Sur Yaiza vs Panaderia H2H Statisztikák

Egymás elleni mérkőzések

Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
12 mérkőzés
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
5 Győzelmek
4 Döntetlen
3 Győzelmek
42%
33%
25%
10.05.26
Tercera Division, Group 12
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
10.01.26
Tercera Division, Group 12
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
-
-
-
-
-
-
0
3
0
0
0
3
-
-
-
-
-
-
-
-
08.06.24
Tercera Division, Group 12
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
02.06.24
Tercera Division, Group 12
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
10.02.24
Tercera Division, Group 12
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-

Gólok

Összes gól
31
StatisticsChartSlim-left
16
StatisticsChartSlim-left
15
Meccs végeredmény
6
Felett - 50%
6
50% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.58
StatisticsChartSlim-left
1.33
StatisticsChartSlim-left
1.25
Átlagos idő egy gólra
35'
StatisticsChartSlim-left
67'
StatisticsChartSlim-left
72'

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Union Sur YaizaSpanyolország
Panaderia PulidoSpanyolország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés

Union Sur Yaiza - Panaderia Pulido Utolsó mérkőzések

Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
Meccsek
31.10.26
Tercera div
UD Playas de Sotavento
UD Playas de Sotavento
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
24.10.26
Tercera div
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
SD Lagunak
SD Lagunak
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
0
0
3
1
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
21.10.26
Tercera div
Villaverde Norte
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
17.10.26
Tercera div
Real Union de Tenerife
Real Union de Tenerife
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
-
-
5
2
19
11
3
4
1
1
1
0
0
1
-
-
5
2
19
11
3
4
D
10.10.26
Tercera div
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
Marino
Marino
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
03.10.26
Tercera div
Los Llanos Aridane
Los Llanos Aridane
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
26.09.26
Tercera div
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
UD San Fernando
UD San Fernando
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
19.09.26
Tercera div
Las Palmas C
Las Palmas C
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
1
-
-
9
2
-
-
2
1
4
2
2
1
2
1
-
-
9
2
-
-
2
1
V
11.09.26
Tercera div
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
San Bartolome CF
San Bartolome CF
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
V
10.05.26
Tercera Division, Group 12
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
Union Sur Yaiza
Union Sur Yaiza
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
D
Összes megtekintése
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
Meccsek
31.10.26
Tercera div
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
Villaverde Norte
1
-
-
8
0
-
-
1
1
5
0
2
0
3
0
-
-
8
0
-
-
1
1
GY
24.10.26
Tercera div
UD Playas de Sotavento
UD Playas de Sotavento
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
D
21.10.26
Tercera div
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
Mensajero
Mensajero
-
-
2
7
-
-
1
1
5
0
1
0
4
0
-
-
2
7
-
-
1
1
GY
17.10.26
Tercera div
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
San Miguel
San Miguel
-
-
2
8
-
-
2
2
4
1
2
0
2
1
-
-
2
8
-
-
2
2
GY
10.10.26
Tercera div
SD Lagunak
SD Lagunak
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
-
-
-
-
-
-
3
4
3
2
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
03.10.26
Tercera div
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
AD Anaza
AD Anaza
-
-
9
1
-
-
3
5
5
2
3
2
2
0
-
-
9
1
-
-
3
5
GY
26.09.26
Tercera div
Real Union de Tenerife
Real Union de Tenerife
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
5
4
14
7
3
1
2
0
1
0
1
0
-
-
5
4
14
7
3
1
V
19.09.26
Tercera div
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
Tenerife C
Tenerife C
-
-
8
4
-
-
4
3
3
3
2
2
1
1
-
-
8
4
-
-
4
3
D
13.09.26
Tercera div
Marino
Marino
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
1
3
14
12
4
4
1
2
1
1
0
1
-
-
1
3
14
12
4
4
GY
24.05.26
SPA TRFEF PO
UD San Fernando
UD San Fernando
Panaderia Pulido
Panaderia Pulido
-
-
5
2
-
-
0
3
1
2
0
1
1
1
-
-
5
2
-
-
0
3
GY
Összes megtekintése

A mérkőzés eredményei

Union Sur YaizaUnion Sur Yaiza· 10 mérkőzés
5 Győzelmek
2 Döntetlen
3 Vereségek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
0%
60%
80%
10%
20%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Panaderia PulidoPanaderia Pulido
7 Győzelmek
2 Döntetlen
1 Vereség
70%
20%
10%
1 idő
2 idő
50%
60%
30%
30%
20%
Vereségek
10%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
2
Gól nélküli vereségek
2
1
Fordításos győzelmek
1
1
Szándékos vereségek
1
0

Gól statisztikák

13
Szerzett
31
Szerzett
1
Gólok az 1. Félidőben
14
12
Gólok a 2. Félidőben
17
-
Első pontszerzés
7
3
Nem szerzett gólt
1
Union Sur Yaiza
0%
0
0%
0
8%
1
15%
2
15%
2
23%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Panaderia Pulido
10%
3
16%
5
19%
6
16%
5
13%
4
26%
8
9
Kapott
14
Kapott
3
Gólok az 1. Félidőben
9
6
Gólok a 2. Félidőben
5
-
Elhibázott első
3
4
Nem hagyta ki
2
Union Sur Yaiza
0%
0
11%
1
33%
3
56%
5
22%
2
0%
0
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Panaderia Pulido
36%
5
36%
5
21%
3
14%
2
14%
2
43%
6
Átlagos gól/meccs
2.2
4.5
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
4
Átlagos idő egy gólra
69'
29'

Összes gól a mérkőzésen

Union Sur YaizaUnion Sur Yaiza
Átlagos gólszám
Panaderia PulidoPanaderia Pulido
2.2
Teljes mérkőzés
4.5
0.4
1. Félidőben
2.3
1.8
2. Félidőben
2.2

Csapattotálok

Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%

A mérkőzés eredményei

Union Sur Yaiza
Pontos eredmény
Panaderia Pulido
0:1
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:2
2 egyszer
20%
5:0
2 egyszer
20%
1:1
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
3:3
1 egyszer
10%
Union Sur Yaiza
Gólok pontos száma
Panaderia Pulido
2
3 egyszer
30%
3
1 egyszer
10%
6
1 egyszer
10%
1
3 egyszer
30%
2 gól
3 gól
6 gól
1 gól
5 gól
2
2 egyszer
20%
3
2 egyszer
20%
6
1 egyszer
10%
5
3 egyszer
30%