Bayer vs Werder H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Bayer Leverkusen
40 mérkőzés
Werder Bremen
14 Győzelem
16 Döntetlen
10 Győzelem
35%
40%
25%
Célok
Összes gól
128
71
57
Meccs végeredmény
23
További - 57%
17
43% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.2
1.78
1.43
Átlagos idő egy gólra
28'
51'
63'
Bayer Leverkusen
7
0-15'
7
16-30'
14
31-45'
5
0-15'
7
16-30'
8
31-45'
HT
10
46-60'
14
61-75'
14
76-90'
10
46-60'
7
61-75'
14
76-90'
Werder Bremen
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 157
3.93
76
81
Piros lapok
Összesen: 4
0.1
2
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Bayer LeverkusenNémetország
Werder BremenNémetország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Bayer Leverkusen - Werder Bremen Utolsó mérkőzések
Meccsek
22.08.26
DFB PokalWehen Wiesbaden
Bayer Leverkusen
0.26
2.12
4
3
15
12
2
0
0
4
0
1
0
3
0.26
2.12
4
3
15
12
2
0
N
15.08.26
Club Friendly GamesNewcastle United
Bayer Leverkusen
-
-
3
3
8
17
0
1
1
2
1
1
0
1
-
-
3
3
8
17
0
1
N
12.08.26
Club Friendly GamesNottingham Forest
Bayer Leverkusen
-
-
8
2
-
-
0
0
2
1
1
1
1
0
-
-
8
2
-
-
0
0
L
08.08.26
Club Friendly GamesBayer Leverkusen
Sevilla
-
-
3
1
11
17
2
4
2
1
0
1
2
0
-
-
3
1
11
17
2
4
N
01.08.26
Club Friendly GamesBayer Leverkusen
Essen
-
-
5
2
13
17
2
4
3
0
2
0
1
0
-
-
5
2
13
17
2
4
N
29.07.26
Club Friendly GamesBayer Leverkusen
Genk
-
-
3
4
3
4
0
0
4
0
2
0
2
0
-
-
3
4
3
4
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesKickers Offenbacher
Bayer Leverkusen
-
-
2
8
12
11
2
2
1
3
1
1
0
2
-
-
2
8
12
11
2
2
N
18.07.26
Club Friendly GamesSF Baumberg
Bayer Leverkusen
-
-
0
4
-
-
0
0
0
7
0
3
0
4
-
-
0
4
-
-
0
0
N
16.05.26
BundesligaBayer Leverkusen
Hamburger
3.14
2.63
8
3
8
11
1
2
1
1
0
0
1
1
3.14
2.63
8
3
8
11
1
2
S
Meccsek
22.08.26
DFB PokalLSK Hansa Luneburger
Werder Bremen
0.04
3.04
1
10
9
8
0
1
0
3
0
1
0
2
0.04
3.04
1
10
9
8
0
1
N
15.08.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Auxerre
-
-
3
2
-
-
1
4
0
1
0
0
0
1
-
-
3
2
-
-
1
4
L
08.08.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Paderborn
-
-
-
-
-
-
-
-
2
2
0
0
2
2
-
-
-
-
-
-
-
-
S
01.08.26
Club Friendly GamesEnergie Cottbus
Werder Bremen
-
-
3
3
7
4
0
0
2
4
1
2
1
2
-
-
3
3
7
4
0
0
N
25.07.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Bochum
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.07.26
Club Friendly GamesWerder Bremen
Fagiano Okayama
-
-
3
7
10
12
0
1
2
0
1
0
1
0
-
-
3
7
10
12
0
1
N
18.07.26
Club Friendly GamesFC Verden 04
Werder Bremen
-
-
8
5
4
4
0
0
2
6
1
4
1
2
-
-
8
5
4
4
0
0
N
16.05.26
BundesligaWerder Bremen
Borussia Dortmund
0.68
2.62
4
5
8
5
0
0
0
2
0
0
0
2
0.68
2.62
4
5
8
5
0
0
L
09.05.26
BundesligaHoffenheim
Werder Bremen
1
1.52
0.95
9
3
4
3
1
2
1
0
1
0
0
0
1.52
0.95
9
3
4
3
1
2
L
A mérkőzés eredményei
5 Győzelem
1 Döntetlen
4 Legyőzi
50%
10%
40%
1 idő
2 idő
40%
40%
20%
30%
40%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Werder Bremen
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Veszítenek
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
20%
30%
30%
30%
50%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
2
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
0
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
22
12
9
Gólok az 1. Félidőben3
13
Gólok a 2. Félidőben9
6
Első pontszerzés4
1
Nem szerzett pontot2
Bayer Leverkusen
9%
2
9%
2
23%
5
14%
3
14%
3
32%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Werder Bremen
8%
1
8%
1
8%
1
17%
2
25%
3
33%
4
16
17
9
Gólok az 1. Félidőben8
7
Gólok a 2. Félidőben9
4
Elhibázott első6
2
Nem hagyta ki2
Bayer Leverkusen
31%
5
13%
2
38%
6
25%
4
13%
2
44%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Werder Bremen
18%
3
24%
4
18%
3
29%
5
29%
5
24%
4
Átlagos gól/mérkőzés
2.9
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
75'
Összes gól a mérkőzésen
Werder Bremen
3.8
Teljes mérkőzés2.9
1.8
1. Félidőben1.1
2
2. Félidőben1.8
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
8
80%
2
20%
5
50%
5
50%
1.5
2
20%
8
80%
3
30%
7
70%
2.5
2
20%
8
80%
3
30%
7
70%
3.5
0
0%
10
100%
1
10%
9
90%
4.5
0
0%
10
100%
Bayer Leverkusen - Werder Bremen Mérkőzés statisztikái
Bayer Leverkusen
Werder Bremen
59.4%
49.5%
Faulok
85
96
Sarok
64
49
Les
-
-
Sárga lapok
13
15
Piros lapok
0
2
A mérkőzés eredményei
1:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
3:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
4
2 egyszer20%
2
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
4 célok
2 célok
3 célok
1 cél
5 célok
4
3 egyszer30%
2
2 egyszer20%
3
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Regionalliga
Lafnitz
Kalsdorf
1 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
1. Lig
Belediye Vanspor
Batman Petrolspor
2 sze
14:00
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Boleraz
Soporna
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
Harichovce
Kosice
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Sportfreunde Siegen 1899
Paderborn 07 II
2 sze
17:30
Statisztikák megtekintése
Copa Rio
Madureira
Boavista RJ
2 sze
17:45
Statisztikák megtekintése