Valur vs Breidablik Tipp 10 augusztus 2025

    🔈Hogyan befolyásolják a játékvezetői döntések a mérkőzés menetét és kimenetelét? Mindezt megtudhatjuk a Valur Reykjavik és Breidablik Kopavogur csapatok közötti mérkőzés 90 percében. A Urvalsdeild torna összecsapása 19:15 -kor, 10 augusztus napon lesz tervezve. A fogadóirodák a mai napig a következő esélyeket állapították meg a győzelmekre: és .

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 19 május 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 2:1 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Breidablik Kopavogur volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 58% vs 42%-kal;
    • szögletek: 5 vs 7-val;
    • szabálytalanságok: 7 vs 12-val;
    • sárga lapok: 2 vs 4-val;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3-val.

    📊 A Valur Reykjavik és Breidablik Kopavogur csapatai közötti hivatalos mérkőzések korábbi meccseinek elemző áttekintése:

    • lejátszott mérkőzések száma - 45;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 14, a vendégcsapaté - 23, döntetlenek száma - 8;
    • gólok száma (hazai/vendég) - 52 a 79 ellenében;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.91.

    Egymás elleni statisztikák Valur - Breidablik

    35%
    17 Győzelem
    18%
    9 Döntetlen
    47%
    23 Győzelem
    Összes mérkőzés
    49
    Átlag gól/mérkőzés
    2.96
    Mindkét csapat szerzett gólt
    53%
    1.24
    Átlag összesen
    1.71
    1.53
    Sárga lapok
    1.12
    Legutóbbi mérkőzések
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    17.05.26
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    -
    -
    4
    13
    12
    6
    0
    1
    3
    2
    1
    0
    2
    2
    -
    -
    4
    13
    12
    6
    0
    1
    22.09.25
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    3.14
    1.82
    12
    11
    12
    11
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    3.14
    1.82
    12
    11
    12
    11
    1
    1
    10.08.25
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    1.24
    0.48
    9
    8
    12
    13
    4
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    1.24
    0.48
    9
    8
    12
    13
    4
    2
    19.05.25
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    1.03
    0.5
    5
    7
    7
    12
    2
    4
    2
    1
    1
    1
    1
    0
    1.03
    0.5
    5
    7
    7
    12
    2
    4
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Valur Reykjavik Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2025. augusztus 5.-án játszotta a Urvalsdeild sorozatban (hazai csapat - IA Akranes, vendégek - Valur Reykjavik). A mérkőzés végeredménye 2:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Valur Reykjavik vs IA Akranes):

    • labdabirtoklás: 53% vs 47%;
    • szögletek: 6 vs 3;
    • szabálytalanságok: 8 vs 12;
    • sárga lapok: 1 vs 5;
    • kaput eltaláló lövések: 7 vs 5.
    🏆A Urvalsdeild szezon során a Valur Reykjavik csapat összesen 17 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található Valur Reykjavik csapat, 59% győzelmi aránnyal és 18% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Valur Reykjavik csapat összesen 44 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Valur Reykjavik csapat összesen 23 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Valur Reykjavik

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    IA Akranes
    IA Akranes
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    2
    2
    0
    1
    2
    1
    -
    -
    14
    10
    10
    15
    1
    2
    S
    23.08.26
    Urvalsdeild
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    8
    3
    10
    12
    0
    5
    L
    17.08.26
    Urvalsdeild
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    Akureyri
    Akureyri
    -
    -
    9
    6
    13
    16
    0
    0
    4
    4
    1
    3
    3
    1
    -
    -
    9
    6
    13
    16
    0
    0
    S
    13.08.26
    UECL
    Nordsjaelland
    Nordsjaelland
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    4.7
    0.55
    10
    2
    19
    10
    0
    3
    5
    0
    2
    0
    3
    0
    4.7
    0.55
    10
    2
    19
    10
    0
    3
    L
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Breidablik Kopavogur Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2025. augusztus 7. volt a UEFA Európa Liga tornán (hazai csapat - Zrinjski Mostar, vendégek - Breidablik Kopavogur). A mérkőzés végeredménye 1:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Breidablik Kopavogur vs Zrinjski Mostar):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 3 vs 4;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 1 vs 1.
    🏆A Urvalsdeild szezon során a Breidablik Kopavogur csapat összesen 17 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 9 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Urvalsdeild bajnokság középmezőnyében található Breidablik Kopavogur csapat, 53% győzelmi aránnyal és 18% vereségi aránnyal.

    ⚽A Breidablik Kopavogur csapat összesen 29 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Breidablik Kopavogur csapat összesen 22 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Breidablik Kopavogur

    Legutóbbi mérkőzések
    31.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    -
    -
    6
    5
    6
    13
    2
    3
    0
    2
    0
    2
    0
    0
    -
    -
    6
    5
    6
    13
    2
    3
    L
    24.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    -
    -
    8
    6
    7
    13
    3
    1
    3
    4
    1
    4
    2
    0
    -
    -
    8
    6
    7
    13
    3
    1
    L
    16.08.26
    Urvalsdeild
    KR Reykjavik
    KR Reykjavik
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    -
    -
    14
    7
    11
    12
    3
    2
    3
    3
    1
    3
    2
    0
    -
    -
    14
    7
    11
    12
    3
    2
    S
    09.08.26
    Urvalsdeild
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    -
    -
    7
    10
    11
    8
    2
    3
    L
    04.08.26
    Urvalsdeild
    Thor Akureyri
    Thor Akureyri
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    -
    -
    5
    9
    8
    15
    1
    1
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    9
    8
    15
    1
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Első félidő statisztika: Valur Reykjavik (otthon) vs Breidablik Kopavogur (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 8 vs 8;
    • győzelmek száma: 5 (62.5%) vs 4 (50%);
    • vereségek száma: 1 (12.5%) vs 3 (37.5%);
    • döntetlenek száma: 2 (25%) vs 1 (12.5%);
    • átlagos első félidős gólok száma: 1.5 vs 1.25;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.25 vs 0.5.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek száma: 6 vs 4;
    • vereségek száma: 0 vs 4;
    • döntetlenek száma: 4 vs 2;
    • átlagos első félidős összpontszám: 1.7 (lőtt gólok - 1.3, kapott gólok - 0.4) vs 2 (lőtt gólok - 1, kapott gólok - 1).
    Trendek
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett az első félidőben a 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett az első félidőben a 11 utolsó 12 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett az első félidőben a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    👉Tippek: 1. félidőben, Valur Reykjavik szerez gólt (szorzói: 1.66)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 45;
    • hazai győzelmek - 14, vendég győzelmek - 23, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Valur Reykjavik vs Breidablik Kopavogur

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 17 vs 17;
    • győzelmek: 10 vs 9;
    • győzelmi százalék: 59% vs 53%;
    • vereségek: 3 vs 3;
    • döntetlenek: 4 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 7 vs 3;
    • vereségek: 1 vs 3;
    • döntetlenek: 2 vs 4.
    👉Tippek: Valur Reykjavik Hendicapes (+1) (szorzói: 1.23)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.16, a vendégek - 1.76;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.91;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 22; a hazai csapat pályáján - 12.

    Statisztikák: Valur Reykjavik vs Breidablik Kopavogur

    • átlagos összesített a tornán: 3.94 vs 3;
    • átlagos gólok száma: 2.59 vs 1.71;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.24 vs 0.88;
    • átlagos összesített a második félidőben: 1.35 vs 0.82;
    • Valur Reykjavik: átlagos összesített hazai pályán a tornán 3.13;
    • Breidablik Kopavogur: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.63;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.4 (otthon - 2.5) vs 1.6 (idegenben - 1.5).
    Trendek
    • A Breidablik Kopavogur kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett minden utolsó 6 mérkőzésén.
    👉Tippek: Breidablik Kopavogur Total gólt Alatt (1,5) (szorzói: 1.6)

    Tippekszöglet

    Valur Reykjavik: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.41; otthoni pályán - 4.88;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; otthoni pályán - 7.

    Breidablik Kopavogur: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 6.82, idegenben - 7;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.9; idegenben - 4.83.
    Trendek
    • A Breidablik Kopavogur legalább 5.5 sarokrúgást szerzett a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    👉Tippek: Szöglet - Breidablik Kopavogur Teotal Felett (5,5) (szorzói: 1.94)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 45;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 22 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 12 alkalommal.

    Statisztika: Valur Reykjavik vs Breidablik Kopavogur

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 17 vs 17;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 13 vs 11;
    • Valur Reykjavik MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 7 (88%);
    • Breidablik Kopavogur MG mérkőzéseinek száma idegenben - 4 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 8 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Valur Reykjavik) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Breidablik Kopavogur) - 5 (83%).
    Trendek
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett és kapott a 12 utolsó 13 otthon mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett és kapott a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    • A Valur Reykjavik gólt szerzett és kapott minden utolsó 6 mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.45)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Trendek
    • A Breidablik Kopavogur 1:1-es döntetlenül játszik a 3 utolsó 4 mérkőzésén.

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 9 Valur Reykjavik otthon mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 7 legutóbbi 8 Valur Reykjavik mérkőzések (Urvalsdeild).
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 6 legutóbbi 7 Valur Reykjavik mérkőzések.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól az utolsó 5 Valur Reykjavik otthon mérkőzésén minden alkalommal (Urvalsdeild).

    Total gólt Felett (2,5)
    Közzétett: 2025.08.08., 19:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Valur Reykjavik - Breidablik Kopavogur

    A Valur Reykjavik megnyerte az első félidőt:
    valur-reykjavik-1minden utolsó 6 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    1. Félidőben Valur Reykjavik Győzelem
    Bovada
    +135
    A Valur Reykjavik nyert:
    valur-reykjavik-1a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    valur-reykjavik-1minden utolsó 5 otthon mérkőzésén (Urvalsdeild).
    Valur Reykjavik Győzelem
    Everygame
    -111
    A Breidablik Kopavogur nem vesztett:
    breidablik-kopavogur-1minden utolsó 8 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    breidablik-kopavogur-1a 6 utolsó 7 idegenben mérkőzésén (Urvalsdeild).
    Breidablik Kopavogur nem fog veszíteni
    Everygame
    -125
    A Valur Reykjavik nem vesztett:
    valur-reykjavik-1a 15 utolsó 16 otthon mérkőzésén.
    valur-reykjavik-1a 11 utolsó 12 mérkőzésén.
    valur-reykjavik-1a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Urvalsdeild).
    Valur Reykjavik nem fog veszíteni
    Everygame
    -312
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Valur Reykjavik - Breidablik Kopavogur Helyezés a táblázatban

    Championship Playoffs
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Vikingur Reykjavik
    Vikingur Reykjavik
    27176458-3157
    2.
    Valur Reykjavik
    Valur Reykjavik
    27136861-4645
    3.
    Stjarnan Gardabae
    Stjarnan Gardabae
    27126950-4542
    4.
    Breidablik Kopavogur
    Breidablik Kopavogur
    27119746-4242
    5.
    Fram Reykjavik
    Fram Reykjavik
    271061141-4036

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    2 - Győzelem
    3 - Döntetlen
    5 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 2
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 24
    -8
    0
    15 - Eltömődött
    15 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    4
    3
    Döntetlen
    2
    5
    Veszítenek
    4
    GK
    16
    Eltömődött
    15
    24
    Hiányzik
    15
    4
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    2.4
    Átlagosan passzoló
    1.5
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    56'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika