Kaizer Chiefs vs Golden Arrows H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
35 mérkőzés
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
19 Győzelem
7 Döntetlen
9 Győzelem
54%
20%
26%
Kaizer Chiefs
1. Félidőben
Lamontville Golden Arrows
10 Győzelem
21 Döntetlen
4 Győzelem
29%
60%
11%
Kaizer Chiefs
2. Félidőben
Lamontville Golden Arrows
17 Győzelem
12 Döntetlen
6 Győzelem
49%
34%
17%
09.08.26
Club Friendly Games
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
5
3
11
4
1
0
0
1
0
0
0
1
-
-
5
3
11
4
1
0
20.01.26
Premier League
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
7
4
18
11
1
1
1
0
1
0
0
0
-
-
7
4
18
11
1
1
30.08.25
Premier League
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
0.58
1.21
3
5
14
12
0
3
0
1
0
0
0
1
0.58
1.21
3
5
14
12
0
3
29.03.25
Premier Liga
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
1.46
1.65
4
7
5
11
2
1
2
1
1
1
1
0
1.46
1.65
4
7
5
11
2
1
12.01.25
Premier League
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
1.05
0.87
5
5
13
12
3
3
0
1
0
0
0
1
1.05
0.87
5
5
13
12
3
3

Célok

Összes gól
73
StatisticsChartSlim-left
47
StatisticsChartSlim-left
26
Meccs végeredmény
13
További - 37%
22
63% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.09
StatisticsChartSlim-left
1.34
StatisticsChartSlim-left
0.74
Átlagos idő egy gólra
43'
StatisticsChartSlim-left
67'
StatisticsChartSlim-left
121'
Kaizer Chiefs
6
0-15'
5
16-30'
6
31-45'
3
0-15'
4
16-30'
2
31-45'
HT
10
46-60'
7
61-75'
9
76-90'
6
46-60'
4
61-75'
5
76-90'
Lamontville Golden Arrows

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 85
2.43
StatisticsChartSlim-left
43
StatisticsChartSlim-left
42
Piros lapok
Összesen: 5
0.14
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
3

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Kaizer ChiefsDél Afrika
Lamontville Golden ArrowsDél Afrika
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Kaizer Chiefs - Lamontville Golden Arrows Utolsó mérkőzések

Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Meccsek
26.08.26
Premier League
Richards Bay
Richards Bay
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
-
-
3
5
11
12
4
1
2
2
2
1
0
1
-
-
3
5
11
12
4
1
S
15.08.26
Premier League
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sundowns
-
-
1
3
13
17
4
4
1
1
0
0
1
1
-
-
1
3
13
17
4
4
S
12.08.26
Premier League
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Sekhukhune United
Sekhukhune United
-
-
2
4
9
4
0
1
2
0
0
0
2
0
-
-
2
4
9
4
0
1
N
09.08.26
Club Friendly Games
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
5
3
11
4
1
0
0
1
0
0
0
1
-
-
5
3
11
4
1
0
L
01.08.26
Premier League
Kruger United
Kruger United
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
-
-
1
2
15
18
2
2
1
3
1
1
0
2
-
-
1
2
15
18
2
2
N
26.07.26
Club Friendly Games
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Scottland
Scottland
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly Games
Elche
Elche
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
-
-
4
0
12
9
2
1
2
1
2
0
0
1
-
-
4
0
12
9
2
1
L
15.07.26
Club Friendly Games
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Al-Kholood
Al-Kholood
-
-
5
4
-
-
5
2
1
1
1
0
0
1
-
-
5
4
-
-
5
2
S
12.07.26
Club Friendly Games
Glasgow Rangers
Glasgow Rangers
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
23.05.26
Premier League
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Chippa United
Chippa United
-
-
4
3
13
9
2
3
0
1
0
1
0
0
-
-
4
3
13
9
2
3
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Meccsek
30.08.26
Club Friendly Games
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sundowns
-
-
3
14
4
8
3
4
2
3
0
1
2
2
-
-
3
14
4
8
3
4
L
26.08.26
Premier League
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Stellenbosch
Stellenbosch
-
-
3
5
10
7
3
2
1
0
0
0
1
0
-
-
3
5
10
7
3
2
N
23.08.26
Club Friendly Games
Mamelodi Sundowns
Mamelodi Sundowns
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
12
0
15
9
3
1
0
1
0
1
0
0
-
-
12
0
15
9
3
1
N
16.08.26
Premier League
Galaxy
Galaxy
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
2
8
11
8
3
0
0
0
0
0
0
0
-
-
2
8
11
8
3
0
S
12.08.26
Premier League
Maritzburg United
Maritzburg United
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
8
5
12
16
4
1
0
0
0
0
0
0
-
-
8
5
12
16
4
1
S
09.08.26
Club Friendly Games
Kaizer Chiefs
Kaizer Chiefs
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
5
3
11
4
1
0
0
1
0
0
0
1
-
-
5
3
11
4
1
0
N
01.08.26
Premier League
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Chippa United
Chippa United
-
-
13
2
12
15
1
3
0
0
0
0
0
0
-
-
13
2
12
15
1
3
S
25.07.26
Club Friendly Games
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Milford
Milford
-
-
9
1
-
-
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
9
1
-
-
1
2
L
23.05.26
Premier League
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
Galaxy
Galaxy
-
-
4
0
12
17
2
4
0
0
0
0
0
0
-
-
4
0
12
17
2
4
S
16.05.26
Premier League
Chippa United
Chippa United
Lamontville Golden Arrows
Lamontville Golden Arrows
-
-
5
5
9
9
0
0
0
2
0
2
0
0
-
-
5
5
9
9
0
0
N
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Kaizer ChiefsKaizer Chiefs· 10 gyufa
4 Győzelem
4 Döntetlen
2 Legyőzi
40%
40%
20%
1 idő
2 idő
10%
50%
60%
40%
30%
Legyőzi
10%
·10 gyufa ·Lamontville Golden ArrowsLamontville Golden Arrows
3 Győzelem
7 Döntetlen
0 Veszítenek
30%
70%
1 idő
2 idő
10%
30%
80%
70%
10%
Legyőzi
0%
Száraz győzelmek
3
2
Száraz elváltozások
2
0
Akarva-akaratlan győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
0
0

Gól statisztikák

13
Eltömődött
6
Eltömődött
3
Gólok az 1. Félidőben
2
10
Gólok a 2. Félidőben
4
7
Első pontszerzés
3
2
Nem szerzett pontot
6
Kaizer Chiefs
8%
1
15%
2
0%
0
8%
1
38%
5
31%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lamontville Golden Arrows
0%
0
17%
1
17%
1
17%
1
33%
2
17%
1
9
Hiányzik
2
Hiányzik
6
Gólok az 1. Félidőben
1
3
Gólok a 2. Félidőben
1
3
Elhibázott első
1
3
Nem hagyta ki
8
Kaizer Chiefs
33%
3
33%
3
33%
3
22%
2
56%
5
33%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Lamontville Golden Arrows
0%
0
100%
2
50%
1
100%
2
50%
1
50%
1
Átlagos gól/mérkőzés
2.2
0.8
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
2
5
Átlagos idő egy gólra
69'
150'

Összes gól a mérkőzésen

Kaizer ChiefsKaizer Chiefs
Átlag összesen
Lamontville Golden ArrowsLamontville Golden Arrows
2.2
Teljes mérkőzés
0.8
0.9
1. Félidőben
0.3
1.3
2. Félidőben
0.5

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
MiddleLogo
2
20%
0.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Kaizer Chiefs - Lamontville Golden Arrows Mérkőzés statisztikái

Kaizer Chiefs
Lamontville Golden Arrows
55.1%
Labdabirtoklás
54.3%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
123
StatisticsChartSlim-left
111
Sarok
StatisticsChartSlim-left
38
StatisticsChartSlim-left
66
Les
StatisticsChartSlim-left
24
StatisticsChartSlim-left
22
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
17
StatisticsChartSlim-left
11
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Kaizer Chiefs
Pontos pontszám
Lamontville Golden Arrows
1:1
3 egyszer
30%
0:1
2 egyszer
20%
2:0
2 egyszer
20%
0:2
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
0:0
6 egyszer
60%
0:2
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
Kaizer Chiefs
A fejek pontos száma
Lamontville Golden Arrows
2
6 egyszer
60%
1
2 egyszer
20%
4
2 egyszer
20%
2 célok
1 cél
4 célok
3 célok
2
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
3
1 egyszer
10%