Taborsko vs Vysocina Jihlava Tipp 7 november 2025

    🔊Hogyan fogják befolyásolni az időjárási körülmények és a pálya állapota a játékot? Ma találkoznak a Mas Taborsko és a Vysocina Jihlava csapatok. A mérkőzés kezdete 16:00 -kor várható. A National League bajnoki mérkőzést a Sezimovo Usti városban a Stadion Soukenik stadionban rendezik. A csapatok győzelmére vonatkozó oddsokat a fogadóirodák határozták meg és értékeken, ahol a Mas Taborsko csapat a mérkőzés esélyese.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 25 július 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 0:2 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Vysocina Jihlava volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 54% vs 46%-kal;
    • szögletek: 9 vs 4-val;
    • szabálytalanságok: 0 vs 0-val;
    • sárga lapok: 5 vs 4-val;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 2-val.

    📊 Mas Taborsko és Vysocina Jihlava csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 18;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 3, a vendégcsapaté - 9, döntetlenek száma - 6;
    • gólok száma - 17 a 29 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 1.39, a 2. félidőé - 1.17;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.56.

    Egymás elleni statisztikák Taborsko - Vysocina Jihlava

    25%
    5 Győzelem
    30%
    6 Döntetlen
    45%
    9 Győzelem
    Összes mérkőzés
    20
    Átlag gól/mérkőzés
    2.45
    Mindkét csapat szerzett gólt
    55%
    1
    Átlag összesen
    1.45
    2.2
    Sárga lapok
    1.3
    Legutóbbi mérkőzések
    21.08.26
    National League
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    -
    -
    4
    1
    13
    15
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    1
    13
    15
    2
    2
    07.11.25
    National League
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    -
    -
    5
    4
    -
    -
    3
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    4
    -
    -
    3
    1
    25.07.25
    National League
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    -
    -
    9
    4
    0
    0
    5
    4
    0
    2
    0
    1
    0
    1
    -
    -
    9
    4
    0
    0
    5
    4
    10.03.25
    National League
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    0
    0
    7
    4
    0
    0
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    0
    7
    4
    0
    0
    0
    0
    04.08.24
    National League
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    0
    0
    1
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Mas Taborsko Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzésüket a csapat 2025. november 1.-án játszotta a National League keretein belül (hazai csapat - SFC Opava, vendég csapat - Mas Taborsko). A találkozó 2:2 eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Mas Taborsko vs SFC Opava):

    • labdabirtoklás: 55% vs 45%;
    • szögletek: 4 vs 4;
    • sárga lapok: 3 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 5.
    🏆A National League szezon során a Mas Taborsko csapat összesen 15 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 10 győzelem,
    • 2 vereség,
    • 3 döntetlen.

    📈Jelenleg a National League bajnokság középmezőnyében található Mas Taborsko csapat, 67% győzelmi aránnyal és 13% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Mas Taborsko csapat összesen 33 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Mas Taborsko csapat összesen 14 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Mas Taborsko

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    National League
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    Usti Nad Labem
    Usti Nad Labem
    -
    -
    3
    3
    10
    9
    4
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    3
    3
    10
    9
    4
    1
    L
    26.08.26
    Cup
    Admira Prague
    Admira Prague
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    -
    -
    5
    6
    17
    7
    4
    0
    0
    4
    0
    0
    0
    4
    -
    -
    5
    6
    17
    7
    4
    0
    N
    21.08.26
    National League
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    -
    -
    4
    1
    13
    15
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    1
    13
    15
    2
    2
    N
    15.08.26
    National League
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    SFC Opava
    SFC Opava
    1
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    2
    1
    3
    0
    2
    0
    1
    0
    -
    -
    5
    5
    -
    -
    2
    1
    N
    12.08.26
    Cup
    Benesov
    Benesov
    1
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    1
    -
    -
    4
    11
    19
    14
    2
    1
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    11
    19
    14
    2
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Vysocina Jihlava Csapat áttekintése

    A vendégcsapat utolsó hivatalos mérkőzését 2025. október 31.-én játszotta a National League keretében (hazai csapat - Vysocina Jihlava, vendégek - Sparta Prága B). A mérkőzés végeredménye 4:0 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következőképpen alakultak (Vysocina Jihlava vs Sparta Prága B):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 5 vs 1;
    • sárga lapok: 2 vs 1;
    • kapura lövések: 5 vs 1.
    🏆A National League szezon során a Vysocina Jihlava csapat összesen 15 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 4 győzelem,
    • 7 vereség,
    • 4 döntetlen.

    📈Jelenleg a National League bajnokság középmezőnyében található Vysocina Jihlava csapat, 27% győzelmi aránnyal és 47% vereségi aránnyal.

    ⚽A Vysocina Jihlava csapat összesen 17 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Vysocina Jihlava csapat összesen 18 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Vysocina Jihlava

    Legutóbbi mérkőzések
    28.08.26
    National League
    Dukla Prague
    Dukla Prague
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    -
    -
    7
    4
    13
    17
    3
    3
    3
    1
    2
    1
    1
    0
    -
    -
    7
    4
    13
    17
    3
    3
    L
    25.08.26
    Cup
    Motorlet Prague
    Motorlet Prague
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    -
    -
    6
    4
    10
    19
    2
    1
    0
    3
    0
    2
    0
    1
    -
    -
    6
    4
    10
    19
    2
    1
    N
    21.08.26
    National League
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    -
    -
    4
    1
    13
    15
    2
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    4
    1
    13
    15
    2
    2
    L
    15.08.26
    National League
    Hanacka Slavia Kromeriz
    Hanacka Slavia Kromeriz
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    2
    2
    0
    4
    0
    2
    0
    2
    -
    -
    3
    4
    -
    -
    2
    2
    N
    12.08.26
    Cup
    Slovan Havlickuv Brod
    Slovan Havlickuv Brod
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    -
    -
    3
    13
    3
    7
    0
    1
    1
    5
    1
    4
    0
    1
    -
    -
    3
    13
    3
    7
    0
    1
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 18;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 1; vendégeknél (idegenben) - 4; döntetlenek száma - 3;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 1.39;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.39 gólt szerez, míg a vendégek 1 gólt.

    Első félidő statisztika: Mas Taborsko (otthon) vs Vysocina Jihlava (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 7 vs 7;
    • győzelmek: 4 (57.14%) vs 2 (28.57%);
    • vereségek: 2 (28.57%) vs 1 (14.29%);
    • döntetlenek: 1 (14.29%) vs 4 (57.14%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.71 vs 0.71;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.57 vs 0.29.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 5 vs 1;
    • vereségek: 3 vs 5;
    • döntetlenek: 2 vs 4;
    • átlagos első félidei gólok száma: 2.4 (szerzett - 1.6, kapott - 0.8) vs 1.1 (szerzett - 0.4, kapott - 0.7).
    Trendek
    • A Mas Taborsko gólt szerzett az első félidőben a 16 utolsó 18 mérkőzésén.
    • A Mas Taborsko gólt szerzett az első félidőben a 13 utolsó 15 mérkőzésén (National League).
    👉Tippek: 1. félidőben, Mas Taborsko szerez gólt (szorzói: 1.79)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 18;
    • hazai győzelmek - 3, vendég győzelmek - 9, döntetlenek - 6.

    Statisztika: Mas Taborsko vs Vysocina Jihlava

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 15 vs 15;
    • győzelmek: 10 vs 4;
    • győzelmi százalék: 67% vs 27%;
    • vereségek: 2 vs 7;
    • döntetlenek: 3 vs 4.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 6 vs 2;
    • vereségek: 1 vs 6;
    • döntetlenek: 3 vs 2.
    Trendek
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a Mas Taborsko (National League).
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (National League).
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén.
    👉Tippek: Vysocina Jihlava Hendikepes (+1,5) (szorzói: 1.37)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 0.94, a vendégek - 1.61;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.56;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 11; a hazai csapat pályáján - 5.

    Statisztikák: Mas Taborsko vs Vysocina Jihlava

    • átlagos összesített a tornán: 3.13 vs 2.33;
    • átlagos gólok száma: 2.2 vs 1.13;
    • átlagos összesített az első félidőben: 1.4 vs 0.6;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.8 vs 0.53;
    • Mas Taborsko: átlagos összesített hazai pályán a tornán 2.14;
    • Vysocina Jihlava: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.29;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 2.5 (otthon - 2) vs 0.8 (idegenben - 0.5).
    Trendek
    • A Mas Taborsko gólt kapott a 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava.
    • A Mas Taborsko gólt kapott a 15 utolsó 16 mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava (National League).
    • A Mas Taborsko gólt kapott minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava (National League).
    👉Tippek: Vysocina Jihlava szerez gólt (szorzói: 1.79)

    Tippekszöglet

    Mas Taborsko: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.13; otthoni pályán - 7.14;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 6.6; otthoni pályán - 8.

    Vysocina Jihlava: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.67, idegenben - 3.71;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 5.7; idegenben - 6.25.
    👉Tippek: Szöglet - Total Felett (11,5) (szorzói: 2.1)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 18;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 11 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 5 alkalommal.

    Statisztika: Mas Taborsko vs Vysocina Jihlava

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 15 vs 15;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 10 vs 5;
    • Mas Taborsko MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 5 (71%);
    • Vysocina Jihlava MG mérkőzéseinek száma idegenben - 3 (43%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 6 vs 2;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Mas Taborsko) - 3 (75%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Vysocina Jihlava) - 1 (25%).
    Trendek
    • A Mas Taborsko gólt szerzett és kapott a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén.
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Igen) (szorzói: 1.82)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén szemben a Mas Taborsko (National League).
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer a 13 utolsó 14 idegenben mérkőzésén.
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer a 11 utolsó 12 idegenben mérkőzésén (National League).
    • A Vysocina Jihlava +1.5 hendikep nyer a 6 utolsó 7 mérkőzésén.

    Vysocina Jihlava Hendikepes (+1,5)
    Közzétett: 2025.11.05., 16:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Mas Taborsko - Vysocina Jihlava

    A Mas Taborsko nem nyert:
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1a 15 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava.
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava (National League).
    Vysocina Jihlava nem fog veszíteni
    +107
    A Mas Taborsko nem vesztett:
    mas-taborskoa 12 utolsó 13 mérkőzésén.
    mas-taborskominden utolsó 10 mérkőzésén (National League).
    mas-taborskoa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén (National League).
    A Vysocina Jihlava nem nyert:
    fc-vysocina-jihlava-1a 8 utolsó 9 mérkőzésén.
    fc-vysocina-jihlava-1a 7 utolsó 8 mérkőzésén (National League).
    Mas Taborsko nem fog veszíteni
    -625
    A Mas Taborsko kevesebb, mint 2.5 gólt szerzett:
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1minden utolsó 18 mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava.
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1minden utolsó 17 mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava (National League).
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1minden utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava (National League).
    mas-taborskoa 21 utolsó 23 otthon mérkőzésén.
    mas-taborskoa 19 utolsó 21 otthon mérkőzésén (National League).
    Mas Taborsko Total gólt Alatt (2,5)
    -278
    A Mas Taborsko gólt kapott:
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1a 16 utolsó 17 mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava.
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1a 15 utolsó 16 mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava (National League).
    mas-taborskofc-vysocina-jihlava-1minden utolsó 7 otthon mérkőzésén szemben a Vysocina Jihlava (National League).
    Vysocina Jihlava szerez gólt
    -127
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Mas Taborsko - Vysocina Jihlava Helyezés a táblázatban

    FNL 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Zbrojovka Brno
    Zbrojovka Brno
    30244262-2276
    2.
    Mas Taborsko
    Mas Taborsko
    30165949-3353
    3.
    SK Artis Brno
    SK Artis Brno
    30157850-3752
    14.
    1.SK Prostejov
    1.SK Prostejov
    306121232-4430
    15.
    Vysocina Jihlava
    Vysocina Jihlava
    30781532-3929
    16.
    Sparta Prága B
    Sparta Prága B
    30741927-5425

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    5 - Győzelem
    2 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 6
    Döntetlen - 1
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 13
    Hiányzik - 12
    +1
    +12
    20 - Eltömődött
    8 - Hiányzik
    5
    Győzelem
    6
    2
    Döntetlen
    1
    3
    Veszítenek
    3
    GK
    13
    Eltömődött
    20
    12
    Hiányzik
    8
    2.5
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.8
    1.3
    Átlagosan elért pontszám
    2
    1.2
    Átlagosan passzoló
    0.8
    2
    Gólszerzés és kontrázás
    4
    69'
    Pontozott minden, min.
    45'
    Minden statisztika