Shenzhen Bogang vs Yunnan Yukun Tipp 12 április 2026

    🔊 Az ígéretek szerint a mérkőzés izgalmas lesz. Mindkét csapat a tabella élmezőnyében helyezkedik el, az 5. és 3. helyen állva. Az utóbbi meccseken mindkét fél ingadozó formát mutatott, győzelmeket és vereségeket váltogatva. A vendégek különlegessége az idegenbeli gólszerző képességük, ami még izgalmasabbá teszi az összecsapást.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a két csapat között 26 július 2025-én zajlott le, és 3:1-es eredménnyel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (a hazai csapat - Yunnan Yukun):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 14 vs 15;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 5 vs 3.

    📊 A Shenzhen Peng City és a Yunnan Yukun hivatalosan eddig mindössze két mérkőzést játszott egymás ellen. Az utolsó összecsapás 26 július 2025-én zajlott a Yunnan Yukun otthonában, és 3:1-es eredménnyel zárult.

    Egymás elleni statisztikák Shenzhen Bogang - Yunnan Yukun

    0%
    0 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    100%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    4
    Átlag gól/mérkőzés
    6.25
    Mindkét csapat szerzett gólt
    100%
    2.5
    Átlag összesen
    3.75
    7.25
    Sarok
    2.25
    1.75
    Sárga lapok
    2.5
    11.5
    Szabálytalanságok
    13
    Legutóbbi mérkőzések
    26.07.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    -
    -
    3
    5
    14
    11
    3
    1
    4
    3
    2
    1
    2
    2
    -
    -
    3
    5
    14
    11
    3
    1
    12.04.26
    Chinese Super League
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    8
    0
    13
    13
    3
    3
    3
    4
    2
    3
    1
    1
    -
    -
    8
    0
    13
    13
    3
    3
    26.07.25
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    2.84
    0.63
    4
    6
    14
    15
    0
    1
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    2.84
    0.63
    4
    6
    14
    15
    0
    1
    28.03.25
    Chinese Super League
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    1
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    1.68
    1.66
    10
    2
    7
    11
    2
    3
    3
    4
    1
    2
    2
    2
    1.68
    1.66
    10
    2
    7
    11
    2
    3
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Shenzhen Bogang Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Szuperliga keretében (hazai pályán a Shenzhen Peng City, vendégként a Wuhan Free Towns). A mérkőzés 5:2-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikája (Shenzhen Peng City vs Wuhan Free Towns):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 4 vs 6;
    • szabálytalanságok: 10 vs 16;
    • sárga lapok: 2 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 4.

    A Shenzhen Peng City ingadozó formát mutat az utóbbi négy mérkőzésen, ahol két győzelmet arattak és két vereséget szenvedtek el. A csapat az ötödik helyet foglalja el a tabellán, ami kiemeli versenyképességüket a ligában. Azonban a mérkőzésenkénti átlagosan 2 kapott gól kérdéseket vet fel a védelem teljesítményével kapcsolatban. A támadásban Shenzhen képes veszélyt teremteni, hiszen átlagosan 1.75 gólt szereznek meccsenként. Néhány nehézség ellenére a klub továbbra is félelmetes ellenfél bármely csapat számára, különösen figyelembe véve gyors alkalmazkodóképességüket az ellenfelek játékstílusához.

    A mérkőzés eredményei: Shenzhen Bogang

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Chinese Super League
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    Shanghai SIPG
    Shanghai SIPG
    -
    -
    3
    0
    15
    14
    2
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    -
    -
    3
    0
    15
    14
    2
    1
    L
    22.08.26
    Chinese Super League
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    Zhejiang Professional
    Zhejiang Professional
    -
    -
    6
    7
    18
    17
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    7
    18
    17
    2
    1
    S
    15.08.26
    Chinese Super League
    Liaoning Whowin
    Liaoning Whowin
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    -
    -
    6
    5
    19
    13
    0
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    6
    5
    19
    13
    0
    4
    N
    07.08.26
    Chinese Super League
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    -
    -
    5
    5
    19
    10
    2
    3
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    5
    5
    19
    10
    2
    3
    L
    02.08.26
    Chinese Super League
    Shenzhen Bogang
    Shenzhen Bogang
    Chongqing Tonglianglong
    Chongqing Tonglianglong
    -
    -
    4
    6
    23
    16
    1
    1
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    6
    23
    16
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Yunnan Yukun Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a vendégek játszották a Szuperligában, ahol a Shanghai Port fogadta a Yunnan Yukun csapatát. A mérkőzés 2:1-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Yunnan Yukun vs Shanghai Port):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 6 vs 4;
    • szabálytalanságok: 11 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 4.

    A Yunnan Yukun magabiztos játékot mutat. A csapat a tabella harmadik helyén áll, ami a magas versenyképességükre utal. Az átlagos góltermésük 2,25 gól meccsenként, ami erős támadójátékukat jelzi. Ugyanakkor a kapott gólok száma - 1,25 meccsenként - bizonyos védelmi problémákra utal. Idegenben Yunnan gyakran játszik eredményesen, szinte minden mérkőzésen gólt szerez és kap is. Ez kiszámíthatatlan ellenféllé teszi őket, akik nehézségeket okozhatnak még az erős csapatok számára is.

    A mérkőzés eredményei: Yunnan Yukun

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    Chinese Super League
    Zhejiang Professional
    Zhejiang Professional
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    7
    3
    11
    14
    1
    2
    6
    0
    5
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    11
    14
    1
    2
    L
    22.08.26
    Chinese Super League
    Beijing Guoan
    Beijing Guoan
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    9
    5
    8
    9
    1
    1
    3
    3
    1
    0
    2
    3
    -
    -
    9
    5
    8
    9
    1
    1
    S
    15.08.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Dalian Yingbo FC
    Dalian Yingbo FC
    1
    -
    -
    9
    3
    14
    14
    1
    2
    3
    1
    0
    1
    3
    0
    -
    -
    9
    3
    14
    14
    1
    2
    N
    08.08.26
    Chinese Super League
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    Chengdu Rongcheng
    Chengdu Rongcheng
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    7
    6
    10
    16
    0
    1
    N
    01.08.26
    Chinese Super League
    Tianjin Teda
    Tianjin Teda
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    -
    -
    3
    5
    8
    9
    1
    2
    3
    2
    0
    1
    3
    1
    -
    -
    3
    5
    8
    9
    1
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 2, döntetlenek - 0.

    Statisztika: Shenzhen Bogang FC vs Yunnan Yukun

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 4 vs 4;
    • győzelmek: 2 vs 2;
    • győzelmi százalék: 50% vs 50%;
    • vereségek: 2 vs 2;
    • döntetlenek: 0 vs 0.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 5;
    • vereségek: 5 vs 2;
    • döntetlenek: 1 vs 3.
    Trendek
    • A Yunnan Yukun nem nyert a 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    👉Tippek: Shenzhen Bogang nem fog veszíteni(szorzói: 1.58)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2, a vendégek - 3.5;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 5.5;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 2; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Shenzhen Bogang FC vs Yunnan Yukun

    • átlagos összesített a tornán: 3.75 vs 3.5;
    • átlagos gólok száma: 1.75 vs 2.25;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1 vs 1.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.75 vs 0.75;
    • Shenzhen Bogang FC: átlagos összesített hazai pályán a tornán 3;
    • Yunnan Yukun: átlagos összesített vendégként a tornán - 1;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.3 (otthon - 2) vs 1.9 (idegenben - 1.6).
    Trendek
    • A Yunnan Yukun kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett a 18 utolsó 19 idegenben mérkőzésén.
    • A Yunnan Yukun kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett a 15 utolsó 16 idegenben mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    👉Tippek: Yunnan Yukun Total gólt Alatt (2,5)(szorzói: 1.16)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 11 (a hazai csapatnál - 8 és a vendégcsapatnál - 3);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 12 (a hazai csapatnál - 10 és a vendégcsapatnál - 2).

    Shenzhen Bogang FC: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.5; otthon - 4;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.1; otthon - 4.2.

    Yunnan Yukun: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.75, idegenben - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.8; idegenben - 4.8.
    Trendek
    • A Shenzhen Bogang kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    👉Tippek: Szöglet - Shenzhen Bogang Total Alatt (4,5)(szorzói: 2.06)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 2 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Shenzhen Bogang FC vs Yunnan Yukun

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 4 vs 4;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 2 vs 3;
    • Shenzhen Bogang FC MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 1 (50%);
    • Yunnan Yukun MG mérkőzéseinek száma idegenben - 2 (100%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 7;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Shenzhen Bogang FC) - 4 (80%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Yunnan Yukun) - 5 (100%).
    Trendek
    • A Yunnan Yukun gólt szerzett és kapott a 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    • A Yunnan Yukun gólt szerzett és kapott minden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(szorzói: 1.55)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (6/32, 18.8%);
    • Shenzhen Bogang FC hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 1:0 , 5:2 (1/2, 50%);
    • Yunnan Yukun idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 2:1 (2/2, 100%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 9.85% (szorzói 6.07)
    1:2 - 7.94% (szorzói 7.16)
    2:1 - 7.43% (szorzói 7.6)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 6.07)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    A mérkőzés ígéretesen gólgazdagnak tűnik. Mindkét csapat ingadozó formát mutat, de a Yunnan Yukun statisztikái figyelemre méltóak. Támadóerejük miatt veszélyes ellenfelek, bár védekezésük nem mindig megbízható. Eközben Shenzhen átlagos teljesítményt nyújt - 1,75 gól meccsenként - és védelmük gyenge, mivel 2 gólt kapnak meccsenként. A trend arra utal, hogy nagy valószínűséggel mindkét csapat betalál. Ezt a lehetőséget választjuk, hiszen ez tűnik a leglogikusabbnak.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2026.04.10., 12:17

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Shenzhen Bogang - Yunnan Yukun

    A Yunnan Yukun nem nyert:
    yunnan-yukuna 9 utolsó 10 idegenben mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    Shenzhen Bogang nem fog veszíteni
    -213
    A Shenzhen Bogang gólt kapott:
    shenzhen-bogang-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    A Yunnan Yukun gólt szerzett:
    yunnan-yukuna 22 utolsó 23 mérkőzésén.
    yunnan-yukunminden utolsó 20 mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    yunnan-yukuna 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    yunnan-yukunminden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    Yunnan Yukun szerez gólt
    Everygame
    -500
    A Shenzhen Bogang gólt szerzett:
    shenzhen-bogang-fcminden utolsó 20 otthon mérkőzésén.
    shenzhen-bogang-fcminden utolsó 17 otthon mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    A Yunnan Yukun gólt kapott:
    yunnan-yukunminden utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    yunnan-yukunminden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Kínai Szuperliga).
    Shenzhen Bogang szerez gólt
    Everygame
    -556
    Volt Alatt 4.5 lőtt gól:
    shenzhen-bogang-fca 12 legutóbbi 14 Shenzhen Bogang mérkőzések (Kínai Szuperliga).
    shenzhen-bogang-fca 6 legutóbbi 7 Shenzhen Bogang otthon mérkőzések (Kínai Szuperliga).
    yunnan-yukuna 9 legutóbbi 10 Yunnan Yukun mérkőzések (Kínai Szuperliga).
    Total gólt Alatt (4,5)
    -500
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Shenzhen Bogang - Yunnan Yukun Helyezés a táblázatban

    Chinese Super League 2026
    JNSLLKPFORMA
    5.
    Shandong Luneng
    Shandong Luneng
    25133945-4236
    6.
    Yunnan Yukun
    Yunnan Yukun
    251051049-5135
    7.
    Shanghai Port FC
    Shanghai Port FC
    25107840-3332
    10.
    Zhejiang Professional
    Zhejiang Professional
    2496940-4028
    11.
    Shenzhen Bogang FC
    Shenzhen Bogang FC
    25831433-4427
    12.
    Henan Songshan Longmen
    Henan Songshan Longmen
    2487932-3425

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 5
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 12
    Hiányzik - 17
    -5
    -3
    23 - Eltömődött
    26 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    5
    1
    Döntetlen
    2
    6
    Veszítenek
    3
    GK
    12
    Eltömődött
    23
    17
    Hiányzik
    26
    2.9
    Meccsenként átlagolt gólok
    4.9
    1.2
    Átlagosan elért pontszám
    2.3
    1.7
    Átlagosan passzoló
    2.6
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    78'
    Pontozott minden, min.
    40'
    Minden statisztika