Kortrijk vs CLUB NXT U23 H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Kortrijk
Kortrijk
2 mérkőzés
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
0 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
50%
50%
Kortrijk
1. Félidőben
CLUB NXT U23
0 Győzelem
2 Döntetlen
0 Győzelem
100%
Kortrijk
2. Félidőben
CLUB NXT U23
0 Győzelem
1 Döntetlen
1 Győzelem
50%
50%
08.08.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
27.01.26
First Division B
Club Brugge Reserve
Club Brugge Reserve
Kortrijk
Kortrijk
-
-
4
4
9
16
3
1
2
0
0
0
2
0
-
-
4
4
9
16
3
1
21.09.25
First Division B
Kortrijk
Kortrijk
Club Brugge Reserve
Club Brugge Reserve
2.51
1.16
8
3
11
14
1
2
1
1
0
0
1
1
2.51
1.16
8
3
11
14
1
2

Célok

Összes gól
4
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
3
Meccs végeredmény
0
További - 0%
2
100% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2
StatisticsChartSlim-left
0.5
StatisticsChartSlim-left
1.5
Átlagos idő egy gólra
45'
StatisticsChartSlim-left
180'
StatisticsChartSlim-left
60'
Kortrijk
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
1
61-75'
0
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
1
76-90'
CLUB NXT U23

Statisztikák a mérkőzésről

Kortrijk
CLUB NXT U23
52.5%
Labdabirtoklás
47.5%
Faulok
Összesen: 50
25
StatisticsChartSlim-left
27
StatisticsChartSlim-left
23
Sarok
Összesen: 19
9.5
StatisticsChartSlim-left
12
StatisticsChartSlim-left
7
Les
Összesen: 9
4.5
StatisticsChartSlim-left
4
StatisticsChartSlim-left
5
Sárga lapok
Összesen: 8
4
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
6
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

KortrijkBelgium
CLUB NXT U23Belgium
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Kortrijk - CLUB NXT U23 Utolsó mérkőzések

Kortrijk
Kortrijk
Meccsek
29.08.26
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
Charleroi
Charleroi
1.32
2.09
6
5
13
10
1
1
1
3
1
1
0
2
1.32
2.09
6
5
13
10
1
1
L
15.08.26
Premier Division
Kortrijk
Kortrijk
Antwerpen
Antwerpen
0.92
0.93
3
10
5
11
1
0
0
3
0
1
0
2
0.92
0.93
3
10
5
11
1
0
L
08.08.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
07.08.26
Premier Division
Club Brugge
Club Brugge
Kortrijk
Kortrijk
3.12
0.65
7
1
6
10
1
1
3
0
1
0
2
0
3.12
0.65
7
1
6
10
1
1
L
01.08.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
Stade Reims
Stade Reims
-
-
6
8
-
-
0
1
1
2
1
1
0
1
-
-
6
8
-
-
0
1
L
31.07.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
Gent Reserve
Gent Reserve
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
25.07.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
Amiens
Amiens
-
-
1
7
10
13
1
1
1
1
1
0
0
1
-
-
1
7
10
13
1
1
S
25.07.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
Royal Knokke
Royal Knokke
-
-
9
3
-
-
1
2
4
1
1
0
3
1
-
-
9
3
-
-
1
2
N
18.07.26
Club Friendly Games
Sporting West Harelbeke
Sporting West Harelbeke
Kortrijk
Kortrijk
-
-
-
-
-
-
-
-
1
0
0
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
18.07.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
Valenciennes
Valenciennes
-
-
-
-
-
-
0
0
1
1
1
0
0
1
-
-
-
-
-
-
0
0
S
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
Meccsek
29.08.26
First Division B
Patro Maasmechelen
Patro Maasmechelen
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
2
1
17
14
1
3
1
2
0
1
1
1
-
-
2
1
17
14
1
3
N
22.08.26
First Division B
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
1
Seraing
Seraing
1
-
-
3
3
13
23
1
2
3
2
1
0
2
2
-
-
3
3
13
23
1
2
N
08.08.26
Club Friendly Games
Kortrijk
Kortrijk
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
24.07.26
Club Friendly Games
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
Oud-Heverlee
Oud-Heverlee
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
3
0
0
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
17.07.26
Club Friendly Games
KSV Oudenaarde
KSV Oudenaarde
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
4
3
-
-
0
0
2
2
0
1
2
1
-
-
4
3
-
-
0
0
S
11.04.26
First Division B
Lommel United
Lommel United
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
5
7
15
7
1
1
0
1
0
0
0
1
-
-
5
7
15
7
1
1
N
04.04.26
First Division B
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
Eupen
Eupen
-
-
6
2
14
18
0
2
0
1
0
1
0
0
-
-
6
2
14
18
0
2
L
21.03.26
First Division B
Gent Reserve
Gent Reserve
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
-
-
9
1
14
10
3
1
3
2
0
0
3
2
-
-
9
1
14
10
3
1
L
14.03.26
First Division B
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
Beveren
Beveren
-
-
3
9
13
11
1
0
2
2
2
0
0
2
-
-
3
9
13
11
1
0
S
10.03.26
First Division B
Genk U23
Genk U23
CLUB NXT U23
CLUB NXT U23
1
-
-
8
5
15
11
2
3
0
0
0
0
0
0
-
-
8
5
15
11
2
3
S
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

KortrijkKortrijk· 10 gyufa
4 Győzelem
1 Döntetlen
5 Legyőzi
40%
10%
50%
1 idő
2 idő
20%
40%
50%
10%
30%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·CLUB NXT U23CLUB NXT U23
3 Győzelem
2 Döntetlen
5 Veszítenek
30%
20%
50%
1 idő
2 idő
30%
10%
30%
60%
40%
Legyőzi
30%
Száraz győzelmek
1
1
Száraz elváltozások
3
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
0
Szándékos vereségek
0
1

Gól statisztikák

14
Eltömődött
13
Eltömődött
4
Gólok az 1. Félidőben
5
10
Gólok a 2. Félidőben
8
4
Első pontszerzés
5
3
Nem szerzett pontot
3
Kortrijk
14%
2
7%
1
7%
1
21%
3
14%
2
36%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
CLUB NXT U23
8%
1
15%
2
15%
2
31%
4
15%
2
15%
2
18
Hiányzik
19
Hiányzik
5
Gólok az 1. Félidőben
6
13
Gólok a 2. Félidőben
13
6
Elhibázott első
4
1
Nem hagyta ki
2
Kortrijk
6%
1
11%
2
11%
2
17%
3
44%
8
22%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
CLUB NXT U23
11%
2
5%
1
26%
5
21%
4
37%
7
42%
8
Átlagos gól/mérkőzés
3.2
3.2
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
6
Átlagos idő egy gólra
64'
69'

Összes gól a mérkőzésen

KortrijkKortrijk
Átlag összesen
CLUB NXT U23CLUB NXT U23
3.2
Teljes mérkőzés
3.2
0.9
1. Félidőben
1.1
2.3
2. Félidőben
2.1

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
7
70%
MiddleLogo
3
30%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
3
30%
MiddleLogo
7
70%
2.5
1
10%
MiddleLogo
9
90%
0
0
MiddleLogo
10
100%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Kortrijk - CLUB NXT U23 Mérkőzés statisztikái

Kortrijk
CLUB NXT U23
48.5%
Labdabirtoklás
52.8%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
109
StatisticsChartSlim-left
118
Sarok
StatisticsChartSlim-left
64
StatisticsChartSlim-left
40
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
13
StatisticsChartSlim-left
12
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
3

A mérkőzés eredményei

Kortrijk
Pontos pontszám
CLUB NXT U23
3:1
3 egyszer
30%
0:3
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:3
1 egyszer
10%
3:2
3 egyszer
30%
0:1
2 egyszer
20%
0:0
1 egyszer
10%
0:5
1 egyszer
10%
1:2
1 egyszer
10%
Kortrijk
A fejek pontos száma
CLUB NXT U23
4
4 egyszer
40%
5
1 egyszer
10%
3
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
2
2 egyszer
20%
4 célok
5 célok
3 célok
1 cél
2 célok
4
1 egyszer
10%
5
4 egyszer
40%
3
2 egyszer
20%
1
2 egyszer
20%