Aberdeen vs St Johnstone H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Aberdeen
51 mérkőzés
St. Johnstone
22 Győzelem
16 Döntetlen
13 Győzelem
43%
31%
25%
1. Félidőben
16 Győzelem
25 Döntetlen
10 Győzelem
31%
49%
20%
2. Félidőben
20 Győzelem
17 Döntetlen
14 Győzelem
39%
33%
27%
Gólok
Összes gól
98
56
42
Meccs végeredmény
13
Felett - 25%
38
75% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
1.92
1.1
0.82
Átlagos idő egy gólra
47'
82'
109'
Aberdeen
7
0-15'
10
16-30'
8
31-45'
8
0-15'
4
16-30'
5
31-45'
HT
7
46-60'
9
61-75'
11
76-90'
4
46-60'
8
61-75'
12
76-90'
St. Johnstone
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


AberdeenSkócia
St. JohnstoneSkócia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Aberdeen - St. Johnstone Utolsó mérkőzések
Meccsek
03.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekDunfermline Athletic
Aberdeen
-
-
6
5
-
-
0
0
1
4
1
1
0
3
-
-
6
5
-
-
0
0
GY
19.09.26
PremiershipHibernian
Aberdeen
1.74
0.94
6
9
11
11
2
2
1
1
0
1
1
0
1.74
0.94
6
9
11
11
2
2
D
15.09.26
PremiershipMotherwell
Aberdeen
0.62
1.09
5
2
7
12
2
3
0
4
0
1
0
3
0.62
1.09
5
2
7
12
2
3
GY
12.09.26
League CupKilmarnock
Aberdeen
1
-
-
7
8
8
12
1
1
1
1
0
0
1
1
0
0
1
3
-
-
7
8
8
12
1
1
GY
05.09.26
PremiershipAberdeen
Kilmarnock
1
0.74
0.78
6
7
9
9
5
1
0
0
0
0
0
0
0.74
0.78
6
7
9
9
5
1
D
02.09.26
PremiershipCeltic Glasgow
Aberdeen
2.01
0.9
15
5
9
7
1
1
3
0
3
0
0
0
2.01
0.9
15
5
9
7
1
1
V
30.08.26
PremiershipAberdeen
Glasgow Rangers
0.52
1.94
6
6
21
15
6
3
0
1
0
0
0
1
0.52
1.94
6
6
21
15
6
3
V
15.08.26
League CupAberdeen
Dundee
-
-
7
10
10
12
2
0
3
0
0
0
3
0
-
-
7
10
10
12
2
0
GY
08.08.26
PremiershipDundee
Aberdeen
2.35
0.84
5
4
9
12
1
3
2
0
1
0
1
0
2.35
0.84
5
4
9
12
1
3
V
Meccsek
19.09.26
PremiershipSt. Johnstone
1
Falkirk
0.61
1.16
3
8
12
17
2
0
1
1
0
0
1
1
0.61
1.16
3
8
12
17
2
0
D
09.09.26
PremiershipSt. Johnstone
Celtic Glasgow
1.05
1.83
2
11
13
9
2
2
0
1
0
0
0
1
1.05
1.83
2
11
13
9
2
2
V
06.09.26
PremiershipSt. Johnstone
Hibernian
2.39
1.57
2
7
7
11
1
0
2
1
2
1
0
0
2.39
1.57
2
7
7
11
1
0
GY
02.09.26
PremiershipDundee
St. Johnstone
1.63
1.14
2
5
13
12
0
2
1
1
0
0
1
1
1.63
1.14
2
5
13
12
0
2
D
29.08.26
PremiershipHeart of Midlothian
St. Johnstone
1.62
0.92
8
4
11
14
0
0
2
1
2
0
0
1
1.62
0.92
8
4
11
14
0
0
V
08.08.26
PremiershipSt. Mirren
St. Johnstone
1.52
1.34
5
2
11
8
2
1
1
0
0
0
1
0
1.52
1.34
5
2
11
8
2
1
V
02.08.26
PremiershipSt. Johnstone
Kilmarnock
2.74
1.57
6
3
6
13
2
2
4
3
1
1
3
2
2.74
1.57
6
3
6
13
2
2
GY
25.07.26
League CupSt. Johnstone
East Fife
-
-
9
1
9
11
0
1
1
1
0
0
1
1
0
0
4
5
-
-
9
1
9
11
0
1
V
21.07.26
League CupInverness
St. Johnstone
-
-
5
2
11
5
1
1
1
0
1
0
0
0
-
-
5
2
11
5
1
1
V
A mérkőzés eredményei
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Vereségek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
20%
30%
40%
40%
40%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·St. Johnstone
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
20%
20%
60%
60%
20%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
1
Gól nélküli vereségek
3
Fordításos győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
11
11
2
Gólok az 1. Félidőben4
9
Gólok a 2. Félidőben7
4
Első pontszerzés3
5
Nem szerzett gólt3
Aberdeen
0%
0
9%
1
9%
1
36%
4
9%
1
36%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Johnstone
9%
1
18%
2
9%
1
18%
2
9%
1
36%
4
10
12
6
Gólok az 1. Félidőben5
4
Gólok a 2. Félidőben7
5
Elhibázott első7
3
Nem hagyta ki1
Aberdeen
30%
3
10%
1
40%
4
40%
4
20%
2
20%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
St. Johnstone
17%
2
17%
2
17%
2
42%
5
8%
1
25%
3
Átlagos gól/meccs
2.3
Mindkét csapat szerzett gólt
3
Átlagos idő egy gólra
84'
Összes gól a mérkőzésen
St. Johnstone
2.1
Teljes mérkőzés2.3
0.8
1. Félidőben0.9
1.3
2. Félidőben1.4
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
5
50%
5
50%
0.5
7
70%
3
30%
3
30%
7
70%
1.5
2
20%
8
80%
2
20%
8
80%
2.5
1
10%
9
90%
1
10%
9
90%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Aberdeen - St. Johnstone Mérkőzés statisztikái
Aberdeen
St. Johnstone
48.4%
48.8%
Faulok
111
96
Szögletek
64
37
Les
-
-
Sárga lapok
28
12
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
0:1
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
3:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
3 egyszer30%
0:1
2 egyszer20%
1:0
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
4:3
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
2
3 egyszer30%
3
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
1 gól
2 gól
3 gól
4 gól
7 gól
1
4 egyszer40%
2
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
7
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Cambodian Premier League
Kirivong Soksen Chey
Visakha
17 okt
08:45
Statisztikák megtekintése
CFL
Dynamo Ceske Budejovice
Loko Vltavin
17 okt
13:30
Statisztikák megtekintése
FA Kupa
Gateshead
Stafford Rangers
17 okt
14:00
Statisztikák megtekintése
CAF Bajnokok Ligája
San Pedro FC
Nouadhibou
17 okt
16:00
Statisztikák megtekintése
Liga Panamena de Futbol, Clausura
Plaza Amador
Arabe Unido
18 okt
01:30
Statisztikák megtekintése
Second League
SC Poltava B
Hfc Penuel Kryvyi Rih
18 okt
09:30
Statisztikák megtekintése