Rizespor vs Goztepespor Tipp 10 augusztus 2025

    A közelgő mérkőzés Rizespor és Göztepe között izgalmasnak ígérkezik, figyelembe véve jelenlegi formájukat és statisztikáikat. A Rizespor magabiztosan játszik hazai pályán, az utóbbi 10 mérkőzésükből 5-öt megnyertek. Támadásuk lenyűgöző, átlagosan 1,8 gólt szereznek meccsenként. Ezzel szemben a Göztepe idegenben is jól teljesít és gyakran cserél gólokat ellenfeleivel. Izgalmas mérkőzésre számíthatunk, sok helyzettel mindkét kapu előtt, különösen ha figyelembe vesszük a két csapat legutóbbi összecsapását, amelyet a Rizespor 6:3-ra nyert meg.

    Személyes találkozók

    A legutóbbi hivatalos mérkőzés a csapatok között 18 május 2025-án zajlott le, és 6:3-as eredménnyel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (hazai pályán a Rizespor):

    • labdabirtoklás: 42% vs 58%;
    • szögletek: 2 vs 2;
    • szabálytalanságok: 11 vs 14;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kapura lövések: 8 vs 5.

    📊 Statisztikai előzetes a Rizespor és Göztepe hivatalos mérkőzéseiről:

    • 18 mérkőzés játszottak;
    • a hazai csapat győzelmei - 7, a vendégek győzelmei - 7, döntetlenek - 4;
    • gólok száma - 34 a 29 ellenében;
    • az első félidő átlagos gólösszege - 1.28, a második félidőé - 2.22;
    • átlagos gólösszeg egy mérkőzésen - 3.5.

    Egymás elleni statisztikák Rizespor - Goztepespor

    35%
    7 Győzelem
    20%
    4 Döntetlen
    45%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    20
    Átlag gól/mérkőzés
    3.5
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1.75
    Átlag összesen
    1.75
    1.95
    Sárga lapok
    2.3
    Legutóbbi mérkőzések
    19.01.26
    Super Lig
    Goztepe
    Goztepe
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    1.3
    1.54
    3
    9
    15
    8
    3
    1
    3
    1
    1
    0
    2
    1
    1.3
    1.54
    3
    9
    15
    8
    3
    1
    10.08.25
    Super Lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Goztepe
    Goztepe
    1.38
    1.05
    3
    5
    9
    14
    2
    1
    0
    3
    0
    0
    0
    3
    1.38
    1.05
    3
    5
    9
    14
    2
    1
    18.05.25
    Super Lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Goztepe
    Goztepe
    1.95
    1.84
    2
    2
    11
    14
    0
    1
    6
    3
    2
    2
    4
    1
    1.95
    1.84
    2
    2
    11
    14
    0
    1
    22.12.24
    Super Lig
    Goztepe
    Goztepe
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    1.55
    0.46
    3
    5
    6
    13
    0
    0
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    1.55
    0.46
    3
    5
    6
    13
    0
    0
    16.05.23
    1. Lig
    Goztepespor
    Goztepespor
    1
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    -
    -
    4
    4
    15
    9
    6
    5
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    -
    -
    4
    4
    15
    9
    6
    5
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Caykur Rizespor Csapat áttekintése

    A Rizespor nagyszerű időszakot él át hazai pályán - a csapat rendszeresen gyűjti a pontokat támadó játékstílusának köszönhetően. Az elmúlt 10 találkozójukból 5-öt megnyertek, meccsenként átlagosan 1,8 gólt szerezve, miközben viszonylag erős védelmet tartanak fenn (csak 1,4 kapott gól). A csapat aktívan használja a széleket, hogy veszélyt teremtsen az ellenfél kapuja előtt, és a középpályán keresztül gyors támadásokra összpontosít. Érdekes megjegyezni a szögletek magas számának tendenciáját: a hazai meccsek közül 9 alkalommal jegyeztek fel több mint 9,5 szögletet.

    A mérkőzés eredményei: Caykur Rizespor

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    super lig
    Gaziantep
    Gaziantep
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    1.14
    1.01
    8
    0
    10
    17
    1
    2
    1
    2
    0
    2
    1
    0
    1.14
    1.01
    8
    0
    10
    17
    1
    2
    N
    22.08.26
    super lig
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Samsunspor
    Samsunspor
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    2.12
    0.35
    10
    1
    13
    11
    1
    1
    L
    15.08.26
    super lig
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    0.74
    1.51
    1
    7
    12
    11
    1
    4
    N
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Pyramids
    Pyramids
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    N
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    Orijent 1919
    Orijent 1919
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    1
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    12
    0
    -
    -
    1
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Goztepe Csapat áttekintése

    A jelenlegi vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzésüket -án játszották a Klub Barátságos Mérkőzések keretében (hazai csapat - Göztepe, vendégek - Antalyaspor). A találkozó 1:0-s eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái (Göztepe vs Antalyaspor):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 2 vs 3;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 3.

    A Göztepe nincs a legjobb formában, hiszen az utolsó 10 mérkőzésükből csak 3-at nyertek meg, és átlagosan 1,4 gólt szereznek meccsenként, miközben védelmük sebezhetőbb, mivel körülbelül 1,7 gólt kapnak. Ennek ellenére a csapat híres harci szelleméről és arról, hogy képes helyzeteket kialakítani még erős ellenfelek ellen is, köszönhetően taktikai rugalmasságának. Legyen szó kontratámadásokról vagy pozíciós játékról, a "sárga-pirosak" képesek alkalmazkodni bármilyen ellenfélhez.

    A mérkőzés eredményei: Goztepe

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    super lig
    Galatasaray
    Galatasaray
    Goztepe
    Goztepe
    3.4
    0.83
    6
    2
    5
    12
    2
    2
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    3.4
    0.83
    6
    2
    5
    12
    2
    2
    L
    23.08.26
    super lig
    Goztepe
    Goztepe
    Genclerbirligi
    Genclerbirligi
    1.78
    1.32
    7
    5
    15
    12
    1
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.78
    1.32
    7
    5
    15
    12
    1
    2
    L
    17.08.26
    super lig
    Samsunspor
    Samsunspor
    Goztepe
    Goztepe
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    3.04
    1.28
    4
    8
    8
    13
    1
    4
    S
    08.08.26
    Club Friendly Games
    Goztepe
    Goztepe
    Trabzonspor
    Trabzonspor
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    5
    -
    -
    2
    1
    N
    26.07.26
    Club Friendly Games
    Goztepe
    Goztepe
    Rudes
    Rudes
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    -
    -
    0
    1
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kimenetel előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 18;
    • hazai győzelmek - 7, vendég győzelmek - 7, döntetlenek - 4.
    Trendek
    • Rizespor veretlen hazai pályán az utolsó 6 egymás elleni mérkőzésen (Süper Lig).
    • Rizespor veretlen hazai pályán az utolsó 17 mérkőzésből 15 alkalommal.
    👉Előrejelzés: Caykur Rizespor nem fog veszíteni(odds: 1.35)

    Gólok előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések

    • hazai átlagos gólok száma - 1.89, vendég - 1.61;
    • átlagos gólok száma az egymás elleni mérkőzéseken - 3.5;
    • mindkét csapat szerzett gólt: összesen - 9 alkalommal; hazai pályán - 5 alkalommal.
    Trendek
    • Rizespor kapott gólt az utolsó 9 egymás elleni mérkőzésen.
    • Rizespor kapott gólt az utolsó 7 egymás elleni mérkőzésen (Süper Lig).
    • Rizespor kapott gólt az utolsó 24 mérkőzésből 22 alkalommal.
    • Rizespor kapott gólt az utolsó 23 mérkőzésből 21 alkalommal (Süper Lig).
    👉Előrejelzés: Goztepe szerez gólt(odds: 1.3)

    Szögletek előrejelzés

    Trendek
    • Rizespor kevesebb mint 5.5 szögletet rúgott az utolsó 10 egymás elleni mérkőzésen.
    • Rizespor kevesebb mint 5.5 szögletet rúgott az utolsó 8 egymás elleni mérkőzésen (Süper Lig).
    • Rizespor kevesebb mint 5.5 szögletet rúgott hazai pályán az utolsó 5 egymás elleni mérkőzésen.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Caykur Rizespor Total Alatt (5,5)(odds: 1.62)

    Kártyák előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések

    • átlagos sárga lapok száma az egymás elleni mérkőzéseken - 3.88 (1.94 - hazaiaknál és 1.94 - vendégeknél);
    • átlagos sárga lapok száma hazai pályán - 4.56 (1.89 - hazaiaknál és 2.67 - vendégeknél).

    Mindkét csapat gólt szerez előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 18;
    • mindkét csapat szerzett gólt összesen - 9 alkalommal;
    • hazai pályán - 5 alkalommal.
    Trendek
    • Göztepe mindkét félidőben betalált és kapott gólt az utolsó 7 mérkőzésből 6 alkalommal (Süper Lig).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen)(odds: 1.62)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Mindkét csapatnak megvannak az indokai az agresszív támadójátékra: a Rizespor hazai pályán igyekszik kihasználni az előnyét, míg a Göztepe számára létfontosságú, hogy kijavítsa korábbi idegenbeli hibáit. A statisztikák azt mutatják, hogy mindkét együttes képes gólváltásra: ez a vendégek utóbbi 7 mérkőzéséből 6 alkalommal meg is történt. Ésszerű forgatókönyvnek tartjuk, hogy ismét gólváltás lesz - a mindkét csapat szerez gólt fogadás optimális választásnak tűnik.

    Mindkét csapat szerez gólt (Igen)
    Közzétett: 2025.08.08., 20:45

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Caykur Rizespor - Goztepe

    A Caykur Rizespor nem vesztett:
    caykur-rizesporgoztepesporminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Goztepespor (Turkcell, Szuperliga).
    caykur-rizespora 15 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    Caykur Rizespor nem fog veszíteni
    -345
    A Caykur Rizespor gólt kapott:
    caykur-rizesporgoztepesporminden utolsó 9 mérkőzésén szemben a Goztepespor.
    caykur-rizesporgoztepesporminden utolsó 7 mérkőzésén szemben a Goztepespor (Turkcell, Szuperliga).
    caykur-rizespora 22 utolsó 24 mérkőzésén.
    caykur-rizespora 21 utolsó 23 mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).
    Goztepe szerez gólt
    -233
    A Caykur Rizespor gólt szerzett:
    caykur-rizespora 16 utolsó 17 otthon mérkőzésén.
    caykur-rizespora 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).
    A Goztepespor gólt kapott:
    goztepespora 16 utolsó 17 idegenben mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).
    goztepesporminden utolsó 15 mérkőzésén.
    goztepesporminden utolsó 14 mérkőzésén (Turkcell, Szuperliga).
    goztepesporminden utolsó 8 idegenben mérkőzésén.
    Caykur Rizespor szerez gólt
    -455
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    caykur-rizesporgoztepesporaz utolsó 9 Caykur Rizespor mérkőzésén szemben a Goztepespor minden alkalommal.
    caykur-rizesporgoztepesporaz utolsó 7 Caykur Rizespor mérkőzésén szemben a Goztepespor minden alkalommal (Turkcell, Szuperliga).
    caykur-rizespora 16 legutóbbi 17 Caykur Rizespor otthon mérkőzések.
    caykur-rizespora 13 legutóbbi 14 Caykur Rizespor otthon mérkőzések (Turkcell, Szuperliga).
    caykur-rizesporaz utolsó 5 Caykur Rizespor mérkőzésén minden alkalommal (Turkcell, Szuperliga).
    goztepespora 15 legutóbbi 16 Goztepespor mérkőzések.
    goztepespora 12 legutóbbi 13 Goztepespor mérkőzések (Turkcell, Szuperliga).
    goztepespora 8 legutóbbi 9 Goztepespor idegenben mérkőzések.
    az utolsó 6 Mehmet Turkmen mérkőzésén minden alkalommal.
    az utolsó 5 Mehmet Turkmen mérkőzésén minden alkalommal (a Turkcell, Szuperliga bajnokságon).
    Total gólt Felett (1,5)
    -370
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Caykur Rizespor - Goztepe Helyezés a táblázatban

    Super Lig 25/26
    JNSLLKPFORMA
    5.
    Istanbul Basaksehir
    Istanbul Basaksehir
    34169958-3557
    6.
    Goztepe
    Goztepe
    341413742-3255
    7.
    Samsunspor
    Samsunspor
    341312946-4551
    8.
    Caykur Rizespor
    Caykur Rizespor
    3410111346-5241
    9.
    Konyaspor Club
    Konyaspor Club
    3410101443-5040

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 4
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 17
    -1
    -4
    15 - Eltömődött
    19 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    2
    2
    Döntetlen
    4
    3
    Veszítenek
    4
    GK
    16
    Eltömődött
    15
    17
    Hiányzik
    19
    3.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.4
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    1.5
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.9
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    56'
    Pontozott minden, min.
    60'
    Minden statisztika