Manta FC vs Mushuc Runa Tipp 10 május 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Manta és Mushuc Runa csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Serie A torna összecsapása 18:00 -kor, 10 május napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    📊 A Manta és Mushuc Runa csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 14;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 6, döntetlenek száma - 5;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 11 a 15 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 1.86.

    Egymás elleni statisztikák Manta FC - Mushuc Runa

    25%
    5 Győzelem
    30%
    6 Döntetlen
    45%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    20
    Átlag gól/mérkőzés
    2
    Mindkét csapat szerzett gólt
    40%
    0.9
    Átlag összesen
    1.1
    1.35
    Sárga lapok
    0.9
    Legutóbbi mérkőzések
    01.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    1
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    1
    6
    9
    12
    1
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    1
    6
    9
    12
    1
    1
    11.04.26
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    1
    Manta
    Manta
    -
    -
    3
    7
    9
    11
    2
    5
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    7
    9
    11
    2
    5
    08.11.25
    Serie A
    Manta
    Manta
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    1
    1.29
    0.91
    1
    6
    16
    9
    2
    2
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    1.29
    0.91
    1
    6
    16
    9
    2
    2
    25.10.25
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    Manta
    Manta
    1
    1.74
    1.1
    5
    2
    14
    16
    4
    6
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1.74
    1.1
    5
    2
    14
    16
    4
    6
    30.08.25
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    Manta
    Manta
    0.89
    0.31
    6
    1
    9
    13
    0
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0.89
    0.31
    6
    1
    9
    13
    0
    2
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Manta Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. május 3.-án játszotta a Serie A sorozatban (hazai csapat - Cuenca, vendégek - Manta). A mérkőzés végeredménye 2:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Manta vs Cuenca):

    • labdabirtoklás: 44% vs 56%;
    • szögletek: 1 vs 4;
    • szabálytalanságok: 5 vs 3;
    • sárga lapok: 6 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 7.

    📊Azonban az átfogó kép megértése érdekében értékeljük a teljesítményt az utolsó tíz mérkőzésen. Ebben az időszakban a mai hazai csapat 2 győzelemmel örvendeztette meg a szurkolóit, 4 mérkőzésen döntetlenre állt, és 4 alkalommal veszített.

    ⚽A gólokról egy hasonló 10 mérkőzéses időszakban az átlagosan szerzett gólok száma 1.2, az utolsó 10 hazai előadás átlagos gólszáma 2, és az átlagosan kapott gólok száma 1.8.

    A mérkőzés eredményei: Manta

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Barcelona Guayaquil
    Barcelona Guayaquil
    -
    -
    2
    5
    14
    11
    3
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    14
    11
    3
    3
    N
    22.08.26
    Serie A
    Universidad Catolica
    Universidad Catolica
    Manta
    Manta
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    5
    1
    3
    1
    2
    0
    -
    -
    6
    1
    11
    5
    1
    2
    L
    15.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    Leones Del Norte
    Leones Del Norte
    -
    -
    6
    3
    8
    17
    1
    2
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    6
    3
    8
    17
    1
    2
    L
    11.08.26
    Serie A
    Cuenca
    Cuenca
    Manta
    Manta
    -
    -
    9
    1
    8
    11
    0
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    9
    1
    8
    11
    0
    2
    N
    01.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    1
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    1
    6
    9
    12
    1
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    1
    6
    9
    12
    1
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Mushuc Runa Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. május 8. volt a Copa Sudamericana tornán (hazai csapat - Mushuc Runa, vendégek - Cruzeiro). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Mushuc Runa vs Cruzeiro):

    • labdabirtoklás: 38% vs 62%;
    • szögletek: 4 vs 2;
    • szabálytalanságok: 13 vs 10;
    • sárga lapok: 3 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 4.

    📊Jelenleg tekintsük át a csapat statisztikáit az utolsó 10 mérkőzés alapján a naptárban. Ebben az időszakban a Mushuc Runa csapat 5 győzelmet szerzett, 3 alkalommal döntetlenre játszott, és 2 alkalommal szenvedett vereséget.

    ⚽Általánosságban elmondható, hogy az indikátorok magukért beszélnek, de azért értékeljük az eredményességet ebben az időszakban is. Az adatok a következők:
    • gólok összes száma - 17;
    • átlagos szerzett gólok száma - 1.7;
    • átlagos kapott gólok száma - 1.3.

    A mérkőzés eredményei: Mushuc Runa

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    Delfin
    Delfin
    -
    -
    5
    2
    23
    13
    2
    4
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    2
    23
    13
    2
    4
    N
    22.08.26
    Serie A
    Cuenca
    Cuenca
    1
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    2
    4
    6
    13
    3
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    6
    13
    3
    3
    S
    16.08.26
    Serie A
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    1
    Barcelona Guayaquil
    Barcelona Guayaquil
    -
    -
    2
    3
    13
    12
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    3
    13
    12
    2
    0
    S
    10.08.26
    Serie A
    Tecnico Universitario
    Tecnico Universitario
    1
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    3
    5
    16
    11
    3
    3
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    3
    5
    16
    11
    3
    3
    N
    01.08.26
    Serie A
    Manta
    Manta
    1
    Mushuc Runa
    Mushuc Runa
    -
    -
    1
    6
    9
    12
    1
    1
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    -
    -
    1
    6
    9
    12
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Manta (otthon) vs Mushuc Runa (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 6 vs 5;
    • győzelmek száma: 1 (0.17%) vs 0 (0%);
    • vereségek száma: 0 (0%) vs 2 (0.4%);
    • döntetlenek száma: 5 (0.83%) vs 3 (0.6%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 2.17 vs 1.2;
    • átlagos kapott gólok száma: 1 vs 0.8.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 1 vs 3;
    • vereségek száma: 4 vs 3;
    • döntetlenek száma: 5 vs 4;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1.7 (lőtt gólok - 0.6, kapott gólok - 1.1) vs 1 (lőtt gólok - 0.5, kapott gólok - 0.5).
    Trendek
    • A Manta gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    • A Manta gólt szerzett az első félidőben minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Serie A).
    • A Mushuc Runa gólt kapott az első félidőben a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Serie A).
    👉Tippek: 1. félidőben, Manta szerez gólt (szorzói: 2)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 14;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 6, döntetlenek - 5.
    Trendek
    • A Mushuc Runa +1.5 hendikep nyer minden utolsó 5 idegenben mérkőzésén szemben a Manta.
    • A Mushuc Runa +1.5 hendikep nyer a 17 utolsó 18 mérkőzésén.
    • A Mushuc Runa +1.5 hendikep nyer a 12 utolsó 13 mérkőzésén (Serie A).
    • A Mushuc Runa +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    👉Tippek: Mushuc Runa Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.24)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.79, a vendégek - 1.07;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 1.86;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Manta vs Mushuc Runa

    • átlagos összesített a tornán: 3.18 vs 2.64;
    • átlagos gólok száma: 1.27 vs 1.36;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.64 vs 0.55;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.64 vs 0.82;
    • Manta: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2;
    • Mushuc Runa: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.6;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.2 (otthon - 2) vs 1.7 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Manta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Mushuc Runa.
    • A Manta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Mushuc Runa.
    • A Manta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Serie A).
    👉Tippek: Manta Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.67)

    Tippekszöglet

    Manta: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 3.73; otthoni pályán - 3.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.8; otthoni pályán - 3.8.

    Mushuc Runa: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 7.45, idegenben - 5.8;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.2; idegenben - 4.25.
    👉Tippek: Szöglet - Mushuc Runa Teotal Felett (4,5) (szorzói: 1.64)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 14;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.
    Trendek
    • A Manta gólt szerzett és kapott minden utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    • A Manta gólt szerzett és kapott minden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Serie A).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.73)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Manta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Mushuc Runa.
    • A Manta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 5 otthon mérkőzésén szemben a Mushuc Runa.
    • A Manta kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett a 6 utolsó 7 mérkőzésén (Serie A).

    Manta Total gólt Alatt (1,5)
    Közzétett: 2025.05.08., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Manta - Mushuc Runa

    A Manta nem nyert:
    manta-fcmushuc-runaminden utolsó 6 mérkőzésén szemben a Mushuc Runa.
    Mushuc Runa nem fog veszíteni
    Everygame
    -172
    A Manta nem vesztett:
    manta-fca 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén.
    A Mushuc Runa nem nyert:
    mushuc-runaa 10 utolsó 11 idegenben mérkőzésén.
    mushuc-runaminden utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Serie A).
    Manta nem fog veszíteni
    Everygame
    -294
    A Manta gólt kapott:
    manta-fcminden utolsó 15 mérkőzésén.
    manta-fcminden utolsó 11 mérkőzésén (Serie A).
    manta-fcminden utolsó 8 otthon mérkőzésén.
    manta-fcminden utolsó 6 otthon mérkőzésén (Serie A).
    A Mushuc Runa gólt szerzett:
    mushuc-runaa 13 utolsó 14 mérkőzésén.
    mushuc-runaa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Serie A).
    Mushuc Runa szerez gólt
    -256
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    manta-fcaz utolsó 15 Manta mérkőzésén minden alkalommal.
    manta-fcaz utolsó 11 Manta mérkőzésén minden alkalommal (Serie A).
    manta-fcaz utolsó 8 Manta otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    manta-fcaz utolsó 6 Manta otthon mérkőzésén minden alkalommal (Serie A).
    mushuc-runaa 13 legutóbbi 14 Mushuc Runa mérkőzések.
    mushuc-runaa 12 legutóbbi 13 Mushuc Runa idegenben mérkőzések (Serie A).
    mushuc-runaa 8 legutóbbi 9 Mushuc Runa mérkőzések (Serie A).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -333
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Manta - Mushuc Runa Helyezés a táblázatban

    League
    JNSLLKPFORMA
    11.
    CD El Nacional
    CD El Nacional
    30971432-4634
    12.
    Delfin
    Delfin
    306131126-4231
    13.
    CD Tecnico Universitario
    CD Tecnico Universitario
    30771626-4628
    14.
    Cuniburo FC
    Cuniburo FC
    30761734-4327
    15.
    Mushuc Runa SC
    Mushuc Runa SC
    30761738-5027
    16.
    Manta FC
    Manta FC
    305111434-5326

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    7 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 7
    Hiányzik - 15
    -8
    0
    11 - Eltömődött
    11 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    4
    1
    Döntetlen
    3
    7
    Veszítenek
    3
    GK
    7
    Eltömődött
    11
    15
    Hiányzik
    11
    2.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.2
    0.7
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    1.5
    Átlagosan passzoló
    1.1
    4
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    129'
    Pontozott minden, min.
    82'
    Minden statisztika