Estrela vs Santa Clara H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Estrela
4 mérkőzés
Santa Clara
1 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
25%
50%
25%
1. Félidőben
0 Győzelem
4 Döntetlen
0 Győzelem
100%
2. Félidőben
1 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
25%
50%
25%
Célok
Összes gól
2
1
1
Meccs végeredmény
0
További - 0%
4
100% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
0.5
0.25
0.25
Átlagos idő egy gólra
180'
360'
360'
Estrela
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
1
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Santa Clara
Statisztikák a mérkőzésről
Estrela
Santa Clara
49.25%
Labdabirtoklás
50.75%
Faulok
Összesen: 115
28.75
55
60
Sarok
Összesen: 35
8.75
16
19
Les
Összesen: 14
3.5
5
9
Sárga lapok
Összesen: 18
4.5
12
6
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


EstrelaPortugália
Santa ClaraPortugália

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Estrela - Santa Clara Utolsó mérkőzések
Meccsek
15.08.26
liga portugalAlverca
1
Estrela
1.4
1.29
2
0
10
12
2
4
2
2
0
0
2
2
1.4
1.29
2
0
10
12
2
4
S
08.08.26
liga portugalEstrela
Sporting
1.01
2.52
5
4
13
14
2
2
2
2
0
0
2
2
1.01
2.52
5
4
13
14
2
2
S
01.08.26
Club Friendly GamesEstrela
Al Nasr Riyadh
1
-
-
7
8
3
3
2
2
4
2
1
0
3
2
-
-
7
8
3
3
2
2
N
29.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Lusitano GC
-
-
-
-
-
-
0
0
1
0
1
0
0
0
-
-
-
-
-
-
0
0
N
29.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Portimonense
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
1
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
S
23.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Nacional de Madeira
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Casa Pia
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
0
0
1
2
-
-
-
-
-
-
-
-
L
15.07.26
Club Friendly GamesEstrela
Associacao Naval
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
0
0
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
16.05.26
Primeira LigaBraga
Estrela
1
2.16
0.55
7
1
13
9
1
3
2
2
1
1
1
1
2.16
0.55
7
1
13
9
1
3
S
Meccsek
15.08.26
liga portugalAcademico Viseu
Santa Clara
0.72
1.41
4
2
11
15
1
3
0
1
0
1
0
0
0.72
1.41
4
2
11
15
1
3
N
10.08.26
liga portugalSanta Clara
Nacional de Madeira
1.5
1.25
4
4
15
14
2
2
2
2
2
2
0
0
1.5
1.25
4
4
15
14
2
2
S
25.07.26
Club Friendly GamesSanta Clara
Arouca
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
0
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.07.26
Club Friendly GamesSanta Clara
Felgueiras
-
-
-
-
-
-
-
-
1
1
0
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
S
22.07.26
Club Friendly GamesMoreirense
Santa Clara
-
-
-
-
-
-
-
-
1
2
1
1
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
18.07.26
Club Friendly GamesSanta Clara
USC Paredes
-
-
-
-
-
-
-
-
2
0
1
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
15.07.26
Club Friendly GamesSanta Clara
Leca
-
-
-
-
-
-
-
-
4
0
0
0
4
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
16.05.26
Primeira LigaPorto
Santa Clara
1.04
0.59
8
5
11
9
0
0
1
0
0
0
1
0
1.04
0.59
8
5
11
9
0
0
L
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
4 Döntetlen
5 Legyőzi
10%
40%
50%
1 idő
2 idő
10%
20%
70%
40%
20%
Legyőzi
40%
·10 gyufa ·Santa Clara
4 Győzelem
4 Döntetlen
2 Veszítenek
40%
40%
20%
1 idő
2 idő
30%
20%
60%
60%
10%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
3
Száraz elváltozások
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
12
11
4
Gólok az 1. Félidőben6
8
Gólok a 2. Félidőben5
3
Első pontszerzés4
4
Nem szerzett pontot3
Estrela
17%
2
0%
0
17%
2
8%
1
25%
3
33%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Santa Clara
18%
2
36%
4
0%
0
0%
0
9%
1
36%
4
17
9
6
Gólok az 1. Félidőben4
11
Gólok a 2. Félidőben5
6
Elhibázott első5
1
Nem hagyta ki4
Estrela
29%
5
6%
1
24%
4
35%
6
35%
6
24%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Santa Clara
33%
3
11%
1
22%
2
11%
1
33%
3
33%
3
Átlagos gól/mérkőzés
2
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Santa Clara
2.9
Teljes mérkőzés2
1
1. Félidőben1
1.9
2. Félidőben1
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
4
40%
6
60%
1
10%
9
90%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Estrela - Santa Clara Mérkőzés statisztikái
Estrela
Santa Clara
42.6%
46.8%
Faulok
124
125
Sarok
29
40
Les
11
13
Sárga lapok
28
20
Piros lapok
1
1
A mérkőzés eredményei
2:2
3 egyszer30%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:2
1 egyszer10%
1:0
2 egyszer20%
2:2
2 egyszer20%
0:0
1 egyszer10%
0:1
1 egyszer10%
0:2
1 egyszer10%
1
2 egyszer20%
4
3 egyszer30%
2
1 egyszer10%
3
1 egyszer10%
5
2 egyszer20%
1 cél
4 célok
2 célok
3 célok
5 célok
1
3 egyszer30%
4
2 egyszer20%
2
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Girabola
Primeiro de Agosto
Inter
1 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Pro League
Gol Gohar Sirjan
Aluminium Arak
1 sze
15:30
Statisztikák megtekintése
Szlovák Kupa
TJ Slovan Magura Vavrecka
MSK Zilina
2 sze
14:30
Statisztikák megtekintése
Coppa Italia Serie C
ASD Sorrento
Cosenza
2 sze
16:30
Statisztikák megtekintése
2nd Division
El Mansurah
Kahrabaa Ismailia
3 sze
13:30
Statisztikák megtekintése
Oberliga
SC Schwyz
Ismaning
3 sze
17:30
Statisztikák megtekintése