Chaves vs Academico V. Tipp 6 március 2026

    📣Hogyan befolyásolja a korai gól mindkét csapat stratégiáját? Ha megtörténik, érdekes fejleményeket fogunk látni a Chaves és a Academico Viseu csapatok közötti összecsapásban. Ne felejtsük el, hogy a találkozó 18:00 6 március időpontban lesz. A torna mérkőzése a Estadio Municipal Eng. Manuel Branco Teixeira stadionban kerül megrendezésre a Chaves városában. Figyelj a szorzókra - a fogadóirodák arra javasolják a fogadást, hogy a csapat győzelmére és közül válaszd a megfelelőt.

    Személyes találkozók

    Az utolsó hivatalos mérkőzés a csapatok között 25 október 2025 dátumán zajlott, és a végeredmény 1:0 lett. Íme az összehasonlító statisztikák arról az összecsapásról (Academico Viseu volt a hazai csapat):

    • labdabirtoklási arány: 55% vs 45%-kal;
    • szögletek: 3 vs 3-val;
    • szabálytalanságok: 13 vs 14-val;
    • sárga lapok: 4 vs 5-val;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 2-val.

    📊 Chaves és Academico Viseu csapatai közötti hivatalos mérkőzések statisztikai áttekintése:

    • játszott mérkőzések száma - 9;
    • a hazai csapat győzelmeinek száma - 4, a vendégcsapaté - 4, döntetlenek száma - 1;
    • gólok száma - 12 a 7 ellenében;
    • az 1. félidő átlagos gólösszege - 0.78, a 2. félidőé - 1.33;
    • az összesített átlagos gólmennyiség a mérkőzésen - 2.11.

    Egymás elleni statisztikák Chaves - Academico V.

    50%
    5 Győzelem
    10%
    1 Döntetlen
    40%
    4 Győzelem
    Összes mérkőzés
    10
    Átlag gól/mérkőzés
    2
    Mindkét csapat szerzett gólt
    30%
    1.3
    Átlag összesen
    0.7
    2.1
    Sárga lapok
    2.2
    Legutóbbi mérkőzések
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Chaves
    Chaves
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    0
    0
    06.03.26
    Segunda Liga
    Chaves
    Chaves
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    2
    1
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    4
    3
    -
    -
    2
    1
    25.10.25
    Segunda Liga
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    Chaves
    Chaves
    -
    -
    3
    3
    13
    14
    4
    5
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    3
    3
    13
    14
    4
    5
    17.01.25
    Segunda Liga
    Chaves
    Chaves
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    -
    -
    7
    7
    7
    8
    1
    3
    3
    0
    1
    0
    2
    0
    -
    -
    7
    7
    7
    8
    1
    3
    10.08.24
    Segunda Liga
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    Chaves
    Chaves
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    2
    1
    2
    0
    0
    1
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    0
    0
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Chaves Csapat áttekintése

    A legutóbbi hivatalos mérkőzését a csapat 2026. február 28.-án játszotta a Segunda Liga sorozatban (hazai csapat - Vizela, vendégek - Chaves). A mérkőzés végeredménye 3:2 lett.

    A mérkőzés statisztikái a következők (Chaves vs Vizela):

    • labdabirtoklás: 45% vs 55%;
    • szögletek: 4 vs 3;
    • szabálytalanságok: 11 vs 10;
    • sárga lapok: 2 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 6 vs 6.
    🏆A Segunda Liga szezon során a Chaves csapat összesen 24 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 8 győzelem,
    • 10 vereség,
    • 6 döntetlen.

    📈Jelenleg a Segunda Liga bajnokság középmezőnyében található Chaves csapat, 33% győzelmi aránnyal és 42% vereségi aránnyal.

    ⚽️A Chaves csapat összesen 27 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Chaves csapat összesen 24 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Chaves

    Legutóbbi mérkőzések
    30.08.26
    Segunda Liga
    Felgueiras
    Felgueiras
    Chaves
    Chaves
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    3
    4
    2
    1
    1
    0
    1
    1
    -
    -
    3
    3
    -
    -
    3
    4
    L
    23.08.26
    Segunda Liga
    Chaves
    Chaves
    AVS Futebol Sad
    AVS Futebol Sad
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    -
    -
    3
    1
    13
    12
    3
    3
    S
    15.08.26
    Segunda Liga
    Sporting (B)
    Sporting (B)
    Chaves
    Chaves
    -
    -
    2
    4
    12
    19
    4
    3
    1
    0
    0
    0
    1
    0
    -
    -
    2
    4
    12
    19
    4
    3
    L
    08.08.26
    Segunda Liga
    Chaves
    Chaves
    Academica Coimbra
    Academica Coimbra
    -
    -
    9
    1
    10
    9
    0
    1
    1
    4
    0
    2
    1
    2
    -
    -
    9
    1
    10
    9
    0
    1
    L
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Chaves
    Chaves
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    0
    0
    L
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Academico Viseu Csapat áttekintése

    A vendégek legutóbbi hivatalos mérkőzése 2026. március 1. volt a Segunda Liga tornán (hazai csapat - Academico Viseu, vendégek - Maritimo Madeira). A mérkőzés végeredménye 3:1 lett.

    A mérkőzés statisztikája a következőképpen alakult (Academico Viseu vs Maritimo Madeira):

    • labdabirtoklás: 52% vs 48%;
    • szögletek: 2 vs 3;
    • szabálytalanságok: 13 vs 16;
    • sárga lapok: 1 vs 4;
    • kaput eltaláló lövések: 4 vs 4.
    🏆A Segunda Liga szezon során a Academico Viseu csapat összesen 24 mérkőzésen vett részt, melyek eredményei a következők:
    • 13 győzelem,
    • 6 vereség,
    • 5 döntetlen.

    📈Jelenleg a Segunda Liga bajnokság középmezőnyében található Academico Viseu csapat, 54% győzelmi aránnyal és 25% vereségi aránnyal.

    ⚽A Academico Viseu csapat összesen 44 gólt szerzett a szezon során. Védekezés terén a Academico Viseu csapat összesen 26 gólt engedett az szezonban.

    A mérkőzés eredményei: Academico Viseu

    Legutóbbi mérkőzések
    29.08.26
    liga portugal
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    Porto
    Porto
    1.32
    1.14
    1
    1
    13
    19
    0
    0
    0
    3
    0
    3
    0
    0
    1.32
    1.14
    1
    1
    13
    19
    0
    0
    L
    22.08.26
    liga portugal
    Maritimo Madeira
    Maritimo Madeira
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    1.52
    1.28
    4
    5
    15
    16
    2
    6
    2
    2
    0
    2
    2
    0
    1.52
    1.28
    4
    5
    15
    16
    2
    6
    S
    15.08.26
    liga portugal
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    Santa Clara
    Santa Clara
    0.72
    1.41
    4
    2
    11
    15
    1
    3
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    0.72
    1.41
    4
    2
    11
    15
    1
    3
    L
    09.08.26
    liga portugal
    Sl Benfica
    Sl Benfica
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    3.27
    0.97
    10
    2
    14
    13
    2
    4
    2
    2
    1
    0
    1
    2
    3.27
    0.97
    10
    2
    14
    13
    2
    4
    S
    02.08.26
    Club Friendly Games
    Chaves
    Chaves
    Academico Viseu
    Academico Viseu
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    0
    0
    0
    1
    0
    1
    0
    0
    -
    -
    5
    2
    -
    -
    0
    0
    N
    Empty
    Nincs találat
    Nincs adat ezen a lapon

    Tipp az 1. félidőre

    Egymás elleni mérkőzések:

    • összesített találkozók száma - 9;
    • első félidőben szerzett győzelmek a hazaiaknál (otthon) - 2; vendégeknél (idegenben) - 0; döntetlenek száma - 1;
    • átlagos gólok száma az első félidőben: 0.78;
    • a mai hazai csapat átlagosan 0.44 gólt szerez, míg a vendégek 0.33 gólt.

    Első félidő statisztika: Chaves (otthon) vs Academico Viseu (idegenben)

    • lejátszott mérkőzések száma a tornán: 12 vs 12;
    • győzelmek: 4 (33.33%) vs 3 (25%);
    • vereségek: 2 (16.67%) vs 1 (8.33%);
    • döntetlenek: 6 (50%) vs 8 (66.67%);
    • átlagos szerzett gólok száma: 1 vs 1;
    • átlagos kapott gólok száma: 0.42 vs 0.33.

    Utolsó 10 mérkőzés (összesített):

    • győzelmek: 2 vs 2;
    • vereségek: 2 vs 1;
    • döntetlenek: 6 vs 7;
    • átlagos első félidei gólok száma: 1 (szerzett - 0.5, kapott - 0.5) vs 0.9 (szerzett - 0.5, kapott - 0.4).
    Trendek
    • A Academico Viseu döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    • A Academico Viseu döntetlent játszik az első félidőben minden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Segunda Liga).
    👉Tippek: 1. Félidőben Nyakkendő (szorzói: 1.91)

    Tippek felett/alatt

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • hazai győzelmek - 4, vendég győzelmek - 4, döntetlenek - 1.

    Statisztika: Chaves vs Academico Viseu

    • a tornán lejátszott mérkőzések: 24 vs 24;
    • győzelmek: 8 vs 13;
    • győzelmi százalék: 33% vs 54%;
    • vereségek: 10 vs 6;
    • döntetlenek: 6 vs 5.

    Utolsó 10 mérkőzés:

    • győzelmek: 2 vs 6;
    • vereségek: 7 vs 3;
    • döntetlenek: 1 vs 1.
    Trendek
    • A Chaves nem nyert a 8 utolsó 9 mérkőzésén (Segunda Liga).
    👉Tippek: Academico Viseu nem fog veszíteni (szorzói: 1.37)

    Tippek előrejelzése

    H2H

    • a mai hazai csapat eredményei átlagosan - 1.33, a vendégek - 0.78;
    • átlagos Felett/Alatt gólok a H2H mérkőzéseken - 2.11;
    • mindkét csapat gólt szerzett: összesen - 3; a hazai csapat pályáján - 1.

    Statisztikák: Chaves vs Academico Viseu

    • átlagos összesített a tornán: 2.13 vs 2.92;
    • átlagos gólok száma: 1.13 vs 1.83;
    • átlagos összesített az első félidőben: 0.58 vs 0.63;
    • átlagos összesített a második félidőben: 0.54 vs 1.21;
    • Chaves: átlagos összesített hazai pályán a tornán 1;
    • Academico Viseu: átlagos összesített vendégként a tornán - 1.67;
    • utolsó 10 mérkőzés (átlagos összesített): 1.1 (otthon - 1.2) vs 1.6 (idegenben - 1).
    Trendek
    • A Chaves gólt kapott a 9 utolsó 10 mérkőzésén (Segunda Liga).
    • A Academico Viseu gólt szerzett minden utolsó 9 mérkőzésén (Segunda Liga).
    👉Tippek: Academico Viseu szerez gólt (szorzói: 1.36)

    Tippekszöglet

    Chaves: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 4.88; otthoni pályán - 5.42;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.4; otthoni pályán - 4.6.

    Academico Viseu: Statisztika

    • szezon: átlagos Felett/Alatt a bajnokságban - 5.08, idegenben - 4.67;
    • utolsó 10 mérkőzés: átlagos Felett/Alatt - 4.9; idegenben - 4.
    👉Tippek: Szöglet - Total Alatt (9,5) (szorzói: 1.75)

    Előrejelzés arra, hogy mindketten pontot szereznek

    H2H:

    • összecsapások száma - 9;
    • mindkét csapat gólt szerzett összesen - 3 alkalommal;
    • a hazai csapat pályáján - 1 alkalommal.

    Statisztika: Chaves vs Academico Viseu

    • tornán lejátszott mérkőzések száma: 24 vs 24;
    • a szezonban, amikor mindkét csapat gólt szerzett (MG): 9 vs 14;
    • Chaves MG mérkőzéseinek száma hazai pályán - 5 (42%);
    • Academico Viseu MG mérkőzéseinek száma idegenben - 9 (75%).

    Az utolsó 10 mérkőzés:

    • MG mérkőzések száma: 4 vs 6;
    • MG mérkőzések száma hazai pályán (Chaves) - 2 (40%);
    • MG mérkőzések száma idegenben (Academico Viseu) - 3 (60%).
    👉Előrejelzés: Mindkét csapat szerez gólt (Nem) (szorzói: 1.8)

    Pontos pontszám előrejelzés

    Gyakori eredmények statisztikája (aktuális szezon):

    • a torna leggyakoribb eredménye: 1:0 (26/215, 12.1%);
    • Chaves hazai pályán leggyakrabban így zárja a mérkőzéseit: 0:1 , 1:1 (3/12, 25%);
    • Academico Viseu idegenben leggyakrabban ezt az eredményt játssza: 0:0 , 2:1 , 2:2 (2/12, 16.7%).

    A statisztikák és a valószínűségi eloszlás alapján az algoritmus a top 3 kimenetelt jósolja:

    1:1 - 13.79% (szorzói 5)
    0:1 - 10.22% (szorzói 6)
    1:0 - 9.76% (szorzói 7)

    Szerkesztői előrejelzés

    Kulcsfontosságú statisztikák:
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 14 legutóbbi 16 Chaves otthon mérkőzések.
    • Volt Alatt 2.5 lőtt gól a 13 legutóbbi 15 Chaves otthon mérkőzések (Segunda Liga).

    Total gólt Alatt (2,5)
    Közzétett: 2026.03.04., 18:24

    Nincsenek hozzászólások

    Minimum - 20 karakterek, maximum - 500 karakterek

    Statisztikai előrejelzések: Chaves - Academico Viseu

    A Academico Viseu döntetlent játszik az első félidőben:
    academico-viseuminden utolsó 7 idegenben mérkőzésén.
    academico-viseuminden utolsó 6 idegenben mérkőzésén (Segunda Liga).
    1. Félidőben Nyakkendő
    Bovada
    +100
    A Chaves nem nyert:
    gd-chavesa 8 utolsó 9 mérkőzésén (Segunda Liga).
    Academico Viseu nem fog veszíteni
    -270
    A Chaves gólt kapott:
    gd-chavesa 9 utolsó 10 mérkőzésén (Segunda Liga).
    A Academico Viseu gólt szerzett:
    academico-viseuminden utolsó 9 mérkőzésén (Segunda Liga).
    Academico Viseu szerez gólt
    Everygame
    -303
    Volt Alatt 3.5 lőtt gól:
    gd-chavesacademico-viseuaz utolsó 9 Chaves mérkőzésén szemben a Academico Viseu minden alkalommal.
    gd-chavesacademico-viseuaz utolsó 8 Chaves mérkőzésén szemben a Academico Viseu minden alkalommal (Segunda Liga).
    academico-viseua 6 legutóbbi 7 Academico Viseu idegenben mérkőzések.
    Total gólt Alatt (3,5)
    -476
    TOVÁBBI STATISZTIKÁK

    Chaves - Academico Viseu Helyezés a táblázatban

    Liga Portugal 2 25/26
    JNSLLKPFORMA
    1.
    Maritimo Madeira
    Maritimo Madeira
    34206850-2966
    2.
    Academico de Viseu FC
    Academico de Viseu FC
    34178958-3359
    3.
    SCU
    SCU
    341851146-3359
    8.
    Feirense
    Feirense
    3412101237-4046
    9.
    Chaves
    Chaves
    341361542-4045
    10.
    SL Benfica B
    SL Benfica B
    3411111243-4444

    Csapatok Statisztikáinak Összehasonlítása

    10 gyufa
    3 - Győzelem
    1 - Döntetlen
    6 - Veszítenek
    Győzelem - 2
    Döntetlen - 5
    Veszítenek - 3
    10 gyufa
    Eltömődött - 17
    Hiányzik - 20
    -3
    0
    12 - Eltömődött
    12 - Hiányzik
    3
    Győzelem
    2
    1
    Döntetlen
    5
    6
    Veszítenek
    3
    GK
    17
    Eltömődött
    12
    20
    Hiányzik
    12
    3.7
    Meccsenként átlagolt gólok
    2.4
    1.7
    Átlagosan elért pontszám
    1.2
    2
    Átlagosan passzoló
    1.2
    8
    Gólszerzés és kontrázás
    3
    53'
    Pontozott minden, min.
    75'
    Minden statisztika