BVSC vs Kecskemeti H2H Statisztikák

Személyes találkozók

BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
3 mérkőzés
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
1 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
BVSC-Zugló
1. Félidőben
Kecskeméti TE
1 Győzelem
2 Döntetlen
0 Győzelem
33%
67%
BVSC-Zugló
2. Félidőben
Kecskeméti TE
1 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
08.08.26
NB II
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
7
7
20
21
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
7
7
20
21
1
2
01.07.26
Club Friendly Games
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
15.02.26
NB II
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
1
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
8
3
-
-
3
3
0
2
0
1
0
1
-
-
8
3
-
-
3
3
10.08.25
NB II
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
6
3
-
-
2
4
0
1
0
0
0
1
-
-
6
3
-
-
2
4

Célok

Összes gól
4
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
2
Meccs végeredmény
0
További - 0%
3
100% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
1.33
StatisticsChartSlim-left
0.67
StatisticsChartSlim-left
0.67
Átlagos idő egy gólra
67'
StatisticsChartSlim-left
135'
StatisticsChartSlim-left
135'
BVSC-Zugló
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
Kecskeméti TE

Statisztikák a mérkőzésről

Faulok
Összesen: -
-
-
-
Sarok
Összesen: 34
11.33
StatisticsChartSlim-left
16
StatisticsChartSlim-left
18
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 15
5
StatisticsChartSlim-left
6
StatisticsChartSlim-left
9
Piros lapok
Összesen: 1
0.33
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

BVSC-ZuglóMagyarország
Kecskeméti TEMagyarország
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

BVSC-Zugló - Kecskeméti TE Utolsó mérkőzések

BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Meccsek
29.08.26
NB II
Diósgyőri VTK
Diósgyőri VTK
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
7
2
-
-
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
7
2
-
-
0
0
N
22.08.26
NB II
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Karcag
Karcag
-
-
6
1
16
17
2
2
1
4
1
1
0
3
-
-
6
1
16
17
2
2
L
15.08.26
NB II
Mezokővesd
Mezokővesd
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
8
3
18
16
2
1
1
0
1
0
0
0
-
-
8
3
18
16
2
1
L
08.08.26
NB II
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
7
7
20
21
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
7
7
20
21
1
2
L
25.07.26
NB II
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Kazincbarcikai
Kazincbarcikai
-
-
8
5
14
16
4
2
0
0
0
0
0
0
-
-
8
5
14
16
4
2
S
18.07.26
Club Friendly Games
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Újpest
Újpest
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
15.07.26
Club Friendly Games
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
ESMTK Budapest
ESMTK Budapest
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
11.07.26
Club Friendly Games
Aqvital FC Csákvár
Aqvital FC Csákvár
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
1
6
11
9
0
0
0
0
0
0
0
0
-
-
1
6
11
9
0
0
S
08.07.26
Club Friendly Games
Gyirmot FC Győr
Gyirmot FC Győr
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
04.07.26
Club Friendly Games
Fehervar
Fehervar
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
Meccsek
29.08.26
NB II
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
Kozarmisleny
Kozarmisleny
1
-
-
7
0
8
13
0
2
3
0
0
0
3
0
-
-
7
0
8
13
0
2
N
22.08.26
NB II
Gyirmot FC Győr
Gyirmot FC Győr
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
8
3
11
17
3
2
1
4
1
2
0
2
-
-
8
3
11
17
3
2
N
15.08.26
NB II
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
1
Fehervar
Fehervar
1
-
-
3
1
23
19
1
2
2
1
0
0
2
1
-
-
3
1
23
19
1
2
N
08.08.26
NB II
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
7
7
20
21
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
7
7
20
21
1
2
N
01.08.26
NB II
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
Duna-Tisza
Duna-Tisza
1
-
-
5
6
19
18
3
4
1
1
1
1
0
0
-
-
5
6
19
18
3
4
S
25.07.26
NB II
FC Ajka
FC Ajka
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
4
14
24
18
2
0
3
1
1
0
2
1
-
-
4
14
24
18
2
0
L
11.07.26
Club Friendly Games
Vasas
Vasas
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
-
-
-
-
-
-
5
1
1
1
4
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
04.07.26
Club Friendly Games
MTK Budapest
MTK Budapest
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
1
1
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
N
01.07.26
Club Friendly Games
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
BVSC-Zugló
BVSC-Zugló
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
1
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
27.06.26
Club Friendly Games
Soroksár
Soroksár
Kecskeméti TE
Kecskeméti TE
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

BVSC-ZuglóBVSC-Zugló· 10 gyufa
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Legyőzi
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
30%
40%
40%
30%
30%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Kecskeméti TEKecskeméti TE
6 Győzelem
1 Döntetlen
3 Veszítenek
60%
10%
30%
1 idő
2 idő
20%
60%
50%
20%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
3
2
Száraz elváltozások
3
1
Akarva-akaratlan győzelmek
1
0
Szándékos vereségek
1
0

Gól statisztikák

11
Eltömődött
20
Eltömődött
5
Gólok az 1. Félidőben
7
6
Gólok a 2. Félidőben
13
4
Első pontszerzés
6
4
Nem szerzett pontot
1
BVSC-Zugló
18%
2
0%
0
27%
3
27%
3
0%
0
27%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kecskeméti TE
15%
3
5%
1
15%
3
20%
4
30%
6
15%
3
10
Hiányzik
13
Hiányzik
5
Gólok az 1. Félidőben
7
5
Gólok a 2. Félidőben
6
5
Elhibázott első
4
4
Nem hagyta ki
2
BVSC-Zugló
20%
2
10%
1
30%
3
40%
4
20%
2
30%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Kecskeméti TE
23%
3
23%
3
23%
3
38%
5
38%
5
8%
1
Átlagos gól/mérkőzés
2.1
3.3
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
3
Átlagos idő egy gólra
81'
45'

Összes gól a mérkőzésen

BVSC-ZuglóBVSC-Zugló
Átlag összesen
Kecskeméti TEKecskeméti TE
2.1
Teljes mérkőzés
3.3
1
1. Félidőben
1.4
1.1
2. Félidőben
1.9

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
MiddleLogo
4
40%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
3
30%
MiddleLogo
7
70%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%

BVSC-Zugló - Kecskeméti TE Mérkőzés statisztikái

Faulok
-
-
Sarok
StatisticsChartSlim-left
47
StatisticsChartSlim-left
65
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
19
StatisticsChartSlim-left
14
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

BVSC-Zugló
Pontos pontszám
Kecskeméti TE
0:2
2 egyszer
20%
1:0
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:1
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
2:1
3 egyszer
30%
3:0
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
BVSC-Zugló
A fejek pontos száma
Kecskeméti TE
2
4 egyszer
40%
1
3 egyszer
30%
5
2 egyszer
20%
2 célok
1 cél
5 célok
3 célok
4 célok
2
1 egyszer
10%
1
1 egyszer
10%
5
1 egyszer
10%
3
5 egyszer
50%
4
1 egyszer
10%