Doncaster vs Stockport County Eredmény & Mérkőzésstatisztikák
Doncaster Rovers vs Stockport County Mérkőzés statisztikái
Meccsesemények
Fő statisztikák
56%
A labda birtoklása
44%
0.46
xG
0.7
8
Lövések összesen
12
5
Szöglet
9
15
Faulok
13
4
Sárga lapok
2
0
Piros lapok
0
0
Sárga/piros kártya
0
2
Les
4
13
Szabadrúgások
15
2
Sérülések
0
5
Cserék
6
Lövések
8
Lövések összesen
12
0
Kapura lövések
5
5
Blokkolt lövések
5
0
Lécet talált
1
4
Lövések a 16-oson belül
8
4
Lövések a 16-oson kívül
4
-0.44
Lőési teljesítmény
0.33
Támadások
98
Támadások
99
38
Veszélyes támadások
48
0
Létrehozott nagy helyzetek
1
0
Elhibázott nagy helyzetek
1
2
Les
4
18
Cselezési kísérletek
17
7
Sikeres cselezések
9
39
Sikeres cselezések %
53
Passzok
363
Passes
285
274
Sikeres passzok
194
75
Sikeres passzok %
68
60
Hosszú passzok
61
21
Sikeres hosszú passzok
21
35
Sikeres hosszú passzok %
34
21
Összes beadás
22
2
Pontos beadások
5
0
Asszisztok
1
5
Kulcspasszok
8
34
Kívülről
32
61
Visszapasszok
52
Védelem
44
Megnyert párharcok
71
18
Szerelések
24
9
Labdaszerzések
13
15
Faulok
13
9
Sikeres fejelések
23
Kapusok
3
Védések
0
-0.97
Várt megelőzött gólok
0.02
6
Kirúgások
5
Várt gólok
0.46
xG
0.7
0.46
Várható gólok büntetők nélkül
0.7
0.02
Várható gólok kaput eltaláló lövésekből
1.03
1.05
Várt pontok
1.52
0.43
Várható gólok
0.48
0.02
Várható gólok szögletekből
0.16
0
Várható gólok szabadrúgásokból
0
0
Várható büntetőgólok
0
Kezdőrúgás
Félidő
Doncaster Rovers 0:0 Stockport County
59'
0:1
62'
63'
66'
70'
74'
74'
76'
83'
85'
85'
85'
90+6'
Mérkőzés vége
Doncaster Rovers 0:2 Stockport County
Nézze meg online: Doncaster Rovers vs Stockport County
KözvetítésInfografika
Felállás Doncaster Rovers - Stockport County
FELÁLLÁSKEZDŐCSAPATOKCSEREJÁTÉKOSOKHiányzó játékosok
4-2-3-1
3-4-2-1
Meccsinformáció
Verseny

Helyszín
Anglia, Doncaster
Keepmoat Stadium
Időjárás
11°C
Nedvesség: 74%
Szél: 10.m/s

Játékvezető
Doncaster Rovers – Stockport County H2H
25%
2 Győzelem
13%
1 Döntetlen
63%
5 Győzelem
Összes mérkőzés
8
Átlag gól/mérkőzés
2.63
Mindkét csapat szerzett gólt
50%
0.75
Átlagos gólszám
1.88
4.63
Szögletek
5.63
1.88
Sárga lapok
1.63
Legutóbbi mérkőzések
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Utolsó mérkőzések: Doncaster Rovers
Legutóbbi mérkőzések
06.10.26
Football League TrophyDoncaster Rovers
Liverpool U21
1.13
1.18
7
6
12
12
1
2
1
0
1
0
0
0
1.13
1.18
7
6
12
12
1
2
GY
19.09.26
League OnePeterborough United
Doncaster Rovers
1.38
1.15
8
3
12
17
2
1
0
2
0
1
0
1
1.38
1.15
8
3
12
17
2
1
GY
12.09.26
League OneWimbledon
Doncaster Rovers
1.16
2.28
6
6
15
6
2
3
1
0
1
0
0
0
1.16
2.28
6
6
15
6
2
3
V
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Utolsó mérkőzések: Stockport County
Legutóbbi mérkőzések
06.10.26
Football League TrophyShrewsbury Town
Stockport County
0.41
1.35
2
8
10
7
1
0
0
2
0
0
0
2
0.41
1.35
2
8
10
7
1
0
GY
26.09.26
League OneStockport County
Peterborough United
2.12
1.06
6
4
8
8
1
3
1
0
0
0
1
0
2.12
1.06
6
4
8
8
1
3
GY
19.09.26
League OneSheffield Wednesday
Stockport County
1.15
1.62
4
5
14
9
3
1
0
0
0
0
0
0
1.15
1.62
4
5
14
9
3
1
D
Nincs találat
Nincs adat ezen a lapon
Nyeremény kalkulációja
További Labdarúgás mérkőzések
2nd Lig
Inegol Kafkas Genclikspor
Sebat Genclik Spor
18 okt
12:00
További információ
Serie D
Modica
Athletic Palermo
18 okt
13:00
További információ
Paulista U20
Palmeiras U20
Botafogo Sao Paulo U20
18 okt
13:00
További információ
Landesliga
US Berdorf/Consdorf
SV Eberau
18 okt
13:30
További információ
Tercera Division
CD Cotillas EG
Union Molinense CF 2020
18 okt
15:30
További információ
Superligaen
Viborg
Midtjylland
19 okt
17:00
További információ
Bocsánat
Nincs adat ezen a lapon

