Kawasaki Frontale vs Kashiwa Reysol H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Kawasaki Frontale
46 mérkőzés
Kashiwa Reysol
21 Győzelmek
10 Döntetlen
15 Győzelmek
46%
22%
33%
1. Félidőben
16 Győzelmek
19 Döntetlen
11 Győzelmek
35%
41%
24%
2. Félidőben
11 Győzelmek
17 Döntetlen
18 Győzelmek
24%
37%
39%
Gólok
Összes gól
156
80
76
Meccs végeredmény
29
Felett - 63%
17
37% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.39
1.74
1.65
Átlagos idő egy gólra
26'
52'
55'
Kawasaki Frontale
11
0-15'
7
16-30'
17
31-45'
9
0-15'
5
16-30'
11
31-45'
HT
13
46-60'
7
61-75'
17
76-90'
17
46-60'
21
61-75'
11
76-90'
Kashiwa Reysol
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Kawasaki FrontaleJapán
Kashiwa ReysolJapán

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol Utolsó mérkőzések
Meccsek
28.10.26
J. League CupSagan Tosu
Kawasaki Frontale
-
-
1
11
7
6
1
1
0
2
0
0
0
2
-
-
1
11
7
6
1
1
GY
25.10.26
J1 LeagueKawasaki Frontale
Fagiano Okayama
0.91
1.14
3
8
9
12
1
2
2
1
1
0
1
1
0.91
1.14
3
8
9
12
1
2
GY
21.10.26
J1 LeagueKawasaki Frontale
Vissel Kobe
2.29
1.48
4
2
10
7
1
1
2
1
0
0
2
1
2.29
1.48
4
2
10
7
1
1
GY
17.10.26
J1 LeagueCerezo Oszaka
1
Kawasaki Frontale
1.82
1.43
3
2
10
15
2
2
2
4
1
2
1
2
1.82
1.43
3
2
10
15
2
2
GY
14.10.26
J. League CupJubilo Iwata
Kawasaki Frontale
-
-
4
6
17
13
2
1
0
4
0
1
0
3
-
-
4
6
17
13
2
1
GY
11.10.26
J1 LeagueKawasaki Frontale
Nagoya Grampus Eight
0.77
1.24
4
6
16
11
1
2
1
2
1
1
0
1
0.77
1.24
4
6
16
11
1
2
V
07.10.26
Emperor CupKawasaki Frontale
Tegevajaro Miyazaki
-
-
4
5
-
-
2
1
2
0
1
0
1
0
-
-
4
5
-
-
2
1
GY
29.09.26
J. League CupRoasso Kumamoto
Kawasaki Frontale
-
-
6
6
9
8
2
1
0
1
0
0
0
1
-
-
6
6
9
8
2
1
GY
Meccsek
27.10.26
AFC Champions LeagueRatchaburi
Kashiwa Reysol
-
-
3
8
10
12
3
0
0
0
0
0
0
0
-
-
3
8
10
12
3
0
D
24.10.26
J1 LeagueKashima Antlers
Kashiwa Reysol
1.9
0.81
9
2
4
13
0
1
2
3
1
2
1
1
1.9
0.81
9
2
4
13
0
1
GY
21.10.26
J1 LeagueTokyo
Kashiwa Reysol
1.89
1.56
5
5
8
8
3
4
0
0
0
0
0
0
1.89
1.56
5
5
8
8
3
4
D
17.10.26
J1 LeagueKashiwa Reysol
Nagoya Grampus Eight
1.07
1.62
7
2
11
10
2
0
1
3
1
2
0
1
1.07
1.62
7
2
11
10
2
0
V
14.10.26
AFC Champions LeagueKashiwa Reysol
Port
-
-
4
3
8
8
1
0
5
1
5
0
0
1
-
-
4
3
8
8
1
0
GY
09.10.26
J1 LeagueKashiwa Reysol
Vissel Kobe
1.83
2
4
2
10
7
1
0
4
2
1
0
3
2
1.83
2
4
2
10
7
1
0
GY
03.10.26
J. League CupKashiwa Reysol
Gamba Oszaka
-
-
5
6
6
7
0
2
5
4
1
1
2
2
2
1
-
-
5
6
6
7
0
2
GY
A mérkőzés eredményei
7 Győzelmek
0 Döntetlen
3 Vereségek
70%
30%
1 idő
2 idő
40%
60%
50%
20%
10%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·Kashiwa Reysol
7 Győzelmek
2 Döntetlen
1 Vereség
70%
20%
10%
1 idő
2 idő
40%
50%
50%
30%
10%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
2
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
21
26
8
Gólok az 1. Félidőben12
13
Gólok a 2. Félidőben14
7
Első pontszerzés6
0
Nem szerzett gólt2
Kawasaki Frontale
19%
4
5%
1
14%
3
19%
4
24%
5
19%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kashiwa Reysol
12%
3
19%
5
15%
4
23%
6
8%
2
23%
6
12
13
6
Gólok az 1. Félidőben5
6
Gólok a 2. Félidőben8
3
Elsőként kapott gólt2
4
Kapott gól nélkül4
Kawasaki Frontale
25%
3
17%
2
50%
6
42%
5
50%
6
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kashiwa Reysol
15%
2
0%
0
38%
5
8%
1
15%
2
46%
6
Átlagos gól/meccs
3.9
Az első gól átlagos perce
3'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
35'
Összes gól a mérkőzésen
Kashiwa Reysol
3.3
Teljes mérkőzés3.9
1.4
1. Félidőben1.7
1.9
2. Félidőben2.2
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
10
100%
0
0
0.5
8
80%
2
20%
7
70%
3
30%
1.5
7
70%
3
30%
2
20%
8
80%
2.5
5
50%
5
50%
2
20%
8
80%
3.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
4.5
2
20%
8
80%
Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol Mérkőzés statisztikái
Kawasaki Frontale
Kashiwa Reysol
51.9%
50.1%
Faulok
-
-
Szögletek
46
55
Les
24
15
Sárga lapok
12
16
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
2:1
3 alkalom30%
0:1
1 alkalom10%
0:2
1 alkalom10%
0:4
1 alkalom10%
1:2
1 alkalom10%
0:0
2 alkalom20%
1:3
1 alkalom10%
2:0
1 alkalom10%
2:1
1 alkalom10%
2:3
1 alkalom10%
3
4 alkalom40%
6
2 alkalom20%
2
2 alkalom20%
4
1 alkalom10%
1
1 alkalom10%
3 gól
6 gól
2 gól
4 gól
1 gól
3
1 alkalom10%
6
2 alkalom20%
2
1 alkalom10%
4
2 alkalom20%
Más csapatok H2H statisztikái
Tercera Division
EI San Martin
Lealtad
8 nov
11:00
Statisztikák megtekintése
A-Junioren-Bundesliga
SSV Jahn Regensburg U19
1. FC Nürnberg U19
8 nov
13:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Santa Coloma
Ordino
8 nov
13:00
Statisztikák megtekintése
U19 League
Queretaro U19
Puebla U19
8 nov
17:30
Statisztikák megtekintése
Youth League
Al-Nasr (Youth)
Al Ula FC Youths
9 nov
12:10
Statisztikák megtekintése
Eliteserien
Kristiansund
Valerenga
9 nov
18:00
Statisztikák megtekintése