Goztepespor vs Trabzonspor H2H Statisztikák
Személyes találkozók
Goztepe
21 mérkőzés
Trabzonspor
5 Győzelem
6 Döntetlen
10 Győzelem
24%
29%
48%
1. Félidőben
6 Győzelem
9 Döntetlen
6 Győzelem
29%
43%
29%
2. Félidőben
3 Győzelem
6 Döntetlen
12 Győzelem
14%
29%
57%
Célok
Összes gól
55
22
33
Meccs végeredmény
10
További - 48%
11
52% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
2.62
1.05
1.57
Átlagos idő egy gólra
34'
86'
57'
Goztepe
1
0-15'
2
16-30'
7
31-45'
1
0-15'
3
16-30'
4
31-45'
HT
2
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
5
46-60'
3
61-75'
7
76-90'
Trabzonspor
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 77
3.67
45
32
Piros lapok
Összesen: 7
0.33
3
4
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


GoztepeTörökország
TrabzonsporTörökország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Goztepe - Trabzonspor Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.08.26
super ligGoztepe
Genclerbirligi
1.78
1.32
7
5
15
12
1
2
0
1
0
0
0
1
1.78
1.32
7
5
15
12
1
2
L
17.08.26
super ligSamsunspor
Goztepe
3.04
1.28
4
8
8
13
1
4
3
3
2
1
1
2
3.04
1.28
4
8
8
13
1
4
S
08.08.26
Club Friendly GamesGoztepe
Trabzonspor
-
-
3
5
-
-
2
1
2
1
1
0
1
1
-
-
3
5
-
-
2
1
N
26.07.26
Club Friendly GamesGoztepe
Rudes
-
-
4
2
-
-
0
1
1
1
1
1
0
0
-
-
4
2
-
-
0
1
S
23.07.26
Club Friendly GamesGoztepe
Zorya Luganszk
-
-
3
2
-
-
3
3
2
1
1
0
1
1
-
-
3
2
-
-
3
3
N
19.07.26
Club Friendly GamesGoztepe
Dhafra SSC
-
-
5
1
-
-
0
0
2
1
2
0
0
1
-
-
5
1
-
-
0
0
N
16.07.26
Club Friendly GamesLNZ Cherkasy
Goztepe
-
-
7
0
-
-
1
0
0
2
0
1
0
1
-
-
7
0
-
-
1
0
N
13.07.26
Club Friendly GamesGorica
Goztepe
-
-
3
3
-
-
1
0
0
2
0
1
0
1
-
-
3
3
-
-
1
0
N
16.05.26
Super LigSamsunspor
Goztepe
1
2.07
2.44
0
4
10
18
3
3
3
0
1
0
2
0
2.07
2.44
0
4
10
18
3
3
L
Meccsek
23.08.26
super ligTrabzonspor
Istanbul Basaksehir
2.36
1.91
5
1
13
18
3
4
2
1
1
1
1
0
2.36
1.91
5
1
13
18
3
4
N
20.08.26
UELTrabzonspor
1
Ferencvárosi TC
1.45
1.91
7
5
3
24
0
5
0
1
0
1
0
0
1.45
1.91
7
5
3
24
0
5
L
15.08.26
super ligKasimpasa
Trabzonspor
1.48
0.95
3
10
17
9
2
0
1
1
0
1
1
0
1.48
0.95
3
10
17
9
2
0
S
08.08.26
Club Friendly GamesGoztepe
Trabzonspor
-
-
3
5
-
-
2
1
2
1
1
0
1
1
-
-
3
5
-
-
2
1
L
02.08.26
Club Friendly GamesTrabzonspor
Udinese Calcio
-
-
6
3
-
-
-
-
1
0
1
0
0
0
-
-
6
3
-
-
-
-
N
02.08.26
Club Friendly GamesTrabzonspor
Udinese
-
-
6
3
-
-
1
0
1
0
1
0
0
0
-
-
6
3
-
-
1
0
N
30.07.26
Club Friendly GamesTrabzonspor
Al Sadd
-
-
8
2
16
14
2
1
0
1
0
1
0
0
-
-
8
2
16
14
2
1
L
26.07.26
Club Friendly GamesTrabzonspor
Eintracht Frankfurt
-
-
8
1
5
24
0
1
0
3
0
2
0
1
-
-
8
1
5
24
0
1
L
A mérkőzés eredményei
2 Győzelem
4 Döntetlen
4 Legyőzi
20%
40%
40%
1 idő
2 idő
40%
10%
30%
40%
30%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Trabzonspor
4 Győzelem
2 Döntetlen
4 Veszítenek
40%
20%
40%
1 idő
2 idő
20%
40%
40%
20%
40%
Legyőzi
40%
Száraz győzelmek
0
Száraz elváltozások
3
Akarva-akaratlan győzelmek
2
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
15
11
8
Gólok az 1. Félidőben5
7
Gólok a 2. Félidőben6
7
Első pontszerzés4
2
Nem szerzett pontot3
Goztepe
27%
4
20%
3
7%
1
13%
2
13%
2
20%
3
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Trabzonspor
27%
3
9%
1
9%
1
9%
1
9%
1
36%
4
19
16
7
Gólok az 1. Félidőben7
12
Gólok a 2. Félidőben9
3
Elhibázott első6
1
Nem hagyta ki0
Goztepe
16%
3
16%
3
26%
5
26%
5
21%
4
32%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Trabzonspor
19%
3
19%
3
25%
4
25%
4
13%
2
38%
6
Átlagos gól/mérkőzés
2.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
Átlagos idő egy gólra
81'
Összes gól a mérkőzésen
Trabzonspor
3.4
Teljes mérkőzés2.7
1.5
1. Félidőben1.2
1.9
2. Félidőben1.5
Egyéni összegek
További
Kevesebb
További
Kevesebb
8
80%
2
20%
0.5
7
70%
3
30%
5
50%
5
50%
1.5
4
40%
6
60%
2
20%
8
80%
2.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Goztepe - Trabzonspor Mérkőzés statisztikái
Goztepe
Trabzonspor
37.6%
54.3%
Faulok
176
125
Sarok
44
55
Les
24
21
Sárga lapok
28
25
Piros lapok
1
4
A mérkőzés eredményei
1:1
2 egyszer20%
3:3
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
1:3
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2:1
3 egyszer30%
1:1
2 egyszer20%
1:2
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:3
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
2
3 egyszer30%
1
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
6
2 egyszer20%
3 célok
2 célok
1 cél
4 célok
6 célok
3
6 egyszer60%
2
2 egyszer20%
1
1 egyszer10%
4
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Turkcell, Szuperliga
Istanbul Basaksehir
Galatasaray
4 sze
17:00
Statisztikák megtekintése
NPL, Tasmania
South Hobart
Devonport City
5 sze
03:00
Statisztikák megtekintése
Premier League, Women
Zvezda-2005 Perm (N)
CSKA Moscow (N)
5 sze
08:30
Statisztikák megtekintése
Second division
Karlslund
Kungsangens If
5 sze
11:00
Statisztikák megtekintése
Serie A
Fiorentina
Torino
5 sze
13:00
Statisztikák megtekintése
Primera Division
Cusco
Moquegua
5 sze
23:00
Statisztikák megtekintése