Newcastle vs Bromley Tipp 12 január 2025

    🔊 Képes lesz-e Newcastle nyolc mérkőzésre növelni győzelmi sorozatát minden versenysorozatban? A fogadóirodák előrejelzése szerint igen. Végül is, Bromley jelentősen gyengébb színvonalú, és a St. James' Parkban kell játszaniuk, ahol nehéz bármelyik csapatnak, még a Premier League-ben is. Első pillantásra a Szarkáknak nem kellene problémájuknak lennie a FA Kupa 1/16 döntőjébe jutással, de sok múlik majd a felállásukon. Ezért különböző lehetőségeket fogunk megvizsgálni, hogy megtaláljuk az optimálisat.

    📊 Egymás elleni találkozók

    A felek még nem találkoztak egymással.

    ⚪ Newcastle

    Newcastle kiváló formában van. Öt egymást követő mérkőzést nyertek a Premier League-ben, és feljöttek az ötödik helyre, fokozva a harcot a Bajnokok Ligája helyért. Még az Arsenal sem tudta megállítani a csapatot. Néhány nappal ezelőtt fogadták a Szarkákat az Emirates Stadionban a Ligakupa elődöntőjének első mérkőzésén. Mindkét csapatnak rengeteg lehetősége volt gólt szerezni. Azonban Newcastle jobban kihasználta a lehetőségeit (2:0). Alexander Isak megerősítette kiváló formáját azzal, hogy megszerezte 15. gólját az idényben. Azonban valószínűtlen, hogy Eddie Howe kezdőként küldi pályára őt a közelgő mérkőzésen. Meg kell jegyezni, hogy Newcastle kiejtette a Nottingham Forestet és a Chelsea-t is, mindkettőt a top-4-ben, a Ligakupában. Azonban még nem versenyeztek az idei FA Kupában.

    ⚫ Bromley

    Bromley Anglia League Two-jában versenyez, amelyet az ország negyedik legerősebb ligájának tartanak. A csapat középmezőnybeli, jelenleg a 12. helyet foglalja el a tabellán. Nemrégiben 12 mérkőzéses veretlenségi sorozatuk volt a ligában, de az utolsó fordulóban vereséget szenvedtek Crewe ellen (1:4). Bromley is részt vett a Ligakupában, de kiesett az 1/64 döntőben, miután kikapott Wimbledon ellen (1:2). Az FA Kupában azonban továbbjutottak. A csapat hősiesen teljesített Rochdale ellen, két gólt szerezve a hosszabbításban (4:3). Az előző körben Solihull elleni találkozó kevésbé volt idegtépő, bár az izgalom egészen a végső sípszóig megmaradt (2:1).

    🟨 Előrejelzés sárga lapokra

    Ebben a szezonban Newcastle átlagosan 2,2 sárga lapot kap mérkőzésenként. Valószínűtlen, hogy sok figyelmeztetést kapnak a közelgő mérkőzésen. Ebben a szezonban a Szarkák csak egyszer találkoztak Bromley szintű ellenféllel. De még akkor sem tudták elkerülni a sárga lapot. Ezért azt javasoljuk, hogy fogadjunk Newcastle összes sárga lapjára több mint 0,5, különösen mivel 13 egymást követő hazai mérkőzést játszottak.

    ⚽️ Előrejelzés gólokra

    Newcastle akkor kezdett nyerni, amikor második kapusuk játékba lépett. Elég annyit mondani, hogy Martin Dubravka csak két gólt kapott hét mérkőzésen. Azonban a védők is dicséretet érdemelnek. Ennek eredményeként hét egymást követő győzelem során nem született több mint négy gól. Ezért érdemes választani egy fogadást teljes gólok alatt 4,5.

    🚩 Előrejelzés szögletekre

    Ebben a szezonban Newcastle előnyben van a szögletek terén - 5,7 szemben 4,9-cel. Ha Eddie Howe úgy dönt, hogy pihenteti kulcsjátékosait, lehetnek problémák a gólok szerzésével. Ebben az esetben a szögletek segíthetnek nekik. A Ligakupa mérkőzésen Wimbledon ellen (egy League Two résztvevő) a Szarkák domináltak ebben az aspektusban (10:1). Ezért indokoltnak tűnik egy fogadás Newcastle győzelmére hendikeppel (-3,5) szögleteknél.

    📝 Mérkőzés előrejelzés

    Newcastle a favorit a közelgő mérkőzésen. Arra számítunk, hogy megőrzik a tiszta lapot otthon. Azonban valószínűtlen, hogy sok gólt szereznek, valószínűleg kettőnél vagy háromnál megállnak. Ezért megjegyezzük egy potenciális pontos eredményt: 2:0.

    Térjünk vissza a Ligakupához. Az egyik korai fordulóban Newcastle nehezen jutott túl Wimbledonon, az egyetlen gólt büntetőből szerezve. Nem lennénk meglepve, ha valami hasonló történne a közelgő mérkőzésen is, különösen jelentős rotáció közepette. Ezért kulcsfogadásként választjuk teljes gólok alatt 4.

    Egymás elleni statisztikák Newcastle - Bromley

    100%
    1 Győzelem
    0%
    0 Döntetlen
    0%
    0 Győzelem
    Összes mérkőzés
    1
    Átlag gól/mérkőzés
    4
    Mindkét csapat szerzett gólt
    100%
    3
    Átlag összesen
    1
    7
    Sarok
    1
    0
    Sárga lapok
    0
    7
    Szabálytalanságok
    6
    Legutóbbi mérkőzések
    12.01.25
    FAC
    Newcastle United
    Newcastle United
    Bromley
    Bromley
    1.99
    0.15
    7
    1
    7
    6
    0
    0
    3
    1
    1
    1
    2
    0
    1.99
    0.15
    7
    1
    7
    6
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Newcastle United Csapat áttekintése

    A mérkőzés eredményei: Newcastle United

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    EPL
    Tottenham Hotspur
    Tottenham Hotspur
    Newcastle United
    Newcastle United
    0.76
    1.16
    9
    7
    15
    9
    1
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    2
    0.76
    1.16
    9
    7
    15
    9
    1
    2
    N
    26.08.26
    EFL Cup
    Newcastle United
    Newcastle United
    West Bromwich Albion
    West Bromwich Albion
    3.16
    1.73
    6
    2
    14
    13
    3
    3
    3
    2
    1
    1
    2
    1
    3.16
    1.73
    6
    2
    14
    13
    3
    3
    N
    23.08.26
    EPL
    Newcastle United
    Newcastle United
    Liverpool
    Liverpool
    1.21
    3.51
    2
    6
    16
    15
    5
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    1.21
    3.51
    2
    6
    16
    15
    5
    3
    S
    16.08.26
    Club Friendly Games
    Newcastle United
    Newcastle United
    Strasbourg Alsace
    Strasbourg Alsace
    -
    -
    5
    7
    8
    10
    0
    0
    1
    1
    1
    0
    0
    1
    -
    -
    5
    7
    8
    10
    0
    0
    S
    15.08.26
    Club Friendly Games
    Newcastle United
    Newcastle United
    Bayer Leverkusen
    Bayer Leverkusen
    -
    -
    3
    3
    8
    17
    0
    1
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    3
    3
    8
    17
    0
    1
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Bromley Csapat áttekintése

    A mérkőzés eredményei: Bromley

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    League One
    Sheffield Wednesday
    Sheffield Wednesday
    Bromley
    Bromley
    4.38
    1.3
    5
    3
    10
    18
    1
    2
    7
    2
    3
    0
    4
    2
    4.38
    1.3
    5
    3
    10
    18
    1
    2
    L
    22.08.26
    League One
    Bromley
    Bromley
    Cambridge United
    Cambridge United
    0.66
    1.05
    2
    5
    15
    5
    1
    2
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    0.66
    1.05
    2
    5
    15
    5
    1
    2
    S
    15.08.26
    League One
    Barnsley
    Barnsley
    Bromley
    Bromley
    1.34
    0.94
    12
    2
    12
    11
    3
    2
    0
    1
    0
    0
    0
    1
    1.34
    0.94
    12
    2
    12
    11
    3
    2
    N
    08.08.26
    EFL Cup
    Bromley
    Bromley
    1
    Reading
    Reading
    1.37
    2.51
    5
    10
    11
    11
    1
    1
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    5
    6
    1.37
    2.51
    5
    10
    11
    11
    1
    1
    L
    01.08.26
    Club Friendly Games
    Barnet LK
    Barnet LK
    Bromley
    Bromley
    -
    -
    10
    4
    -
    -
    0
    0
    1
    1
    1
    1
    0
    0
    -
    -
    10
    4
    -
    -
    0
    0
    S
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon
    Total gólt Alatt (4)
    Közzétett: 2025.01.11., 10:06

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Newcastle United - Bromley

    A Newcastle United megnyerte az első félidőt:
    newcastle-unitedminden utolsó 7 mérkőzésén.
    1. Félidőben Newcastle United Győzelem
    Bovada
    -244
    A Newcastle United nyert:
    newcastle-unitedminden utolsó 7 mérkőzésén.
    Newcastle United Győzelem
    Bovada
    -1000
    A Bromley nem vesztett:
    bromley-fca 10 utolsó 11 mérkőzésén.
    Bromley nem fog veszíteni
    Everygame
    +580
    A Newcastle United nem vesztett:
    newcastle-uniteda 18 utolsó 20 otthon mérkőzésén.
    newcastle-unitedminden utolsó 7 mérkőzésén.
    Newcastle United nem fog veszíteni
    Everygame
    -10000
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    4 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    4 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 3
    Veszítenek - 4
    10 gyufa
    Eltömődött - 16
    Hiányzik - 14
    +2
    -4
    13 - Eltömődött
    17 - Hiányzik
    4
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    3
    4
    Veszítenek
    4
    GK
    16
    Eltömődött
    13
    14
    Hiányzik
    17
    3
    Meccsenként átlagolt gólok
    3
    1.6
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    1.4
    Átlagosan passzoló
    1.7
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    56'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika