Rubin Kazan vs Lokomotiv H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Rubin Kazan
44 mérkőzés
Lokomotiv Moscow
11 Győzelem
14 Döntetlen
19 Győzelem
25%
32%
43%
1. Félidőben
9 Győzelem
29 Döntetlen
6 Győzelem
20%
66%
14%
2. Félidőben
9 Győzelem
19 Döntetlen
16 Győzelem
20%
43%
36%
Célok
Összes gól
82
38
44
Meccs végeredmény
14
További - 32%
30
68% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
1.86
0.86
1
Átlagos idő egy gólra
48'
105'
90'
Rubin Kazan
5
0-15'
5
16-30'
7
31-45'
5
0-15'
9
16-30'
4
31-45'
HT
6
46-60'
6
61-75'
7
76-90'
7
46-60'
5
61-75'
14
76-90'
Lokomotiv Moscow
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 190
4.32
93
97
Piros lapok
Összesen: 14
0.32
8
6
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Rubin KazanOroszország
Lokomotiv MoscowOroszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Rubin Kazan - Lokomotiv Moscow Utolsó mérkőzések
Meccsek
19.08.26
Russian CupRubin Kazan
Spartak Moscow
-
-
4
4
11
14
5
2
1
1
1
0
0
1
5
3
-
-
4
4
11
14
5
2
N
15.08.26
RPLRosztov
Rubin Kazan
0.68
1.27
5
3
14
11
3
0
1
1
1
0
0
1
0.68
1.27
5
3
14
11
3
0
S
09.08.26
RPLRubin Kazan
Orenburg
0.39
0.71
7
1
13
14
2
1
1
1
0
0
1
1
0.39
0.71
7
1
13
14
2
1
S
04.08.26
Russian CupRodina Moscow
Rubin Kazan
-
-
5
2
18
11
1
3
5
0
1
0
4
0
-
-
5
2
18
11
1
3
L
01.08.26
RPLAkron Tolyatti
Rubin Kazan
0.71
1.48
5
3
12
7
1
2
1
2
1
2
0
0
0.71
1.48
5
3
12
7
1
2
N
26.07.26
RPLRubin Kazan
1
Krasnodar
0.78
1.07
2
4
19
13
1
3
1
3
1
1
0
2
0.78
1.07
2
4
19
13
1
3
L
18.07.26
Club Friendly GamesLokomotiv Moscow
Rubin Kazan
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
Club Friendly GamesLokomotiv Moscow
Rubin Kazan
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
1
2
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
Meccsek
22.08.26
RPLCSKA Moszkva
Lokomotiv Moscow
1.84
1.37
5
1
14
13
2
1
3
2
1
1
2
1
1.84
1.37
5
1
14
13
2
1
L
18.08.26
Russian CupRosztov
Lokomotiv Moscow
-
-
1
4
14
12
1
3
1
0
0
0
1
0
-
-
1
4
14
12
1
3
L
14.08.26
RPLOrenburg
Lokomotiv Moscow
2.60
0.33
6
2
12
18
2
1
1
1
0
1
1
0
2.60
0.33
6
2
12
18
2
1
S
08.08.26
RPLLokomotiv Moscow
Akron Tolyatti
1.67
1.31
2
6
14
17
4
1
0
0
0
0
0
0
1.67
1.31
2
6
14
17
4
1
S
04.08.26
Russian CupLokomotiv Moscow
CSKA Moszkva
-
-
5
4
10
10
1
2
1
1
0
1
1
0
4
5
-
-
5
4
10
10
1
2
L
01.08.26
RPLDynamo-Makhachkala
Lokomotiv Moscow
2.23
1.73
1
9
9
11
1
2
2
1
0
1
2
0
2.23
1.73
1
9
9
11
1
2
L
26.07.26
RPLLokomotiv Moscow
Akhmat Grozny
0.40
0.66
2
5
20
9
3
0
1
1
1
0
0
1
0.40
0.66
2
5
20
9
3
0
S
18.07.26
Club Friendly GamesLokomotiv Moscow
Rubin Kazan
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
4 Döntetlen
3 Legyőzi
30%
40%
30%
1 idő
2 idő
40%
20%
30%
30%
30%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Lokomotiv Moscow
0 Győzelem
3 Döntetlen
7 Veszítenek
30%
70%
1 idő
2 idő
30%
10%
50%
20%
20%
Legyőzi
70%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
13
7
6
Gólok az 1. Félidőben4
7
Gólok a 2. Félidőben3
6
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot4
Rubin Kazan
38%
5
8%
1
0%
0
23%
3
8%
1
23%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lokomotiv Moscow
29%
2
14%
1
14%
1
0%
0
29%
2
14%
1
18
13
5
Gólok az 1. Félidőben3
13
Gólok a 2. Félidőben10
4
Elhibázott első5
0
Nem hagyta ki2
Rubin Kazan
22%
4
17%
3
6%
1
33%
6
22%
4
28%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lokomotiv Moscow
8%
1
15%
2
23%
3
23%
3
46%
6
23%
3
Átlagos gól/mérkőzés
2
Mindkét csapat szerzett gólt
9
Átlagos idő egy gólra
133'
Összes gól a mérkőzésen
Lokomotiv Moscow
3.1
Teljes mérkőzés2
1.1
1. Félidőben0.7
2
2. Félidőben1.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
1.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Rubin Kazan - Lokomotiv Moscow Mérkőzés statisztikái
Rubin Kazan
Lokomotiv Moscow
46.3%
51.3%
Faulok
117
136
Sarok
35
36
Les
12
21
Sárga lapok
25
23
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
1:1
4 egyszer40%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
1:1
3 egyszer30%
0:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
2
4 egyszer40%
4
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2 célok
4 célok
3 célok
5 célok
1 cél
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
USL League One
Westchester SC
Chattanooga Red Wolves Sc
2 sze
23:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Isloch
BATE Borisov
3 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
1. Liga
Be1 Nfa
Fk Kauno Zalgiris C
4 sze
15:30
Statisztikák megtekintése
1. Liga
Als Omonia
Karmiotissa
4 sze
16:00
Statisztikák megtekintése
Arabian Gulf League
Al-Wasl
Khor-Fakkan
4 sze
16:15
Statisztikák megtekintése
Paulista U20
Sao Bento U20
Corinthians U20
4 sze
18:00
Statisztikák megtekintése