Bromley vs Rotherham H2H Statisztikák
Egymás elleni mérkőzések
Bromley
1 mérkőzés
Rotherham United
0 Győzelmek
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
1. Félidőben
0 Győzelmek
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
2. Félidőben
0 Győzelmek
0 Döntetlen
1 Győzelem
100%
06.11.21
FACRotherham
Bromley
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
Gólok
Összes gól
3
0
3
Meccs végeredmény
1
Felett - 100%
0
0% - Kevesebb
Átlagos gól/meccs
3
0
3
Átlagos idő egy gólra
30'
0
30'
Bromley
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
2
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Rotherham United
Statisztikák a mérkőzésről
Faulok
Összesen: -
-
-
-
Szögletek
Összesen: 12
12
4
8
Les
Összesen: -
-
-
-
Sárga lapok
Összesen: 0
0
0
0
Piros lapok
Összesen: 0
0
0
0
A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása


BromleyAnglia
Rotherham UnitedAnglia

Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzés
Bromley - Rotherham United Utolsó mérkőzések
Meccsek
24.10.26
League OneBromley
Peterborough United
0.66
1.24
1
14
17
9
1
0
1
1
1
0
0
1
0.66
1.24
1
14
17
9
1
0
D
20.10.26
League OneBromley
Leicester City
0.27
2.01
5
4
14
11
2
2
0
4
0
3
0
1
0.27
2.01
5
4
14
11
2
2
V
17.10.26
League OneStockport County
Bromley
1.94
0.35
7
3
13
6
1
2
1
0
1
0
0
0
1.94
0.35
7
3
13
6
1
2
V
10.10.26
League OneMansfield Town
Bromley
2.22
1.29
7
1
14
10
3
4
2
1
1
1
1
0
2.22
1.29
7
1
14
10
3
4
V
06.10.26
Football League TrophyCrawley Town
Bromley
2.43
0.76
6
4
12
14
2
3
4
0
1
0
3
0
2.43
0.76
6
4
12
14
2
3
V
22.09.26
Football League TrophyBromley
Brentford U21
1.82
0.96
13
4
11
9
2
1
0
1
0
0
0
1
1.82
0.96
13
4
11
9
2
1
V
19.09.26
League OneBromley
Huddersfield Town
0.57
3.41
4
9
16
12
2
2
2
1
1
1
1
0
0.57
3.41
4
9
16
12
2
2
GY
12.09.26
League OneBlackpool
Bromley
1.71
1.32
12
6
13
14
0
1
2
2
2
1
0
1
1.71
1.32
12
6
13
14
0
1
D
Meccsek
24.10.26
EFL League TwoRotherham United
1
Shrewsbury Town
1
1.02
1.85
4
8
13
13
1
0
3
3
2
1
1
2
1.02
1.85
4
8
13
13
1
0
D
20.10.26
EFL League TwoRotherham United
Newport County
1.55
2.27
2
2
18
16
3
1
2
2
2
1
0
1
1.55
2.27
2
2
18
16
3
1
D
17.10.26
EFL League TwoFleetwood Town
Rotherham United
1.49
0.76
9
6
9
14
4
4
2
0
0
0
2
0
1.49
0.76
9
6
9
14
4
4
V
10.10.26
EFL League TwoRotherham United
Gillingham
0.87
1.99
2
2
16
13
3
2
1
4
1
1
0
3
0.87
1.99
2
2
16
13
3
2
V
06.10.26
Football League TrophyRotherham United
Bradford City
0.76
2.05
6
4
16
9
3
0
0
4
0
2
0
2
0.76
2.05
6
4
16
9
3
0
V
03.10.26
EFL League TwoExeter City
Rotherham United
1.62
0.52
8
2
8
13
2
1
1
0
0
0
1
0
1.62
0.52
8
2
8
13
2
1
V
26.09.26
EFL League TwoRotherham United
Crewe Alexandra
0.32
0.36
3
2
17
11
1
2
1
1
1
1
0
0
0.32
0.36
3
2
17
11
1
2
D
22.09.26
Football League TrophyYork City
Rotherham United
4.94
4.73
8
1
13
8
1
0
1
1
1
0
0
1
4
5
4.94
4.73
8
1
13
8
1
0
GY
A mérkőzés eredményei
1 Győzelem
2 Döntetlen
7 Vereségek
10%
20%
70%
1 idő
2 idő
10%
20%
50%
10%
40%
Vereségek
70%
·10 mérkőzés ·Rotherham United
1 Győzelem
3 Döntetlen
6 Vereségek
10%
30%
60%
1 idő
2 idő
20%
10%
40%
30%
40%
Vereségek
60%
Kapott gól nélküli győzelmek
0
Gól nélküli vereségek
4
Fordításos győzelmek
1
Szándékos vereségek
1
Gól statisztikák
9
9
7
Gólok az 1. Félidőben6
2
Gólok a 2. Félidőben3
3
Első pontszerzés3
4
Nem szerzett gólt4
Bromley
33%
3
22%
2
22%
2
11%
1
11%
1
0%
0
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Rotherham United
33%
3
22%
2
11%
1
11%
1
0%
0
22%
2
23
21
12
Gólok az 1. Félidőben9
11
Gólok a 2. Félidőben12
7
Elhibázott első7
0
Nem hagyta ki0
Bromley
13%
3
30%
7
30%
7
22%
5
13%
3
17%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Rotherham United
10%
2
14%
3
19%
4
29%
6
14%
3
24%
5
Átlagos gól/meccs
3
Mindkét csapat szerzett gólt
6
Átlagos idő egy gólra
100'
Összes gól a mérkőzésen
Rotherham United
3.2
Teljes mérkőzés3
1.9
1. Félidőben1.5
1.3
2. Félidőben1.5
Csapattotálok
Felett
Kevesebb
Felett
Kevesebb
6
60%
4
40%
0.5
6
60%
4
40%
3
30%
7
70%
1.5
2
20%
8
80%
0
0
10
100%
2.5
1
10%
9
90%
0
0
10
100%
3.5
0
0%
10
100%
0
0
10
100%
4.5
0
0%
10
100%
Bromley - Rotherham United Mérkőzés statisztikái
Bromley
Rotherham United
33.9%
50.8%
Faulok
134
133
Szögletek
48
31
Les
-
-
Sárga lapok
25
22
Piros lapok
0
4
A mérkőzés eredményei
2:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:1
1 egyszer10%
1:1
2 egyszer20%
0:1
1 egyszer10%
0:4
1 egyszer10%
1:0
1 egyszer10%
1:4
1 egyszer10%
4
3 egyszer30%
1
2 egyszer20%
2
1 egyszer10%
3
2 egyszer20%
5
2 egyszer20%
4 gól
1 gól
2 gól
3 gól
5 gól
4
2 egyszer20%
1
2 egyszer20%
2
3 egyszer30%
3
1 egyszer10%
5
1 egyszer10%
Más csapatok H2H statisztikái
1. Divízió
Mingechevir
Sahdag Qusar
4 nov
11:00
Statisztikák megtekintése
League Cup
FC Yala
Chiangmai United
4 nov
12:00
Statisztikák megtekintése
DR Congo Vodacom Ligue 1
SM Sanga Balende
Blessing FC
5 nov
13:00
Statisztikák megtekintése
UEFA Europa League SRL
AZ Alkmaar SRL
Juventus Turin SRL
5 nov
14:00
Statisztikák megtekintése
Premier League
Al Ahli Tripoli
Al-Shorta
6 nov
17:00
Statisztikák megtekintése
FAW Championship
Ruthin Town
Newtown
6 nov
19:45
Statisztikák megtekintése