UCV FC vs Puerto Cabello H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Ucv
Ucv
11 mérkőzés
Puerto Cabello
Puerto Cabello
2 Győzelem
4 Döntetlen
5 Győzelem
18%
36%
45%
Ucv
1. Félidőben
Puerto Cabello
1 Győzelem
5 Döntetlen
5 Győzelem
9%
45%
45%
Ucv
2. Félidőben
Puerto Cabello
3 Győzelem
3 Döntetlen
5 Győzelem
27%
27%
45%
23.05.26
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Ucv
Ucv
-
-
-
-
12
16
0
0
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
12
16
0
0
10.05.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Puerto Cabello
Puerto Cabello
-
-
3
5
16
16
4
3
3
1
1
1
2
0
-
-
3
5
16
16
4
3
17.03.26
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Ucv
Ucv
1
-
-
7
6
6
9
3
1
3
0
1
0
2
0
-
-
7
6
6
9
3
1
20.01.26
Club Friendly Games
Ucv
Ucv
Puerto Cabello
Puerto Cabello
-
-
3
2
14
15
1
3
0
1
0
1
0
0
-
-
3
2
14
15
1
3
11.08.25
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Ucv
Ucv
1.35
1.54
2
8
14
14
3
3
2
2
1
0
1
2
1.35
1.54
2
8
14
14
3
3

Célok

Összes gól
37
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
23
Meccs végeredmény
9
További - 82%
2
18% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.36
StatisticsChartSlim-left
1.27
StatisticsChartSlim-left
2.09
Átlagos idő egy gólra
26'
StatisticsChartSlim-left
70'
StatisticsChartSlim-left
43'
Ucv
1
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
1
0-15'
1
16-30'
1
31-45'
HT
2
46-60'
2
61-75'
2
76-90'
1
46-60'
1
61-75'
3
76-90'
Puerto Cabello

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 27
2.45
StatisticsChartSlim-left
14
StatisticsChartSlim-left
13
Piros lapok
Összesen: 1
0.09
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

UcvVenezuela
Puerto CabelloVenezuela
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Ucv - Puerto Cabello Utolsó mérkőzések

Ucv
Ucv
Meccsek
03.09.26
FUTVE
Estudiantes Merida
Estudiantes Merida
Ucv
Ucv
-
-
4
3
15
15
1
5
1
1
1
1
0
0
-
-
4
3
15
15
1
5
S
31.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
-
-
6
4
7
15
3
5
4
1
0
1
4
0
-
-
6
4
7
15
3
5
N
22.08.26
FUTVE
Zamora
Zamora
Ucv
Ucv
-
-
3
11
20
18
4
1
2
0
2
0
0
0
-
-
3
11
20
18
4
1
L
15.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Caracas
Caracas
1
-
-
4
3
8
14
3
3
0
1
0
1
0
0
-
-
4
3
8
14
3
3
L
09.08.26
FUTVE
Metropolitanos
Metropolitanos
Ucv
Ucv
-
-
1
4
17
10
3
2
2
1
1
0
1
1
-
-
1
4
17
10
3
2
L
04.08.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Monagas
Monagas
-
-
6
2
13
8
2
1
2
1
1
1
1
0
-
-
6
2
13
8
2
1
N
01.08.26
FUTVE
Trujillanos
Trujillanos
1
Ucv
Ucv
1
-
-
6
3
9
11
4
0
2
0
1
0
1
0
-
-
6
3
9
11
4
0
L
29.07.26
sudamericana
Santos
Santos
Ucv
Ucv
3.84
1.96
6
4
8
7
0
2
4
2
1
1
3
1
3.84
1.96
6
4
8
7
0
2
L
22.07.26
sudamericana
Ucv
Ucv
Santos
Santos
0.40
2.59
2
6
9
6
2
2
1
4
0
1
1
3
0.40
2.59
2
6
9
6
2
2
L
30.05.26
FUTVE
Ucv
Ucv
Portuguesa
Portuguesa
-
-
6
3
15
17
4
5
2
3
0
2
2
1
-
-
6
3
15
17
4
5
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Meccsek
03.09.26
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Deportivo La Guaira
Deportivo La Guaira
-
-
7
0
13
13
4
2
1
1
0
1
1
0
-
-
7
0
13
13
4
2
S
31.08.26
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Academia Anzoategui
Academia Anzoategui
-
-
4
4
6
8
3
4
3
0
2
0
1
0
-
-
4
4
6
8
3
4
N
22.08.26
FUTVE
Estudiantes Merida
Estudiantes Merida
Puerto Cabello
Puerto Cabello
-
-
3
4
17
10
4
2
1
1
0
1
1
0
-
-
3
4
17
10
4
2
S
15.08.26
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Rayo Zuliano
Rayo Zuliano
1
-
-
5
1
13
15
3
2
2
0
1
0
1
0
-
-
5
1
13
15
3
2
N
09.08.26
FUTVE
Zamora
Zamora
Puerto Cabello
Puerto Cabello
-
-
2
2
12
19
1
2
0
1
0
0
0
1
-
-
2
2
12
19
1
2
N
06.08.26
FUTVE
Puerto Cabello
Puerto Cabello
Caracas
Caracas
-
-
7
3
13
20
2
2
3
1
1
0
2
1
-
-
7
3
13
20
2
2
N
02.08.26
FUTVE
Metropolitanos
Metropolitanos
Puerto Cabello
Puerto Cabello
1
-
-
5
4
3
8
1
1
2
1
2
0
0
1
-
-
5
4
3
8
1
1
L
07.06.26
FUTVE
Carabobo
Carabobo
Puerto Cabello
Puerto Cabello
-
-
2
5
15
12
3
4
2
1
1
0
1
1
-
-
2
5
15
12
3
4
L
31.05.26
FUTVE
Deportivo La Guaira
Deportivo La Guaira
Puerto Cabello
Puerto Cabello
-
-
6
6
14
14
5
3
0
2
0
1
0
1
-
-
6
6
14
14
5
3
N
27.05.26
Copa Sudamericana
Atletico Mineiro
Atletico Mineiro
Puerto Cabello
Puerto Cabello
-
-
7
1
4
12
2
4
1
0
0
0
1
0
-
-
7
1
4
12
2
4
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

UcvUcv· 10 gyufa
2 Győzelem
1 Döntetlen
7 Legyőzi
20%
10%
70%
1 idő
2 idő
0%
30%
30%
40%
70%
Legyőzi
30%
·10 gyufa ·Puerto CabelloPuerto Cabello
5 Győzelem
2 Döntetlen
3 Veszítenek
50%
20%
30%
1 idő
2 idő
50%
70%
20%
10%
30%
Legyőzi
20%
Száraz győzelmek
0
4
Száraz elváltozások
3
1
Akarva-akaratlan győzelmek
2
0
Szándékos vereségek
1
0

Gól statisztikák

13
Eltömődött
15
Eltömődött
3
Gólok az 1. Félidőben
6
10
Gólok a 2. Félidőben
9
2
Első pontszerzés
6
3
Nem szerzett pontot
1
Ucv
8%
1
8%
1
8%
1
15%
2
23%
3
38%
5
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Puerto Cabello
7%
1
20%
3
13%
2
13%
2
20%
3
27%
4
21
Hiányzik
8
Hiányzik
12
Gólok az 1. Félidőben
4
9
Gólok a 2. Félidőben
4
8
Elhibázott első
4
0
Nem hagyta ki
4
Ucv
14%
3
33%
7
19%
4
10%
2
24%
5
19%
4
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Puerto Cabello
13%
1
50%
4
13%
1
63%
5
25%
2
13%
1
Átlagos gól/mérkőzés
3.4
2.3
Az első gól átlagos perce
2'
4'
Mindkét csapat szerzett gólt
5
7
Átlagos idő egy gólra
69'
60'

Összes gól a mérkőzésen

UcvUcv
Átlag összesen
Puerto CabelloPuerto Cabello
3.4
Teljes mérkőzés
2.3
1.5
1. Félidőben
1
1.9
2. Félidőben
1.3

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
7
70%
MiddleLogo
3
30%
0.5
9
90%
MiddleLogo
1
10%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Ucv - Puerto Cabello Mérkőzés statisztikái

Ucv
Puerto Cabello
53.6%
Labdabirtoklás
52.4%
Faulok
StatisticsChartSlim-left
113
StatisticsChartSlim-left
120
Sarok
StatisticsChartSlim-left
49
StatisticsChartSlim-left
45
Les
-
-
Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
25
StatisticsChartSlim-left
29
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
1
StatisticsChartSlim-left
1

A mérkőzés eredményei

Ucv
Pontos pontszám
Puerto Cabello
2:0
2 egyszer
20%
2:1
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
1:1
1 egyszer
10%
1:4
1 egyszer
10%
1:1
2 egyszer
20%
2:1
2 egyszer
20%
0:1
1 egyszer
10%
0:2
1 egyszer
10%
1:0
1 egyszer
10%
Ucv
A fejek pontos száma
Puerto Cabello
2
3 egyszer
30%
3
2 egyszer
20%
1
1 egyszer
10%
5
3 egyszer
30%
2 célok
3 célok
1 cél
5 célok
4 célok
2
4 egyszer
40%
3
3 egyszer
30%
1
2 egyszer
20%
4
1 egyszer
10%