GAK vs Austria Lustenau H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Grazer AK 1902
8 mérkőzés
Austria Lustenau
4 Győzelem
2 Döntetlen
2 Győzelem
50%
25%
25%
1. Félidőben
3 Győzelem
4 Döntetlen
1 Győzelem
38%
50%
13%
2. Félidőben
3 Győzelem
3 Döntetlen
2 Győzelem
38%
38%
25%
26.11.21
Erste LigaLiebherr GAK
Austria Lustenau
-
-
-
-
17
7
-
-
0
0
0
0
0
0
-
-
-
-
17
7
-
-
25.07.21
Erste LigaAustria Lustenau
Liebherr GAK
1
-
-
-
-
14
15
-
-
2
1
1
1
1
0
-
-
-
-
14
15
-
-
12.05.21
Erste LigaLiebherr GAK
Austria Lustenau
-
-
-
-
10
8
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
10
8
-
-
11.12.20
Erste LigaAustria Lustenau
Liebherr GAK
1
-
-
-
-
12
12
-
-
3
1
1
0
2
1
-
-
-
-
12
12
-
-
Gólok
Összes gól
20
12
8
Meccs végeredmény
4
Felett - 50%
4
50% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
2.5
1.5
1
Átlagos idő egy gólra
36'
60'
90'
Grazer AK 1902
2
0-15'
2
16-30'
2
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
4
31-45'
HT
1
46-60'
2
61-75'
3
76-90'
2
46-60'
2
61-75'
0
76-90'
Austria Lustenau
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 28
3.5
12
16
Piros lapok
Összesen: 3
0.38
2
1
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Grazer AK 1902Ausztria
Austria LustenauAusztria

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Grazer AK 1902 - Austria Lustenau Utolsó mérkőzések
Meccsek
18.10.26
BundesligaSturm Graz
Grazer AK 1902
4
0.51
7
2
8
17
2
2
6
1
3
1
3
0
4
0.51
7
2
8
17
2
2
V
10.10.26
BundesligaGrazer AK 1902
Salzburg
1.27
0.9
4
6
14
11
1
2
0
0
0
0
0
0
1.27
0.9
4
6
14
11
1
2
D
30.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekKalsdorf
Grazer AK 1902
-
-
1
7
-
-
2
0
1
5
1
2
0
3
-
-
1
7
-
-
2
0
GY
19.09.26
BundesligaGrazer AK 1902
Austria Wien
0.91
1.08
2
4
12
9
5
3
2
2
1
1
1
1
0.91
1.08
2
4
12
9
5
3
D
12.09.26
BundesligaSCR Altach
Grazer AK 1902
1.26
0.44
6
2
5
21
1
1
1
2
1
2
0
0
1.26
0.44
6
2
5
21
1
1
GY
06.09.26
OFB CupKitzbühel
Grazer AK 1902
-
-
1
10
13
8
2
0
0
2
0
1
0
1
-
-
1
10
13
8
2
0
GY
29.08.26
BundesligaGrazer AK 1902
Wolfsberger
1
1.67
0.16
11
4
14
12
3
3
0
0
0
0
0
0
1.67
0.16
11
4
14
12
3
3
D
Meccsek
17.10.26
BundesligaAustria Lustenau
LASK
0.3
2.86
4
12
13
6
1
1
0
4
0
0
0
4
0.3
2.86
4
12
13
6
1
1
V
11.10.26
BundesligaHartberg
Austria Lustenau
2.71
1.26
5
4
9
11
0
1
4
3
1
2
3
1
2.71
1.26
5
4
9
11
0
1
V
03.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekAustria Lustenau
Schalke 04
-
-
4
5
3
1
0
1
0
1
0
0
0
1
-
-
4
5
3
1
0
1
V
24.09.26
Klubbarátságos mérkőzésekAustria Lustenau
Schwarz Weiss Bregenz
-
-
4
3
-
-
0
2
3
1
0
0
3
1
-
-
4
3
-
-
0
2
GY
19.09.26
BundesligaAustria Lustenau
SCR Altach
0.98
0.79
3
7
14
8
4
1
2
0
2
0
0
0
0.98
0.79
3
7
14
8
4
1
GY
13.09.26
BundesligaAustria Wien
Austria Lustenau
1.68
1.11
6
4
5
7
0
1
2
1
0
0
2
1
1.68
1.11
6
4
5
7
0
1
V
05.09.26
OFB CupLafnitz
Austria Lustenau
-
-
0
8
-
-
1
0
2
6
2
2
0
4
-
-
0
8
-
-
1
0
GY
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Vereségek
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
30%
10%
30%
50%
40%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·Austria Lustenau
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Veszítenek
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
40%
10%
30%
20%
30%
Vereségek
70%
Kapott gól nélküli győzelmek
1
Gól nélküli vereségek
2
Fordításos győzelmek
1
Szándékos vereségek
2
Gól statisztikák
8
18
6
Gólok az 1. Félidőben9
2
Gólok a 2. Félidőben9
5
Első pontszerzés5
5
Nem szerzett gólt2
Grazer AK 1902
63%
5
0%
0
13%
1
13%
1
0%
0
13%
1
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Austria Lustenau
17%
3
11%
2
22%
4
11%
2
17%
3
22%
4
19
29
9
Gólok az 1. Félidőben11
10
Gólok a 2. Félidőben18
3
Elhibázott első5
3
Nem hagyta ki1
Grazer AK 1902
26%
5
16%
3
32%
6
21%
4
26%
5
11%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Austria Lustenau
28%
8
3%
1
24%
7
24%
7
24%
7
41%
12
Átlagos gól/meccs
4.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
4
Átlagos idő egy gólra
50'
Összes gól a mérkőzésen
Austria Lustenau
2.7
Teljes mérkőzés4.7
1.5
1. Félidőben2
1.2
2. Félidőben2.7
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
5
50%
5
50%
0.5
8
80%
2
20%
3
30%
7
70%
1.5
4
40%
6
60%
0
0
10
100%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Grazer AK 1902 - Austria Lustenau Mérkőzés statisztikái
Grazer AK 1902
Austria Lustenau
49.5%
43.8%
Faulok
-
-
Szögletek
53
51
Les
14
14
Sárga lapok
21
21
Piros lapok
0
1
A mérkőzés eredményei
0:0
2 egyszer20%
0:4
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
0:4
2 egyszer20%
5:1
2 egyszer20%
1:1
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
7
1 egyszer10%
4 gól
2 gól
3 gól
7 gól
6 gól
4
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
3
1 egyszer10%
7
1 egyszer10%
6
2 egyszer20%
Más csapatok H2H statisztikái
Liga Premier Serie B
Perolas Negras Rj
Real de Arteaga
3 nov
02:05
Statisztikák megtekintése
U23 Championship
Gil Vicente FC U23
FC Felgueiras U23
3 nov
15:00
Statisztikák megtekintése
Copa del Rey
Anaitasuna
Deportivo Alaves
3 nov
18:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Youth League
Kairat Almaty U19
MTK Budapest U19
4 nov
09:00
Statisztikák megtekintése
U17Európa Bajnokság, nők
Malta U17 (N)
Bosznia-Hercegovina U17 (N)
4 nov
11:30
Statisztikák megtekintése
Serie A
Atletico Paranaense
Vasco da Gama RJ
4 nov
22:30
Statisztikák megtekintése