Saint Etienne vs Olympique Rovenain U19 H2H Statisztikák

Személyes találkozók

Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
4 mérkőzés
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
1 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
25%
50%
25%
Saint-Etienne U19
1. Félidőben
Olympique Rovenain U19
1 Győzelem
2 Döntetlen
1 Győzelem
25%
50%
25%
Saint-Etienne U19
2. Félidőben
Olympique Rovenain U19
2 Győzelem
0 Döntetlen
2 Győzelem
50%
50%
29.08.26
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
06.12.25
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
-
-
6
5
-
-
1
2
1
1
0
1
1
0
-
-
6
5
-
-
1
2
07.09.25
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
9
4
-
-
1
2
2
2
0
1
2
1
-
-
9
4
-
-
1
2
13.04.25
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
4
0
0
2
4
-
-
-
-
-
-
-
-

Célok

Összes gól
13
StatisticsChartSlim-left
7
StatisticsChartSlim-left
6
Meccs végeredmény
2
További - 50%
2
50% - Kevesebb
Átlagos gól/mérkőzés
3.25
StatisticsChartSlim-left
1.75
StatisticsChartSlim-left
1.5
Átlagos idő egy gólra
27'
StatisticsChartSlim-left
51'
StatisticsChartSlim-left
60'
Saint-Etienne U19
0
0-15'
1
16-30'
0
31-45'
0
0-15'
0
16-30'
0
31-45'
HT
0
46-60'
0
61-75'
0
76-90'
0
46-60'
0
61-75'
1
76-90'
Olympique Rovenain U19

Statisztikák a mérkőzésről

Sárga lapok
Összesen: 3
0.75
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
1
Piros lapok
Összesen: 0
0
StatisticsChartSlim-left
0
StatisticsChartSlim-left
0

A közelmúltbeli eredmények összehasonlítása

Saint-Etienne U19Franciaország
Olympique Rovenain U19A világ
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések
Összes tornaLegutóbbi 10 mérkőzések

Saint-Etienne U19 - Olympique Rovenain U19 Utolsó mérkőzések

Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
Meccsek
29.08.26
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
L
23.08.26
Championnat National U19
Olympique Marseille U19
Olympique Marseille U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
-
-
12
1
14
10
1
4
2
2
1
0
1
2
-
-
12
1
14
10
1
4
S
10.05.26
Championnat National U19
Nice U19
Nice U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
1
-
-
8
2
-
-
1
1
3
1
1
0
2
1
-
-
8
2
-
-
1
1
L
03.05.26
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
GFC Ajaccio U19
GFC Ajaccio U19
-
-
5
9
-
-
0
1
4
2
2
1
2
1
-
-
5
9
-
-
0
1
N
19.04.26
Championnat National U19
Bastia U19
Bastia U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
-
-
-
-
-
-
-
-
5
0
2
0
3
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
12.04.26
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
1
Balma U19
Balma U19
-
-
6
3
-
-
3
1
2
0
1
0
1
0
-
-
6
3
-
-
3
1
N
22.03.26
Championnat National U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
-
-
-
-
-
-
-
-
3
0
2
0
1
0
-
-
-
-
-
-
-
-
L
15.03.26
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
Air Bel U19
Air Bel U19
-
-
2
3
-
-
1
3
3
2
0
0
3
2
-
-
2
3
-
-
1
3
N
08.03.26
Championnat National U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
-
-
9
3
-
-
0
2
1
0
1
0
0
0
-
-
9
3
-
-
0
2
L
15.02.26
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
Monaco U19
Monaco U19
-
-
3
11
16
16
2
3
0
1
0
0
0
1
-
-
3
11
16
16
2
3
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Meccsek
29.08.26
Championnat National U19
Saint-Etienne U19
Saint-Etienne U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
-
-
-
-
-
-
0
1
0
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
23.08.26
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Balma U19
Balma U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
1
0
1
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
10.05.26
Championnat National U19
US Colomiers U19
US Colomiers U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
-
-
-
-
-
-
1
3
0
0
1
3
-
-
-
-
-
-
-
-
N
03.05.26
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Nice U19
Nice U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
0
2
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
19.04.26
Championnat National U19
GFC Ajaccio U19
GFC Ajaccio U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
3
2
-
-
0
1
2
0
0
0
2
0
-
-
3
2
-
-
0
1
L
12.04.26
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Bastia U19
Bastia U19
-
-
-
-
-
-
-
-
2
1
0
1
2
0
-
-
-
-
-
-
-
-
N
22.03.26
Championnat National U19
Balma U19
Balma U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
5
6
-
-
2
4
2
1
1
1
1
0
-
-
5
6
-
-
2
4
L
15.03.26
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Montpellier HSC U19
Montpellier HSC U19
-
-
-
-
-
-
-
-
3
1
3
0
0
1
-
-
-
-
-
-
-
-
N
08.03.26
Championnat National U19
Air Bel U19
Air Bel U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
-
-
2
4
-
-
3
3
3
1
1
1
2
0
-
-
2
4
-
-
3
3
L
15.02.26
Championnat National U19
Olympique Rovenain U19
Olympique Rovenain U19
Nice Cavigal U19
Nice Cavigal U19
-
-
6
3
-
-
1
3
0
1
0
0
0
1
-
-
6
3
-
-
1
3
L
ÖSSZES MEGTEKINTÉSE

A mérkőzés eredményei

Saint-Etienne U19Saint-Etienne U19· 10 gyufa
3 Győzelem
1 Döntetlen
6 Legyőzi
30%
10%
60%
1 idő
2 idő
20%
40%
30%
10%
50%
Legyőzi
50%
·10 gyufa ·Olympique Rovenain U19Olympique Rovenain U19
6 Győzelem
0 Döntetlen
4 Veszítenek
60%
40%
1 idő
2 idő
20%
40%
70%
10%
10%
Legyőzi
50%
Száraz győzelmek
1
1
Száraz elváltozások
5
2
Akarva-akaratlan győzelmek
1
1
Szándékos vereségek
0
1

Gól statisztikák

12
Eltömődött
15
Eltömődött
3
Gólok az 1. Félidőben
6
9
Gólok a 2. Félidőben
9
-
Első pontszerzés
-
5
Nem szerzett pontot
2
Saint-Etienne U19
0%
0
17%
2
8%
1
8%
1
17%
2
50%
6
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Olympique Rovenain U19
7%
1
7%
1
27%
4
0%
0
7%
1
13%
2
20
Hiányzik
13
Hiányzik
8
Gólok az 1. Félidőben
3
12
Gólok a 2. Félidőben
10
-
Elhibázott első
-
1
Nem hagyta ki
1
Saint-Etienne U19
0%
0
5%
1
15%
3
10%
2
5%
1
35%
7
0-15'
16-30'
31-45'
46-60'
61-75'
76-90'
Olympique Rovenain U19
0%
0
8%
1
31%
4
31%
4
0%
0
23%
3
Átlagos gól/mérkőzés
3.2
2.8
Az első gól átlagos perce
0'
0'
Mindkét csapat szerzett gólt
7
4
Átlagos idő egy gólra
75'
60'

Összes gól a mérkőzésen

Saint-Etienne U19Saint-Etienne U19
Átlag összesen
Olympique Rovenain U19Olympique Rovenain U19
3.2
Teljes mérkőzés
2.8
1.1
1. Félidőben
0.9
2.1
2. Félidőben
1.9

Egyéni összegek

További
Kevesebb
További
Kevesebb
5
50%
MiddleLogo
5
50%
0.5
8
80%
MiddleLogo
2
20%
4
40%
MiddleLogo
6
60%
1.5
5
50%
MiddleLogo
5
50%
2
20%
MiddleLogo
8
80%
2.5
2
20%
MiddleLogo
8
80%
1
10%
MiddleLogo
9
90%
3.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%
0
0
MiddleLogo
10
100%
4.5
0
0%
MiddleLogo
10
100%

Saint-Etienne U19 - Olympique Rovenain U19 Mérkőzés statisztikái

Sárga lapok
StatisticsChartSlim-left
13
StatisticsChartSlim-left
8
Piros lapok
StatisticsChartSlim-left
2
StatisticsChartSlim-left
0

A mérkőzés eredményei

Saint-Etienne U19
Pontos pontszám
Olympique Rovenain U19
0:1
2 egyszer
20%
1:0
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
2:2
1 egyszer
10%
3:0
1 egyszer
10%
2:1
4 egyszer
40%
0:1
2 egyszer
20%
3:1
2 egyszer
20%
1:3
1 egyszer
10%
2:0
1 egyszer
10%
Saint-Etienne U19
A fejek pontos száma
Olympique Rovenain U19
1
3 egyszer
30%
3
1 egyszer
10%
4
2 egyszer
20%
2
1 egyszer
10%
5
2 egyszer
20%
1 cél
3 célok
4 célok
2 célok
5 célok
1
2 egyszer
20%
3
4 egyszer
40%
4
3 egyszer
30%
2
1 egyszer
10%