Las Palmas vs Getafe H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Las Palmas
14 mérkőzés
Getafe
5 Győzelem
3 Döntetlen
6 Győzelem
36%
21%
43%
1. Félidőben
4 Győzelem
5 Döntetlen
5 Győzelem
29%
36%
36%
2. Félidőben
6 Győzelem
3 Döntetlen
5 Győzelem
43%
21%
36%
06.05.18
PRILas Palmas
Getafe
-
-
-
-
8
28
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
8
28
-
-
Célok
Összes gól
39
19
20
Meccs végeredmény
8
További - 57%
6
43% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.79
1.36
1.43
Átlagos idő egy gólra
32'
66'
63'
Las Palmas
1
0-15'
1
16-30'
2
31-45'
6
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
4
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
3
76-90'
Getafe
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 29
2.07
10
19
Piros lapok
Összesen: 4
0.29
1
3
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Las PalmasSpanyolország
GetafeSpanyolország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Las Palmas - Getafe Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Segunda DivisiónCeuta
Las Palmas
-
-
6
4
18
15
2
0
0
2
0
1
0
1
-
-
6
4
18
15
2
0
N
16.08.26
Segunda DivisiónLas Palmas
Albacete Balompie
-
-
3
6
6
16
1
2
2
1
1
0
1
1
-
-
3
6
6
16
1
2
N
08.08.26
Club Friendly GamesCadiz
Las Palmas
-
-
4
5
17
7
3
1
1
3
1
2
0
1
-
-
4
5
17
7
3
1
N
31.07.26
Club Friendly GamesLas Palmas
Neom SC
-
-
3
4
-
-
1
2
0
1
0
1
0
0
-
-
3
4
-
-
1
2
L
28.07.26
Club Friendly GamesLas Palmas
UD Leiria
-
-
3
3
-
-
0
0
3
2
0
2
3
0
-
-
3
3
-
-
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesLas Palmas
1
Al-Ittihad Jeddah
1
-
-
2
2
17
26
0
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
2
17
26
0
3
L
22.07.26
Club Friendly GamesLas Palmas
Orlando Pirates
-
-
0
4
-
-
0
1
0
1
0
0
0
1
-
-
0
4
-
-
0
1
L
10.06.26
Segunda DivisiónMalaga
Las Palmas
-
-
7
2
13
9
1
1
1
1
0
1
1
0
-
-
7
2
13
9
1
1
S
07.06.26
Segunda DivisiónLas Palmas
Malaga
-
-
4
2
10
16
2
0
0
1
0
0
0
1
-
-
4
2
10
16
2
0
L
Meccsek
23.08.26
La LigaGetafe
Racing Santander
1.02
1.14
8
6
14
17
1
3
1
0
0
0
1
0
1.02
1.14
8
6
14
17
1
3
N
20.08.26
UECLGetafe
1
Partizan
1.35
1.19
1
3
15
15
4
1
3
1
1
1
2
0
1.35
1.19
1
3
15
15
4
1
N
15.08.26
La LigaDeportivo Alaves
Getafe
1
1.73
0.34
5
3
16
13
4
3
3
0
0
0
3
0
1.73
0.34
5
3
16
13
4
3
L
08.08.26
Club Friendly GamesTottenham Hotspur
Getafe
-
-
4
1
7
13
0
1
1
1
0
0
1
1
-
-
4
1
7
13
0
1
S
06.08.26
Club Friendly GamesMonaco
1
Getafe
-
-
8
3
-
-
0
2
1
0
0
0
1
0
-
-
8
3
-
-
0
2
L
29.07.26
Club Friendly GamesAtletico Madrid
Getafe
-
-
-
-
-
-
-
-
4
1
2
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
25.07.26
Club Friendly GamesReal Valladolid
Getafe
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
22.07.26
Club Friendly GamesTenerife
Getafe
-
-
8
4
9
14
0
3
1
2
1
0
0
2
-
-
8
4
9
14
0
3
N
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Legyőzi
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
60%
20%
30%
30%
10%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Getafe
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Veszítenek
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
10%
30%
60%
40%
30%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
4
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
15
9
8
Gólok az 1. Félidőben3
7
Gólok a 2. Félidőben6
7
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot5
Las Palmas
20%
3
27%
4
7%
1
13%
2
7%
1
27%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Getafe
22%
2
0%
0
11%
1
11%
1
22%
2
33%
3
17
11
3
Gólok az 1. Félidőben4
14
Gólok a 2. Félidőben7
3
Elhibázott első5
1
Nem hagyta ki3
Las Palmas
12%
2
29%
5
6%
1
24%
4
35%
6
53%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Getafe
0%
0
9%
1
27%
3
9%
1
36%
4
27%
3
Átlagos gól/mérkőzés
2
Az első gól átlagos perce
1'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
100'
Összes gól a mérkőzésen
Getafe
3.2
Teljes mérkőzés2
1.1
1. Félidőben0.7
2.1
2. Félidőben1.3
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
5
50%
5
50%
6
60%
4
40%
1.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Las Palmas - Getafe Mérkőzés statisztikái
Las Palmas
Getafe
53.3%
49.2%
Faulok
98
143
Sarok
35
40
Les
24
13
Sárga lapok
9
27
Piros lapok
1
3
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
1:2
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1:0
4 egyszer40%
3:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
3
4 egyszer40%
1
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
6
1 egyszer10%
3 célok
1 cél
2 célok
4 célok
6 célok
3
2 egyszer20%
1
4 egyszer40%
2
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
La Liga
Real Sociedad
Celta Vigo
3 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
Northern Premier League
Bay Olympic
Birkenhead United AFC
2 sze
07:15
Statisztikák megtekintése
Copa de la Liga, Reserves
Huracan Reserves
Ca Central Cordoba Se 2
3 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
1. Divízió
Energetik Mingechevir
Zaqatala
4 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
A Divízió
Speranta
Victoria
4 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
ÖFB Stiegl Kupa
SCR Altach
Bischofshofen
4 sze
16:30
Statisztikák megtekintése