Moknine vs Gafsa H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Gólok
Összes gól
10
2
8
Meccs végeredmény
2
Felett - 50%
2
50% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.5
0.5
2
Átlagos idő egy gólra
36'
180'
45'
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 0
0
0
0
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


MoknineTunézia
GafsaTunézia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Moknine - Gafsa Utolsó mérkőzések
Meccsek
27.10.26
Ligue 2Moknine
Union Ksour Essef
-
-
2
6
-
-
2
2
1
2
0
2
1
0
-
-
2
6
-
-
2
2
V
19.10.26
Ligue 2Kalaa Sport
Moknine
-
-
3
4
-
-
1
2
3
0
3
0
0
0
-
-
3
4
-
-
1
2
V
11.10.26
Ligue 2Moknine
Jendouba Sport
-
-
-
-
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
0
0
V
04.10.26
Ligue 2Stade Gabesien
Moknine
-
-
6
6
-
-
2
2
0
0
0
0
0
0
-
-
6
6
-
-
2
2
D
27.09.26
Ligue 2Moknine
Cs Redeyef
-
-
4
3
-
-
3
4
0
3
0
2
0
1
-
-
4
3
-
-
3
4
V
12.05.26
Ligue 2Moknine
Ariana
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
D
02.05.26
Ligue 2Jendouba Sport
Moknine
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
28.04.26
Ligue 2Moknine
Union Ksour Essef
-
-
1
2
-
-
2
1
2
1
1
1
1
0
-
-
1
2
-
-
2
1
GY
19.04.26
Ligue 2Cs Redeyef
Moknine
-
-
-
-
-
-
-
-
2
3
0
1
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
Meccsek
27.10.26
Ligue 2JS Kairouanaise
1
Gafsa
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
V
19.10.26
Ligue 2Gafsa
CO Medenine
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
11.10.26
Ligue 2Olympique du Kef
Gafsa
-
-
-
-
-
-
-
-
3
2
1
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
V
04.10.26
Ligue 2Korba
1
Gafsa
1
-
-
8
5
-
-
1
1
3
0
2
0
1
0
-
-
8
5
-
-
1
1
V
27.09.26
Ligue 2Gafsa
Kasserine
-
-
1
1
-
-
0
0
1
2
0
2
1
0
-
-
1
1
-
-
0
0
V
12.05.26
Ligue 2Gafsa
EO Sidi Bouzid
-
-
-
-
-
-
-
-
5
2
3
1
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
02.05.26
Ligue 2Ariana
Gafsa
-
-
6
2
-
-
2
1
1
1
1
0
0
1
-
-
6
2
-
-
2
1
D
28.04.26
Ligue 2Gafsa
Jendouba Sport
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
GY
19.04.26
Ligue 2Union Ksour Essef
Gafsa
-
-
4
1
-
-
0
2
4
2
1
1
3
1
-
-
4
1
-
-
0
2
V
A mérkőzés eredményei
2 Győzelmek
2 Döntetlen
6 Vereségek
20%
20%
60%
1 idő
2 idő
10%
20%
50%
50%
40%
Vereségek
30%
·10 mérkőzés ·Gafsa
4 Győzelmek
1 Döntetlen
5 Vereségek
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
30%
50%
40%
10%
30%
Vereségek
40%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
Gól nélküli vereségek
2
Fordításos győzelmek
0
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
8
16
2
Gólok az 1. Félidőben7
6
Gólok a 2. Félidőben9
-
Első pontszerzés5
5
Nem szerzett gólt2
Moknine
0%
0
25%
2
0%
0
13%
1
25%
2
25%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gafsa
6%
1
19%
3
19%
3
0%
0
19%
3
38%
6
16
16
9
Gólok az 1. Félidőben8
7
Gólok a 2. Félidőben8
-
Elsőként kapott gólt5
1
Kapott gól nélkül3
Moknine
13%
2
19%
3
31%
5
13%
2
19%
3
25%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Gafsa
0%
0
19%
3
44%
7
13%
2
44%
7
13%
2
Átlagos gól/meccs
3.2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Gafsa
2.4
Teljes mérkőzés3.2
1.1
1. Félidőben1.5
1.3
2. Félidőben1.7
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
5
50%
5
50%
0.5
8
80%
2
20%
2
20%
8
80%
1.5
4
40%
6
60%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Moknine - Gafsa Mérkőzés statisztikái
Sárga lapok
0
0
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:0
3 egyszer30%
3:0
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
3:2
1 egyszer10%
3
5 egyszer50%
1
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
3 gól
1 gól
2 gól
5 gól
6 gól
3
3 egyszer30%
1
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
6
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Ligue 2
Cs Redeyef
Union Ksour Essef
7 nov
13:30
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
ES Bouchamma
Kasserine
7 nov
13:30
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
US Tataouine
Sportif Msaken
7 nov
13:30
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
Soliman
ES Beni Khalled
7 nov
13:30
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
Agareb
BS Bouhajla
7 nov
13:30
Statisztikák megtekintése
Ligue 2
Em Mahdia
Megrine
7 nov
13:30
Statisztikák megtekintése