Mansfield vs Sheffield United H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Mansfield Town
3 mérkőzés
Sheffield United
1 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
1. Félidőben
1 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
33%
33%
33%
2. Félidőben
0 Győzelem
1 Döntetlen
2 Győzelem
33%
67%
21.07.18
Club Friendly GamesMansfield Town
Sheffield United
-
-
-
-
-
-
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
13.08.14
FLCSheffield United
Mansfield Town
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
Célok
Összes gól
13
5
8
Meccs végeredmény
3
További - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
4.33
1.67
2.67
Átlagos idő egy gólra
20'
54'
33'
Mansfield Town
1
0-15'
0
16-30'
1
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
HT
3
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
3
61-75'
2
76-90'
Sheffield United
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 9
3
6
3
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Mansfield TownAnglia
Sheffield UnitedAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Mansfield Town - Sheffield United Utolsó mérkőzések
Meccsek
19.08.26
Football League TrophyMansfield Town
Manchester City U21
2.39
1.56
9
4
15
7
1
1
1
4
0
3
1
1
2.39
1.56
9
4
15
7
1
1
L
15.08.26
League OneMansfield Town
Doncaster Rovers
1.17
0.98
7
1
9
10
2
1
2
1
1
0
1
1
1.17
0.98
7
1
9
10
2
1
N
09.08.26
EFL CupMansfield Town
Sheffield United
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
0
3
0
1
0
2
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
L
31.07.26
Club Friendly GamesMansfield Town
Derby County
-
-
17
3
-
-
0
0
1
3
1
1
0
2
-
-
17
3
-
-
0
0
L
28.07.26
Club Friendly GamesAlfreton Town
Mansfield Town
-
-
6
3
-
-
0
0
0
4
0
2
0
2
-
-
6
3
-
-
0
0
N
18.07.26
Club Friendly GamesBarrow
Mansfield Town
-
-
-
-
-
-
-
-
4
3
0
2
4
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
14.07.26
Club Friendly GamesWoodford United
Mansfield Town
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
2
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
02.05.26
League OneMansfield Town
Cardiff City
1.48
1.6
6
8
14
7
2
1
5
4
3
0
2
4
1.48
1.6
6
8
14
7
2
1
N
Meccsek
15.08.26
ChampionshipSheffield United
Birmingham City
0.42
0.83
2
8
12
12
0
0
0
0
0
0
0
0
0.42
0.83
2
8
12
12
0
0
S
09.08.26
EFL CupMansfield Town
Sheffield United
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
0
3
0
1
0
2
0.31
2.34
5
3
15
13
2
1
N
01.08.26
Club Friendly GamesBochum
Sheffield United
-
-
6
3
16
15
1
2
0
0
0
0
0
0
-
-
6
3
16
15
1
2
S
25.07.26
Club Friendly GamesRotherham United
Sheffield United
-
-
1
13
10
5
0
0
0
2
0
1
0
1
-
-
1
13
10
5
0
0
N
21.07.26
Club Friendly GamesSheffield United
Huddersfield Town
-
-
1
2
7
12
0
0
3
1
0
1
3
0
-
-
1
2
7
12
0
0
N
17.07.26
Club Friendly GamesLevante
Sheffield United
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
2
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
11.07.26
Club Friendly GamesChesterfield
Sheffield United
-
-
5
8
12
8
1
1
0
0
0
0
0
0
-
-
5
8
12
8
1
1
S
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Legyőzi
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
50%
20%
30%
40%
20%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Sheffield United
5 Győzelem
3 Döntetlen
2 Veszítenek
50%
30%
20%
1 idő
2 idő
20%
60%
40%
40%
40%
Legyőzi
0%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
0
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
21
16
11
Gólok az 1. Félidőben4
10
Gólok a 2. Félidőben12
6
Első pontszerzés3
2
Nem szerzett pontot2
Mansfield Town
10%
2
33%
7
10%
2
19%
4
19%
4
10%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sheffield United
19%
3
6%
1
0%
0
19%
3
25%
4
31%
5
19
11
5
Gólok az 1. Félidőben9
14
Gólok a 2. Félidőben2
3
Elhibázott első5
2
Nem hagyta ki4
Mansfield Town
11%
2
11%
2
16%
3
32%
6
26%
5
37%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Sheffield United
73%
8
18%
2
27%
3
27%
3
27%
3
27%
3
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
56'
Összes gól a mérkőzésen
Sheffield United
4
Teljes mérkőzés2.7
1.6
1. Félidőben1.3
2.4
2. Félidőben1.4
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
7
70%
3
30%
3
30%
7
70%
2.5
1
10%
9
90%
3
30%
7
70%
3.5
0
0%
10
100%
2
20%
8
80%
4.5
0
0%
10
100%
Mansfield Town - Sheffield United Mérkőzés statisztikái
Mansfield Town
Sheffield United
42.1%
50.8%
Faulok
133
96
Sarok
52
50
Les
-
-
Sárga lapok
24
17
Piros lapok
0
0
A mérkőzés eredményei
1:4
2 egyszer20%
2:1
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
0:0
2 egyszer20%
1:2
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
3
3 egyszer30%
4
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
3 célok
4 célok
5 célok
1 cél
2 célok
3
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
2
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Bolivian Copa LFPB
San Antonio Bulo Bulo
Guabiro Montero
31 aug
19:00
Statisztikák megtekintése
1. Lig
Boluspor
Keciorenguecue
1 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
EFL League Two
Cheltenham Town
York City
1 sze
18:45
Statisztikák megtekintése
Coppa Italia Serie C
Union Arzignanochiampo
Dolomiti Bellunesi
2 sze
16:30
Statisztikák megtekintése
UEFA Bajnokok Ligája, nők
Oud-Heverlee Leuven (N)
Czarni Sosnowiec (N)
2 sze
18:00
Statisztikák megtekintése
Brazil Kupa
Santos
Palmeiras
3 sze
00:30
Statisztikák megtekintése