Twente vs Utrecht H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Twente Enschede
41 mérkőzés
Utrecht
16 Győzelem
10 Döntetlen
15 Győzelem
39%
24%
37%
1. Félidőben
13 Győzelem
20 Döntetlen
8 Győzelem
32%
49%
20%
2. Félidőben
14 Győzelem
10 Döntetlen
17 Győzelem
34%
24%
41%
Gólok
Összes gól
116
63
53
Meccs végeredmény
21
Felett - 51%
20
49% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.83
1.54
1.29
Átlagos idő egy gólra
31'
58'
69'
Twente Enschede
12
0-15'
8
16-30'
11
31-45'
5
0-15'
5
16-30'
7
31-45'
HT
7
46-60'
11
61-75'
12
76-90'
12
46-60'
12
61-75'
8
76-90'
Utrecht
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 145
3.54
74
71
Piros lapok
Összesen: 10
0.24
6
4
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Twente EnschedeHollandia
UtrechtHollandia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Twente Enschede - Utrecht Utolsó mérkőzések
Meccsek
02.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekTwente Enschede
Werder Bremen
-
-
-
-
-
-
-
-
7
0
6
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
20.09.26
eredivisieTwente Enschede
PSV Eindhoven
2.22
0.98
6
5
10
12
1
2
3
2
1
2
2
0
2.22
0.98
6
5
10
12
1
2
GY
12.09.26
eredivisieTwente Enschede
ADO Den Haag
3.26
0.53
12
2
10
11
1
3
2
0
0
0
2
0
3.26
0.53
12
2
10
11
1
3
GY
09.09.26
eredivisieTwente Enschede
Stormvogels Telstar
3.01
0.15
9
2
10
11
1
3
1
0
0
0
1
0
3.01
0.15
9
2
10
11
1
3
GY
06.09.26
eredivisieGroningen
Twente Enschede
1.69
2.39
8
2
7
7
1
1
2
2
2
2
0
0
1.69
2.39
8
2
7
7
1
1
D
30.08.26
eredivisieCambuur
Twente Enschede
0.61
1.96
2
9
6
14
1
1
1
4
0
2
1
2
0.61
1.96
2
9
6
14
1
1
GY
27.08.26
UECLQarabag
1
Twente Enschede
0.56
3.08
0
9
21
16
4
3
1
4
0
0
1
2
0
2
0.56
3.08
0
9
21
16
4
3
GY
20.08.26
UECLTwente Enschede
Qarabag
1.3
0.46
6
3
13
4
5
1
0
1
0
0
0
1
1.3
0.46
6
3
13
4
5
1
V
16.08.26
eredivisieTwente Enschede
Zwolle
2.69
0.56
6
3
11
6
0
0
3
1
1
1
2
0
2.69
0.56
6
3
11
6
0
0
GY
Meccsek
20.09.26
eredivisieFeyenoord Rotterdam
Utrecht
2.93
0.73
6
3
11
23
2
2
5
0
3
0
2
0
2.93
0.73
6
3
11
23
2
2
V
13.09.26
eredivisieExcelsior Rotterdam
Utrecht
0.89
1.46
5
2
9
8
2
0
1
2
0
1
1
1
0.89
1.46
5
2
9
8
2
0
GY
08.09.26
eredivisieUtrecht
Go Ahead Eagles
2.67
2.06
7
5
16
8
2
1
3
3
0
1
3
2
2.67
2.06
7
5
16
8
2
1
D
30.08.26
eredivisieUtrecht
PSV Eindhoven
0.22
3.16
0
13
21
8
5
1
1
6
1
2
0
4
0.22
3.16
0
13
21
8
5
1
V
22.08.26
eredivisieSparta Rotterdam
Utrecht
1.41
2.13
5
7
10
13
0
0
3
3
1
1
2
2
1.41
2.13
5
7
10
13
0
0
D
15.08.26
eredivisieUtrecht
AZ Alkmaar
0.95
2.5
3
9
23
14
4
2
1
4
0
1
1
3
0.95
2.5
3
9
23
14
4
2
V
09.08.26
eredivisieGroningen
Utrecht
1.6
1.54
5
1
12
17
0
2
2
1
1
0
1
1
1.6
1.54
5
1
12
17
0
2
V
02.08.26
Club Friendly GamesUtrecht
Sevilla
-
-
3
3
19
12
3
2
0
1
0
1
0
0
-
-
3
3
19
12
3
2
V
24.07.26
Club Friendly GamesCambuur
Utrecht
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
A mérkőzés eredményei
6 Győzelem
3 Döntetlen
1 Vereségek
60%
30%
10%
1 idő
2 idő
20%
60%
70%
20%
10%
Vereségek
20%
·10 mérkőzés ·Utrecht
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
10%
30%
40%
40%
50%
Vereségek
30%
Kapott gól nélküli győzelmek
0
Gól nélküli vereségek
1
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
23
18
8
Gólok az 1. Félidőben3
15
Gólok a 2. Félidőben15
6
Első pontszerzés6
1
Nem szerzett gólt1
Twente Enschede
13%
3
9%
2
13%
3
13%
3
17%
4
35%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Utrecht
6%
1
6%
1
6%
1
28%
5
17%
3
39%
7
12
28
6
Gólok az 1. Félidőben9
6
Gólok a 2. Félidőben19
4
Elhibázott első4
2
Nem hagyta ki0
Twente Enschede
25%
3
58%
7
17%
2
42%
5
8%
1
67%
8
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Utrecht
14%
4
7%
2
18%
5
32%
9
7%
2
46%
13
Átlagos gól/meccs
4.6
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
51'
Összes gól a mérkőzésen
Utrecht
3.5
Teljes mérkőzés4.6
1.4
1. Félidőben1.2
2.1
2. Félidőben3.4
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
9
90%
1
10%
7
70%
3
30%
1.5
5
50%
5
50%
5
50%
5
50%
2.5
4
40%
6
60%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Twente Enschede - Utrecht Mérkőzés statisztikái
Twente Enschede
Utrecht
58.9%
43.9%
Faulok
124
162
Szögletek
78
42
Les
12
13
Sárga lapok
14
18
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:4
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
3:3
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
1:6
1 egyszer10%
5
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
4
2 egyszer20%
6
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
5 gól
2 gól
4 gól
6 gól
1 gól
5
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
6
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Premier League
Township Rollers
Orapa United
13 okt
17:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
Eintracht Norderstedt (B)
Etsv Hamburg
13 okt
18:00
Statisztikák megtekintése
Challenge Kupa
Fraserburgh
Dundee U21
13 okt
18:45
Statisztikák megtekintése
UEFA Europa League SRL
GNK Dinamo Zagreb SRL
RSC Anderlecht SRL
15 okt
13:00
Statisztikák megtekintése
Montenegro Kupa
OFK Petrovac
Kom Podgorica
15 okt
13:00
Statisztikák megtekintése
Women's League One
Shanghai Jiading Huilong (W)
Wuhan Sports Three Towns University (w)
16 okt
07:30
Statisztikák megtekintése