Al Shabab vs Al Ittihad H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Al Shabab
39 mérkőzés
Al-Ittihad Jeddah
10 Győzelem
9 Döntetlen
20 Győzelem
26%
23%
51%
Célok
Összes gól
117
50
67
Meccs végeredmény
23
További - 59%
16
41% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3
1.28
1.72
Átlagos idő egy gólra
30'
70'
53'
Al Shabab
4
0-15'
2
16-30'
6
31-45'
4
0-15'
8
16-30'
6
31-45'
HT
6
46-60'
11
61-75'
11
76-90'
7
46-60'
9
61-75'
17
76-90'
Al-Ittihad Jeddah
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 52
1.33
29
23
Piros lapok
Összesen: 4
0.1
2
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Al ShababSzaúd Arábia
Al-Ittihad JeddahSzaúd Arábia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Al Shabab - Al-Ittihad Jeddah Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
Professional LeagueAl Khaleej
Al Shabab
0.45
1.03
3
6
11
11
1
1
0
0
0
0
0
0
0.45
1.03
3
6
11
11
1
1
S
16.08.26
Kings CupAl Wehda
Al Shabab
1
-
-
9
7
14
11
4
1
3
2
1
0
0
1
2
1
-
-
9
7
14
11
4
1
L
13.08.26
Professional LeagueAl Shabab
Al Qadisiyah
1.16
2.88
6
9
13
13
2
1
1
3
1
1
0
2
1.16
2.88
6
9
13
13
2
1
L
03.08.26
Club Friendly GamesAl Shabab
Alger
-
-
3
6
11
14
0
3
3
1
1
1
2
0
-
-
3
6
11
14
0
3
N
30.07.26
Club Friendly GamesAl Shabab
Al-Ahli Doha
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
26.07.26
Club Friendly GamesAl Shabab
Al-Nasr Dubai
-
-
3
6
-
-
3
1
1
0
1
0
0
0
-
-
3
6
-
-
3
1
N
20.05.26
Professional LeagueAl Najma
Al Shabab
1.42
0.61
8
9
13
10
6
2
1
0
1
0
0
0
1.42
0.61
8
9
13
10
6
2
L
17.05.26
Professional LeagueAl Shabab
2
Al-Ittihad Jeddah
1.35
1.42
4
11
13
15
3
1
3
2
0
0
3
2
1.35
1.42
4
11
13
15
3
1
N
Meccsek
21.08.26
Professional LeagueAl Qadisiyah
Al-Ittihad Jeddah
1
2.35
0.36
15
1
11
8
1
0
0
1
0
1
0
0
2.35
0.36
15
1
11
8
1
0
N
18.08.26
Kings CupAl Najma
Al-Ittihad Jeddah
-
-
2
6
12
15
2
1
0
3
0
2
0
1
-
-
2
6
12
15
2
1
N
15.08.26
Professional LeagueAl-Ittihad Jeddah
1
Al-Kholood
1.5
1.06
5
3
9
13
1
1
1
1
1
0
0
1
1.5
1.06
5
3
9
13
1
1
S
11.08.26
AFC Champions LeagueJazira (UAE)
Al-Ittihad Jeddah
-
-
11
2
12
11
4
3
1
4
0
2
1
2
-
-
11
2
12
11
4
3
N
30.07.26
Club Friendly GamesMalaga
Al-Ittihad Jeddah
-
-
9
0
13
7
0
1
2
2
0
2
2
0
-
-
9
0
13
7
0
1
S
30.07.26
Club Friendly GamesMallorca
Al-Ittihad Jeddah
-
-
4
2
7
7
0
0
4
2
2
1
2
1
-
-
4
2
7
7
0
0
L
25.07.26
Club Friendly GamesLas Palmas
1
Al-Ittihad Jeddah
1
-
-
2
2
17
26
0
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
2
17
26
0
3
N
21.07.26
Club Friendly GamesOrlando Pirates
Al-Ittihad Jeddah
-
-
7
2
-
-
1
3
2
3
1
2
1
1
-
-
7
2
-
-
1
3
N
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Legyőzi
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
0%
20%
50%
50%
50%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Al-Ittihad Jeddah
6 Győzelem
2 Döntetlen
2 Veszítenek
60%
20%
20%
1 idő
2 idő
70%
30%
20%
40%
10%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
14
20
5
Gólok az 1. Félidőben12
9
Gólok a 2. Félidőben8
4
Első pontszerzés6
2
Nem szerzett pontot1
Al Shabab
7%
1
14%
2
14%
2
29%
4
0%
0
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Al-Ittihad Jeddah
10%
2
15%
3
35%
7
10%
2
10%
2
20%
4
24
14
11
Gólok az 1. Félidőben5
13
Gólok a 2. Félidőben9
5
Elhibázott első3
1
Nem hagyta ki3
Al Shabab
8%
2
4%
1
33%
8
21%
5
13%
3
38%
9
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Al-Ittihad Jeddah
21%
3
29%
4
36%
5
50%
7
29%
4
29%
4
Átlagos gól/mérkőzés
3.4
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
45'
Összes gól a mérkőzésen
Al-Ittihad Jeddah
3.8
Teljes mérkőzés3.4
1.6
1. Félidőben1.7
2.2
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
9
90%
1
10%
4
40%
6
60%
1.5
6
60%
4
40%
2
20%
8
80%
2.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Al Shabab - Al-Ittihad Jeddah Mérkőzés statisztikái
Al Shabab
Al-Ittihad Jeddah
53.4%
49.6%
Faulok
110
135
Sarok
64
54
Les
19
14
Sárga lapok
20
21
Piros lapok
4
2
A mérkőzés eredményei
3:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
3:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
6
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
5 célok
6 célok
3 célok
1 cél
2 célok
5
3 egyszer30%
6
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Saudi Prof. League
Al Faiha
Al-Kholood
3 sze
15:55
Statisztikák megtekintése
Saudi Prof. League
Neom SC
Al Khaleej
3 sze
16:30
Statisztikák megtekintése
Saudi Prof. League
Draih
Al Qadisiyah
3 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Dinamo Minszk
Naftan Novopol
2 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
KNVB beker
Staphorst
UNA
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Liga MX, Women, Apertura
Atlas (N)
Guadalajara (N)
5 sze
02:06
Statisztikák megtekintése