Galway vs Derry City H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Galway United
13 mérkőzés
Derry City
4 Győzelmek
4 Döntetlen
5 Győzelmek
31%
31%
38%
1. Félidőben
4 Győzelmek
7 Döntetlen
2 Győzelmek
31%
54%
15%
2. Félidőben
2 Győzelmek
6 Döntetlen
5 Győzelmek
15%
46%
38%
Gólok
Összes gól
27
12
15
Meccs végeredmény
4
Felett - 31%
9
69% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.08
0.92
1.15
Átlagos idő egy gólra
43'
97'
78'
Galway United
1
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
0
0-15'
3
16-30'
3
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
4
76-90'
2
46-60'
2
61-75'
5
76-90'
Derry City
Statisztikák a mérkőzésről
Faulok
Összesen: -
-
-
-
Szögletek
Összesen: 106
8.15
33
73
Les
Összesen: -
-
-
-
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Galway UnitedÍrország
Derry CityÍrország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Galway United - Derry City Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.10.26
Premier DivisionGalway United
Saint Patrick´s Athletic
0.63
0.63
1
1
11
8
3
1
0
0
0
0
0
0
0.63
0.63
1
1
11
8
3
1
D
19.10.26
Premier DivisionWaterford
Galway United
1.77
0.55
6
3
7
14
2
3
3
2
2
0
1
2
1.77
0.55
6
3
7
14
2
3
V
16.10.26
Premier DivisionGalway United
Shamrock Rovers
0.44
1.87
2
9
4
9
0
3
2
0
2
0
0
0
0.44
1.87
2
9
4
9
0
3
GY
10.10.26
FAI CupGalway United
Derry City
-
-
2
7
-
-
1
2
0
2
0
2
0
0
-
-
2
7
-
-
1
2
V
25.09.26
Premier DivisionGalway United
Shelbourne
1.56
0.60
4
4
9
10
2
1
1
1
1
0
0
1
1.56
0.60
4
4
9
10
2
1
D
18.09.26
Premier DivisionDerry City
Galway United
0.74
0.61
4
4
12
10
1
2
1
0
1
0
0
0
0.74
0.61
4
4
12
10
1
2
V
14.09.26
Premier DivisionSligo Rovers
Galway United
0.97
2.57
8
4
14
14
3
1
1
3
1
2
0
1
0.97
2.57
8
4
14
14
3
1
GY
11.09.26
Premier DivisionGalway United
Bohemians Dublin
1.84
2.77
1
9
11
2
2
1
2
3
1
0
1
3
1.84
2.77
1
9
11
2
2
1
V
04.09.26
FAI CupDrogheda United
1
Galway United
-
-
6
2
-
-
1
1
1
2
1
1
0
1
-
-
6
2
-
-
1
1
GY
Meccsek
23.10.26
Premier DivisionDerry City
Dundalk
1.68
0.76
2
5
11
13
2
2
2
1
1
0
1
1
1.68
0.76
2
5
11
13
2
2
GY
19.10.26
Premier DivisionDerry City
Saint Patrick´s Athletic
0.66
2.52
3
10
10
4
2
2
1
0
0
0
1
0
0.66
2.52
3
10
10
4
2
2
GY
16.10.26
Premier DivisionDrogheda United
Derry City
0.88
1.33
4
11
7
7
3
2
2
0
1
0
1
0
0.88
1.33
4
11
7
7
3
2
V
10.10.26
FAI CupGalway United
Derry City
-
-
2
7
-
-
1
2
0
2
0
2
0
0
-
-
2
7
-
-
1
2
GY
18.09.26
Premier DivisionDerry City
Galway United
0.74
0.61
4
4
12
10
1
2
1
0
1
0
0
0
0.74
0.61
4
4
12
10
1
2
GY
14.09.26
Premier DivisionWaterford
Derry City
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
2
2
1
1
1
1
1.50
0.89
7
5
17
12
1
5
D
11.09.26
Premier DivisionShelbourne
Derry City
0.82
1.05
6
5
11
7
2
3
0
1
0
0
0
1
0.82
1.05
6
5
11
7
2
3
GY
06.09.26
FAI CupDerry City
Dundalk
-
-
3
8
-
-
2
1
4
2
2
1
2
1
-
-
3
8
-
-
2
1
GY
30.08.26
Premier DivisionDerry City
Shamrock Rovers
1.20
0.89
3
5
11
11
2
4
3
3
3
1
0
2
1.20
0.89
3
5
11
11
2
4
D
A mérkőzés eredményei
3 Győzelmek
2 Döntetlen
5 Vereségek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
40%
30%
20%
40%
40%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Derry City
6 Győzelmek
3 Döntetlen
1 Vereség
60%
30%
10%
1 idő
2 idő
50%
40%
30%
40%
20%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
4
Gól nélküli vereségek
1
Fordításos győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
12
18
7
Gólok az 1. Félidőben10
5
Gólok a 2. Félidőben8
3
Első pontszerzés7
4
Nem szerzett gólt1
Galway United
8%
1
17%
2
33%
4
25%
3
0%
0
17%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Derry City
17%
3
17%
3
22%
4
6%
1
11%
2
28%
5
14
12
8
Gólok az 1. Félidőben6
6
Gólok a 2. Félidőben6
6
Elsőként kapott gólt3
2
Kapott gól nélkül4
Galway United
14%
2
29%
4
36%
5
29%
4
7%
1
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Derry City
25%
3
25%
3
25%
3
17%
2
8%
1
58%
7
Átlagos gól/meccs
3
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
50'
Összes gól a mérkőzésen
Derry City
2.6
Teljes mérkőzés3
1.5
1. Félidőben1.6
1.1
2. Félidőben1.4
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
9
90%
1
10%
5
50%
5
50%
1.5
6
60%
4
40%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Galway United - Derry City Mérkőzés statisztikái
Galway United
Derry City
37.4%
57.4%
Faulok
-
-
Szögletek
28
48
Les
-
-
Sárga lapok
16
23
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
2:0
2 alkalom20%
0:0
1 alkalom10%
0:2
1 alkalom10%
1:0
1 alkalom10%
1:1
1 alkalom10%
1:0
2 alkalom20%
2:2
2 alkalom20%
0:1
1 alkalom10%
0:2
1 alkalom10%
2:0
1 alkalom10%
2
4 alkalom40%
1
1 alkalom10%
4
1 alkalom10%
3
1 alkalom10%
5
2 alkalom20%
2 gól
1 gól
4 gól
3 gól
5 gól
2
2 alkalom20%
1
3 alkalom30%
4
2 alkalom20%
3
1 alkalom10%
Más csapatok H2H statisztikái
FA Ford Kupa
Derry City
Waterford FC
8 nov
15:00
Statisztikák megtekintése
Ligue 1 SRL
Stade Rennes SRL
Lille Osc SRL
8 nov
11:00
Statisztikák megtekintése
Tercera Division
Astur CF
Union Ceares
8 nov
11:15
Statisztikák megtekintése
1. Liga
Panevezys
Futbolo Akademija Siauliai
8 nov
12:15
Statisztikák megtekintése
Campeonato de Portugal
Vila Mea
Maia
8 nov
15:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Ouakam
Generation Foot
8 nov
16:30
Statisztikák megtekintése