Frosinone vs Juve Stabia H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Frosinone
8 mérkőzés
Juve Stabia
4 Győzelem
3 Döntetlen
1 Győzelem
50%
38%
13%
1. Félidőben
3 Győzelem
3 Döntetlen
2 Győzelem
38%
38%
25%
2. Félidőben
4 Győzelem
4 Döntetlen
0 Győzelem
50%
50%
Célok
Összes gól
20
13
7
Meccs végeredmény
4
További - 50%
4
50% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.5
1.63
0.88
Átlagos idő egy gólra
36'
55'
103'
Frosinone
2
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
2
16-30'
1
31-45'
HT
0
46-60'
5
61-75'
1
76-90'
2
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
Juve Stabia
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 26
3.25
9
17
Piros lapok
Összesen: 4
0.5
2
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


FrosinoneOlaszország
Juve StabiaOlaszország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Frosinone - Juve Stabia Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
Serie AFrosinone
Juventus Turin
0.55
1.96
3
12
15
18
2
2
0
1
0
1
0
0
0.55
1.96
3
12
15
18
2
2
L
16.08.26
Italian CupFrosinone
Juve Stabia
1
2.79
1.39
4
2
21
10
1
3
4
1
3
0
1
1
2.79
1.39
4
2
21
10
1
3
N
09.08.26
Club Friendly GamesFrosinone
Lazio
-
-
2
4
19
12
4
2
1
2
1
1
0
1
-
-
2
4
19
12
4
2
L
01.08.26
Club Friendly GamesFrosinone
Benevento Calcio
-
-
4
5
-
-
0
2
2
2
1
1
1
1
-
-
4
5
-
-
0
2
S
29.07.26
Club Friendly GamesFrosinone
Sambenedettese
-
-
13
1
16
16
0
0
1
1
0
0
1
1
-
-
13
1
16
16
0
0
S
26.07.26
Club Friendly GamesFrosinone
Ascoli Calcio 1898
-
-
5
3
17
13
2
2
1
0
0
0
1
0
-
-
5
3
17
13
2
2
N
22.07.26
Club Friendly GamesFrosinone
Frosinone Calcio U19
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.05.26
Serie BFrosinone
Mantova
1.89
0.86
8
3
16
11
3
2
5
0
2
0
3
0
1.89
0.86
8
3
16
11
3
2
N
Meccsek
23.08.26
Serie BPalermo
Juve Stabia
-
-
6
6
21
11
4
1
1
0
1
0
0
0
-
-
6
6
21
11
4
1
L
16.08.26
Italian CupFrosinone
Juve Stabia
1
2.79
1.39
4
2
21
10
1
3
4
1
3
0
1
1
2.79
1.39
4
2
21
10
1
3
L
09.08.26
Club Friendly GamesJuve Stabia
SSD Citta Di Campobasso
-
-
4
4
-
-
1
2
0
2
0
2
0
0
-
-
4
4
-
-
1
2
L
06.08.26
Club Friendly GamesJuve Stabia
Matese
-
-
3
6
16
10
0
1
1
0
0
0
1
0
-
-
3
6
16
10
0
1
N
31.07.26
Club Friendly GamesJuve Stabia
Ischia Isolaverde
-
-
6
2
-
-
0
0
5
1
1
1
4
0
-
-
6
2
-
-
0
0
N
26.07.26
Club Friendly GamesPotenza
Juve Stabia
-
-
-
-
-
-
-
-
0
4
0
0
0
4
-
-
-
-
-
-
-
-
N
19.05.26
Serie BMonza
Juve Stabia
-
-
6
2
10
15
3
3
2
1
0
0
2
1
-
-
6
2
10
15
3
3
L
16.05.26
Serie BJuve Stabia
Monza
-
-
1
3
15
17
3
2
2
2
0
0
2
2
-
-
1
3
15
17
3
2
S
12.05.26
Serie BModena
Juve Stabia
-
-
2
4
18
13
3
1
0
1
0
0
0
1
-
-
2
4
18
13
3
1
N
A mérkőzés eredményei
8 Győzelem
1 Döntetlen
1 Legyőzi
80%
10%
10%
1 idő
2 idő
50%
60%
30%
40%
20%
Legyőzi
0%
·10 gyufa ·Juve Stabia
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Veszítenek
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
20%
20%
50%
40%
30%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
24
10
10
Gólok az 1. Félidőben2
14
Gólok a 2. Félidőben8
8
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot2
Frosinone
13%
3
21%
5
8%
2
17%
4
29%
7
13%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Juve Stabia
0%
0
10%
1
10%
1
20%
2
30%
3
30%
3
5
14
2
Gólok az 1. Félidőben5
3
Gólok a 2. Félidőben9
2
Elhibázott első6
5
Nem hagyta ki1
Frosinone
20%
1
40%
2
40%
2
80%
4
60%
3
40%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Juve Stabia
7%
1
14%
2
21%
3
21%
3
29%
4
57%
8
Átlagos gól/mérkőzés
2.4
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
90'
Összes gól a mérkőzésen
Juve Stabia
2.9
Teljes mérkőzés2.4
1.2
1. Félidőben0.7
1.7
2. Félidőben1.7
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
7
70%
3
30%
1.5
2
20%
8
80%
5
50%
5
50%
2.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Frosinone - Juve Stabia Mérkőzés statisztikái
Frosinone
Juve Stabia
47.6%
54.6%
Faulok
155
118
Sarok
57
36
Les
21
21
Sárga lapok
27
19
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
0:1
2 egyszer20%
0:3
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
1:1
3 egyszer30%
0:1
2 egyszer20%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
3
3 egyszer30%
5
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
1 cél
2 célok
3 célok
5 célok
4 célok
1
3 egyszer30%
2
3 egyszer30%
3
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Görög Kupa
Panseraikos
Atromitos Athén
2 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
Bajnokság
Newry City
Armagh City
4 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
U19 Super League
AEK Athens U19
Aris U19
5 sze
08:00
Statisztikák megtekintése
Oberliga
Bahlinger
FC Teningen
5 sze
13:30
Statisztikák megtekintése
FA Kupa
Baldock Town
Frome Town
5 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Second League
Fratria Varna
FK Chernomorets 1919 Burgas
5 sze
15:00
Statisztikák megtekintése