Sampdoria Genoa vs Carrarese Calcio Tipp 7 december 2025

    📢 Hogyan alakul a Sampdoria és a Carrarese közötti mérkőzés a Serie B 15. fordulójában? Jelenleg a Sampdoria kedvezőtlen helyzetben van a tabellán, a 19. helyet foglalják el. Céljuk, hogy javítsanak pozíciójukon támadásukkal és védekezésükkel. Azonban a csapat formája nem túl meggyőző - az utolsó öt mérkőzésükből csak egyet nyertek meg. A Carrarese stabil teljesítményt nyújt idegenben, hiszen az utolsó kilenc mérkőzésükből nyolc alkalommal betaláltak. Mindkét csapat motiváltan készül pontokat szerezni.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 25 április 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Carrarese Calcio 1908 volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 49% vs 51%-kal;
    • szögletek: 5 vs 6-val;
    • szabálytalanságok: 9 vs 18-val;
    • sárga lapok: 2 vs 3-val;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 2-val.

    📊 A Sampdoria és a Carrarese hivatalosan mindössze két mérkőzést játszott egymás ellen.

    Egymás elleni statisztikák Sampdoria Genoa - Carrarese Calcio

    25%
    1 Győzelem
    25%
    1 Döntetlen
    50%
    2 Győzelem
    Összes mérkőzés
    4
    Átlag gól/mérkőzés
    2.5
    Mindkét csapat szerzett gólt
    50%
    1
    Átlagos gólszám
    1.5
    5.75
    Szögletek
    3.25
    3.25
    Sárga lapok
    1.75
    15.5
    Szabálytalanságok
    11.75
    Legutóbbi mérkőzések
    18.03.26
    Serie B
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    Sampdoria
    Sampdoria
    1
    -
    -
    4
    2
    14
    14
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    4
    2
    14
    14
    1
    2
    07.12.25
    SEB
    Sampdoria
    Sampdoria
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    1.78
    0.43
    7
    1
    21
    13
    7
    3
    3
    2
    2
    2
    1
    0
    1.78
    0.43
    7
    1
    21
    13
    7
    3
    25.04.25
    SEB
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    Sampdoria
    Sampdoria
    0.86
    0.72
    5
    6
    9
    18
    2
    3
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0.86
    0.72
    5
    6
    9
    18
    2
    3
    26.12.24
    SEB
    Sampdoria
    Sampdoria
    Carrarese Calcio
    Carrarese Calcio
    2.72
    0.21
    8
    3
    9
    11
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    2.72
    0.21
    8
    3
    9
    11
    1
    2
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Sampdoria Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Serie B sorozatban (hazai csapat - Spezia Calcio, vendégek - Sampdoria). A mérkőzés végeredménye 1:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Sampdoria vs Spezia Calcio):

    • labdabirtoklás: 57% vs 43%;
    • szögletek: 10 vs 3;
    • szabálytalanságok: 14 vs 18;
    • sárga lapok: 3 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 4.

    A Sampdoria nehéz időket él át, jelenleg a tabella 19. helyén áll. Az elmúlt öt mérkőzésen mindössze egy győzelmet arattak, három vereség és egy döntetlen mellett, ami instabilitásukra utal. A csapat alacsony gólszerzési mutatókat produkál, átlagosan kevesebb mint egy gólt szereznek meccsenként. Emellett alulmaradnak a tapasztaltabb ellenfelekkel szemben a labdabirtoklásért folytatott küzdelemben.

    A mérkőzés eredményei: Sampdoria

    Legutóbbi mérkőzések
    31.10.26
    Serie B
    Sampdoria
    Sampdoria
    Virtus Entella
    Virtus Entella
    -
    -
    4
    2
    20
    9
    2
    4
    2
    0
    2
    0
    0
    0
    -
    -
    4
    2
    20
    9
    2
    4
    GY
    27.10.26
    Serie B
    Ascoli Calcio 1898
    Ascoli Calcio 1898
    Sampdoria
    Sampdoria
    -
    -
    9
    4
    9
    16
    1
    2
    2
    0
    0
    0
    2
    0
    -
    -
    9
    4
    9
    16
    1
    2
    V
    24.10.26
    Serie B
    Sudtirol
    Sudtirol
    Sampdoria
    Sampdoria
    -
    -
    2
    5
    11
    16
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    2
    5
    11
    16
    1
    2
    D
    18.10.26
    Serie B
    Sampdoria
    Sampdoria
    Arezzo
    Arezzo
    -
    -
    10
    4
    13
    18
    2
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    -
    -
    10
    4
    13
    18
    2
    2
    V
    09.10.26
    Serie B
    US Avellino 1912
    US Avellino 1912
    Sampdoria
    Sampdoria
    -
    -
    0
    6
    11
    12
    4
    1
    4
    1
    4
    1
    0
    0
    -
    -
    0
    6
    11
    12
    4
    1
    V
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Carrarese Calcio 1908 Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése volt a Serie B tornán (hazai csapat - Palermo, vendégek - Carrarese Calcio 1908). A mérkőzés végeredménye 5:0 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Carrarese Calcio 1908 vs Palermo):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 4 vs 3;
    • szabálytalanságok: 12 vs 17;
    • sárga lapok: 3 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 9.

    A Carrarese a bajnokság 13. helyén áll, és köszönhetően a jó támadójátéknak, tisztességes eredményeket ér el. Az utolsó mérkőzésük vereséggel zárult, de az összforma továbbra is elfogadható. A csapat átlagosan 1,29 gólt szerez meccsenként, ami azt mutatja, hogy még erős ellenfelekkel szemben is magas szintű helyzetkihasználással rendelkeznek. Különösen figyelemre méltó a képességük, hogy gyakran betalálnak idegenben is.

    A mérkőzés eredményei: Carrarese Calcio 1908

    Legutóbbi mérkőzések
    01.11.26
    Serie B
    Hellas Verona
    Hellas Verona
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    -
    -
    5
    9
    13
    7
    1
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    0
    -
    -
    5
    9
    13
    7
    1
    0
    V
    28.10.26
    Serie B
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    Arezzo
    Arezzo
    -
    -
    4
    1
    22
    13
    4
    3
    2
    1
    0
    0
    2
    1
    -
    -
    4
    1
    22
    13
    4
    3
    GY
    25.10.26
    Serie B
    Palermo
    Palermo
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    -
    -
    5
    7
    5
    14
    0
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    5
    7
    5
    14
    0
    2
    V
    17.10.26
    Serie B
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    1
    Modena
    Modena
    -
    -
    2
    8
    19
    14
    4
    2
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    2
    8
    19
    14
    4
    2
    GY
    11.10.26
    Serie B
    Padova
    Padova
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    -
    -
    5
    1
    7
    14
    1
    4
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    5
    1
    7
    14
    1
    4
    GY
    Empty
    Nincsenek mérkőzések
    Nincs adat ezen a lapon

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • hazai győzelmek - 0, vendég győzelmek - 1, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Sampdoria vs Carrarese Calcio 1908

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 14 vs 14;
    • győzelmek: 2 vs 3;
    • győzelmi százalék: 14% vs 21%;
    • vereségek: 8 vs 4;
    • döntetlenek: 4 vs 7.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 4 vs 3;
    • döntetlenek: 4 vs 5.
    Trendek
    • A Carrarese Calcio nem nyert a 21 utolsó 22 idegenben mérkőzésén.
    • A Carrarese Calcio nem nyert a 20 utolsó 21 idegenben mérkőzésén (Serie B).
    👉Tippek: Sampdoria nem fog veszíteni(szorzói: 1.26)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.5, a vendégek - 1;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 1.5;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 1; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Sampdoria vs Carrarese Calcio 1908

    • átlagos összesített a tornán: 2.29 vs 2.79;
    • átlagos gólok száma: 0.86 vs 1.29;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.07 vs 0.5;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.79 vs 0.79;
    • Sampdoria: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Carrarese Calcio 1908: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.29;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1 (otthon - 1.2) vs 1.2 (idegenben - 1.2).
    Trendek
    • A Carrarese Calcio gólt szerzett a 8 utolsó 9 idegenben mérkőzésén (Serie B).
    👉Tippek: Carrarese Calcio 1908 szerez gólt(szorzói: 1.5)

    Tippekszöglet

    H2H

    • átlagos Felett/Alatt szögletek a közvetlen találkozókban - 11 (a hazai csapatnál - 7 és a vendégcsapatnál - 4);
    • átlagos Felett/Alatt szögletek a hazai csapat pályáján - 11 (a hazai csapatnál - 8 és a vendégcsapatnál - 3).

    Sampdoria: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5; otthon - 5.14;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.9; otthon - 6.2.

    Carrarese Calcio 1908: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.29, idegenben - 5.14;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5; idegenben - 5.
    Trendek
    • A Sampdoria legalább 4.5 sarokrúgást szerzett a 7 utolsó 8 mérkőzésén (Serie B).
    👉Tippek: Szöglet - Sampdoria Total Felett (4,5)(szorzói: 1.8)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 2;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 1 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Sampdoria vs Carrarese Calcio 1908

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 14 vs 14;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 8 vs 7;
    • Sampdoria MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 3 (43%);
    • Carrarese Calcio 1908 MG mérkőzéseinek száma idegenben - 5 (71%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 5;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Sampdoria) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Carrarese Calcio 1908) - 4 (80%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(szorzói: 1.88)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:1 (24/140, 17.1%);
    • Sampdoria hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:0 , 0:1 , 0:2 , 1:0 , 1:1 , 1:2 , 4:1 (1/7, 14.3%);
    • Carrarese Calcio 1908 idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 1:1 , 2:2 (2/7, 28.6%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.55% (szorzói 5.6)
    1:0 - 11.36% (szorzói 6.2)
    0:0 - 9.02% (szorzói 7.6)

    👉Tippek: Helyes eredmény (1:1)(szorzói: 5.6)

    A szerkesztőség előrejelzése

    A Sampdoria favoritként lép pályára, de a valóságban gyenge szezont futnak: az utolsó előtti helyen állnak, és nem nyújtanak meggyőző teljesítményt. A legnagyobb probléma a támadójáték, amelyből fájóan hiányzik az élesség: az utóbbi 15 mérkőzésből 14-en nem szereztek egynél több gólt. A Carrarese viszont stabilabbnak tűnik, és képes lehet kihasználni a házigazdák passzivitását. Ezen tényezők alapján a Sampdoria egyéni gólok száma kevesebb mint 1,5 fogadás tűnik a leglogikusabb választásnak.
    Sampdoria Total gólt Alatt (1,5)
    Tényező-159
    Közzétett: 2025.12.05., 14:26

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Sampdoria - Carrarese Calcio 1908

    A Carrarese Calcio nem nyert:
    carrarese-calcioa 21 utolsó 22 idegenben mérkőzésén.
    carrarese-calcioa 20 utolsó 21 idegenben mérkőzésén (Serie B).
    Sampdoria nem fog veszíteni
    Everygame
    -370
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    sampdoria-genoa-1a 19 legutóbbi 20 Sampdoria otthon mérkőzések (Serie B).
    a 11 legutóbbi 12 Simone Sozza mérkőzések.
    Total gólt Alatt (3,5)
    Everygame
    -455
    A Sampdoria kevesebb, mint 1.5 gólt szerzett:
    sampdoria-genoa-1a 14 utolsó 15 mérkőzésén.
    sampdoria-genoa-1a 13 utolsó 14 mérkőzésén (Serie B).
    sampdoria-genoa-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (Serie B).
    Sampdoria Total gólt Alatt (1,5)
    Everygame
    -189
    Volt Alatt 1.5 lőtt gól:
    carrarese-calcioaz utolsó 11 Carrarese Calcio idegenben mérkőzésén minden alkalommal.
    carrarese-calcioaz utolsó 10 Carrarese Calcio idegenben mérkőzésén minden alkalommal (Serie B).
    carrarese-calcioa 7 legutóbbi 8 Carrarese Calcio mérkőzések (Serie B).
    Total gólt Felett (1,5)
    Everygame
    -278
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Sampdoria - Carrarese Calcio 1908 Helyezés a táblázatban

    Serie B 25/26
    MGYDVGPForma
    10.
    Padova
    Padova
    3812101639-4946
    11.
    Cesena
    Cesena
    3812101645-5646
    12.
    Carrarese Calcio 1908
    Carrarese Calcio 1908
    3810141447-5244
    13.
    Sampdoria
    Sampdoria
    3811111635-4844
    14.
    Virtus Entella
    Virtus Entella
    3810121636-5142
    15.
    Empoli
    Empoli
    389141547-5441

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    2 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 3
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 6
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 10
    Hiányzik - 18
    -8
    -4
    9 - Eltömődött
    13 - Hiányzik
    2
    Győzelem
    3
    2
    Döntetlen
    1
    6
    Veszítenek
    6
    Gólkülönbség
    10
    Eltömődött
    9
    18
    Hiányzik
    13
    2.8
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.2
    1
    Átlagosan elért pontszám
    0.9
    1.8
    Átlagosan passzoló
    1.3
    7
    Gólszerzés és kontrázás
    5
    90'
    Pontozott minden, min.
    100'
    Minden statisztika