Drogheda vs UC Dublin H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Drogheda United
34 mérkőzés
University College Dublin
15 Győzelmek
7 Döntetlen
12 Győzelmek
44%
21%
35%
1. Félidőben
13 Győzelmek
15 Döntetlen
6 Győzelmek
38%
44%
18%
2. Félidőben
11 Győzelmek
12 Döntetlen
11 Győzelmek
32%
35%
32%
Gólok
Összes gól
105
60
45
Meccs végeredmény
20
Felett - 59%
14
41% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3.09
1.76
1.32
Átlagos idő egy gólra
29'
51'
68'
Drogheda United
8
0-15'
10
16-30'
14
31-45'
2
0-15'
7
16-30'
9
31-45'
HT
10
46-60'
13
61-75'
5
76-90'
6
46-60'
5
61-75'
16
76-90'
University College Dublin
Statisztikák a mérkőzésről
Sárga lapok
Összesen: 57
1.68
30
27
Piros lapok
Összesen: 4
0.12
2
2
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


Drogheda UnitedÍrország
University College DublinÍrország

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Drogheda United - University College Dublin Utolsó mérkőzések
Meccsek
23.10.26
Premier DivisionWaterford
Drogheda United
1.97
1.02
7
3
8
5
1
1
3
1
1
1
2
0
1.97
1.02
7
3
8
5
1
1
V
16.10.26
Premier DivisionDrogheda United
Derry City
0.88
1.33
4
11
7
7
3
2
2
0
1
0
1
0
0.88
1.33
4
11
7
7
3
2
GY
08.10.26
Premier DivisionShamrock Rovers
Drogheda United
1.13
0.58
6
4
16
12
3
0
3
1
3
0
0
1
1.13
0.58
6
4
16
12
3
0
V
01.10.26
Klubbarátságos mérkőzésekTrabzonspor
Drogheda United
-
-
4
6
-
-
0
0
0
1
0
0
0
1
-
-
4
6
-
-
0
0
GY
18.09.26
Premier DivisionBohemians Dublin
Drogheda United
1
2.01
0.86
11
3
6
6
1
0
2
1
1
0
1
1
2.01
0.86
11
3
6
6
1
0
V
14.09.26
Premier DivisionShelbourne
Drogheda United
1.31
1.32
7
1
12
11
3
1
1
2
1
1
0
1
1.31
1.32
7
1
12
11
3
1
GY
11.09.26
Premier DivisionDrogheda United
Sligo Rovers
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
2
0
2
0
0
0
1.42
1.22
6
7
6
12
0
2
GY
04.09.26
FAI CupDrogheda United
1
Galway United
-
-
6
2
-
-
1
1
1
2
1
1
0
1
-
-
6
2
-
-
1
1
V
28.08.26
Premier DivisionDrogheda United
Dundalk
1.89
3.04
5
3
12
12
2
3
2
3
2
1
0
2
1.89
3.04
5
3
12
12
2
3
V
Meccsek
24.10.26
First DivisionLongford Town
University College Dublin
-
-
1
5
-
-
3
2
0
2
0
1
0
1
-
-
1
5
-
-
3
2
GY
16.10.26
First DivisionWexford
University College Dublin
-
-
9
2
8
7
3
2
2
5
1
3
1
2
-
-
9
2
8
7
3
2
GY
09.10.26
First DivisionUniversity College Dublin
Longford Town
-
-
1
8
8
10
2
2
1
1
1
0
0
1
-
-
1
8
8
10
2
2
D
02.10.26
First DivisionTreaty United
University College Dublin
-
-
3
2
6
7
2
2
0
4
0
3
0
1
-
-
3
2
6
7
2
2
GY
25.09.26
First DivisionUniversity College Dublin
Bray Wanderers
-
-
5
1
7
14
1
6
1
3
0
1
1
2
-
-
5
1
7
14
1
6
V
18.09.26
First DivisionCork City
University College Dublin
-
-
4
5
10
9
1
2
5
1
4
0
1
1
-
-
4
5
10
9
1
2
V
11.09.26
First DivisionUniversity College Dublin
Athlone Town
-
-
6
8
8
10
1
1
2
2
1
1
1
1
-
-
6
8
8
10
1
1
D
04.09.26
First DivisionCobh Ramblers
University College Dublin
-
-
8
6
15
13
6
2
1
1
0
0
1
1
-
-
8
6
15
13
6
2
D
A mérkőzés eredményei
4 Győzelmek
0 Döntetlen
6 Vereségek
40%
60%
1 idő
2 idő
40%
40%
30%
20%
30%
Vereségek
40%
·10 mérkőzés ·University College Dublin
5 Győzelmek
3 Döntetlen
2 Vereségek
50%
30%
20%
1 idő
2 idő
60%
50%
20%
30%
20%
Vereségek
20%
Kapott gól nélküli győzelmek
3
Gól nélküli vereségek
0
Fordításos győzelmek
1
Szándékos vereségek
0
Gól statisztikák
14
22
9
Gólok az 1. Félidőben12
5
Gólok a 2. Félidőben10
5
Első pontszerzés5
1
Nem szerzett gólt0
Drogheda United
14%
2
7%
1
43%
6
14%
2
7%
1
14%
2
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
University College Dublin
9%
2
14%
3
32%
7
14%
3
14%
3
18%
4
16
15
9
Gólok az 1. Félidőben8
7
Gólok a 2. Félidőben7
5
Elhibázott első5
3
Nem hagyta ki3
Drogheda United
6%
1
38%
6
25%
4
6%
1
19%
3
38%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
University College Dublin
27%
4
47%
7
40%
6
27%
4
33%
5
33%
5
Átlagos gól/meccs
3.7
Az első gól átlagos perce
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
41'
Összes gól a mérkőzésen
University College Dublin
3
Teljes mérkőzés3.7
1.8
1. Félidőben2
1.2
2. Félidőben1.7
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
9
90%
1
10%
0.5
10
100%
0
0%
5
50%
5
50%
1.5
6
60%
4
40%
0
0
10
100%
2.5
3
30%
7
70%
0
0
10
100%
3.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
4.5
1
10%
9
90%
Drogheda United - University College Dublin Mérkőzés statisztikái
Drogheda United
University College Dublin
39.5%
51.5%
Faulok
-
-
Szögletek
40
36
Les
16
9
Sárga lapok
12
14
Piros lapok
1
0
A mérkőzés eredményei
2:0
3 egyszer30%
1:2
2 egyszer20%
3:1
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
2:1
1 egyszer10%
1:1
2 egyszer20%
1:3
2 egyszer20%
0:2
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
2:0
1 egyszer10%
2
4 egyszer40%
4
2 egyszer20%
3
3 egyszer30%
5
1 egyszer10%
2 gól
4 gól
3 gól
5 gól
6 gól
2
4 egyszer40%
4
4 egyszer40%
6
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
Liberia First Division
Newent Town AFC
Dorogi
4 nov
16:00
Statisztikák megtekintése
AFC Kupa
Al-Rayyan
Al Nahda SC
4 nov
16:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Youth League
Glasgow Rangers U19
Dinamo KyivU19
4 nov
19:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Botswana Police XI SC
Township Rollers
5 nov
17:00
Statisztikák megtekintése
Premier Liga
Arnett Gardens
Mount Pleasant Fc
6 nov
00:00
Statisztikák megtekintése
Regionalliga
Mannsworth
SR Donaufeld Wien
6 nov
18:00
Statisztikák megtekintése