Blackburn vs Sheffield United H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Blackburn Rovers
21 mérkőzés
Sheffield United
6 Győzelem
4 Döntetlen
11 Győzelem
29%
19%
52%
Célok
Összes gól
55
24
31
Meccs végeredmény
12
További - 57%
9
43% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.62
1.14
1.48
Átlagos idő egy gólra
34'
78'
61'
Blackburn Rovers
2
0-15'
2
16-30'
4
31-45'
1
0-15'
4
16-30'
3
31-45'
HT
4
46-60'
2
61-75'
1
76-90'
3
46-60'
5
61-75'
9
76-90'
Sheffield United
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 53
2.52
20
33
Piros lapok
Összesen: 4
0.19
2
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Blackburn RoversAnglia
Sheffield UnitedAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Blackburn Rovers - Sheffield United Utolsó mérkőzések
Meccsek
25.08.26
EFL CupBlackburn Rovers
Sheffield United
0.7
2.1
6
4
12
9
0
0
1
2
0
1
1
1
0.7
2.1
6
4
12
9
0
0
L
22.08.26
ChampionshipBlackburn Rovers
Middlesbrough
0.94
1.57
2
10
9
10
4
1
2
1
0
1
2
0
0.94
1.57
2
10
9
10
4
1
N
14.08.26
ChampionshipWolverhampton Wanderers
Blackburn Rovers
1.79
0.79
5
5
10
16
1
3
2
2
1
1
1
1
1.79
0.79
5
5
10
16
1
3
S
08.08.26
EFL CupBurton Albion
Blackburn Rovers
1.59
3.11
6
9
12
14
2
1
1
2
1
0
0
2
1.59
3.11
6
9
12
14
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesHuddersfield Town
Blackburn Rovers
-
-
6
8
17
12
0
0
1
1
1
0
0
1
-
-
6
8
17
12
0
0
S
25.07.26
Club Friendly GamesStrasbourg Alsace
Blackburn Rovers
-
-
-
-
-
-
-
-
0
2
0
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.07.26
Club Friendly GamesNottingham Forest
Blackburn Rovers
-
-
1
4
11
16
0
0
3
0
1
0
2
0
-
-
1
4
11
16
0
0
L
Meccsek
25.08.26
EFL CupBlackburn Rovers
Sheffield United
0.7
2.1
6
4
12
9
0
0
1
2
0
1
1
1
0.7
2.1
6
4
12
9
0
0
N
22.08.26
ChampionshipSwansea City
Sheffield United
0.67
1.82
6
3
14
10
2
2
0
0
0
0
0
0
0.67
1.82
6
3
14
10
2
2
S
15.08.26
ChampionshipSheffield United
Birmingham City
0.42
0.83
2
8
12
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0.42
0.83
2
8
12
12
0
0
S
09.08.26
EFL CupMansfield Town
Sheffield United
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
0
3
0
1
0
2
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesBochum
Sheffield United
-
-
6
3
16
15
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
6
3
16
15
1
2
S
25.07.26
Club Friendly GamesRotherham United
Sheffield United
-
-
1
13
10
5
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
1
13
10
5
0
0
N
21.07.26
Club Friendly GamesSheffield United
Huddersfield Town
-
-
1
2
7
12
0
0
3
1
0
1
3
0
-
-
1
2
7
12
0
0
N
A mérkőzés eredményei
3 Győzelem
3 Döntetlen
4 Legyőzi
30%
30%
40%
1 idő
2 idő
10%
30%
50%
40%
40%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Sheffield United
4 Győzelem
3 Döntetlen
3 Veszítenek
40%
30%
30%
1 idő
2 idő
20%
50%
40%
40%
40%
Legyőzi
10%
Száraz győzelmek
1
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
13
16
4
Gólok az 1. Félidőben6
9
Gólok a 2. Félidőben10
3
Első pontszerzés2
2
Nem szerzett pontot2
Blackburn Rovers
8%
1
8%
1
15%
2
54%
7
0%
0
15%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sheffield United
25%
4
13%
2
0%
0
6%
1
31%
5
25%
4
13
15
6
Gólok az 1. Félidőben11
7
Gólok a 2. Félidőben4
6
Elhibázott első6
1
Nem hagyta ki3
Blackburn Rovers
31%
4
31%
4
15%
2
31%
4
8%
1
46%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sheffield United
60%
9
13%
2
27%
4
7%
1
33%
5
20%
3
Átlagos gól/mérkőzés
3.1
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
8
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Sheffield United
2.6
Teljes mérkőzés3.1
1
1. Félidőben1.7
1.6
2. Félidőben1.4
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
4
40%
6
60%
1.5
6
60%
4
40%
1
10%
9
90%
2.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Blackburn Rovers - Sheffield United Mérkőzés statisztikái
Blackburn Rovers
Sheffield United
48.2%
49.4%
Faulok
112
103
Sarok
59
42
Les
22
27
Sárga lapok
25
12
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
1:2
3 egyszer30%
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
1:2
2 egyszer20%
1:3
2 egyszer20%
0:3
1 egyszer10%
2:2
1 egyszer10%
3
5 egyszer50%
4
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
3 célok
4 célok
5 célok
1 cél
2 célok
3
3 egyszer30%
4
3 egyszer30%
5
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Bajnokság
Birmingham City
Wolverhampton Wanderers
6 sze
11:00
Statisztikák megtekintése
National League
Viktoria Zizkov
Marila Pribram
6 sze
08:15
Statisztikák megtekintése
Spanish U19 League
Cadiz U19
Sevilla U19
6 sze
10:00
Statisztikák megtekintése
Super League
Ekhaya FC
Karonga United
6 sze
12:30
Statisztikák megtekintése
Championnat National U19
Metz U19
Olympique Lyon U19
6 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Offenbacher FC Kickers 1901
Steinbach Haiger
8 sze
17:00
Statisztikák megtekintése