Stevenage vs Burton Tipp 18 február 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Stevenage és az Burton Albion csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a League One bajnokság része, 18 február 19:45 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Stevenage csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 Stevenage és Burton Albion csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 4;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 2, a vendégcsapaté - 1, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 7 a 3 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1, a 2. félidőé - 1.5;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.5.

    Egymás elleni statisztikák Stevenage - Burton

    38%
    3 Győzelem
    38%
    3 Döntetlen
    25%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    8
    Átlag gól/mérkőzés
    2.25
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1.38
    Átlag összesen
    0.88
    2.13
    Sárga lapok
    2.13
    Legutóbbi mérkőzések
    15.08.26
    League One
    Burton Albion
    Burton Albion
    Stevenage
    Stevenage
    0.96
    0.12
    2
    0
    14
    17
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.96
    0.12
    2
    0
    14
    17
    0
    0
    07.03.26
    League One
    Burton Albion
    Burton Albion
    Stevenage
    Stevenage
    0.31
    0.89
    9
    5
    8
    13
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.31
    0.89
    9
    5
    8
    13
    1
    3
    20.12.25
    League One
    Stevenage
    Stevenage
    Burton Albion
    Burton Albion
    1.09
    1.22
    5
    2
    6
    14
    1
    1
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    1.09
    1.22
    5
    2
    6
    14
    1
    1
    18.02.25
    League One
    Stevenage
    Stevenage
    Burton Albion
    Burton Albion
    1
    1.69
    1.02
    11
    3
    10
    11
    0
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    1.69
    1.02
    11
    3
    10
    11
    0
    3
    10.12.24
    Football League Trophy
    Burton Albion
    Burton Albion
    Stevenage
    Stevenage
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    4
    0
    1
    0
    3
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Stevenage Csapat áttekintése

    🏆A League One szezon során a Stevenage csapat összesen 23 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 8 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a League One bajnokság középmezőnyében található Stevenage csapat, 35% győzelmi aránnyal és 35% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Stevenage csapat összesen 18 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Stevenage csapat összesen 20 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Stevenage

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    League One
    Stevenage
    Stevenage
    Doncaster Rovers
    Doncaster Rovers
    0.59
    0.59
    9
    9
    9
    16
    0
    3
    2
    2
    0
    0
    2
    2
    0.59
    0.59
    9
    9
    9
    16
    0
    3
    S
    25.08.26
    EFL Cup
    Stevenage
    Stevenage
    Reading
    Reading
    0.95
    1.67
    5
    5
    6
    13
    2
    2
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    0.95
    1.67
    5
    5
    6
    13
    2
    2
    L
    22.08.26
    League One
    Stevenage
    Stevenage
    Oxford United
    Oxford United
    0.88
    1.32
    7
    6
    22
    22
    1
    4
    1
    2
    0
    0
    1
    2
    0.88
    1.32
    7
    6
    22
    22
    1
    4
    L
    15.08.26
    League One
    Burton Albion
    Burton Albion
    Stevenage
    Stevenage
    0.96
    0.12
    2
    0
    14
    17
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.96
    0.12
    2
    0
    14
    17
    0
    0
    S
    07.08.26
    EFL Cup
    Wycombe Wanderers
    Wycombe Wanderers
    Stevenage
    Stevenage
    2.08
    1.05
    4
    3
    8
    12
    2
    4
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    2.08
    1.05
    4
    3
    8
    12
    2
    4
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Burton Albion Csapat áttekintése

    🏆A League One szezon során a Burton Albion csapat összesen 24 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 14 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a League One bajnokság középmezőnyében található Burton Albion csapat, 8% győzelmi aránnyal és 58% vereségi aránnyal.

    ⚽A Burton Albion csapat összesen 20 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Burton Albion csapat összesen 38 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Burton Albion

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    League One
    Notts County
    Notts County
    Burton Albion
    Burton Albion
    1
    2.62
    0.17
    7
    1
    13
    22
    1
    4
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    2.62
    0.17
    7
    1
    13
    22
    1
    4
    L
    22.08.26
    League One
    Leicester City
    Leicester City
    1
    Burton Albion
    Burton Albion
    1.1
    0.96
    5
    3
    13
    19
    1
    3
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.1
    0.96
    5
    3
    13
    19
    1
    3
    N
    15.08.26
    League One
    Burton Albion
    Burton Albion
    Stevenage
    Stevenage
    0.96
    0.12
    2
    0
    14
    17
    0
    0
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.96
    0.12
    2
    0
    14
    17
    0
    0
    S
    08.08.26
    EFL Cup
    Burton Albion
    Burton Albion
    Blackburn Rovers
    Blackburn Rovers
    1.59
    3.11
    6
    9
    12
    14
    2
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1.59
    3.11
    6
    9
    12
    14
    2
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Burton Albion
    Burton Albion
    Derby County
    Derby County
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    2
    4
    -
    -
    2
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Stevenage vs Burton Albion

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 23 vs 24;
    • győzelmek: 8 vs 2;
    • győzelmi százalék: 35% vs 8%;
    • vereségek: 8 vs 14;
    • döntetlenek: 7 vs 8.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 1;
    • vereségek: 2 vs 6;
    • döntetlenek: 4 vs 3.
    Trendek
    • A Burton Albion nem vesztett a 7 utolsó 8 mérkőzésén (League One).
    👉Tippek: Burton Albion nem fog veszíteni (szorzói: 1.97)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.75, a vendégek - 0.75;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.5;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 2; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Stevenage vs Burton Albion

    • átlagos összesített a tornán: 1.65 vs 2.42;
    • átlagos gólok száma: 0.78 vs 0.83;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.22 vs 0.46;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.57 vs 0.38;
    • Stevenage: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.15;
    • Burton Albion: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.82;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 1.17) vs 0.6 (idegenben - 0.5).
    Trendek
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 7 Stevenage otthon mérkőzésén minden alkalommal (League One).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 5 Stevenage mérkőzésén minden alkalommal (League One).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Burton Albion mérkőzések (League One).
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Burton Albion idegenben mérkőzések (League One).
    👉Tippek: Total gólt Felett (1,5) (szorzói: 1.45)

    Tippekszöglet

    Trendek
    • A Burton Albion kevesebb, mint 4.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (League One).
    👉Tippek: Szöglet - Burton Albion Total Alatt (4,5) (szorzói: 1.44)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 4;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 2 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Stevenage vs Burton Albion

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 23 vs 24;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 5 vs 11;
    • Stevenage MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (23%);
    • Burton Albion MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (45%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 1 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Stevenage) - 1 (17%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Burton Albion) - 1 (25%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.69)

    Total gólt Alatt (2,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-161
    Közzétett: 2025.01.09., 15:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Stevenage - Burton Albion

    A Burton Albion nem vesztett:
    burton-albiona 7 utolsó 8 mérkőzésén (League One).
    Burton Albion nem fog veszíteni
    Everygame
    -108
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    stevenage-fcaz utolsó 7 Stevenage otthon mérkőzésén minden alkalommal (League One).
    stevenage-fcaz utolsó 5 Stevenage mérkőzésén minden alkalommal (League One).
    burton-albiona 7 legutóbbi 8 Burton Albion mérkőzések (League One).
    burton-albiona 6 legutóbbi 7 Burton Albion idegenben mérkőzések (League One).
    a 6 legutóbbi 7 James Durkin mérkőzések.
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -222
    A Burton Albion gólt kapott:
    burton-albiona 12 utolsó 13 mérkőzésén (League One).
    Stevenage szerez gólt
    Everygame
    -400
    A Stevenage gólt szerzett a második félidőben:
    stevenage-fca 6 utolsó 7 mérkőzésén (League One).
    2. félidőben, Stevenage szerez gólt
    -145
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Stevenage - Burton Albion Helyezés a táblázatban

    League One 24/25
    JNSLLKPFORMA
    13.
    Rotherham United
    Rotherham United
    4616111954-5959
    14.
    Stevenage
    Stevenage
    4615121942-5057
    15.
    Exeter City
    Exeter City
    4615112049-6556
    19.
    Peterborough United
    Peterborough United
    4613122168-8151
    20.
    Burton Albion
    Burton Albion
    4611142149-6647
    21.
    Crawley Town
    Crawley Town
    4612102457-8346

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 6
    Veszítenek - 2
    10 gyufa
    Eltömődött - 9
    Hiányzik - 13
    -4
    0
    11 - Eltömődött
    11 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    2
    3
    Döntetlen
    6
    4
    Veszítenek
    2
    GK
    9
    Eltömődött
    11
    13
    Hiányzik
    11
    2.2
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.2
    0.9
    Átlagosan elért pontszám
    1.1
    1.3
    Átlagosan passzoló
    1.1
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    8
    100'
    Pontozott minden, min.
    82'
    Minden statisztika