Watford vs Preston H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Watford
11 mérkőzés
Preston North End
3 Győzelem
5 Döntetlen
3 Győzelem
27%
45%
27%
1. Félidőben
1 Győzelem
7 Döntetlen
3 Győzelem
9%
64%
27%
2. Félidőben
4 Győzelem
6 Döntetlen
1 Győzelem
36%
55%
9%
Célok
Összes gól
25
14
11
Meccs végeredmény
5
További - 45%
6
55% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.27
1.27
1
Átlagos idő egy gólra
39'
70'
90'
Watford
1
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
1
0-15'
4
16-30'
0
31-45'
HT
7
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
3
46-60'
3
61-75'
0
76-90'
Preston North End
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 35
3.18
13
22
Piros lapok
Összesen: 1
0.09
1
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


WatfordAnglia
Preston North EndAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Watford - Preston North End Utolsó mérkőzések
Meccsek
25.08.26
EFL CupWatford
Peterborough United
1.51
3.02
2
2
7
9
0
1
1
5
0
2
1
3
1.51
3.02
2
2
7
9
0
1
L
22.08.26
ChampionshipWrexham
Watford
1.83
0.55
10
3
13
11
2
0
1
1
1
1
0
0
1.83
0.55
10
3
13
11
2
0
S
16.08.26
ChampionshipWatford
Southampton
1.23
1.58
4
8
12
9
6
3
2
1
2
0
0
1
1.23
1.58
4
8
12
9
6
3
N
08.08.26
EFL CupWatford
Crawley Town
4.17
0.89
12
1
11
13
2
3
1
0
0
0
1
0
4.17
0.89
12
1
11
13
2
3
N
29.07.26
Club Friendly GamesWatford
Fiorentina
-
-
5
5
12
6
1
0
0
1
0
1
0
0
-
-
5
5
12
6
1
0
L
25.07.26
Club Friendly GamesWatford
Hansa Rostock
-
-
10
4
14
10
2
1
3
0
2
0
1
0
-
-
10
4
14
10
2
1
N
14.07.26
Club Friendly GamesBarnet LK
Watford
-
-
4
2
-
-
0
0
2
2
1
1
1
1
-
-
4
2
-
-
0
0
S
Meccsek
26.08.26
EFL CupPreston North End
Everton
0.43
3.37
3
5
3
6
0
0
0
4
0
1
0
3
0.43
3.37
3
5
3
6
0
0
L
22.08.26
ChampionshipPreston North End
Wolverhampton Wanderers
0.75
1.59
5
4
11
10
4
1
1
3
0
1
1
2
0.75
1.59
5
4
11
10
4
1
L
15.08.26
ChampionshipBolton Wanderers
Preston North End
0.77
1.1
5
2
12
11
2
3
2
1
2
0
0
1
0.77
1.1
5
2
12
11
2
3
L
08.08.26
EFL CupPreston North End
1
Huddersfield Town
0.88
0.84
7
6
11
16
3
2
1
1
0
1
1
0
4
3
0.88
0.84
7
6
11
16
3
2
N
01.08.26
Club Friendly GamesStockport County
Preston North End
-
-
4
3
-
-
0
0
1
0
0
0
1
0
-
-
4
3
-
-
0
0
L
29.07.26
Club Friendly GamesBradford City
Preston North End
-
-
3
6
13
9
2
0
3
2
1
0
2
2
-
-
3
6
13
9
2
0
L
25.07.26
Club Friendly GamesMarine
Preston North End
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
1
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
2 Döntetlen
6 Legyőzi
20%
20%
60%
1 idő
2 idő
10%
10%
30%
40%
60%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Preston North End
3 Győzelem
0 Döntetlen
7 Veszítenek
30%
70%
1 idő
2 idő
20%
20%
10%
10%
70%
Legyőzi
70%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
7
11
4
Gólok az 1. Félidőben5
3
Gólok a 2. Félidőben6
4
Első pontszerzés2
4
Nem szerzett pontot2
Watford
29%
2
29%
2
0%
0
14%
1
14%
1
14%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Preston North End
18%
2
27%
3
0%
0
18%
2
0%
0
36%
4
23
22
13
Gólok az 1. Félidőben9
10
Gólok a 2. Félidőben13
6
Elhibázott első8
1
Nem hagyta ki0
Watford
17%
4
26%
6
17%
4
26%
6
13%
3
9%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Preston North End
27%
6
23%
5
5%
1
18%
4
18%
4
32%
7
Átlagos gól/mérkőzés
3.3
Mindkét csapat szerzett gólt
5
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Preston North End
3
Teljes mérkőzés3.3
1.7
1. Félidőben1.4
1.3
2. Félidőben1.9
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
8
80%
2
20%
1
10%
9
90%
1.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Watford - Preston North End Mérkőzés statisztikái
Watford
Preston North End
45.6%
42.3%
Faulok
115
99
Sarok
37
47
Les
20
18
Sárga lapok
25
24
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
1:0
2 egyszer20%
1:1
2 egyszer20%
0:4
1 egyszer10%
1:5
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
1:3
3 egyszer30%
2:1
3 egyszer30%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
4
1 egyszer10%
2
3 egyszer30%
1
2 egyszer20%
6
2 egyszer20%
3 célok
4 célok
2 célok
1 cél
6 célok
3
3 egyszer30%
4
4 egyszer40%
2
1 egyszer10%
1
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Bajnokság
Birmingham City
Wolverhampton Wanderers
6 sze
11:00
Statisztikák megtekintése
MLS Next Pro
MINNESOTA United B
Colorado Rapids 2
6 sze
00:00
Statisztikák megtekintése
Tercera Division
Cartagena B
Union Molinense CF 2020
6 sze
08:30
Statisztikák megtekintése
Ekstraklasa
Cracovia Krakkó
Gornik Zabrze
6 sze
12:45
Statisztikák megtekintése
Pro League
Chador Malu Yazd
Shams Azar Qazvin
6 sze
15:30
Statisztikák megtekintése
Segunda División
Castellon
Albacete Balompie
6 sze
16:30
Statisztikák megtekintése