
1
3
N
05.08.26
Leagues CupTigres UANL
Real Salt-Lake
-
-
4
6
11
18
2
1
1
1
1
1
0
0
6
5
-
-
4
6
11
18
2
1
N
01.08.26
Primera DivisionQueretaro
Tigres UANL
2.06
2.32
6
11
19
9
6
3
3
2
2
1
1
1
2.06
2.32
6
11
19
9
6
3
L
26.07.26
Primera DivisionTigres UANL
San Luis
1.08
0.6
9
3
15
14
2
1
2
2
1
1
1
1
1.08
0.6
9
3
15
14
2
1
S
17.07.26
Primera DivisionClub Tijuana de Caliente
Tigres UANL
1
1.96
0.47
1
4
11
17
2
4
3
1
1
0
2
1
1.96
0.47
1
4
11
17
2
4
L
31.05.26
CONCACAF Bajnokok LigájaToluca
Tigres UANL
-
-
4
5
20
12
2
1
1
1
0
0
0
0
1
1
6
5
-
-
4
5
20
12
2
1
L
Meccsek
20.08.26
mlsVancouver Whitecaps
Houston Dynamo
1.26
0.63
8
2
13
12
1
2
0
1
0
1
0
0
1.26
0.63
8
2
13
12
1
2
L
17.08.26
mlsSeattle Sounders
Vancouver Whitecaps
0.84
1.47
1
8
16
11
3
0
0
2
0
0
0
2
0.84
1.47
1
8
16
11
3
0
N
12.08.26
Leagues CupTigres UANL
2
Vancouver Whitecaps
-
-
2
5
15
13
2
2
1
1
1
0
0
1
5
4
-
-
2
5
15
13
2
2
L
08.08.26
Leagues CupVancouver Whitecaps
Juarez
-
-
8
1
9
9
1
3
1
3
1
1
0
2
-
-
8
1
9
9
1
3
L
05.08.26
Leagues CupVancouver Whitecaps
Atlante FC
-
-
8
2
14
16
0
1
0
1
0
1
0
0
-
-
8
2
14
16
0
1
L
01.08.26
mlsVancouver Whitecaps
Los Angeles
2.37
0.25
11
1
14
10
1
1
1
1
0
1
1
0
2.37
0.25
11
1
14
10
1
1
S
26.07.26
mlsMinnesota United
Vancouver Whitecaps
1.29
0.6
5
2
7
13
2
1
0
0
0
0
0
0
1.29
0.6
5
2
7
13
2
1
S
22.07.26
mlsCincinnati
Vancouver Whitecaps
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
4
3
3
2
1
1
1.55
1.9
1
3
12
13
1
5
L
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Legyőzi
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
10%
10%
70%
60%
20%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Vancouver Whitecaps
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
20%
50%
30%
40%
50%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
11
16
5
Gólok az 1. Félidőben8
6
Gólok a 2. Félidőben8
6
Első pontszerzés4
2
Nem szerzett pontot3
Tigres UANL
18%
2
18%
2
9%
1
18%
2
9%
1
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vancouver Whitecaps
19%
3
13%
2
19%
3
13%
2
6%
1
31%
5
13
11
6
Gólok az 1. Félidőben8
7
Gólok a 2. Félidőben3
3
Elhibázott első5
3
Nem hagyta ki4
Tigres UANL
15%
2
23%
3
23%
3
8%
1
8%
1
62%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Vancouver Whitecaps
18%
2
27%
3
55%
6
27%
3
9%
1
45%
5
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Vancouver Whitecaps
2.4
Teljes mérkőzés2.7
1.1
1. Félidőben1.6
1.3
2. Félidőben1.1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
7
70%
3
30%
3
30%
7
70%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Tigres UANL - Vancouver Whitecaps Mérkőzés statisztikái
Tigres UANL
Vancouver Whitecaps
52.7%
62.5%
Faulok
122
132
Sarok
70
66
Les
9
16
Sárga lapok
19
14
Piros lapok
4
0
A mérkőzés eredményei
1:1
3 egyszer30%
0:0
2 egyszer20%
2:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
0:1
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
2
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
2 célok
4 célok
3 célok
5 célok
1 cél
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Toppserien, nők
LSK Kvinner (N)
Bodoe/Glimt (W)
1 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Torneo Regional Federal Amateur
Juventud de Pergamino
Casa Estrella de Benfica
1 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Second League
Rilski sportist
Sportist Svoge
2 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Pribelce
Pohronie
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Prva Liga, Rep of Srpska
Velez Nevesinje
Drina Zvornik
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Segunda Division
Atletico El Vigia
Atletico Barinas
2 sze
19:30
Statisztikák megtekintése