Gim & Esgr vs Barracas H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Gimnasia Y Esgrima La Plata
9 mérkőzés
Barracas Central
6 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
67%
11%
22%
1. Félidőben
3 Győzelem
3 Döntetlen
3 Győzelem
33%
33%
33%
2. Félidőben
5 Győzelem
3 Döntetlen
1 Győzelem
56%
33%
11%
Célok
Összes gól
18
12
6
Meccs végeredmény
2
További - 22%
7
78% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2
1.33
0.67
Átlagos idő egy gólra
45'
67'
135'
Gimnasia Y Esgrima La Plata
1
0-15'
2
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
2
61-75'
5
76-90'
1
46-60'
2
61-75'
0
76-90'
Barracas Central
Statisztikák a mérkőzésről
Faulok
Összesen: -
-
-
-
Sarok
Összesen: 92
10.22
54
38
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 28
3.11
17
11
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Gimnasia Y Esgrima La PlataArgentína
Barracas CentralArgentína

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Gimnasia Y Esgrima La Plata - Barracas Central Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Primera DivisionGimnasia Y Esgrima La Plata
Gimnasia Y Esgrima Mendoza
1.76
1.79
7
1
4
24
0
3
2
3
0
2
2
1
1.76
1.79
7
1
4
24
0
3
L
18.08.26
Football CupDeportivo Riestra
Gimnasia Y Esgrima La Plata
1
-
-
4
3
13
10
2
2
1
1
1
0
0
1
4
2
-
-
4
3
13
10
2
2
L
15.08.26
Primera DivisionEstudiantes La Plata
Gimnasia Y Esgrima La Plata
2
1.45
0.66
7
2
14
15
2
3
4
0
1
0
3
0
1.45
0.66
7
2
14
15
2
3
L
09.08.26
Primera DivisionGimnasia Y Esgrima La Plata
Barracas Central
1.52
0.48
2
1
7
18
3
4
2
0
0
0
2
0
1.52
0.48
2
1
7
18
3
4
N
02.08.26
Primera DivisionAldosivi
Gimnasia Y Esgrima La Plata
1.12
0.85
3
4
10
11
3
3
1
2
0
1
1
1
1.12
0.85
3
4
10
11
3
3
N
29.07.26
Primera DivisionGimnasia Y Esgrima La Plata
River Plate
1.87
0.39
3
8
11
11
1
2
1
0
0
0
1
0
1.87
0.39
3
8
11
11
1
2
N
24.07.26
Primera DivisionRacing Club
Gimnasia Y Esgrima La Plata
1.55
1.63
4
3
10
12
1
3
2
1
1
1
1
0
1.55
1.63
4
3
10
12
1
3
L
07.07.26
Club Friendly GamesDynamo-Makhachkala
Gimnasia Y Esgrima La Plata
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
1
1
0
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
05.07.26
Club Friendly GamesZenit Szentpétervár
Gimnasia Y Esgrima La Plata
-
-
-
-
-
-
0
0
1
1
1
1
0
0
-
-
-
-
-
-
0
0
S
Meccsek
23.08.26
Primera DivisionBarracas Central
Platense
1.95
2.65
4
4
18
10
4
1
1
2
1
0
0
2
1.95
2.65
4
4
18
10
4
1
L
16.08.26
Primera DivisionBarracas Central
Rosario Central
1.04
0.86
7
1
10
7
0
3
0
1
0
1
0
0
1.04
0.86
7
1
10
7
0
3
L
09.08.26
Primera DivisionGimnasia Y Esgrima La Plata
Barracas Central
1.52
0.48
2
1
7
18
3
4
2
0
0
0
2
0
1.52
0.48
2
1
7
18
3
4
L
02.08.26
Primera DivisionDeportivo Riestra
Barracas Central
0.69
1.04
5
3
15
15
1
3
0
1
0
0
0
1
0.69
1.04
5
3
15
15
1
3
N
29.07.26
Primera DivisionBarracas Central
Aldosivi
1
0.44
0.31
1
8
12
17
1
2
1
0
1
0
0
0
0.44
0.31
1
8
12
17
1
2
N
25.07.26
Primera DivisionRiver Plate
Barracas Central
0.71
0.47
3
1
8
21
2
5
0
1
0
1
0
0
0.71
0.47
3
1
8
21
2
5
N
03.06.26
Football CupBarracas Central
Huracan
-
-
4
4
11
10
1
1
1
0
0
0
1
0
-
-
4
4
11
10
1
1
N
27.05.26
Copa SudamericanaVasco da Gama RJ
Barracas Central
1
3.21
0.64
7
1
11
8
2
4
3
0
2
0
1
0
3.21
0.64
7
1
11
8
2
4
L
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
0 Döntetlen
5 Legyőzi
50%
50%
1 idő
2 idő
20%
50%
40%
20%
40%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Barracas Central
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Veszítenek
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
30%
20%
40%
40%
30%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
4
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
12
6
3
Gólok az 1. Félidőben3
9
Gólok a 2. Félidőben3
5
Első pontszerzés5
2
Nem szerzett pontot4
Gimnasia Y Esgrima La Plata
8%
1
0%
0
17%
2
33%
4
17%
2
25%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Barracas Central
0%
0
33%
2
17%
1
0%
0
33%
2
17%
1
14
11
6
Gólok az 1. Félidőben4
8
Gólok a 2. Félidőben7
5
Elhibázott első4
3
Nem hagyta ki5
Gimnasia Y Esgrima La Plata
14%
2
14%
2
36%
5
21%
3
29%
4
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Barracas Central
0%
0
9%
1
36%
4
36%
4
9%
1
36%
4
Átlagos gól/mérkőzés
1.7
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
150'
Összes gól a mérkőzésen
Barracas Central
2.6
Teljes mérkőzés1.7
0.9
1. Félidőben0.7
1.7
2. Félidőben1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
6
60%
4
40%
4
40%
6
60%
1.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Gimnasia Y Esgrima La Plata - Barracas Central Mérkőzés statisztikái
Gimnasia Y Esgrima La Plata
Barracas Central
42.8%
43.1%
Faulok
110
138
Sarok
32
30
Les
17
12
Sárga lapok
29
30
Piros lapok
4
1
A mérkőzés eredményei
1:2
2 egyszer20%
2:0
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
0:1
3 egyszer30%
1:0
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
3
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
1 cél
3 célok
2 célok
4 célok
5 célok
1
5 egyszer50%
3
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Primera Divízió
Estudiantes Rio Cuarto
Sarmiento Junin
4 sze
19:45
Statisztikák megtekintése
NPL Queensland, Women
Lions FC (W)
Eastern Suburbs (N)
4 sze
08:00
Statisztikák megtekintése
1. osztály, Nők
Fleury (N)
OL Lyonnes (N)
4 sze
19:00
Statisztikák megtekintése
A-Junioren-Bundesliga
FC Erzgebirge Aue U19
Eintracht Frankfurt U19
5 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Danish U19 Youth League
Lyngby Fodbold Club U19
Viborg U19
5 sze
11:00
Statisztikák megtekintése
National
Le Puy
Orléans
5 sze
12:45
Statisztikák megtekintése