Santa Fe vs Fortaleza Tipp 9 március 2025

    📢Mely játékosok lehetnek a mérkőzés váratlan sztárjai? A válasz erre a kérdésre a Independiente Santa Fe és az Fortaleza csapatok közötti összecsapás végén derül ki. A találkozó, amely a Liga Aguila, Clausura bajnokság része, 9 március 20:00 kor lesz. A fogadók már azonosították a favoritot, mint a Independiente Santa Fe csapatot. A győzelmekre vonatkozó oddsok a következők - ellen .

    Személyes találkozók

    📊 A Independiente Santa Fe és a Fortaleza csapatok három hivatalos mérkőzést játszottak. A statisztikák a következők:

    • gólok: a hazai csapatnál 6, a vendég csapatnál 2;
    • átlagos gólszám a mérkőzésen - 2.67.

    Egymás elleni statisztikák Santa Fe - Fortaleza

    63%
    5 Győzelem
    25%
    2 Döntetlen
    13%
    1 Győzelem
    Összes mérkőzés
    8
    Átlag gól/mérkőzés
    2.5
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1.75
    Átlag összesen
    0.75
    2.5
    Sárga lapok
    2
    Legutóbbi mérkőzések
    07.02.26
    Liga Aguila
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    1
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    -
    -
    3
    1
    3
    9
    4
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    1
    3
    9
    4
    2
    03.12.25
    Liga Aguila
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    1
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    1.35
    1.76
    8
    4
    10
    11
    2
    5
    1
    2
    1
    2
    0
    0
    1.35
    1.76
    8
    4
    10
    11
    2
    5
    22.11.25
    Liga Aguila
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    1
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    1.89
    0.49
    1
    5
    11
    11
    2
    3
    3
    0
    0
    0
    3
    0
    1.89
    0.49
    1
    5
    11
    11
    2
    3
    23.08.25
    Liga Aguila
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    1
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    2
    1.16
    0.36
    4
    4
    11
    9
    4
    3
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    1.16
    0.36
    4
    4
    11
    9
    4
    3
    09.03.25
    Primera A
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    Fortaleza FC
    Fortaleza FC
    1.28
    0.69
    5
    3
    13
    5
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.28
    0.69
    5
    3
    13
    5
    3
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Independiente Santa Fe Csapat áttekintése

    🏆A Liga Aguila, Clausura szezon során a Independiente Santa Fe csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 1 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga Aguila, Clausura bajnokság középmezőnyében található Independiente Santa Fe csapat, 33% győzelmi aránnyal és 17% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Independiente Santa Fe csapat összesen 11 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Independiente Santa Fe csapat összesen 6 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Independiente Santa Fe

    Legutóbbi mérkőzések
    03.09.26
    Liga Aguila
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    1
    Millonarios
    Millonarios
    -
    -
    6
    8
    5
    12
    1
    5
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    -
    -
    6
    8
    5
    12
    1
    5
    N
    29.08.26
    Liga Aguila
    Atletico Junior
    Atletico Junior
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    -
    -
    6
    5
    16
    13
    2
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    6
    5
    16
    13
    2
    2
    S
    27.08.26
    sudamericana
    River Plate
    River Plate
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    2.58
    1.29
    6
    2
    15
    10
    2
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    7
    8
    2.58
    1.29
    6
    2
    15
    10
    2
    1
    N
    22.08.26
    Liga Aguila
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    America de Cali
    America de Cali
    -
    -
    9
    3
    10
    9
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    9
    3
    10
    9
    1
    3
    S
    20.08.26
    sudamericana
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    River Plate
    River Plate
    1.19
    0.07
    2
    2
    10
    16
    1
    3
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    1.19
    0.07
    2
    2
    10
    16
    1
    3
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Fortaleza FC Csapat áttekintése

    🏆A Liga Aguila, Clausura szezon során a Fortaleza csapat összesen 6 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 2 győzelem,
    • 3 vereség,
    • 1 döntetlen.

    📈Jelenleg a Liga Aguila, Clausura bajnokság középmezőnyében található Fortaleza csapat, 33% győzelmi aránnyal és 50% vereségi aránnyal.

    ⚽A Fortaleza csapat összesen 5 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Fortaleza csapat összesen 10 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Fortaleza FC

    Legutóbbi mérkőzések
    02.09.26
    Liga Aguila
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    1
    Once Caldas
    Once Caldas
    -
    -
    0
    4
    5
    13
    1
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    0
    4
    5
    13
    1
    1
    L
    26.08.26
    Liga Aguila
    Boyaca Chico
    Boyaca Chico
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    -
    -
    3
    4
    24
    12
    2
    2
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    -
    -
    3
    4
    24
    12
    2
    2
    S
    23.08.26
    Liga Aguila
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    Atletico Nacional Medellin
    Atletico Nacional Medellin
    -
    -
    4
    7
    14
    12
    2
    3
    1
    2
    1
    0
    0
    2
    -
    -
    4
    7
    14
    12
    2
    3
    L
    08.08.26
    Liga Aguila
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    Cucuta Deportivo
    Cucuta Deportivo
    -
    -
    2
    2
    12
    13
    2
    3
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    2
    12
    13
    2
    3
    N
    04.08.26
    Liga Aguila
    Llaneros
    Llaneros
    Fortaleza C.E.I.F
    Fortaleza C.E.I.F
    -
    -
    7
    3
    12
    12
    4
    2
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    3
    12
    12
    4
    2
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • hazai győzelmek - 2, vendég győzelmek - 0, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Independiente Santa Fe vs Fortaleza

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 6 vs 6;
    • győzelmek: 2 vs 2;
    • győzelmi százalék: 33% vs 33%;
    • vereségek: 1 vs 3;
    • döntetlenek: 3 vs 1.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 4;
    • vereségek: 4 vs 5;
    • döntetlenek: 4 vs 1.
    👉Tippek: Independiente Santa Fe Győzelem (szorzói: 1.75)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 2, a vendégek - 0.67;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.67;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 2; a hazai csapat pályáján - 0.

    Statisztikák: Independiente Santa Fe vs Fortaleza

    • átlagos összesített a tornán: 2.83 vs 2.5;
    • átlagos gólok száma: 1.83 vs 0.83;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.17 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.67 vs 0.33;
    • Independiente Santa Fe: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1.33;
    • Fortaleza: átlagos összesített vendégként a tornán - 0.5;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.5 (otthon - 1.2) vs 0.9 (idegenben - 0.75).
    👉Tippek: Total gólt Alatt (2,5) (szorzói: 1.38)

    Tippekszöglet

    Independiente Santa Fe: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.83; otthoni pályán - 6;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.6; otthoni pályán - 6.2.

    Fortaleza: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.5, idegenben - 3.5;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 3.9; idegenben - 2.5.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5) (szorzói: 1.75)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 3;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 2 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 0 alkalommal.

    Statisztika: Independiente Santa Fe vs Fortaleza

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 6 vs 6;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 3 vs 3;
    • Independiente Santa Fe MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 2 (67%);
    • Fortaleza MG mérkőzéseinek száma idegenben - 1 (50%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 4;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Independiente Santa Fe) - 3 (60%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Fortaleza) - 1 (25%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.53)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól az utolsó 5 Independiente Santa Fe mérkőzésén minden alkalommal.
    • Volt Alatt 1.5 lőtt gól a 8 legutóbbi 9 Fortaleza FC idegenben mérkőzések (Primera A).

    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    Tegyen fogadást-182
    Közzétett: 2025.03.07., 20:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Independiente Santa Fe - Fortaleza FC

    A Independiente Santa Fe döntetlent játszik az első félidőben:
    independiente-santa-fea 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +105
    A Fortaleza FC nem nyert:
    fortaleza-fca 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Primera A).
    Independiente Santa Fe nem fog veszíteni
    Everygame
    -588
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    independiente-santa-feaz utolsó 5 Independiente Santa Fe mérkőzésén minden alkalommal.
    fortaleza-fca 8 legutóbbi 9 Fortaleza FC idegenben mérkőzések (Primera A).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -227
    A Fortaleza FC gólt kapott:
    fortaleza-fca 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Primera A).
    Independiente Santa Fe szerez gólt
    Everygame
    -455
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Independiente Santa Fe - Fortaleza FC Helyezés a táblázatban

    Apertura
    JNSLLKPFORMA
    5.
    Atletico Nacional Medellin
    Atletico Nacional Medellin
    20105537-2135
    6.
    Independiente Santa Fe
    Independiente Santa Fe
    2096528-2333
    7.
    Once Caldas
    Once Caldas
    20103726-2233
    15.
    Llaneros FC
    Llaneros FC
    20621220-2820
    16.
    Fortaleza FC
    Fortaleza FC
    20551015-2520
    17.
    Boyaca Chico
    Boyaca Chico
    2048814-3120

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    4 - Döntetlen
    1 - Veszítsen
    Győzelem - 1
    Döntetlen - 5
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 15
    Hiányzik - 8
    +7
    -3
    7 - Eltömődött
    10 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    1
    4
    Döntetlen
    5
    1
    Veszítenek
    4
    GK
    15
    Eltömődött
    7
    8
    Hiányzik
    10
    2.3
    Meccsenként átlagolt gólok
    1.7
    1.5
    Átlagosan elért pontszám
    0.7
    0.8
    Átlagosan passzoló
    1
    5
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    60'
    Pontozott minden, min.
    129'
    Minden statisztika