Kashiwa Reysol vs Nagoya Tipp 8 november 2025

    A közelgő J-League 1 mérkőzésen a Kashiwa Reysol otthon fogadja a Nagoya Grampust. A hazaiak remek formában vannak, hiszen az utóbbi öt meccsükből hármat megnyertek, és a tabella második helyén állnak. Céljuk, hogy megszilárdítsák pozíciójukat az élmezőnyben, és folytassák győzelmi sorozatukat hazai pályán, ahol gyakran dominálnak ellenfeleik felett. Eközben a Nagoya a bennmaradásért küzd, és ingadozó teljesítményt nyújt, ami különösen veszélyessé teszi őket ezen az összecsapáson. Mindkét csapat támadó potenciállal rendelkezik, ami látványos futballt ígér, sok helyzettel a kapuk előtt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 29 április 2025-én zajlott, és 1:2-es eredménnyel zárult. Íme az összehasonlító statisztika arról a találkozóról (hazai csapat - Nagoya Grampus):

    • labdabirtoklás: 50% vs 50%;
    • szögletek: 8 vs 2;
    • szabálytalanságok: 8 vs 13;
    • sárga lapok: 0 vs 2;
    • kaput eltaláló lövések: 2 vs 3.

    📊Statisztikai áttekintés a Kashiwa Reysol és a Nagoya Grampus hivatalos mérkőzéseiről:

    • 39 mérkőzést játszottak;
    • hazai győzelmek száma - 11, vendég győzelmek - 20, döntetlenek - 8;
    • gólok száma - 40 a 54 ellenében;
    • első félidő átlagos gólösszege - 0.92, második félidőé - 1.49;
    • mérkőzésenkénti átlagos gólszám - 2.41.

    Egymás elleni statisztikák Kashiwa Reysol - Nagoya

    30%
    12 Győzelem
    20%
    8 Döntetlen
    50%
    20 Győzelem
    Összes mérkőzés
    40
    Átlag gól/mérkőzés
    2.38
    Mindkét csapat szerzett gólt
    45%
    1.02
    Átlagos gólszám
    1.35
    1.13
    Sárga lapok
    1.05
    Legutóbbi mérkőzések
    08.11.25
    J1 League
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    0.42
    0.77
    9
    3
    10
    10
    0
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.42
    0.77
    9
    3
    10
    10
    0
    1
    29.04.25
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    0.67
    0.91
    8
    2
    8
    13
    0
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.67
    0.91
    8
    2
    8
    13
    0
    2
    14.07.24
    J1 League
    Nagoya Grampus
    Nagoya Grampus
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    -
    -
    7
    3
    6
    9
    1
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    7
    3
    6
    9
    1
    2
    09.06.24
    J. League Cup
    Nagoya Grampus
    Nagoya Grampus
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    0
    1
    0
    0
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    05.06.24
    J. League Cup
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    Nagoya Grampus
    Nagoya Grampus
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    1
    1
    0
    1
    1
    0
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    1
    1
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Kashiwa Reysol Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat -án játszotta a Japán Ligakupa keretében (hazai pályán a Kashiwa Reysol, vendégként a Sanfrecce Hiroshima). A mérkőzés végeredménye 1:3 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők voltak (Kashiwa Reysol vs Sanfrecce Hiroshima):

    • labdabirtoklás: 54% vs 46%;
    • szögletek: 1 vs 1;
    • szabálytalanságok: 4 vs 9;
    • sárga lapok: 0 vs 1;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 8.

    A Kashiwa Reysol remek formában van, és a bajnokságban a második helyen állnak. A hazai csapat nemrég vereséget szenvedett, de előtte zsinórban három győzelmet arattak. Otthoni statisztikájuk lenyűgöző: az utolsó 9 hazai mérkőzésükből 8-at megnyernek. Azonban szinte minden Nagoya elleni összecsapáson gólt kapnak - 16-ból 15 alkalommal. Játékstílusuk a magabiztos védekezésre és a gyors támadásokra épül, ami lehetővé teszi számukra, hogy átlagosan 1,57 gólt szerezzenek meccsenként, miközben kevés gólt kapnak.

    A mérkőzés eredményei: Kashiwa Reysol

    Legutóbbi mérkőzések
    09.10.26
    J1 League
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    Vissel Kobe
    Vissel Kobe
    1.83
    2
    4
    2
    10
    7
    1
    0
    4
    2
    1
    0
    3
    2
    1.83
    2
    4
    2
    10
    7
    1
    0
    GY
    03.10.26
    J. League Cup
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    Gamba Oszaka
    Gamba Oszaka
    -
    -
    5
    6
    6
    7
    0
    2
    5
    4
    1
    1
    2
    2
    2
    1
    -
    -
    5
    6
    6
    7
    0
    2
    GY
    23.09.26
    Emperor Cup
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    Imabari
    Imabari
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    1
    1
    4
    0
    2
    0
    2
    0
    -
    -
    6
    2
    -
    -
    1
    1
    GY
    20.09.26
    J1 League
    Machida Zelvia
    Machida Zelvia
    1
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    0.92
    2.27
    1
    8
    10
    14
    0
    3
    2
    4
    1
    0
    1
    4
    0.92
    2.27
    1
    8
    10
    14
    0
    3
    GY
    16.09.26
    AFC Champions League
    Jeonbuk Hyundai Motors
    Jeonbuk Hyundai Motors
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    -
    -
    0
    6
    9
    8
    3
    1
    2
    1
    0
    1
    2
    0
    -
    -
    0
    6
    9
    8
    3
    1
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Nagoya Grampus Eight Csapat áttekintése

    Az utolsó hivatalos mérkőzésüket a vendégek -án játszották a J1 Liga keretében (hazai csapat - Nagoya Grampus, vendégek - Gamba Osaka). A mérkőzés 0:2-es eredménnyel zárult.

    A mérkőzés statisztikája a következő (Nagoya Grampus vs Gamba Osaka):

    • labdabirtoklás: 32% vs 68%;
    • szögletek: 4 vs 8;
    • szabálytalanságok: 8 vs 17;
    • kaput eltaláló lövések: 3 vs 6.

    A Nagoya Grampus jelenleg nehéz időket él át - a klub a J1 League 16. helyén áll, ami a kiesés szélére sodorja őket. A közelmúltbeli eredmények nem túl biztatóak: az utolsó 5 mérkőzésükből mindössze 1 győzelmet arattak, ami a csapat ingadozó teljesítményét mutatja. A legutóbbi egymás elleni találkozón 1-2-es vereséget szenvedtek, és az összesített forma is ingatag, hiszen az elmúlt 5 mérkőzésen 2 vereséget és 1 döntetlent könyvelhettek el. A vendégek játéka a kontratámadásokra épül, igyekezve kihasználni az ellenfél hibáit.

    A mérkőzés eredményei: Nagoya Grampus Eight

    Legutóbbi mérkőzések
    11.10.26
    J1 League
    Kawasaki Frontale
    Kawasaki Frontale
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    0.77
    1.24
    4
    6
    16
    11
    1
    2
    1
    2
    1
    1
    0
    1
    0.77
    1.24
    4
    6
    16
    11
    1
    2
    GY
    29.09.26
    J. League Cup
    Giravanz Kitakyushu
    Giravanz Kitakyushu
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    -
    -
    2
    8
    14
    4
    1
    0
    1
    3
    0
    2
    1
    1
    -
    -
    2
    8
    14
    4
    1
    0
    GY
    19.09.26
    J1 League
    Tokyo
    Tokyo
    1
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    0.71
    0.67
    2
    4
    19
    12
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    0.71
    0.67
    2
    4
    19
    12
    2
    1
    V
    12.09.26
    J1 League
    V-Varen Nagaszaki
    V-Varen Nagaszaki
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    1.99
    0.81
    3
    4
    17
    13
    1
    1
    2
    0
    1
    0
    1
    0
    1.99
    0.81
    3
    4
    17
    13
    1
    1
    V
    06.09.26
    J1 League
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    Machida Zelvia
    Machida Zelvia
    1.09
    2.82
    6
    2
    12
    14
    2
    1
    1
    3
    0
    1
    1
    2
    1.09
    2.82
    6
    2
    12
    14
    2
    1
    V
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Friss hírek

    Kashiwa Reysol

    A Kashiwa Reysol komoly személyzeti problémákkal küzd: a védekező középpályás, Kohei Tezuka kénytelen kihagyni a szezon hátralévő részét az elülső keresztszalag szakadása miatt. Hasonló sérüléssel van a kispadon a középpályás Koki Kumasaka is.

    Kimenetel Előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 39;
    • hazai győzelmek - 11, vendég győzelmek - 20, döntetlenek - 8.

    Statisztika: Kashiwa Reysol vs Nagoya Grampus

    • játszott mérkőzések a bajnokságban: 35 vs 35;
    • győzelmek: 18 vs 10;
    • győzelmi arány: 51% vs 29%;
    • vereségek: 5 vs 15;
    • döntetlenek: 12 vs 10.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 4 vs 3;
    • vereségek: 2 vs 4;
    • döntetlenek: 4 vs 3.
    Trendek
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer idegenben az utolsó 8 egymás elleni találkozóból 7 alkalommal.
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer idegenben az utolsó 13 mérkőzésből 12 alkalommal.
    • Nagoya Grampus +1.5 hendikeppel nyer idegenben az utolsó 11 mérkőzésből 10 alkalommal (J-League 1).
    👉Előrejelzés: Nagoya Grampus Eight Hendikepes (+1,5)(odds: 1.39)

    Gólösszeg Előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • a mai hazai csapat átlagosan - 1.03, a vendégek - 1.38 gólt szereznek;
    • átlagos gólösszeg az egymás elleni mérkőzéseken - 2.41;
    • mindkét csapat betalált: összesen - 18 alkalommal; hazai pályán - 7 alkalommal.

    Statisztika: Kashiwa Reysol vs Nagoya Grampus

    • átlagos gólösszeg a bajnokságban: 2.51 vs 2.69;
    • átlagos szerzett gólok száma: 1.57 vs 1.2;
    • átlagos gólösszeg az első félidőben: 0.66 vs 0.46;
    • átlagos gólösszeg a második félidőben: 0.91 vs 0.74;
    • Kashiwa Reysol: átlagos gólösszeg hazai pályán a bajnokságban - 1.47;
    • Nagoya Grampus: átlagos gólösszeg idegenben a bajnokságban - 0.94;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos gólösszeg): 1.9 (otthon - 1.6) vs 1.4 (idegenben - 1).
    Trendek
    • Kashiwa Reysol kap gólt otthon az utolsó 16 egymás elleni találkozóból 15 alkalommal.
    • Kashiwa Reysol kap gólt otthon zsinórban az utolsó 14 egymás elleni mérkőzésen (J-League 1).
    • Kashiwa Reysol kap gólt az utolsó 13 egymás elleni találkozóból 12 alkalommal.
    • Kashiwa Reysol kap gólt zsinórban az utolsó 10 egymás elleni mérkőzésen (J-League 1).
    👉Előrejelzés: Nagoya Grampus Eight szerez gólt(odds: 1.56)

    Szögletek Előrejelzés

    Kashiwa Reysol: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletszám a bajnokságban - 5.37; hazai pályán - 5.76;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletszám - 5.3; hazai pályán - 4.4.

    Nagoya Grampus: Statisztika

    • szezon: átlagos szögletszám a bajnokságban - 4.17, idegenben - 3.88;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos szögletszám - 3.7; idegenben - 4.33.
    👉Előrejelzés: Szöglet - Total Alatt (9,5)

    Kártyák Előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések

    • átlagos sárga lapok száma az egymás elleni mérkőzéseken - 2.3 (1.15 hazai és 1.15 vendég);
    • átlagos sárga lapok száma hazai pályán - 2 (1 hazai és 1 vendég).

    Kashiwa Reysol: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok száma a bajnokságban - 1.23; hazai pályán - 1.12;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok száma - 0.8; hazai pályán - 0.6.

    Nagoya Grampus: Statisztika

    • szezon: átlagos sárga lapok száma a bajnokságban - 1.23, idegenben - 1.47;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos sárga lapok száma - 1; idegenben - 1.67.
    👉Előrejelzés: LC Total Alatt (2,5)

    Mindkét Csapat Gólt Szerez Előrejelzés

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összecsapások száma - 39;
    • mindkét csapat betalált összesen - 18 alkalommal;
    • hazai pályán - 7 alkalommal.

    Statisztika: Kashiwa Reysol vs Nagoya Grampus

    • bajnoki mérkőzések száma: 35 vs 35;
    • szezonbeli mérkőzések száma, ahol mindkét csapat gólt szerzett (továbbiakban - BTTS): 17 vs 22;
    • Kashiwa Reysol BTTS hazai pályán - 8 (47%);
    • Nagoya Grampus BTTS idegenben - 10 (59%).

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • BTTS mérkőzések száma: 5 vs 6;
    • Kashiwa Reysol BTTS hazai pályán - 2 (40%);
    • Nagoya Grampus BTTS idegenben - 1 (33%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt: (Igen)(odds: 1.83)

    ⭐ A szerkesztőség előrejelzése

    Figyelembe véve mindkét csapat jelenlegi formáját és statisztikáit, a mérkőzés ígéretesnek tűnik. A Kashiwa Reysol otthon magabiztos játékot mutat, és ritkán veszít hazai pályán, hiszen az utolsó 9 hazai mérkőzéséből 8-at megnyert. Azonban gyenge pontjuk a védekezés a Nagoya Grampus ellen, mivel a legtöbb egymás elleni találkozón kapnak gólt. Másrészt, a Nagoya a bennmaradásért küzd és stabil eredményekre törekszik, ami kiszámíthatatlanná teszi őket ellenfélként. A trendek azt mutatják, hogy nagy esély van arra, hogy a hazaiak kevesebb mint 1,5 gólt szereznek ezen a mérkőzésen, figyelembe véve a korábbi találkozókat a Nagoyával. Ezért a leginkább megalapozott tét az Kashiwa Reysol egyéni gólok száma kevesebb mint 2.

    Kashiwa Reysol Total gólt Alatt (2)
    Tényező-196
    Közzétett: 2025.11.06., 17:37

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Eight

    A Kashiwa Reysol vesztett:
    kashiwa-reysol-1nagoya-grampusminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    Nagoya Grampus Eight Győzelem
    Bovada
    +525
    A Kashiwa Reysol nyert:
    kashiwa-reysol-1a 8 utolsó 9 otthon mérkőzésén.
    kashiwa-reysol-1a 6 utolsó 7 otthon mérkőzésén (J1 League).
    Kashiwa Reysol Győzelem
    Bovada
    -182
    A Kashiwa Reysol nem nyert:
    kashiwa-reysol-1nagoya-grampusa 9 utolsó 10 mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    kashiwa-reysol-1nagoya-grampusa 7 utolsó 8 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus.
    kashiwa-reysol-1nagoya-grampusminden utolsó 6 otthon mérkőzésén szemben a Nagoya Grampus (J1 League).
    Nagoya Grampus Eight nem fog veszíteni
    Everygame
    +135
    A Kashiwa Reysol nem vesztett:
    kashiwa-reysol-1a 13 utolsó 14 otthon mérkőzésén (J1 League).
    kashiwa-reysol-1minden utolsó 10 otthon mérkőzésén.
    kashiwa-reysol-1minden utolsó 9 mérkőzésén (J1 League).
    Kashiwa Reysol nem fog veszíteni
    Everygame
    -769
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Kashiwa Reysol - Nagoya Grampus Eight Helyezés a táblázatban

    J.League 2025
    MGYDVGPForma
    1.
    Kashima Antlers
    Kashima Antlers
    38237858-3176
    2.
    Kashiwa Reysol
    Kashiwa Reysol
    382112560-3475
    3.
    Kiotó Sanga
    Kiotó Sanga
    381911862-4068
    15.
    Yokohama Marinos
    Yokohama Marinos
    381271946-4743
    16.
    Nagoya Grampus Eight
    Nagoya Grampus Eight
    3811101744-5643
    17.
    Tokio Verdy
    Tokio Verdy
    3811101723-4143

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 mérkőzés
    7 - Győzelem
    0 - Döntetlen
    3 - Veszítenek
    Győzelem - 4
    Döntetlen - 0
    Veszítenek - 6
    10 mérkőzés
    Eltömődött - 24
    Hiányzik - 17
    +7
    -5
    13 - Eltömődött
    18 - Hiányzik
    7
    Győzelem
    4
    0
    Döntetlen
    0
    3
    Veszítenek
    6
    Gólkülönbség
    24
    Eltömődött
    13
    17
    Hiányzik
    18
    4.1
    Meccsenként átlagolt gólok
    3.1
    2.4
    Átlagosan elért pontszám
    1.3
    1.7
    Átlagosan passzoló
    1.8
    6
    Gólszerzés és kontrázás
    7
    39'
    Pontozott minden, min.
    69'
    Minden statisztika